УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Астрологічна конференція у Львові

Астрологічна конференція у Львові

Цього року, 10-12 червня, у Львові проходила перша астрологічна конференція. Її організувала Львівська регіональна асоціація астрологів «Геліос», яка є найстарішою в Україні, бо діє з 1993 року. Гаслом конференції була фраза: «Астрологія – наука з претензією на мистецтво». На жаль, я мала змогу бути присутня на ній лише один день, в суботу 11 червня.

В затишному конферец-залі сучасного готелю Таурус зібралося чоловік 40-50. Більшість була між собою добре знайома, і тільки я прийшла сама і почувалася трохи не в своїй тарілці. Раніше я ніколи не була в середовищі професійних астрологів. Після реєстрації я стала роззиратися по залу і прислухатися до розмов. З вуст незнайомих мені людей злітали такі солодкі для мого вуха слова: асцедент, куспід, сигніфікатор… Двоє чоловіків сперечалися, хто стане чемпіоном Європи з футболу Англія чи Німеччина. І дійшли висновку, що більше шансів має Німеччина, бо Марс зараз у Скорпіоні.

Нарешті всі зібралися, розсілися, і конференція почалася. Вступне слово взяв керівник Львівської регіональної асоціації астрологів Олег Горбань. Він подякував усім присутнім за інтерес до цієї події, розказав про сумніви в необхідності проведення конференції, й занепокоєння чи буде вона цікава людям з інших міст. Потім попросив усіх присутніх представитися і сказати звідки вони приїхали та чого чекають від конференції. Люди по черзі вставали, називали своє ім’я, місто, з якого приїхали, скільки часу вже займаються астрологією. Виявилося, що до Львова приїхали астрологи з Києва, Одеси, Дніпра, Запоріжжя та інших міст, тому конференцію можна вважати всеукраїнською.

Після офіційної частини Олег Горбань запросив на сцену першого доповідача. Це була Марія Недільська, яка представила широкому загалу своє дослідження космограм 25-ти найуспішніших моделей світу. Їхні дані порівнювалися зі звичайними жінками, які не відрізнялися особливою красою і не були дуже успішними. За красу в гороскопі відповідає Венера, от її розташування в знаках і аспекти до інших планет і досліджувалося.

Виявилося, що найбільше гарних жінок народжується, коли Венера стоїть в повітряних знаках, серед супермоделей таких набралося аж сорок відсотків, особливо багато їх з Венерою в Близнюках. У звичайних жінок Венера була рівномірно розподілена по всіх знаках. Але для того щоб жінка досягла успіху, важливий не лише знак, в якому стоїть Венера, а й її аспекти до інших планет. Добре, коли є аспекти до Сонця, Меркурія, Марса і Юпітера. Решта планет мають менший вплив на кар’єру моделі.

Другим доповідачем була Ольга Вовченко. Вона розповіла про астрологічні показники до спіритичних здібностей та екстрасенсорики. Для дослідження бралися гороскопи відомих медіумів та порівнювалися з картами звичайних людей. Як і припускалося для спіритичних здібностей важливе розташування і аспектація Нептуна. Оскільки зараз ця планета проходить по знаку Риб, яким вона управляє, то можна припусти, що всі діти народжені в період з 2012 по 2025 роки будуть мати паранормальні здібності в тій чи іншій мірі. Але не менш важливим є і Меркурій, його знак та аспекти. Якщо він розташований в Рибах чи Раці і має аспекти до Місяця, Юпітера, Сатурна і Нептуна, шанси стати медіумом збільшуються.

Наступною виступала Надія Скрильова з доповіддю про результати минулорічного експерименту асоціації «Геліос» на виявлення факторів, що впливають на можливість виграшу в лотерею. Учасники експерименту на власні гроші купляли квитки «Лото Забава» з певним часовим інтервалом, а потім, за результатами розіграшу, визначили точний час, коли було куплено виграшний білет. Але ця тема потребує ще тривалих досліджень, бо поки що не відомо, чи впливає на виграш місце купівлі і гороскоп того, хто його купує. Можливо цього року асоціація зможе продовжити експеримент, якщо знайде добровольця, якому вже щастило вигравати в лотереях.

Настав час обідньої перерви і всі учасники конференції перейшли до бенкетної зали, де на нас чекала кава, чай та солодощі. За маленькими столиками, в невимушеній обстановці, продовжувалося знайомство. Люди знаходили однодумців, ділилися враженнями від почутого, розповідали свої історії та пригоди, пов’язані з астрологією, екстрасенсорикою чи попередніми життями.

