Чuтaтu вciм yкpaїнцям і вciм роciянам, які oсoбuстo мeнe вже дістали і БЕндерoю і БAндерoю

Чuтaтu вciм yкpaїнцям і вciм роciянам, які oсoбuстo мeнe вже дістали і БЕндерoю і БAндерoю
Джерело матеріалу:

Чuтaтu вciм yкpaїнцям і вciм роciянам, які oсoбuстo мeнe вже дістали і БЕндерoю і БAндерoю

Липень 28, 2019 admin 0 коментарів

Мене вже реально дратує тупість, яка стає заразною! Дивізія СС «Галичина» – близько 50 000 чоловік налічувала за весь час існування. Батальйон «Нахтігаль» – 800 осіб. ОУН УПА воювала з окупантами всіх мастей від фашистів до комуністів і на своїй території, її воїни виправдані навіть Нюрнберзьким трибуналом, тому до уваги не беремо.

А тепер перейдемо до росіян військовим з’єднанням, які воювали на боці фашистської Німеччини. Всіх перераховувати не буду – рука втомиться друкувати. Зазначу основних. РОА Власова, батальйон Муравйова, Бойовий Союз Російських Націоналістів (БСРН), Братство Руської Правди, дивізія «Руссланд», Добровольчий полк СС «Варяг», Зелена Армія особливого призначення, Комітет Визволення Народів Росії (КОНР), Національна Соціалістична Партія, Організація «Цепелін », РОНА, Русский Корпус, російська загін 9-ої армії Вермахту, Хіві, Російський особовий склад в дивізії СС« Шарлемань », російський особовий склад в дивізії СС« Валлонія », російський особовий склад в дивізії СС« Дірленваген », РОНД / РНСД і багато інших. І, звичайно, козаки Камінського, Перший східний запасний полк «Центр» підполковника ягняти, добровольчий полк «Десна» майора Аутча і тд і тп.

В одній тільки РОА Андрія Власова за час її існування налічувалося близько 800 000 чоловік! Українська «Галичина» разом з «Нахтігаль» – грубо 51 000 чоловік.

Невідомі бійці дивізії СС «Галичина»

+3
498
RSS
23:04
+3
Всі воїни, що воювали проти сталінського режиму, заслуговують на повагу і пам'ять! Вони воювали за звільнення батьківщини від марксистсько-ленінської зарази!
14:16
+2
Згоден. Вони воювали на нашій землі за нашу землю. А що це за полк ЦЕНТР підполковника ягняти?
23:57
+3
Матеріалами про ЦЕНТР і інші російські військові формування я не цікавився. Вони мені зовсім не цікаві і не потрібні. Тим більше що радянська влада інформацію про них замовчувала. УРЕ (Українська радянська енциклопедія) навіть про Власова не задала ні слова. Є про власовців: «Власові — зрадники Радянської Батьківщини, учасники антирад. військових формувань, які діяли на боці фашистської Німеччини під час Великої Вітчизняної війни 1941- 45. Названі за ім'ям ген.-лейтенанта А. А. Власова, який, командуючи 2-ю Ударною армією Волховського фронту, в липні 1942 здався в полон і перейшов на службу до гітлерівців. У травні 1945 рештки частин В. було ліквідовано рад. військами на тер. Чехословаччини. Власова та його близьких спільників за вироком Військ. колегії Верховного суду СССР страчено» (УРЕ, т. 2, ст. 336).
А вже у 2010 році Російська православна церква виправдала діяння зрадника Власова і визнала його борцем проти комуністичної ідеології, що на превелике моє здивування повторює і Володимир Федько. То що вже говорити про «вату»? А бруду, вилитого радянською пропагандою на ОУН, УПА, дивізію Галичина не перелічити. Отак і живемо — «маємо, що маємо»…
Пане Миколо, не соромно перекручувати мої слова!?
08:56 (відредаговано)
+3
А що це за полк ЦЕНТР підполковника ягняти?

