Сонячна черепиця миколаївського інженера отримала відзнаку UNIDO (відео)

Сонячна черепиця миколаївського інженера отримала відзнаку UNIDO (відео)
Джерело матеріалу:

Сонячну черепицю River Solar, яку спроектував миколаївський інженер Павло Рєка, відзначили в установі ООН, що спеціалізується на просуванні міжнародного промислового співробітництва – UNIDO.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на сторінку Solar Service у Facebook.

Винахід миколаївця отримав здобув винагороду на форумі Innovation Market-2019, де були представлені понад 40 компаній з усієї України.

River Solar – це унікальна черепиця яка є елементом сонячної електростанції. Черепиця вироблена з відходів вторинних полімерів і може повністю або частково замінити дахове покриття. Вона не потребує додаткового кріплення, а з 1 м² можна отримати 100 Вт/год.

+3
538
RSS
20:25
+2
Читав про нього. Але наша держава не допустить енергонезалежності людей від себе _шкодую
Головне, мати варіанти. Це як зі снігом в горах. Поки його мало, все норм. А коли назбирається багато, почнеться лавина. І ніяка держава цього не стримає.
В багатьох країнах населення жаліється на утиски від держави, але в більшості країн люди законослухняні. Чого не скажеш про нас, українців, ми століттями вчилися обходити державні заборони. І наша сучасна тіньова економіка, яка майже дорівнює офіційній, цьому доказ. Тому, коли накопичиться достатньо технологій, українці просто ліквідують державну надбудову. Може саме в цьому наша місія?
12:28
+3
Дякую, Дзвінко, за гарний допис. Українці мають першими перейти на природо-відповідний спосіб життя при якому держави буде мінімум.
От і я про те ж думаю. Спочатку незалежними від постачання енергоносіїв стануть віддалені хутори, потім маленькі села. А там далі буде видно.
00:57
+3
Черепиця — це цікаво, однак з сонячними батареями не все так ідеально, як хотілося б. Все залежить від кількості сонячного світла. Вони виробляють занадто багато електроенергії влітку, але її багато і не треба, бо в будинку тепло. Та зовсім мало взимку, коли є бажання зігрітися, та включити електрообігрівачі, чайник… Літню електроенергію, звичайно можна продавати сусідам, однак взимку сусід змушений буде підключатися деінде (наприклад до державної мережі). Літній надлишок, можна було б зберігати до зими в акумуляторах, однак для них треба виділити чимале приміщення, тобто треба мати достатньо великий будинок, мати, з десяток потужних акумуляторів. Цю черепицю треба буде періодично мити від бруду, та звичайно ж, чистити від снігу, а якщо сніжить щодня? А для цього на дах лазити самому, або запрошувати сміливців. Думаю, що вітрова електростанція, краще. Вітер дме постійно, і влітку, і взимку, виробляється приблизно однакова кількість електроенергії.
Цю черепицю треба буде періодично мити від бруду, та звичайно ж, чистити від снігу, а якщо сніжить щодня? А для цього на дах лазити самому, або запрошувати сміливців.

Отож бо! Коли я був в Тунісі, то ми відвідували сонячну електростанцію в Сахарі. Отож нам там розповіли, що всі (!!!) сонячні панелі доводиться мало не щоденно (!!!) очищувати від піску — інакше їхня ефективність падає на 40-60%. А пісок Сахари — це не пісок в нашому розумінні, а щось на кшталт пудри або тальку. А цих панелей — гектари… Отож я знаю, що сонячні електростанції вкрай чутливі до забруднення…
_шкодую
12:54 (відредаговано)
+1
Для опалення взимку є тепловий насос. А робота над апаратами зберігання електроенергії ведеться у всьому світі. За літій-іонні батареї вже видали Нобелівську премію.
06:08 (відредаговано)
+2
В Оленки слушні думки. Поверхня сонячної батареї — різновид скла. Навіть вертикальні вікна доводиться хоч раз на рік мити. Мене вражала забрудненість вікон на промислових підприємствах. Це жах! Кіптява, пасма павутиння і якась масляниста плівка з райдужними розводами. І що цікаво: робітникам було на все це нас… ти. Сонячні панелі, на щастя, миють дощі. Треба придумати таке скло, щоб до нього нічого не приставало. Справді є проблема надійного і тривалого зберігання енергії. Гадаю, що будуть винайдені пристрої, в яких енергія зберігатиметься роками без втрат, як інформація на флешках.
Сонячні панелі, на щастя, миють дощі.

Це тобі лише здається.
_шкодую
В усякому разі, отаке «стихійне миття» ненадійне, до того ж працює лише в теплу пору року. А взимку як?.. А в посушливих регіонах?..

Треба придумати таке скло, щоб до нього нічого не приставало.

Оооо, це проблема!..
_стежу
Втім, ти у нас хімік — ти й вигадуй!!! _язик _язик _язик Тобі карти в руки!..
06:21
+2
Біда одноразового життя тіла — це старіння, деградація і смерть. Але такий задум Творця: оновлення відбувається на місці старого. Вся людська діяльність направлена на збереження існуючого: очищення сонячних панелей, ремонт вітряків, боротьба з хворобами+. На жаль, діє закон ентропії = постійній руйнації колись створеного порядку. Це наводить на думку, що основне життя відбувається в духовному світі, а не в матеріальному.

Випадкові Дописи