Після обіду всі чекали на виступ експерта з індійської астрології Олени Калантарової, але, на жаль, пані Олена не змогла приїхати на конференцію. Тому слово взяла Марта Новицька, лікар за фахом, вона представила своє дослідження про роль планет в проблематиці плідності. Зараз дуже багато жінок мають проблеми з зачаттям. Тому виникло питання, чим власне відрізняються гороскопи плідних і безплідних жінок. Виявилося, що найбільше дітей мають жінки, в гороскопах яких Місяць, Венера і куспід п’ятого дому розташовані у вогняній стихії, а найбільше неплідних жінок мають куспід п’ятого дому в повітряній стихії.

Під час обговорення згадали і методику чеського психіатра та гінеколога Ежена Йонаса, який експериментально підтвердив давню астрологічну теорію про вплив натальної фази Місяця на календар зачаття. Тринадцять разів на рік транзитний Місяць повторює своє положення щодо Сонця, яке було в момент народження жінки. І саме в цей час є найбільше шансів зачати дитину. Шкода, що офіційна медицина відкидає допомогу астрології. Адже ще Гіппократ казав: «Медик, який не знає астрології – сліпець».

Наступним виступав метр української астрології Валерій Московченко, який розповів про верифікацію гороскопів Галицько-Волинського князівства та історичної Росії. Його розрахунки суперечать висновкам російського астролога Михайла Лєвіна. Найважливіше, що сказав В. Московченко, наступного року і в Росії і в Україні слід чекати повного переформатування влади. Будемо сподіватися, що це покращить нашу ситуацію.

Це був останній виступ цього дня. Розходитися не хотілося. Люди спілкувалися в холі. Добре, що в Україні астрологія нарешті стає справжньою наукою з реальними дослідженнями і перевіркою гіпотез.


Автор: Дзвінка Сопілкарка

+2
741
RSS
22:17
+2
На наступній такій конференції будете зі своїм докладом виступати?
Я ще в пошуках теми дослідження. Може читачі Світоча щось підкажуть?
11:04
+2
Дзвінко, це перша твоя описова стаття. І вона є вдалою. Мені приємно було дізнатися, що в астрології висувають гіпотези, а потім підтверджують їх в ЕКСПЕРИМЕНТАХ. Так діє наука. Звичайно, що тут не може бути лінійності. Діє наповну принцип вірогідності — це як з погодою. Було приємно прочитати, що ти ПРИЙШЛА.
Люди на візках, як і моряки, тільки ХОДЯТЬ.
Ух ти!!!
Треба неодмінно взяти до уваги та врахувати під час спілкування із спінальниками.
08:43
+1
Мене цікавлять УСПІШНІ УКРАЇНЦІ. Ті, які в наш час розломів зуміли організувати достаток власним родинам та ще й з користю для суспільства. Скласти список з 10 УСПІШНИХ, а потім проаналізувати, чим АСТРОЛОГІЧНО вони відрізняються від інших.
Мене цікавлять УСПІШНІ УКРАЇНЦІ. Ті, які в наш час розломів зуміли організувати достаток власним родинам та ще й з користю для суспільства.

Тоді цю категорію варто визначити як "МАТЕРІАЛЬНО УСПІШНІ УКРАЇНЦІ". Бо успіх буває різним…

1. Мій колишній шеф-редактор останнього журналу, де я працював, розповів якось історію про зустріч з колишніми однокласниками. Коли чаркували за столом, спеціально за нього підняли тост, бо (цитата) «з-поміж усіх однокласників тільки Віктор досяг успіху». На думку того, хто проголошував тост, ознаками успіху було те, що Віктор Мечиславович:
— час від часу з'являвся «в телевізорі» чи в радіоефірі, в «Урядовому кур'єрі» чи в стрічці УНІАНу;
— створив і багато років беззмінно очолював Спілку орендарів і підприємців України;
— періодично бував запрошеним на наради в Кабмін.
Але з точки зору матеріальної він хоча й доволі добре «стоїть», але ж весь його статок — це крихітна фірма, що здає в оренду площі особнячка ХІХ ст., розташованого в Києві на Старому Подолі. З бізнесової точки зору, це мізерія. Тим не менш, з обивательської точки зору, активна громадянська позиція перевішує цей недолік та створює імідж успішної людини.

