До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Ваші зв'язки: корисні, некорисні й шкідливі

Ваші зв'язки: корисні, некорисні й шкідливі
Джерело матеріалу:

Сьогодні ми говоримо про контакти, які приносять вам гроші й які їх забирають. І це не про «корисні зв'язки», або, як зараз модно говорити, нетворкінг.

Хоча… про зв'язки я теж скажу кілька важливих слів наприкінці статті.


Ваше звичне оточення визначає той рівень, на якому ви перебуваєте.

А ще воно вас або посилює, або послаблює. Завжди.

Між людьми постійно через механізм дзеркальних нейронів відбувається обмін станами. Люди, з якими ви спілкуєтеся найчастіше, потужно впливають на ваш настрій і думки.

Наприклад, якщо поруч з вами знаходяться нещасні озлоблені істоти з мисленням бідності — ви потрапляєте в тісну клітку з обмежувальних переконань, постійного ниття і проблем.

Своїми страхами, голосінням, претензіями до світу і до людей ці персонажі отруюють все живе навколо. Вони активно сумніваються у вас і у ваших починаннях, нерідко навіть ставлять палки в колеса. Зрозуміло, під соусом співчуття і турботи про ваш добробут. Навіщо? Їм так спокійніше. Вони інакше не можуть відчути себе комфортно.

І якщо ви прагнете більшого і у вас — о, жах! — щось виходить, ось тут і настає момент істини. Стає гранично зрозуміло, як насправді до вас ставляться колеги, друзі, родичі, а іноді й батьки. Зверніть увагу, що лише одиниці готові щиро порадіти вашим успіхам. І своєю заздрістю вони додатково послаблюють вас.

Для руху вперед і фінансового зростання вам потрібно планомірно змінювати своє оточення: знаходити однодумців і людей, які багато в чому вас перевершують. Тоді ви будете співналаштовуватися з їхньою впевненістю, цілеспрямованістю і бажанням активно діяти.

У мене на курсах саме це і відбувається: в доброзичливому просторі закритої групи в Фейсбуці люди діляться своїми думками, задають запитання, із задоволенням підтримують один одного і — радіють, коли у інших в житті відбуваються чудові зміни. Багато знайомств там переростають в міцну дружбу і ділове співробітництво.

Ну а тепер кілька слів про «корисні зв'язки»

Зазвичай мисливці за зв'язками начисто втрачають слово «корисні».

Ви напевно зустрічали дивних особистостей, які чатують на пости відомих людей і закидають їх десятками коментарів різного ступеню осудності. Це своєрідний спосіб підживити свою значущість. А за фактом користі від цього автору поста ніякої, навпаки, така нав'язливість дратує.

Насправді якісний нетворкінг — це завжди про користь і взаємний обмін.

Перебування в товаристві відомих людей зовсім не означає, що вони візьмуть вас в своє коло, — для цього ваша об'єктивна вимірювана користь має бути очевидною. І якщо ви не працювали весь цей час над якимись корисними навичками — навіщо ви цим людям?

На жаль, до мисливців за зв'язками ця проста думка не доходить. Так, про них всі знають, всі чули, всі пам'ятають. Але їх ніхто не поважає, оскільки реальної вимірюваної користі вони нікому не можуть дати — бо дати по факту нема чого...

Мабуть, про користь і про корисні навички ми з вами докладніше поговоримо в наступній статті. А поки рекомендую усвідомлено скорочувати спілкування з людьми, які вас засмучують, принижують, зачіпають, позбавляють впевненості. Зазвичай після спілкування з ними ви почуваєтеся набагато гірше, ніж до.


Якщо ви замислилися, де ж взяти підтримувальне оточення замість колишнього — записуйтеся на «Просунутий курс грошового мислення».

У нас ви знайдете колосальну підтримку сотень учасниць і отримаєте якісне спілкування з цікавими людьми. Які щиро, по-справжньому радітимуть вашим новим перемогам і фінансовому зростанню. Адже до мене приходять вчитися тільки такі. Беріть участь в курсі й самі все побачите.

Ольга Юрковська

+1
119
RSS
Коротко і зрозуміло! _чудово
22:45
+1
Дуже актуально
Сьогодні якраз це випробувала

Випадкові Дописи