З чого почати, якщо ваше життя зайшло в глухий кут?

З чого почати, якщо ваше життя зайшло в глухий кут?

Коли робота остогидла, кредити, постійний брак грошей, відсутність мети в житті — практично у кожної людини є її персональний список нещасть. Експерти розповіли, як почати жити, якщо життя зайшло в глухий кут.

Постановка цілей вже не працює!
Від наших клієнтів можна часто почути такі слова: «Я живу як в тумані. Моє життя проходить день за днем, а я витрачаю його на якісь дії і людей, які для мене значення не мають, вони не приносять мені радості і почуття задоволення. Що робити? Я в повній розгубленості».
Знайома ситуація, чи не так? Стан, коли ви начебто і йдете кудись, але абсолютно не розумієте куди, навіщо і що там, в кінці тунелю, вас чекає. Зрозуміло, що і бажання йти кудись в такій ситуації немає. Що в таких випадках радять тисячі коучів? «Складіть список цілей, щоб знати, куди йти!». Здається, так просто — склав список і ось тобі щастя на блюдечку з блакитною облямівкою. Насправді ж, потрібно вирішувати проблему кардинально — кинути виклик!
Наведемо вам приклад з книги «Про що мріяти», написаної відомою на весь світ Барбарою Шер. Вона розповіла про 45-річну клієнтку, тиху і сором'язливу, яка абсолютно не знала, чого хоче від життя. З нею працювала команда фахівців, яка за півроку так і не змогла з'ясувати, що ж жінку не влаштовує. Вона відверто нічого не хотіла міняти і пливла за течією нудного життя.

В один момент вона вирішила взяти участь в змаганнях на собачих упряжках. Її запитали: «Навіщо?». Вона відповіла: «Не знаю. Просто хочеться і все». На підготовку пішло кілька місяців. Після того, як жінка взяла участь в гонках, вона приголомшила всіх своїм рішенням — вона пішла з роботи і присвятила всю себе їздовому спорту. Вона кинула собі виклик і вирвалася з виру повсякденності.

Які висновки потрібно зробити з цієї історії?
Якщо ви гините в почутті стагнації, вам потрібен поштовх. Вам потрібно щось, що зламає звичний спосіб життя. І виклик для цього підходить набагато краще, ніж список цілей. Виклик штовхає вас вийти із зони комфорту. Ви не сидите з чашкою кави і щоденником в руках — ви боретеся з обставинами. Ви бачите себе з боку, ваш мозок починає роботу, ваша самооцінка зростає і мотивує на зміни.
Історій, подібних до тієї, що ми розповіли, багато. Людей, які в якийсь момент залишили обридлу роботу, нелюба і побут, в світі сотні, якщо не тисячі. Їх можна зустріти в компанії однодумців, які дійсно «живуть», а не проживають своє життя. Всі вони в той чи інший момент життя отримали поштовх до руху вперед.
Якщо ви мрієте все змінити, не чекайте! Киньте собі виклик, щоб вирватися із замкнутого кола і почніть нарешті керувати своїм життям.
Подумайте, про що ви мрієте?
Пити чай, приготований з особисто зібраних трав
Поїхати на Кубу або відпочити на Лазурному узбережжі
Навчитися керувати яхтою і зафрахтувати судно на відпустку

Замовити в клінінговій компанії генеральне прибирання

Пройти кастинг на участь у зйомках реклами
Прочитати «Війну і мир» Л. Н. Толстого
Відмовитися від гаджетів на цілий тиждень
Зайнятися конкуром або виїздкою
Скупатися взимку в ополонці
Бігати вранці в парку
Стрибнути з парашутом
Навчитися танцювати
Написати книгу...
Складіть свій персональний список і без роздумів приступайте до його реалізації. Мине не так багато часу, як ви почнете помічати перші зміни. А там вже і до щасливого життя рукою подати!
0
788
RSS
За неповний рік я вже тричі кидала собі виклик.
1. Почала писати статті.
2. Взяла участь у фестивалі особистісного розвитку.
3. Пішла на конферанцію астрологів.
Це все допомагає, але не надовго.
Допомагати собі жити — це одне. Але просто жити собі на радість, іншим на користь — принципово інше…
21:51
+2
Найпростіше — це: Пити чай, приготований з особисто зібраних трав Це ж простіше, аніж скупатися в ополонці. Загалом людина хотіла б найбільше — це ВТЕКТИ ВІД СЕБЕ.

Випадкові Дописи