Як ми забираємо й віддаємо енергію

Як ми забираємо й віддаємо енергію

Нам весь час здається, що вампіри — це якісь інші люди, знайомі, родичі, співробітники. А ми звичайно ж не такі, ми хороші і добрі. А з нас усім так і хочеться попити.


Давайте розбиратися з азами енергетики, інакше я боюся, що ми з вами скотимся в зверхнє мислення, яке призводить тільки до проблем і деградації.

ХТО ТАКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ВАМПІРИ?
Вампіри — це люди з низькою кількістю особистої енергетики, які живуть за рахунок наявності деструктивних внутрішніх програм, які як раз і не дозволяють їм накопичувати свою власну енергію.

Вони харчуються певною енергією, в основному негативною. Вони провокують оточуючих на прояв емоцій, які сприяють викиду певної енергетики. Забираючи цю енергетику, вони відчувають себе добре і задоволено.

Відвампірити і попити енергію можна тільки з того, хто сам періодично є вампіром. Якщо людина сама по собі не вампір і живе самодостатнім життям, не залежить ні від кого емоційно і зберігає внутрішній стрижень, то забрати її енергію неможливо. Ніяк. Якщо вас «п'ють», значить і Ви періодично когось «п'єте».

ЯК МИ ЗАБИРАЄМО ЕНЕРГІЮ?

Найпоширеніший спосіб вампірові «поїсти» — це спровокувати когось на негативні емоції, для цього можна розповісти про кризу, про складну обстановку в країні, можна сказати подрузі, що вона поправилася і погано виглядає, що її чоловік погано і негідно поводиться, можна навантажити людину негативом, все, що завгодно, лише б їй стало погано, сумно, важко. Це перший рівень, можна сказати, перша легк страва.


Другий рівень — потрібно довести людину до сильних емоцій, до страху, сліз, гніву, люті, зриву, психозу і дикої агресії. Після цього тихим голосом сказати: «Ну що ти так нервуєш?». Вважайте, що це друга, вже досить пристойна страва з гарніром.

Є вампіри, які живуть на енергії провокацій і протиріч, вони люблять вбивати клин між близькими людьми, адже там багато енергії, є чим поживитися. І тут згодяться хороші інтриги, брудні плітки, натяки. Є жінки, які люблять розбивати сім'ї, я консультувала таких кілька разів.

Це відбувається несвідомо. Як тільки вона забере чоловіка з родини, створюючи там масу важких емоцій, скандалів, болю, то чоловік перестає їй бути цікавим і вона розуміє, що «це не моє», після чого якийсь час живе на цьому негативі, а потім знову пускається на пошуки жертви.

Типовий вампіризм — це «спортивний інтерес». Жінка або чоловік домагається уваги і сильних емоцій з боку протилежної статі, після чого розлучається. Природно, що після цього їх екс-партнери ще довго їх годують своїм болем, увагою, стражданням, переживаннями і гіркотою. Тут вже емоцій хоч відбавляй, «їж, не хочу».

Провокативна зовнішність або поведінка, коли вампір поводиться зухвало або виглядає так, що викликає багато емоцій в оточуючих. Це вампір-нарцис, який забирає енергію зарахунок своєї зовнішності і поведінки, наприклад, яскравий одяг, ланцюги, надмірний макіяж, сленг, мат, гучний сміх, погляд з-під лоба або фешенебельна химерність. Я зустрічала таких жінок, причому в реальності це були цілком адекватні люди з гідними професіями, з сім'ями, але при цьому вони підживлювали себе зарахунок уваги інших, яскраво і навіть трохи вульгарно одягаючись.

Почуття жалості до себе і провокація почуття жалості до себе — це теж підживлення, такі люди зазвичай скаржаться на життя, драматизують, намагаються представити все в тонах страждання і болю. Якщо ви починаєте їх жаліти, то вважайте, що віддаєте свою енергію. Людям можна співчувати і співпереживати, але шкодувати небезпечно, тому що таким чином ми годуємо їх слабкість, а не їх силу.

Почуття провини. Ну тут вже всі ми майстри. Домогтися від людини того, щоб вона відчувала себе винуватою, це означає створити енергетичний міст, через який вона буде годувати вас своєю енергією.


Синдром рятувальника, як це не дивно, теж спосіб підживитися, правда на вигляд дуже шляхетний. Такі люди завжди прагнуть допомогти кому-небудь, самі ходять з купою травм, образ, але лекції і тренінги в першу чергу роздають подружкам, всім дають книги, всім намагаються розповісти, як жити. Якщо одна з їхніх жертв все ж вирішить змінитися і почне розвиватися, то рятівнику перепадає частка реалізованої енергії.

Роль рятувальника — це теж свого роду енергетичний вампіризм, адже рятуючи людину, нам віддається величезна кількість енергії, і багато хто так на це підсаджується, що все їхнє життя перетворюється в насадження добра в найгіршому розумінні.

Вампіри не завжди усвідомлюють свою поведінку, і багато маніпуляції провертають несвідомо, вони не думають: «От зараз доведу Машу до сліз і буду добре себе почувати!». Думки зовсім інші: «Треба сказати Маші правду про те, як вона поправилась!». Розумієте?

