Про незмінність характеру

Про незмінність характеру
Джерело матеріалу:

Ті, у кого є дорослі діти, з жахом або хоча б тривогою згадують підлітковий вік своїх дітей. У цей час дитина переставала бути дитиною, але ще не ставала дорослим і в цьому була головна проблема батьків. Ставитися до неї як до дитини — означало образити її особистість, яку вона стала гостро відчувати, а ставитися як до дорослого — ще рано, оскільки вона вже розуміє майже все, але ще не приймає елемент відповідальності, який і закріплює в ній дорослу людину. Загалом, відбувається ломка характеру.

Тобто, людина — та ж сама, але її ставлення до всього навколишнього змінюється необоротно і що найголовніше, майже некеровано. Чому так — обговоримо це якось іншим разом. Але вийшовши з підліткового віку, людина вже має остаточно сформований характер. Вся решта життя буде посилювати одні риси, послаблювати інші, але вже нічого не зменшить і не додасть.

Це означає, що базові принципи людини не зміняться, якщо вона не піддасться якомусь потужному, травматичного для психіки впливу, або якщо з нею не станеться якась психічна хвороба. У всіх інших випадках її характер вже залишиться незмінним.

Тим паче, не змінюється характер у людей, які прожили більшу частину свого життя. Особливо це стосується фундаментальних принципів. Звісно, якщо людина не впаде в обійми старечої деменції або хвороби Альцгеймера, наприклад. Вона вже не просто сформувалася, а закостеніла в своїх перевагах і принципах.

Таким чином, якщо виявляється, що такий зрілий чоловік потужно проявляє себе в прямо протилежних напрямах, з одного і того ж питання, то це означає лише одне — його не зрозуміли від початку або питання було поставлене не коректно. Просто треба спокійно у всьому розібратися і виявиться, що насправді, людина діяла послідовно і в тунелі власних переконань, не зробивши жодного кроку ні ліворуч, ні праворуч.

Ось зараз ми спостерігаємо просто руйнівну роботу, яку веде команда бородатої бабусі (примітка: так автор зазвичай називає олігарха Коломойського — Т.Л.). Власне кажучи, торпедуються все підвалини держави Україна і робиться це саме в стилі цього Санта Клауса. Просто вдумаймось, що б сталося рік тому з главою комітету з питань соціальної політики ВР, якби вона заявила про те, що треба переглянути пільги учасникам бойових дій, які воювали за контрактом, мовляв — це був їхній усвідомлений вибір і бажання заробити побільше грошей. Ось що б з нею було? А зараз — нормальний хід, і головне, вона знає, що діє в загальній нової парадигми.

Але не тільки це позамежне хамство стало показником «нових облич», його наслідком вже стало рішення про згортання бізнесу в Україні та перенесення в Польщу великих і відомих компаній, логотипи яких ми ще бачимо в наших магазинах (примітка: не тільки в Польщу, а й, наприклад, також в Румунію — Т.Л.).

А все тому, що нові обличчя працюють на вузькокорпоративні інтереси осіб, яким в кращому разі — плювати на Україну, а в гіршому, вони саме і хочуть її розвалити з вигуками, улюлюканням, жартами і примовками. Прикладів тому настільки багато, що нема сенсу їх наводити.

Але ось повернімося до бородатої бабусі. Адже досі багато хто говорить про те, що його грошима були підняті добробати, а Дніпро встояв тільки його зусиллями, тобто він посилено топив за Україну.

Але повернімося до наших міркувань про зміну характерів чи базових принципів. У його віці вони не змінюються навіть під впливом травматичних факторів, але у нього їх немає в принципі. Що там всерйоз може взяти і травмувати мільярдера? Та нічого!

Тоді беремо варіант «Б». Можливо те, що ми вважали участю в боротьбі за Україну, таким не було? Можливо, на тлі бійки, яку ми сприймаємо як війну РФ з Україною, була своя війна, бабусі з Ринатом? Не пустити донецьких в Дніпро, означало не пустити їх в свою вотчину, а добробати навпаки, повинні були розпатрати ринатовські активи на Донбасі. Причому, самі бійці цього могли і не знати, вони чесно йшли бити ворога, але гра була іншого порядку і тому цілий ряд заходів виявився нелогічними і невдалими, як той-таки Іловайськ.

І ось зараз бабуся знайшла новий інструмент, як розпатрати активи конкурентів і наплювати, що при цьому завдаються величезні збитки Україні. На це йому було плювати від самого початку. Все це — версія, а тому кожен може вибудувати відомі йому події в рамках саме цієї версії й подивитися, чи все в це вписалося.

У будь-якому разі, в бабусиному віці ультрапатріот не може об'єднатися з Москвою і грати в чотири руки, плюс один, на тому самому роялі. У цьому віці люди вже не змінюються.

Автор — AntiColorados

+1
550
RSS
02:36
+1
_шкодую Коротко, але влучно! _шкодую
13:30
+2
«Бабуся» з командою не впала з Місяця чи з Марса!
Її привели до влади 73% людей з відсутньою відповідальністю за свої дії!
14:50
+2
Для більшості з тих 73% не важливо, чи є Україна, чи її нема. Ці люди легко вражаються пропагандою. І дуже давно і намертво. Ну от ніяк не можуть забути мелодійний передзвін кремлівських курантів!
15:03 (відредаговано)
+3
Хе. Читаю назву статті, думаю, от, щось мабуть про незмінність характеру з точки зори психології чи науки, а тут неочікувано ХОП! — Коломойський _жартую
Думаю так, основний стержень (ставлення до життя, твердість характеру) і принципи людини не змінюються за життя (хіба психологічна травма змусила щось змінити), але всілякі поведінкові речі і реакції на щось змінити можна. Якщо звісно хочеш. Це важко так, але для прикладу можна зменшити залежність від думки оточуючих, почати реагувати на болючі подразники з гумором чи розвинути силу волі і робити зарядку зранку _сильний
Люди на кшалт Березовського-Коломойського формуються в дитинстві/юності і залишаються такими до смерті! Їх кумир — золотий телець! Колись давно (у 1998-му) відомий кіносценарист і письменник Едуард Тополь написав знамените звернення «Возлюбите Россию, Борис Абрамович!» (Открытое письмо Березовскому, Гусинскому, Смоленскому, Ходорковскому и остальным олигархам...)
Оригінал тут:
aif.ru/archive/1636531

Воно на 100% актуальне і для ситуації з Коломойським!

Випадкові Дописи