Навіщо потрібно, щоб нам заважали

Навіщо потрібно, щоб нам заважали
Джерело матеріалу:

Навіщо потрібно, щоб нам заважали і перешкоджали?


Вам заважали, перешкоджали, тиснули на вас? Протидіяли вашому розвитку і вашим намірам? Або зараз перешкоджають і заважають? Це добре, як не дивно. У вас є антагоністи — отже, ви головний герой свого роману, свого життя.

Антагоніст є у кожного героя. У кожної особистості повинен бути хтось, хто заважає і шкодить. Не обов'язково це злодій чи мерзотник, зовсім не обов'язково. Іноді це може бути рідна матір. Іноді — упереджено налаштований вчитель в школі, старшина в армії, начальник, який вас не злюбив і перешкоджає вашому розвитку й піднесенню. Колега, який вас підсиджує і дрібно паскудить. Ось без будь-якої причини антагоніст стає перешкодою на вашому шляху. Сила-силенна часу і маса енергії витрачаються на боротьбу з підступами антагоніста й на опір його тиску. Краще б його не було, цієї огидної людини! 

Не зовсім так. Ця людина необхідна, вона — джерело енергії, просто ми цього не розуміємо. І не розуміємо, що тільки в боротьбі та протистоянні з антагоністом ми можемо по-справжньому досягти успіху. По-справжньому стати героями й отримати скарби переможця: визнання, славу, гроші, досягти успіху в творчості… Звісно, можна прожити без антагоніста. Але тоді нічого особливого не отримаєш, ось у чому річ.

Антагоніст може не бути ворогом. Хоча він створює масу перешкод на нашому шляху, — він просто абсолютно протилежний нам. Ворожість з'являється як наслідок антагонізму. Матір бачить, що дитина зовсім інша, відмінна, не схожа на неї. Вона починає тиснути і заважати розвиткові дитини. А вже потім може виникнути ворожість. А може і не виникнути, просто протиборство триватиме все життя. Або аж до вашої перемоги і звільнення від тиску. Потім відносини можуть вирівнятися.

Однак занадто злитися на антагоністів не треба; саме так не сердяться після бою на другого учасника поєдинку. Наприклад, на другого боксера. Тому що без другого учасника або групи учасників вам ніколи не стати переможцем. Якось нерозумно здобувати перемогу над боксерською грушею чи обганяти власну тінь?.. 

Проаналізуйте свою долю: якщо у вас були й є антагоністи, ви в розвитку. У вас є мета. І у Вищих Сил щодо вас є плани на майбутнє. Ви володієте потенціалом, вивільнити який вам допомагають антагоністи, що створюють протидію. А рівний плин життя, коли вам ніхто й ніщо не заважає, — не дуже-то добра ознака. Боротися нема з ким, долати нема чого, рівне шосе веде під уклін.

Якщо антагоніста немає — знайдіть його, можна так сказати. Це не обов'язково людина, це можуть бути обставини, які тиснуть і створюють перешкоди. І вам треба їх здолати. Коли подолаєте — станете переможцем і отримаєте приз — скарби. А які саме, залежить тільки від вашого бажання і вашої мрії. Життя, здоров'я і достаток — це теж скарби. Головне — не злитися на антагоністів. Вони потрібні. Потрібні не менше, ніж протагоністи — друзі, соратники і сприятливі обставини... 

Анна Кір'янова


UPD. Від себе додам: дуже добре, що вищі сили послали Україні такого потужного антагоніста, як Росію! Бо якщо не скурвимося і здолаємо її спротив — велика нація народиться в цій боротьбі!.. Т.Л.


+4
684
RSS
15:57
+3
_підморгую Ця стаття має зацікавити друга Анатолія! _підморгую
19:17 (відредаговано)
+4
Вже цікавить. Розумниця Кір'янова, якщо дійшла до твердження: коли маєш ворога, отже у ВИЩИХ СИЛ є плани щодо тебе. Правда в тому, що при боротьбі героя і ворога тренуються, вчаться і вдосконалюються обоє!. Не тепла ванна, 100-літній газон, а хліб не просто є, а ще й з'їдається грінками. Боротьба, щоденна напруга, радість перемоги — такий ЗАДУМ БІ у плануванні життя людей. Не хочеться, а треба.
11:07
+4
Панове, чому ж тоді Господь створив рай для людини без ворогів антагоністів?
11:23 (відредаговано)
+3
Бо попервах (до гріхопадіння) перед людьми було два шляхи:
1. плодитися й розмножуватися, й наповнювати землю в послуху Богові, неухильно виконуючи всі Його заповіді;
2. плодитися й розмножуватися, й наповнювати землю так, як-от зараз — постійно набиваючи собі гулі на рівному місці, перебуваючи в борні й суперечках.
Перший шлях передбачав перебування людей в саду Едемському, другий шлях — поза межами саду Едемського.
_ангел _дідько _ангел _дідько _ангел _дідько
Адам і Єва самі обрали другий шлях.
_вибачаюсь _вибачаюсь _вибачаюсь
Свобода вибору — що поробиш!..
13:35
+3
Тобто виявляється, що Господь хотів, щоб люди жили без антагоністів, а Анна Кір'янова почала вважати себе розумнішою і каже, що вони потрібні :D…
Трохи не так _сміюсь
Всемогутній справді хотів, щоб люди жили без гріха, без смерті й, відповідно, без антагоністів. Але в незбагненній милості Своїй Він не став примушувати людей до безгрішного життя — Він надав людям право вільного вибору між життям безгрішним і грішним. Адам з Євою обрали життя грішне — що ж, Всемогутній в цей вибір не втручався, бо віддав право вибору першим людям…
_не_знаю
Але оскільки Адам з Євою колись обрали цей шлях, яким пройшли самі й яким тепер ідуть всі їхні нащадки (з нами включно) — тепер Анна Кір'янова допомагає їм, в міру власних можливостей, пройти цим шляхом! І вона абсолютно має рацію — бо на шляху, колись обраному першими людьми, тепер без антагоністів не обійтися!
_не_знаю
Більш того, антагоніст (він же — нечистий) був передбачений Самим Всемогутнім, а ніяк не Анною Кір'яновою! Це якби Адам з Євою не вчинили гріхопадіння, утримавшись від спокуси — це тоді антагоніст-нечистий не був би потрібен! Але вони не втрималися. І тепер без антагоніста ніяк не обійтися.
14:58
+3
Тобто якщо я правильно зрозумів в результаті після гріхопадіння стали потрібні антагоністи. Вони начеб-то потрібні, щоб здолавши їхню шкоду і їх самих отримати досвід і можливо щастя в перемозі. П. Тимур, при всій повазі до Вас, якби не було антагоністів у вигляді психічно хворих слуг темних сил серед людей, а також працівниців спецслужб людство давно би вирішило якщо не всі, то переважну більшість проблем, які зараз стоять перед ним.
Вирішивши одні проблеми, людство негайно стикається з іншими.
Таким чином, перешкоди на шляху людей все одно виникають!
І долання цих перешкод все одно спонукає людство до розвитку.
_дідько _не_знаю _вибачаюсь _не_знаю _дідько
Не хочете мати перед собою «психічно хворих слуг темних сил» та/або «працівників спецслужб»?! Гаразд — матимете ще потужніших антагоністів!..
17:25
+3
Хто за всю історію людства був колись потужніший за них ворог для людей? Мабуть наступною проблемой людства може бути міграція від Сонця до іншої зірки, але це не означає, що якщо ми вирішимо складні проблеми, то наступні після них будуть ще складніші…
19:43 (відредаговано)
+3
Друже Астроном! Чомусь у Ваших коментах постійно присутня тема «працівників спецслужб».

