УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Рух за Нову Історію / З Маніфесту 2000 року

Рух за Нову Історію / З Маніфесту 2000 року

«Щоб добрим бути, я повинен бути жорстоким», — сказав Уїльям Шекспір.Щоб сказати правду — точніше, ту частину інформації, яку ми сприймаємо за правду і яка нам доступна, — ми повинні бути жорстокими: стосовно інформації, стосовно видатних історичних діячів, стосовно безневинних жертв та їх катів, стосовно себе, нарешті — стосовно тебе, читачу. Не можна розкрити чиряк, не завдавши болю. Ми хочемо сказати жорстоку правду, котра, на нашу думку, принесе тільки благо.

Ми живемо в реальному світі. Ми хочемо приймати рішення, що, як нам здається, принесуть нам благо. Але всяке право породжує обов’язок, усяке бажання породжує роботу з його реалізації.

На початку III тисячоліття ми починаємо наш Рух за Нову Історію — без недомовок, напівправди і фальсифікацій, що їх так полюбляють чинити в ім’я т. зв. «вищих державних інтересів».

«Прагнення до пізнання закладено до натури людини. Ця потреба сильніша від будь-яких страхів. Пізнання вимагає жертв. Знання треба оплачувати. Набуваючи розуміння природи, влади над нею, люди чогось позбавляються, не тимчасово, а назавжди, це — вічні утрати, які завдають мук і страждань. Пізнання таїть в собі гіркоту, отруту, воно несумісне з раєм. Знання змінюють структуру людської душі, але людина не в силах відмовитися від цих мук».

Ми свідомі того, що це дуже тернистий шлях, бо «велика мудрість має багато суму: і хто множить пізнання, той множить скорботу». Але ж, як сказано у Святому Писанні, «блаженні ті, хто прагне правди, бо вони наситяться».

«Припустимо, що ми досить мудрі, щоб довідуватися і знати, однак ще недостатньо мудрі, щоб контролювати свій процес пізнання і самі знання, а тому використовуємо їх собі на шкоду. Навіть якщо це й так, то знання все одно кращі, ніж неуцтво. Краще знати, навіть якщо знання дуже скоро потягне за собою загибель, чим знайти вічне життя ціною тьмяного худоб’ячого нерозуміння Всесвіту, який невидимо для нас вирує в усіх своїх чарах».

Отже, ми починаємо наш Рух за Нову Історію — і «це не пропагандистська битва, а фанатична спрага правди».

Ми починаємо наш Рух і віримо, що в III тисячолітті Історія і Правда стануть синонімами.

Ми починаємо наш Рух… Підемо з нами! Адже «життя — не страждання і не насолода, а справа, яку ми повинні робити і чесно довести її до кінця».

Володимир Федько. 2 вересня 2000 року.З «Маніфесту про Нову Історію», написаному мною 2 вересня 2000 року і опублікованому на сайті «МОЯ РЕВОЛЮЦІЯ».+3
240
RSS
16:29
+3
«Ми» — це хто?!
_здивований
«Ми, Володимир Федько»?..
20:27 (відредаговано)
+3
«Ми» — це хто?!


«Маніфест…» був написаний для дослідницької групи, яка з 1995 року працювала над проектами «Спецслужбы в войнах ХХ века» і «МОЯ РЕВОЛЮЦИЯ», та увійшов у передмову до першої книги серії:
ГИТЛЕР: Информация к размышлению. (Даты. События. Мнения. 1889-2000). В трех книгах, книга первая. / Авт.-сост. Е. Сидоренков, В. Федько. С предисл. Н. Коропа. — К., 2000.: ил. — (МОЯ РЕВОЛЮЦИЯ)

і в передмову до 2-ї редакції книги:
ГИТЛЕР: Информация к размышлению. (Даты. События. Мнения. 1889-2000). 2-я редакция. В трех книгах, книга первая. / Авт.-сост. Е. Сидоренков, В. Федько. С предисл. Н. Коропа. — К., 2001. — 758 с.: ил. — (МОЯ РЕВОЛЮЦИЯ)

Анотація книги:

Книжная серия информационно-издательского проекта «МОЯ РЕВОЛЮЦИЯ» открывается хроникально-документальным исследованием «ГИТЛЕР: Информация к размышлению. (Даты. События. Мнения. 1889-2000)», охватывающим период с 20 апреля 1889 года по 2 сентября 2000 года, разбивая жизнь Гитлера на две части — физическую и метафизическую.

Жизнь и деятельность Адольфа Гитлера рассматривается на фоне общественно-политической ситуации и политической борьбы как в Германии, так и в других странах мира, особенно в сравнении с общественно-политической жизнью в Советской России.

Авторское право на произведение зарегистрировано в Государственном агентстве Украины по авторским и смежным правам (Свидетельство ПА № 3748 от 26 декабря 2000 г.).

***
Рукопис також був перекладений українською мовою. У зв'язку з фінансовими утрудненнями, книга до 2007 року не була надрукована.

Працюючи над дослідженням я трохи змінив концептуальний підхід і побудову книги. Робоча назва також змінилася: «ГІТЛЕР: Погляд із Третього Тисячоліття. (Дати. Події. Думки. 1889-2000).
***

В подальшому, принципи закладені в «Маніфесті» були розповсюджені на діяльність Військово-історичного товариства «Наша спадщина», створеного Володимиром Федьком при КГО «Товариство ветеранів розвідки Військово-Морського Флоту» у 2012 році, і правонаступника — Військово-історичне товариство „СПАДЩИНА“ з 2015 року.
09:21
+2
Друже Володимире, то ти входиш в ТОВАРИСТВО ВЕТЕРАНІВ РОЗВІДКИ?
— Штирлиц, когда Вы в последний раз были на Лубянке?
— Я никогда не был на Лубянке, бригадефюрер Мюллер! Я из ГРУ!

Випадкові Дописи