Це тривіальне небажання перевірити машинний переклад.
_соромлюсь
Бо одні джерела іменують цю людину «Яненком» (цитую мовою оригіналу):

3. Восточный запасный полк " Центр", сформированный в Бобруйске и состоявший из пехотных батальонов «Березина», «Десна», «Днепр», «Припять», «Волга» и нескольких артиллерийских батарей. Командир — подполковник Н. Г. Яненко.

Інші«Ягненком»:

… Первый восточный запасной полк «Центр» подполковника Ягненко...

Таким чином, насамперед, має місце різночитання прізвища: «Яненко»/«Ягненко». _подумай
Можу припустити, що машинний перекладач сприймає прізвище «Ягненко» в якості «ягнёнка», отож і перекладає його як «ягня»! З машинними перекладачами ще й не такі глюки стаються… А потім сушиш собі мізки над тим, що це він накрутив таке, про який такий полк «підполковника ягняти» йдеться?!
_сміюсь
11:46
+3
Друже Миколо, ідея допису Володимира є показати, що москвини звертають увагу на порошинки (ОУН-УПА), а не помічають колод у своїх очах (РОА Власова+. І ще Володимир наголошує на тому, що ВСІ, хто воював проти серсеру, прискорили його розпад і звільнення людства від цієї чуми.
16:43
+2
Друже Миколо, ідея допису Володимира є показати, що москвини звертають увагу на порошинки (ОУН-УПА), а не помічають колод у своїх очах (РОА Власова+.

Про таке, друже Анатолію, у дописі пана Володимира і натяку немає. Про це йдеться у моїй перепублікації. І якщо радянська пропаганда визнавала їх зрадниками, то теперішня російська пропаганда виправдовує їх, називаючи їх борцями проти комуністичної ідеології. А пан Володимир їм «підспівує». А насправді вони були банальними зрадниками, які зрадили свій народ і свою державу, яка боролася проти фашизму. На відміну від УПА і дивізії «Галичина», які формувалися на окупованій у 1939 році Галичині, і мали право боротися з окупантом всіма силами і засобами, що і визнав Нюрбернзький трибунал: їх виправдали, не видали Радянській владі і дозволили проживати у будь-якій країні світу.
22:54 (відредаговано)
+3
«Мене вже реально дратує тупість, яка стає заразною! Дивізія СС «Галичина» – близько 50 000 чоловік налічувала за весь час існування. Батальйон «Нахтігаль» – 800 осіб. ОУН УПА воювала з окупантами всіх мастей від фашистів до комуністів і на своїй території, її воїни виправдані навіть Нюрнберзьким трибуналом, тому до уваги не беремо».


Мене давно дратує тупість людей, які беруться писати про національні військові формування, які разом з Вермахтом боролися проти сталінського режиму! Я не хотів одразу відповідати на міні-допис пана Миколи з двох причин:
  • Щоб шановний Модератор знову не навісив на мене ярлика «пропагандиста фашистських ідей»;
  • Щоб не перетворювати дискусію на «Світочі» у «хохлосрач», бо нас читають і сторонні люди.


В той же час, промовчати проти безграмотного викладання матеріалу на таку важливу тему я не можу!

I // Почну з абсолютно безграмотного радянського штампу «фашистська Німеччина», який на початку публікації вживає автор! У Німеччині ніколи не було фашистської ідеології і Німеччина ніколи не була фашистською!
В Німеччині / Третьому Райху була ідеологія національного соціалізму. Для зручності вимовлення – націонал-соціалізму.

II // Абсолютно безглуздо розділяти борців зі сталінським режимом по національностям! В одній уніформі (тільки з національними нашивками) у національних військових підрозділах воювали українці, росіяни, литовці, латиші, татари, французи, бельгійці, поляки, казахи… В складі допоміжних частин Вермахту поруч служили і українці, і росіяни, і литовці, і поляки…

Були також національні поліцейські підрозділи. Одним із них була «Українська допоміжна поліція».

III //
«А вже у 2010 році Російська православна церква виправдала діяння зрадника Власова і визнала його борцем проти комуністичної ідеології, що на превелике моє здивування повторює і Володимир Федько».

«І якщо радянська пропаганда визнавала їх зрадниками, то теперішня російська пропаганда виправдовує їх, називаючи їх борцями проти комуністичної ідеології. А пан Володимир їм «підспівує»».


