УВАГА!   З 1 лютого діяльність спільноти "Світоч" переноситься в Telegram.

Сайт буде доступним ще довгий час, проте без нових публікацій.
Підписуйтесь та слідкуйте за новими публікаціями на нашому Telegram-каналі @svitoch_in_ua

Розібратися як користуватися Телеграмом або створити власний канал для подальшої участі в спільноті "Світоч" можете за ІНСТРУКЦІЄЮ. З правилами участі можете ознайомитися тут.

Якщо у Вас є якісь запитання, задавайте їх в групі підтримки в Телеграмі тут.

Інструкція до життя від буддійських ченців

Інструкція до життя від буддійських ченців

1. Ти отримаєш тіло. Воно може тобі подобатися чи не подобатися, але це єдине, що точно буде в твоєму розпорядженні до кінця твоїх днів.

2. Тобі доведеться вчитися в школі під назвою «Життя на планеті Земля». Кожна людина і кожна подія — твій універсальний учитель.
3. Не існує помилок, тільки уроки. Невдачі — невід'ємна частина успіху. Невинних жертв немає — всі тільки студенти.
4. Урок буде повторюватися в найрізноманітніших формах, поки не буде засвоєний повністю. Якщо не зрозумієш легкі уроки — вони стануть важчими. Коли зрозумієш — перейдеш до наступного уроку.
5. Зовнішні проблеми — точне відображення твого внутрішнього стану. Якщо зміниш свій внутрішній світ — зовнішній світ так само зміниться для тебе.
6. Ти зрозумієш, що урок засвоєний, коли твоя поведінка і ставлення до страждань зміняться. Мудрість досягається практикою. Трохи чогось краще, ніж багато нічого.
7. Немає місця і часу кращих ніж «тут і зараз». «Там» нітрохи не краще ніж «тут». Коли твоє «там» стане «тут», ти отримаєш інше «там», яке знову буде здаватися кращим, ніж «тут».
8. Інші — всього лише твоє відображення. Ти не можеш любити або ненавидіти те, що є в інших, якщо це не відображає твоїх власних якостей.
9. Життя майструє раму, а картину пишеш ти. Якщо ти не візьмеш відповідальність за написання картини, то за тебе її напишуть інші.
10. Ти отримаєш все, що захочеш. Твої минулі і теперішні бажання і думки визначають твоє майбутнє.
11. Всі відповіді знаходяться в тобі. Ти знаєш більше, ніж написано в книгах. Але щоб згадати це — потрібно читати книги, дивитися в себе, слухати себе і довіряти собі.
12. Ти забудеш про все це.
+3
407
RSS
Непогано!
12:51
+2
Як же мені подобається визначення, що Земля — це школа, де ми учні. Я самостійно прийшов до цього ж висновку. Але тут не сказано, для чого ця ШКОЛА? ДЯКУЮ, ДЗВІНКО, за цю публікацію.
16:45
+1
Зовнішні проблеми — точне відображення твого внутрішнього стану. Якщо зміниш свій внутрішній світ — зовнішній світ так само зміниться для тебе.


Ні, ні, це не я! Це Президент, Верховна рада і сусідка винна в усіх моїх негараздах! Розстріляти їх!!! і буде Рай

Ну, принаймні так подобається думати більшості людей І доказати їм, що їхній зовнішній світ точно такий же самий як і їхній внутрішній світ не завжди легко.
20:10
+1
А як вам п.12? Все написане колись буде забуте. І все написане неодмінно колись і для когось вирине з забуття.
Є така притча…
Чоловік побачив, як молодий метелик намагається вилізти з кокону через крихітний отвір. Чоловік пожалів метелика й вирішив йому допомогти, а для цього акуратно розширив отвір і витягнув метелика назовні. Та от біда: все тільце метелика, включно з крильцями, було просякнуте вологою. Тому крильця метелика постійно зліпалися, а тільце було надто важким для польоту… Так і не полетів той нещасний метелик!
А все тому, що він без зусиль вийшов з кокону назовні через штучно розширений людиною отвір. А якби ж то виходив через вузенький — тоді би в процесі виходу зайва волога була би витиснута з його крилець та тільця. Отже, насправді чоловік не допоміг метеликові, а занапастив його...

Якщо людині все дається без жодних зусиль з її боку, то людська душа не загартовується, а лишається сповненою зайвою «вологою» егоїзму, гордині та ін. Тільки продираючись до потаємних знань через терени повсякденного життя і повного навмисного забуття, людина втрачає зайву «вологу» зі своєї душі та вдосконалюється.
Метелик
12:32
+2
Тут ще би хотів додати, що весь «шлях» душі людини ділиться на 2 етапи:

1. коли життя ставить перед людиною «проблеми», для того щоб людина розвивалася. В даному випадку зовнішні обставини заставляють людину йти вперед.
2. коли людина вийшла на хороший рівень розвитку, і життя вже не ставить проблем. Не потрібно робити те, що не хочеться робити. Тепер людина все сама ставить собі завдання і керує своїм розвитком.

Другий випадок набагато приємніший , але він доступний для дуже маленької кількості людей.
На одному з тренінгів почула колись фразу: «Якщо не хочеш, щоб життя ставило перед тобою великі проблеми, то добровільно вибирай для себе маленькі».
21:15
+2
А мені подобається ця історія про метелика. Само-Тесання і шліфування.

Випадкові Дописи