Методи миттєвої енергетичної самодопомоги

Методи миттєвої енергетичної самодопомоги
Джерело матеріалу:

Бувають моменти, коли людина піддається небезпеці піддатися негативному енергетичному впливу інших людей, що контактують з ним. Скандали, сварки, неприємні розмови, прокльони, які кидають в обличчя. У такі моменти людина може отримати таку дозу негативної енергії, що це може здатне обернутися погіршенням здоров'я, занепадом сил, в окремих випадках перерости у важкі проблеми з енергосистемою.

1. Якщо Ви перенесли неприємну розмову, відчуваєте занепад сил, знайдіть можливість помити руки — потримайте руки під струменем проточної води бодай хвилину. Вода таким чином забере негативну енергію, якої Ви нахапалися.

2. Слова несуть в собі не тільки сенс (семантику), а й енергію. Чуючи на свою адресу слова лестощів, заздрості, [негативних] побажань, скажіть пошепки: «В добрий час сказати, в недобрий — промовчати».

3. Якщо Вам говорять образи, прокльони, також пошепки скажіть: «Візьми собі назад».

4. Після важкої розмови, відчуваючи різкий занепад сил, можна і навіть потрібно використовувати ефект переносу енергії. Зупиніться десь на хвилину, потримайтесь за дерево або кущ лівою рукою (ліва рука в енергетиці людини — віддає), подумки уявіть, що Ви встановлюєте енергетичний контакт з ним. Подумки виштовхніть із себе негатив через ліву руку. Уявіть, як витягає з Вас негативну енергію. Скажіть подумки: «Забери з мене весь бруд і негативну енергію». Достатньо двох-трьох хвилин. У мене це супроводжується блювотними нападами і легкістю в тілі.

5. Візьміть сірник. Так, просто запалений сірник. Подихайте на нього, уявіть, що на нього переходить негативна енергія. Після цього вставте сірник цим кінцем в землю.

Це просто. Це — прості методи термінової енергетичної допомоги самому собі. Не треба ними нехтувати, при всій їх очевидній простоті.

0
574
RSS
Мене подібні речі цікавлять, насамперед, як письменника: методи «народної білої магії» потрібно знати. Але в день християнського свята Трійці-П'ятдесятниці мушу зазначити, що Біблія передбачає дещо інші методи «роботи» з негативними впливами — хоча нині вони не в пошані.
19:46
+2
Це, Тимуре, такі прості й корисні поради. Дякую! Моя покійна баба Федора колись казала так: «В добрий час сказати, а в лихий — помовчати». Я й сам помітив, що після енергоінформаційних атак корисно і навіть приємно помити руки й ОБЛИЧЧЯ холодною водою. Допомагає!
… після енергоінформаційних атак корисно і навіть приємно помити руки й ОБЛИЧЧЯ холодною водою.

Ага, ага!
І, як побачив Пилат, що нічого не вдіє, а неспокій ще більший стається, набрав він води, та й перед народом умив свої руки й сказав: Я невинний у крові Його!

(Матв., 27:24)
Після важкої розмови, відчуваючи різкий занепад сил, можна і навіть потрібно використовувати ефект переносу енергії. Зупиніться десь на хвилину, потримайтесь за дерево або кущ лівою рукою (ліва рука в енергетиці людини — віддає), подумки уявіть, що Ви встановлюєте енергетичний контакт з ним.

Перефразовуючи цитату з відомого фільму: «Дерево жалко.»
Мене друг навчив. Коли зібралося багато негативної енергії, її треба «забити» в землю. Сідаєте п'ятою точкою на травичку, можна максимум якусь ряднину підстелити, щоб не забруднитися, але краще мати прямий контакт з землею. Берете в ліву руку (вона дійсно віддає енергію) старий капець або черевик і з усієї сили лупите ним по землі, уявляючи, що забиваєте весь негатив в землю. Якщо старого взуття нема під рукою, то можна бити по землі голими п'ятками, через них теж негатив виходить добре.

Випадкові Дописи