Власов і «власовці» боролися з сталінським режимом. І називати його «зрадником» може тільки людина, у якої ще не вивітрилася з голови комуністична ідеологія! І наступна фраза автора чітко показує, що автор і досі дотримується комуністичних поглядів!

«А насправді вони були банальними зрадниками, які зрадили свій народ і свою державу, яка боролася проти фашизму».


IV //
Диверсійні батальйони «Роланд» і «Нахтігаль» були сформовані з українців в складі полку абвера «Бранденбург-800» ще до початку Другої світової війни війни. Вони виконували спеціальні завдання, а не були військовими формуваннями.

V //
Дивізія СС «Галичина» була створена ЗА ДОЗВОЛОМ КЕРІВНИКІВ ТРЕТЬОГО РАЙХУ, в першу чергу з дозволу Адольфа Гітлера!
Ось витяги з оригінального архівного документу — листівки «Відозва до українського громадянства, учасників Визвольних Змагань та української молоді»:

<…> Від німецької держави ми отримали згоду на створення окремої української добровольчої військової формації під назвою СС Стрілецької дивізії «Галичина». <…>

<…> Поруч геройської армії Великонімеччини та добровольців інших європейських народів, виступаємо і ми до святої боротьби проти найбільшого нашого національного ворога та смертельної загрози всього культурного людства. <…>
Наскільки нам з дружиною вдалося свого часу з'ясувати, назва дивізії Ваффен СС «Галичина» затверджувалася з дозволу Гітлера — але через Гімлера. Чи до нас дійшла невірна інформація?..
Взагалі-то «Galizien» в перекладі з німецької на українську «Галіція».
00:07 (відредаговано)
+2
Тут ми входимо в сферу лінгвістики. _соромлюсь
Українці проти того, щоб топонім «Київ» перекладали англійською як «Kiev» — а тільки «Kyiv». Росіянам це не подобається, й англійський переклад «Kyiv» вони тупо перекручують як «Куев»…
_шкодую
Але їхню столицю — «Москва» англійці записують як «Moscow» і читають «Москау»! І хоча закінчення "-cow" англійською буквально означає «бик» (звідси і «ковбой» — «cowboy», «хлопець, який пасе биків»), а символ Росії — зовсім не бик, а ведмідь, росіяни не протестують…
_не_знаю
Так само англійський топонім «London» читається як «Ландон», хоча ми звикли читати його в перекладі буквально — «Лондон»… Й англійці не протестують.
_стежу
Отже, сфера ця вкрай заплутана, і хто тут як поведеться — не розбереш!

P.S. До речі, згадався масяньський мультик "В раю денег не берут":


Там фігурує назва аеропорту, яку Хрюндель прочитує як «Віндхойєк», пишеться вона "Windhoek", а місцеві африканці читають її… «Вудук».
_стежу _стежу _стежу
18:43
І наступна фраза автора чітко показує, що автор і досі дотримується комуністичних поглядів!

Тільки хвора уява могла таке виродити. Прочитайте на «Світочі» уривки з моєї книжки «Рожнів і рожнівчани» — може зрозумієте абсурдність свого висновку. А може і ні…
23:04 (відредаговано)
+2
Професор Ришард Качмарек, директор Інституту Історії Сілезького Університету, автор книги «Поляки в вермахті», заявив польській «Gazeta Wyborcza»: «Ми можемо вважати, що у 2-х – 3-х млн. чоловік в Польщі є родич, який служив у Вермахті. Скільки з них знають про те, що з ними сталося? Напевно не всі. До мене постійно приходять студенти і запитують, як встановити, що сталося з дядьком, з дідом. Їх рідні про це мовчали, вони обмежувалися фразою, що дід загинув на війні. Але для третього післявоєнного покоління цього вже недостатньо».

