Про закон тяжіння

Про закон тяжіння
Джерело матеріалу:

7 маркерів того, що закон тяжіння успішно працює на вас


Всесвіт мудрий. Він приймає всі наші посили: і добрі, й негативні. А потім віддає нам назад те, на що ми заслуговуємо. Як зрозуміти, що ваше життя вийшло на новий рівень? Ось 7 ознак того, що закон тяжіння спрацював для вас.

Парадигма нової епохи, іменованої «Закон тяжіння», базується на тому, що ви можете притягати енергію, яку ви ж і віддаєте в простір. Іншими словами, «подібне породжує подібне». Даний механізм безвідмовно діє в масштабах Всесвіту. Збагнувши його, ви дасте своєму життю вийти на новий виток, де на вас чекатимуть успіх, добробут й існування, наповнене сенсом.

Ознаки того, що закон тяжіння працює

«Те, про що ви думаєте, відбувається насправді».

Цю максиму наочно підтверджує класичний закон тяжіння. Щоб виявити щось у своєму житті, ви повинні насамперед помістити це в свою свідомість через думки, які трансформуються спочатку в бачення, а потім — в реальну дію.

Цілком логічно, що, зосередившись на негативних думках або персонах, ви будете «варитися» переважно в негативних переживаннях. І навпаки, якщо ви акцентуєте увагу на позитивних сторонах свого життя і тому, що почуваєтеся чудово, ви отримаєте більше цього в перспективі.

Багато людей, м'яко кажучи, ставляться насторожено до теорії такого всеосяжного «тяжіння». Найшвидше, їм просто не вдалося досягти того, чим оволоділи ви. Як можна виявити конкретні ознаки того, що ви рухаєтеся по вірній стежці, проявляючи саме ту реальність, яку самі бажаєте? Придивіться до подій і процесів, в яких берете участь. Неможливо не звернути увагу на зміни, що відбуваються з вами.

Закон тяжіння в дії:

1. Ви тепер знаходите речі в найкоротші терміни

Коли ви акцентуєте увагу саме на тому, що вам необхідно в житті, багато з бажаного починає якимсь чином з'являтися поруч. Якщо ви навчилися «гасити» голос у власній голові, що нашіптує вам, що все відбувається неправильно, і приділяєте вашу увагу тому, що все «йде за планом», ви оволоділи одним з головних елементів закону тяжіння. Розум повинен «висвітлювати» те, що ви найбільше бажаєте мати в своєму житті. У вас виходить? Так. І ви зверніть увагу, що ці речі виявляються швидше. Ви відчуваєте, що все дивним чином стає на свої місця і в прямому, і в переносному сенсі. Ви навчилися відчувати вдячність за те, що вже маєте, і Всесвіт дає вам більше, дякуючи вам таким чином.

2. Ви відчуваєте себе відкритим для змін

«Те, чому ти спротивляєшся, чинить спротив». Щоразу, коли ви зводите уявні стіни між собою і певним досвідом чи суб'єктом, ви приречені мати справу з цим все частіше, поки не встанете лицем до лиця з власними страхами і труднощами. Не можна в повній мірі реалізувати свій потенціал, не зруйнувавши форми, не відмовившись від застарілих механізмів мислення і звичок. Ви навчилися приймати все, що повинно прийти. Ви приймаєте зміни в будь-якій формі: недосконалість, побоювання, невпевненість, помилки. Тільки через це можна продовжувати особистісне зростання.

3. Ви усвідомлюєте значення теперішнього моменту

Великою помилкою є думка, що значення має виключно майбутнє, а теперішнє не має цінності. Якщо ви звернули увагу, що ваше життя рухається в потрібному напрямі, ви, напевно, навчилися комфортно існувати в сьогоденні, замість того щоб постійно міркувати, мріяти про ефемерне майбутнє. Кожен момент викладає життєві уроки. І ви старанно їх засвоюєте. Ви навчилися висвічувати це безцінне «зараз», коли відчуваєте занепокоєння або надто непокоїтеся про майбутнє. І тоді безглузді тривоги відступають, розчиняються в реаліях сьогодення.

4. Не лякайтеся відчути те, що хоче розповісти вам Всесвіт

Не має ніякого значення, чи вірите ви в якісь потойбічні сили, єдиний розум і тому подібні речі. Вам вдалося зрозуміти те, що розповів вам Всесвіт. І ви точно знаєте, якими будуть ваші подальші дії. Якщо щось іде не за планом, ви просите поради на життєвому шляху. У міру занурення у власний духовний світ ви розумієте, що ваш персональний шлях стає більш ясним для вас.

5. Ви відчуваєте приплив позитивної енергії

Накопичені в минулому негатив і тяжкість, які вас гнобили і знесилювали, найшвидше, розчиняються. Те, що раніше хвилювало вас, більше не має жодного значення. Ви почуваєтеся окриленим, захопленим, радісним і готовим до всього, що вам принесе новий день. Ви тепер розумієте, що Всесвіт має можливість повертати, тому немає ніякої необхідності турбуватися про майбутнє або допустити, щоб негативні емоції панували над вами.

6. Ви відчуваєте цей світ

Не важливо, що саме відбувається навколо, ви відчуваєте спокій і цілком задоволені відведеним вам місцем в житті. Ви не дозволяєте стороннім явищам себе турбувати, вам затишно і добре в своєму внутрішньому стані. Ви знайшли рівновагу і гармонію й не відчуваєте, що щось омине вас, бо маєте міцний зв'язок із Всесвітом. Ви тепер можете сміливо підтвердити, що життя дійсно прекрасне.

7. Хороші явища лишаються з вами

Найшвидше, коли ви осягнули своє вище «Я» і розумієте, що з'явилися сюди, аби досягти своєї мети, життя починає здаватися елементарним і простим. Ви зустрічаєте потрібних вам людей в потрібний час, ви відвідуєте місця, які сприяють вашому особистісному зростанню і нічого не робите даремно. Ви міцнієте в плані здоров'я, у вас спостерігається достаток, благоденство.

Так, вірний шлях не має на увазі повну відсутність перешкод, але ви явно бачите, що добре, міцно закріпившись у житті, тепер переважає над поганим.

Привітайте себе: чорна смуга, нарешті, скінчилася. Ви вийшли на магістраль, яка веде прямо до щастя, гармонії й достатку у всіх сферах вашого життя. Закон віддзеркалення тяжіння працює на практиці.

+1
396
RSS
15:53
+1
Вчимося будувати відносини з Всесвітом!

Випадкові Дописи