УВАГА!   З 1 лютого діяльність спільноти "Світоч" переноситься в Telegram.

Сайт буде доступним ще довгий час, проте без нових публікацій.
Підписуйтесь та слідкуйте за новими публікаціями на нашому Telegram-каналі @svitoch_in_ua

Розібратися як користуватися Телеграмом або створити власний канал для подальшої участі в спільноті "Світоч" можете за ІНСТРУКЦІЄЮ. З правилами участі можете ознайомитися тут.

Якщо у Вас є якісь запитання, задавайте їх в групі підтримки в Телеграмі тут.

1938-1940: Військові Відділи Націоналістів (ВВН). Частина_II

1938-1940: Військові Відділи Націоналістів (ВВН). Частина_II

Спогад про Славної Пам’яті полковника Романа Сушка14 січня 1944 року полковник Роман Сушко був підступно вбитий пострілом в спину у брамі будинку на вулиці Чернецького (тепер Винниченка), у Львові [6].Українці, виховані на традиціях боротьби за державність у 1917-1920 рр., розуміли: поряд з іншими причинами саме відсутність добре навченої національної армії призвела до того, що українці не зберегли власну державність і усвідомлювали, що лише при виникненні нового воєнного конфлікту в Європі можлива актуалізація українського питання. Обов'язковою передумовою відновлення української державності було створення з допомогою зовнішніх чинників власної національної збройної сили, що гарантувала б цю державність, при цьому українські політики розраховували в основному на власні сили, а іноземну військову допомогу використати лише як засіб для досягнення мети. Іншого зовнішньополітичного чиннику у вирішенні цього питання крім Німеччини в українців на той час не існувало.Посилання:

[1] Звернення ОУН мельниківців «Українці!» // http://avr.org.ua/index.php/viewDoc/1807/

[2] http://avr.org.ua/getImg.php?fname=608900000942_001.JPG

[3] Вєдєнєєв Д. В. Меч і тризуб. Нотатки до історії Служби безпеки Організації Українських Націоналістів «З архівів ВУЧК–ГПУ–НКВД–КГБ» № 1/2(6/7) 1998, 2-4 (13-15) 2000.

[4] Берґ-Баверн-Гільфе.

[5] kelt, Stabsfeldwebel. Військові Відділи Націоналістів (ВВН) // Форум REIBERT

[6] Фотографії Frundsberg, Oberst. Військові Відділи Націоналістів (ВВН) // Форум REIBERT.

Джерела:

  • Андрій Боляновський. «Українські військові формування в збройних силах Німеччини (1939 — 1945)» Львівський національний університет ім. Івана Франка; Канадський інститут українських студій Альбертського університету. — Львів: 2003. — 686 с.
  • siromanets, Moderator. Військові Відділи Націоналістів (ВВН) // Форум REIBERT
  • kelt, Stabsfeldwebel. Військові Відділи Націоналістів (ВВН) // Форум REIBERT
  • Frundsberg, Oberst. Військові Відділи Націоналістів (ВВН) // Форум REIBERT.

+1
64
RSS
22:43
+1
Цитата з поточного матеріалу:

Українці, виховані на традиціях боротьби за державність у 1917-1920 рр., розуміли: поряд з іншими причинами саме відсутність добре навченої національної армії призвела до того, що українці не зберегли власну державність і усвідомлювали, що лише при виникненні нового воєнного конфлікту в Європі можлива актуалізація українського питання. Обов'язковою передумовою відновлення української державності було створення з допомогою зовнішніх чинників власної національної збройної сили, що гарантувала б цю державність, при цьому українські політики розраховували в основному на власні сили, а іноземну військову допомогу використати лише як засіб для досягнення мети. Іншого зовнішньополітичного чиннику у вирішенні цього питання крім Німеччини в українців на той час не існувало.
Фото уніформи

Цитата з попередньої частини матеріалу:

Фото уніформи
Українці, виховані на традиціях боротьби за державність у 1917-1920 рр., розуміли: поряд з іншими причинами саме відсутність добре навченої національної армії призвела до того, що українці не зберегли власну державність, і усвідомлювали, що лише при виникненні нового воєнного конфлікту в Європі можлива актуалізація українського питання.
Обов'язковою передумовою відновлення української державності було створення з допомогою зовнішніх чинників власної національної збройної сили, що гарантувала б цю державність, при цьому українські політики розраховували в основному на власні сили, а іноземну військову допомогу використати лише як засіб для досягнення мети. Іншого зовнішньополітичного чинника у вирішенні цього питання крім Німеччини в українців на той час не існувало.

_здивований _здивований _здивований
У мене в очах двоїться чи що?!?!?!
15:41
+1
А хто ж убив полковника Романа Сушка?

Випадкові Дописи