«З доповідей представництва польського уряду в окупованій Польщі слідує, що до кінця 1944 року в Вермахт було призвано близько 450 тисяч громадян довоєнної Польщі. Загалом можна вважати, що через німецьку армію під час війни їх пройшло близько півмільйона», – вважає професор Ришард Качмарек.
23:11 (відредаговано)
+3
Тепер про УПА…

Перший бій УПА з німецькими підрозділом жандармерії відбувся 7 лютого 1943 року! Ось офіційний бюлетень УПА — архівний документ!23:16 (відредаговано)
+3
Хочу нагадати автору перепублікації ще про одне українське військове формування: Українське Визвольне Військо!


яке пліч-о-пліч з Вермахтом і СС боролося з сталінським режимом!
23:20
+3
А на прощання хочу нагадати пану Миколі, що Статут Військової управи «Галичина» підписав Губернатор Вехтер!
23:27 (відредаговано)
+2
На тему українських підрозділів, які разом з Вермахтом і СС боролися проти сталінського режиму, я міг би написати не одну сторінку… Але, повторюю, я не знаю позиції шановного Модератора на цю важливу тему… _підморгування

І повторюся:
Абсолютно безглуздо розділяти борців зі сталінським режимом по національностям!
Це була спільна боротьба із спільним ворогом!
Не знаю, чи сподобається це Модератору, але це наша історія, і її нарешті треба озвучити. Тому пишіть.
Пишіть однозначно! Тільки окремою темою…
_чудово
Дзвінка Сопілкарка не дасть збрехати: наш історичний детектив «Принц України», присвячений останньому українському гетьману у вигнанні Данилі Скоропадському, починається, в обсязі перших двох глав, з історії його особистого секретаря — Порфирія Силенка-Кравця та тієї самої дивізії Ваффен СС «Галичина» повоєнного періоду (інтернування в Італії). Також ми згадуємо про тих її бійців, які емігрували до Великої Британії по завершенні Нюрнберзького трибуналу. Але Ви не уявляєте, наскільки важко нам було відкопати більш-менш достовірні, піддавані перехресній (з різних джерел) перевірці відомості, на основі яких можна було б написати хоча б оці дві глави!!! Бо шар інформаційних намулів та-а-акий потужний!..
_стежу
Добре хоч те, що під час поїздок на Львівський книжковий форум ми спілкуємося з різними читачами. в т.ч. на нас пару разів виходили ветерани дивізії ще на початку цього десятиліття! Завдяки цим розмовам ми краще розгрібали шари намулу.
_шкодую
І продовжили це робити, написавши "Книгу Спустошення. 1939-1945", "Книгу Зневіри. 1946-1953" та "Книгу Відлиги. 1954-1964". І навіть в "Книзі Застою. 1965-1976" згадали про загибель Юрія Михайлецького — хоча там відомості все ж доволі суперечливі…
***
Тому пишіть! Тільки окремою темою.
12:34
+3
СС Дивізія «Галичина» у спільній боротьбі європейських народів проти сталінського режиму…


12:38 (відредаговано)
+3
Оскільки отримав схвалення чільних членів спільноти «Світоч» на публікацію матеріалів по українських Визвольних Змаганнях періоду Німецько-радянської війни, то почну цю тему, базуючись на свідченнях, фактажі та архівних матеріалах.
01:05
+1
Було б корисніше якби ви та інші світочани пролили світло на діяльність перечислених російських військових формувань, про які замовчувала радянська влада, і замовчує, навіть героїзує, теперішня Росія. Це варто було б зробити на противагу тому масиву бруду, який вилитий, і продовжує виливатися на українські військові формування. Читачі, які не достатньо обізнані у тонкощах суспільно-політичній ситуації того часу, сприймуть ваші публікації як підтвердження тверджень російських пропагандистів і політиканів. А про діяльність, навіть про існування, російських формувань, вони не знали і знати не будуть. І будуть вважати і сперечатися з ким завгодно що таких і не було.
23:21 (відредаговано)
+2
Я не бачу нічого поганого і антиукраїнського в боротьбі російських, білоруських, казахських, чеченських, вірменських, грузинських, литовських, казахських та інших національних формувань (з народів СРСР) проти сталінського режиму!

Абсолютно безглуздо розділяти борців зі сталінським режимом по національностям!
Це була спільна боротьба із спільним ворогом!

Випадкові Дописи