2. Я сам, з фінансової точки зору, нічого визначного не досяг: в 53 роки маю жалюгідну українську пенсію — нічого собі досягнення!.. Моя дружина з дитинства привчилася «знаходити гроші, що розкидані під ногами». І за виключенням короткого періоду, коли вона сиділа вдома з нашою дитиною, а потім тільки-но вийшла з декретної відпустки працювати на державне підприємство, вона заробляла й заробляє стабільно більше, ніж я.
Тим не менш, я вже зробив значний внесок в сучасну українську літературу — це вже визнаний (на рівні вчених-літературознавців) факт. Тому називати мене «невдахою» могла лише наша дочка, коли вона навчалася у першому класі школи — а це був десь 1993 рік. Але вже років через 5, коли у її тата вийшли дві книги у Москві, за які він отримав непогані гонорари, та ще його по телевізору показали — вже тоді вона змінила точку зору й перевела тата з категорії «невдаха» до категорії «великий оригінал». Не кажучи вже за подальшу еволюцію її поглядів ))) Бо ні з її однокласників, ані з її одногрупників по університету ще ніхто не потрапив в об'єктив відеокамери, окрім неї — з татовою книжкою, якою захоплюються читачі:


Отже, успіх буває різним, бо вельми різняться сфери прикладання людських зусиль! І накопичений людиною капітал може бути не тільки фінансовим, але й суспільним чи духовним також.

P.S. Я колись займався темою капіталу, то нарахував, загалом-то, понад два десятки його різновидів, окрім фінансового — отакої!!!
Можна почати з письменників. Ви їх краще знаєте ніж я. Бо у мене залашився ще совєцький критерій «успішного» письменника — попав у шкільний підручник чи ні.
Тоді я проаналізую їхні космограми, бо точний час народження знайти певно неможливо, щоб зробити гороскопи. Так можна побачити схильність до літератури.
1. Яку кількість письменників потрібно вставити до списку?
2. З яких періодів історії письменники Вас цікавлять?!
Біда в тому, що остаточно віднести письменника до успішних чи неуспішних можна… років через 50 після його смерті. Перефразовуючи довгий вислів італійського режисера Пазоліні, життя — це кінозйомка, смерть — це монтаж. Смерть відрізає зайве й відкидає зайвих. І зовсім не обов'язково, що успішні зараз будуть вважатися такими років через 50-100. Як Ви кажете: потраплять в підручники чи ні…
Наприклад, в першій третині ХІХ ст. найуспішнішим поетом Російської імперії вважався Нестор Кукольник. А ким був Олександр Пушкін?! «Сумішшю мавпи з тигром». Запальним дуелянтом. Кар'єрним невдахою, якому вже в зрілому віці дали «юнацький» титул камер-юнкера — це ж насмішка!.. Тим не менш, вже в другій половині ХІХ ст. стало зрозумілим, що Пушкін задав абсолютно новий магістральний напрям всій тогочасній російській літературі, тоді як про Кукольника всі й думати забули…
Що ж до мене особисто, то свої дату, точний час і місце народження я знаю й можу Вам повідомити — аналізуйте на здоров'я!
От і виникла гіпотеза: Чим відрізняються космограми чи гороскопи людей, успішних за життя, від тих, кого визнали після смерті?
Починаємо з двох груп по 25 письменників.
Зможете мені в цьому допомогти?
Я на 2 тижні випадаю з мережі, їду в гори. Повернуся, і за роботу.
ок!
Грубо кажучи, не треба плутати успіх шудри, вайш'ї, кшатрія та брахмана (в сенсі варни, а не касти):

  • шудра є успішним, коли матеріальні плоди його фізичної роботи викликають людський захват;

  • вайш'я є успішним, коли багатіє на торгівлі;

  • кшатрій є успішним, коли підноситься на верхівку влади;

  • брахман є успішним, коли його вустами говорить Божественна (вселенська) мудрість.


Сучасне українське суспільство є «суспільством торгашів», тож не дивно, що критерієм успішності ти обрав «успіх вайш'ї».

P.S. Те саме спостерігаємо не тільки у індусів, але й у інших народів також. Наприклад, хоча філософ Діоген жив у діжці, навряд чи хтось із давніх греків вважав його невдахою!

У євреїв також є прислів'я: «Якщо хочеш досягти справжньої величі, мусиш день і ніч вивчати Тору і Талмуд, а не торгувати в лавці». І за будь-якого розкладу, суспільний статус ребе-вчителя завжди вищий, ніж найбільшого багатія.

