Інструкція до життя від буддійських ченців

Інструкція до життя від буддійських ченців

1. Ти отримаєш тіло. Воно може тобі подобатися чи не подобатися, але це єдине, що точно буде в твоєму розпорядженні до кінця твоїх днів.

2. Тобі доведеться вчитися в школі під назвою «Життя на планеті Земля». Кожна людина і кожна подія — твій універсальний учитель.
3. Не існує помилок, тільки уроки. Невдачі — невід'ємна частина успіху. Невинних жертв немає — всі тільки студенти.
4. Урок буде повторюватися в найрізноманітніших формах, поки не буде засвоєний повністю. Якщо не зрозумієш легкі уроки — вони стануть важчими. Коли зрозумієш — перейдеш до наступного уроку.
5. Зовнішні проблеми — точне відображення твого внутрішнього стану. Якщо зміниш свій внутрішній світ — зовнішній світ так само зміниться для тебе.
6. Ти зрозумієш, що урок засвоєний, коли твоя поведінка і ставлення до страждань зміняться. Мудрість досягається практикою. Трохи чогось краще, ніж багато нічого.
7. Немає місця і часу кращих ніж «тут і зараз». «Там» нітрохи не краще ніж «тут». Коли твоє «там» стане «тут», ти отримаєш інше «там», яке знову буде здаватися кращим, ніж «тут».
8. Інші — всього лише твоє відображення. Ти не можеш любити або ненавидіти те, що є в інших, якщо це не відображає твоїх власних якостей.
9. Життя майструє раму, а картину пишеш ти. Якщо ти не візьмеш відповідальність за написання картини, то за тебе її напишуть інші.
10. Ти отримаєш все, що захочеш. Твої минулі і теперішні бажання і думки визначають твоє майбутнє.
11. Всі відповіді знаходяться в тобі. Ти знаєш більше, ніж написано в книгах. Але щоб згадати це — потрібно читати книги, дивитися в себе, слухати себе і довіряти собі.
12. Ти забудеш про все це.
+3
763
RSS
Непогано!
13:51
+2
Як же мені подобається визначення, що Земля — це школа, де ми учні. Я самостійно прийшов до цього ж висновку. Але тут не сказано, для чого ця ШКОЛА? ДЯКУЮ, ДЗВІНКО, за цю публікацію.
17:45
+1
Зовнішні проблеми — точне відображення твого внутрішнього стану. Якщо зміниш свій внутрішній світ — зовнішній світ так само зміниться для тебе.


Ні, ні, це не я! Це Президент, Верховна рада і сусідка винна в усіх моїх негараздах! Розстріляти їх!!! і буде Рай

Ну, принаймні так подобається думати більшості людей І доказати їм, що їхній зовнішній світ точно такий же самий як і їхній внутрішній світ не завжди легко.
21:10
+1
А як вам п.12? Все написане колись буде забуте. І все написане неодмінно колись і для когось вирине з забуття.
Є така притча…
Чоловік побачив, як молодий метелик намагається вилізти з кокону через крихітний отвір. Чоловік пожалів метелика й вирішив йому допомогти, а для цього акуратно розширив отвір і витягнув метелика назовні. Та от біда: все тільце метелика, включно з крильцями, було просякнуте вологою. Тому крильця метелика постійно зліпалися, а тільце було надто важким для польоту… Так і не полетів той нещасний метелик!
А все тому, що він без зусиль вийшов з кокону назовні через штучно розширений людиною отвір. А якби ж то виходив через вузенький — тоді би в процесі виходу зайва волога була би витиснута з його крилець та тільця. Отже, насправді чоловік не допоміг метеликові, а занапастив його...

Якщо людині все дається без жодних зусиль з її боку, то людська душа не загартовується, а лишається сповненою зайвою «вологою» егоїзму, гордині та ін. Тільки продираючись до потаємних знань через терени повсякденного життя і повного навмисного забуття, людина втрачає зайву «вологу» зі своєї душі та вдосконалюється.
Метелик
13:32
+2
Тут ще би хотів додати, що весь «шлях» душі людини ділиться на 2 етапи:

1. коли життя ставить перед людиною «проблеми», для того щоб людина розвивалася. В даному випадку зовнішні обставини заставляють людину йти вперед.
2. коли людина вийшла на хороший рівень розвитку, і життя вже не ставить проблем. Не потрібно робити те, що не хочеться робити. Тепер людина все сама ставить собі завдання і керує своїм розвитком.

Другий випадок набагато приємніший , але він доступний для дуже маленької кількості людей.
На одному з тренінгів почула колись фразу: «Якщо не хочеш, щоб життя ставило перед тобою великі проблеми, то добровільно вибирай для себе маленькі».
22:15
+2
А мені подобається ця історія про метелика. Само-Тесання і шліфування.

Випадкові Дописи