ЧОМУ МИ ВАМПІРИМО?
Дуже часто ми починаємо забирати енергію у інших людей і вибираємо такий шлях існування, тому що у нас самих є потужні енергетичні діри, куди благополучно зливається наша власна життєва енергія.

Є багато вирв, куди йде наша енергія, і всі вони деструктивні: життя в стресі, звичка засуджувати, категоричність, порожні розмови ні про що, надмірний поспіх, хвилювання, життя в минулому, життя в майбутньому, спроба підлаштуватися під всіх і бути хорошою — все це забирає енергію у теперішнього, і ми змушені або бігати по тренінгах, де нам дадуть енергетичний допінг, або висмоктувати енергію з людей.

ЯК ЗРОЗУМІТИ, ЩО Я ВАМПИР?
Головним розумінням свого вампіризму є почуття емоційної залежності від людей або подій.

Коли ви починаєте відчувати ломку без присутності певних емоцій у своєму житті.

Наприклад, коли відчуваєте порожнечу, то дуже хочеться подзвонити подрузі і розповісти їй про те, як вам погано.
Або якщо Ви відчуваєте брак енергії і думаєте: «У мене давно не було відносин, мені потрібен чоловік».

Або вам не вистачає життєвих сил, і ви починаєте провокувати скандали на порожньому місці, розводячи своїх близьких на сильні емоції.

Або ви відчуваєте непереборне бажання сказати кому-небудь «правду». Коли вам здається справедливим і важливим обговорити когось, дати негативну оцінку його діяльності. Після страшних скандалів вампір себе почуває відмінно, його це анітрохи не вимотує, більш того, він навпаки підбадьорюється і починає всім допомагати.

Свій вампіризм можна відстежити по деяких прикладах, наприклад, коли Ви про когось говорите «якусь важливу правду», і ваш опонент каже: «Не будемо обговорювати це. Я думаю це не гідно! ». Вампір образиться, йому буде не по собі, йому буде погано і важко, адже йому не дали наповнитися негативом.

Якщо Ви розповідаєте щось важке і актуальне, а співрозмовник не реагує сильними емоціями. Вампірів це бісить, адже знову-таки їх маніпуляція не вдалася. Причому це роздратування спливає неусвідомлено, і вампір може сам не розуміти, що його так сильно дратує.

ЧОМУ ПОТРІБНО ВІДМОВИТИСЯ ВІД РОЛІ ВАМПІРА?
Шлях вампіра — це шлях залежності і відходу від внутрішньої свободи, це постійно зростаюча діра всередині, для задоволення якої потрібно все більше і більше жертв, людей, скандалів. Це особистість, закута в кайдани емоційної залежності, крім цього вампіри рідко процвітають, і навіть якщо з ними це трапляється, то вони живуть в постійному страху, тому що у них немає внутрішніх ресурсів створювати достаток і процвітання.

Бути вампіром — це означає відмовитися від розвитку себе, як здорової цілісної особистості. Але ж ми всі тут саме для цього!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА СВІЙ ФОКУС УВАГИ У ЖИТТІ
Вампіри завжди годують своїх донорів, тому вони люблять бути зовні своїм розумом, їм подобається думати і аналізувати, обговорювати життя інших людей, вони стежать за тим, у кого що відбувається. Увага самодостатньої особистості більшою мірою знаходиться в собі, в своїх бажаннях, в своїх цілях і намірах, і лише невелика частина уваги йде зовні на реалізацію своїх ідей і побудову відносин з людьми.

Якщо ви знайшли себе в якихось із цих пунктів і вам вистачило сміливості визнати в собі деструктивні програми, то це саме по собі вже важливе усвідомлення, яке допоможе вам звільнитися від цих негативних програм.

А потім подивіться на своє життя і знайдіть ті дірки, через які ви втрачаєте свої власні сили.
І відмовтеся від них усвідомлено, відмовтеся від осуду, порожніх розмов, категоричності, постійних хвилювань і поспіху.

Вибачте своє минуле і відпустіть його. І відпустіть людей, які вас руйнують ...

Згодом ваша цілісність відновиться, і ви побачите, що Вам уже не цікаво бути вампіром, ваш фокус уваги буде позитивним і багатим.

І разом з внутрішньою цілісністю у ваше життя постукають ваші бажання і нові добрі люди!
+1
1128
RSS
15:01
+1

+100500 опис моєї мами!
23:32
+2
Дуже корисна стаття. Гадаю, що всяке спілкування між людьми призводить до обміну енергіями. Питання міри. Емоційність чиясь — це гучний дзвін, на якийсь хтось та відгукнеться. Вампіризм — це реальна річ. Розпізнавати і вчасно ухилятися. Просто, та не легко використати.
Коментар видалено
10:05
+1
Пане Анатолій, я видалив один Ваш коментар, оскільки ми не можемо на сайті говорити якийсь негатив про людину, яка незареєстрована на сайті (не може відповісти) і не є відомою всім особою.

Випадкові Дописи