Слухай тишу

Слухай тишу

Сучасна притча


Одного разу фермер виявив, що втратив в сараї з сіном свій годинник. Незважаючи на те, що він не представляв собою ніякої цінності, і вартість його була невелика, годинник був дорогий фермеру як подарунок від коханої людини.

Після безрезультатних довгих пошуків уздовж і поперек сараю, він здався. Сил вже не було. Побачивши, що неподалік грають хлоп'ята, він вирішив звернутися за допомогою до них і пообіцяв винагороду тому, хто знайде в сіні його годинник.

Почувши це, хлопчаки ватагою помчали до сараю, облазили весь стіг від верху до низу, але годинника так і не знайшли. І в момент, коли фермер уже збирався залишити всі спроби розшукати годинник, до нього підійшов маленький хлопчик і попросив дати йому ще шанс. Фермер, подивившись на нього, подумав, а чому б і ні, тим більше дитина виглядала досить щирою. Тому фермер відправив хлопчика в сарай.

Яким ж було його здивування, коли через деякий час хлопчик вийшов з сараю з годинником в руці. Фермер, охоплений радістю, з цікавістю запитав, як йому вдалося зробити те, в чому інші хлоп'ята зазнали невдачі. Хлопчик відповів: «Я не робив нічого. Я просто сидів на підлозі і слухав. У тиші я почув його цокання, пішов у напрямку звуку і знайшов його».


Мораль: спокійний, безтурботний розум може мислити краще, ніж збуджений і схвильований. Давайте своєму розуму декілька хвилин тиші в день, і ви побачите, як швидко він допоможе вам вийти на очікуваний життєвий шлях! А душа сама завжди знає, що їй робити, щоб зцілитися. Виклик полягає в заспокоєнні розуму.

+5
182
RSS
14:07
+3
Нестандартний хід думок допомагає! _чудово
Нагадали. В моєму улюбленому фільмі є концерти тиші.
06:13
+3
Тиша для розуму — гарно сказано. У москвинів часи — ані, а в нас годинник — він. Друже, узгодь по тексту.
Загалом-то, це не мій переклад — це передрук чужого тексту… _соромлюсь Але гаразд, узгоджу.
Поредагував, але не тільки «вони -> він»_соромлюсь
00:19
+2
Обожнюю тишу. Мені пощастило, коли повертаюся додому з шумного міста, поринаю у тишу. Особливо взимку, коли дерева голі, і навіть листя не шарудить.
_сміюсь Масяня. Пінгвін:

17:45
+2
Масяні не пощастило знайти тишу. _сумний
Навпаки, тишу вона знайшла… але негайно заповнила музикою!
_вибачаюсь
Отже, можна втекти від міського шуму — але як витрясти шум із себе?!
От в чім проблема…

Випадкові Дописи