P.P.S. Мовчу вже про українців, які завжди надзвичайно цінували грамотність та шанували розумову працю — ти знаєш це краще від мене! Просто процитую Миколу Гоголя: «Покійний дід, треба вам сказати, був не з простих свого часу козаків. Знав і твердо-он-те, і словотитлу поставити. На свято відхватає апостола, бувало, так, що тепер і попович інший сховається. Ну, самі знаєте, що в тодішні часи якщо зібрати з усього Батурина грамотіїв, то годі й шапки підставляти, — в одну жменю можна було всіх покласти. Отже, і не дивно, коли всякий зустрічний вклонявся дідові мало не в пояс».
16:13
+2
Грубо кажучи, не треба плутати успіх шудри, вайш'ї, кшатрія та брахмана (в сенсі варни, а не касти): шудра є успішним, коли матеріальні плоди його фізичної роботи викликають людський захват; вайш'я є успішним, коли багатіє на торгівлі; кшатрій є успішним, коли підноситься на верхівку влади; брахман є успішним, коли його вустами говорить Божественна (вселенська) мудрість.

Дуже влучно сказано. І кожен оцінює успішність інших людей зі свого рівня свідомості.

Сучасне українське суспільство є «суспільством торгашів», тож не дивно, що критерієм успішності ти обрав «успіх вайш'ї».

Тут не погоджуюсь. Мені здається, що в нашій країні добре представлені всі касти. І шудри, які вважають, що якщо всіх «торгашів» перестріляти, тоді у країні буде порядок, і вайш’ї, які часто матеріальну успішність ставлять вище інших важливих речей, і кшатрії є, як показали останні події в країні.

Саме через те, що в нас багато людей різних каст, у нас так багато конфліктів і непорозумінь. Але завдяки цим конфліктам країна отримує можливість рухатися вперед.
Тут не погоджуюсь. Мені здається, що в нашій країні добре представлені всі касти. І шудри, які вважають, що якщо всіх «торгашів» перестріляти, тоді у країні буде порядок, і вайш’ї, які часто матеріальну успішність ставлять вище інших важливих речей, і кшатрії є, як показали останні події в країні.

А з брахманами як?..
17:30
+2
Брахманів поки що всюди мало…
Скласти список з 10 УСПІШНИХ

Десять чоловік замало. Щоб можна було говорити про якусь тенденцію, має бути хоча б 30-40, а ще краще 100 людей, успішних в одій сфері: банкіри, металурги, торговці, актори, музиканти, художники чи поети.
Це умовно. Виберіть якусь категорію і спробуйте скласти хоч початковий список. Але в Україні таких буде 3-5 людей. Бо дійсно успішним стає 1 зі 100 000. Доведеться брати глобально, з усіх країн, або історично, за 1000 років, наприклад.
Є така формула: якщо в країні є 1% багатих успішних людей, то і країна в цілому буде багата й успішна. Для України це 450 000 мільйонерів. Хоча б гривневих. Ми ще дуже нескоро станемо успішною країною.
Українські мільйонери
05:44
+2
Радію, що так усіх вас зачепив. Чого я обрав ДОСТАТОК родини й користь суспільству за критерій УСПІШНОСТІ? Погодьтеся, що без цього просто не буде ДИНАМІЧНОГО відтворення нації.
05:53
+2
В Лівані я познайомився з трьома чоловіками, які буквально на голому місці стали УСПІШНИМИ. Масауд став будувати й став успішним на рівні села Байсур (8000 населення ). Афіф став будувати басейни й став УСПІШНИМ та відомим в околиці десяти сіл. Хсейн добуває й продає питну воду. Він стає шанованим в одній із 6 областей Лівану.
06:07
+2
А тоді я запитав себе, чого це я не знаю українців, схожих на цих трьох ліванців? Став Придивлятися. І помітив! Олександр Бобро побудував в Красному один з трьох магазинів. Інна та Михайло Вішталюки збудували в Тетієві магазин автозапчастин і зайнялися авторемонтом. Микола Череп організував на Чернігівщині туристичний козацький центр СОКОЛИНИЙ ХУТІР. Успішність цих українців визнана відповідно: в селі, місті і області. Обіцяю про них написати, бо українцям дуже не вистачає ПОЗИТИВНИХ НОВИН.
А якщо ви ще й зумієте випитати в них час і місце народження, то можна буде порівняти їхні гороскопи.
18:50
+1
Гарна стаття Дзвінко, дякую. цікава тема для обгоиорення. Мені також цікава астрологія, але я не заглиблювалась у неї ніколи.

Випадкові Дописи