Хочу Вам пояснити, що спецслужби ніколи і ні при будь-якому політичному устрою не були самостійні і ні є самостійні! Спецслужби, в кращому варіанті, захищають державу, суспільство і громадян, а в гіршому випадку — ще й виступають інструментом терору. Але, повторюю, в жодному випадку спецслужби не є самостійними і не стоять над політичною елітою.

Політичне керівництво дає спецслужбам завдання, а спецслужба це завдання виконує.

Спецслужби не створюють Закони для себе! Закони, на основі яких діє спецслужба і кожен її працівник, приймають законодавчі інституції держави, тобто парламент! А на основі прийнятих Законів вже розробляються підзаконні акти і інструкції для працівників окремих підрозділів.
Мабуть наступною проблемой людства може бути міграція від Сонця до іншої зірки


Чергова фантастика _сильно_сміюсь
09:11
+1
Навіть не знаю як Вам пояснити, що вони насправді стоять НАД державою, а не ПІД нею по тій причині, що в їхніх руках сконцентровані всі важелі влади в суспільстві, яка реалізується за допомогою всіх інструментів, що є в їхніх руках.
Навіть не знаю як Вам пояснити,


Друже Астрономе, я теж не знаю, як Вам пояснити, що Ви висловлюєте абстрактно хибну думку!

Підемо іншим шляхом…

Який у Вас є теоретичний і практичний досвід щодо роботи спецслужб!?

Які приклади Ви можете навести на підтримку вашої думки!?
10:48 (відредаговано)
+2
Я вже говорив на цю тему з п. Анатолієм Висота, Леонідом Українцем та ще з однією людиною. Мене дивує те, що Ви знаєте, що спецслужби мають всі засоби контролю (знання, технології і військову силу) влади, а ті хто вдає із себе якусь владу цього всього не мають, а отже являються маріонетками в їхніх руках. І мій досвід перетинання із працівниками спецслужб це лише підтверджує. По-Вашому як сформувалось таємне світове правління? Це величезна спільнота людей наділених єдиними ідеями деградації, поневолення і винищення людства і в їх руках зараз сконцетрована влада, а політики у ВР мають тільки кнопки для голосування і для контролю спецслужб не мають жодного засобу. Навіть якщо публічно про це заговорять по телебаченню все одно спецслужби знайдуть управу як на сам народ так і на зарвавшихся політиків.
11:51 (відредаговано)
+2
Друже Астрононе, не ображайтеся, але у Вас викривлене розуміння ролі спецслужб у світі і в окремій державі.

І Ви плутаєте Змову для досягнення світового панування, яку сплели і плетуть певні етнічні сили, з діяльністю спецслужб! Сподіваюся, що Ви зрозуміли про що я говорю.

Якщо ж ми візьмемо конкретику, тобто конкретні спецслужби у конкретних державах, то побачимо, що спецслужби є інструментом правлячої верхівки і пануючої політичної ідеології.

Приклади

Третій Райх:
Головне управління імперської безпеки (з Гестапо і СД у своєму складі) і навіть СС не були вище за партію — НСДАП. Закони приймав райхстаг і всі підкорялися цим законам.

СССР:
ЧК-ГПУ-ОГПУ-НКВС-МГБ-КГБ виконували наказа партії, а не навпаки.

Чілі:
ДІНА (спецслужба) не була вищою за військове керівництво на чолі з Піночетом.

Можу продовжити, але не має сенсу.

Повторюся, друже Астрономе, не плутайте Змову для встановлення світового панування з діяльністю спецслужб. Окремі працівники спецслужб можуть брати участь у Змові, але в індивідуальному порядку!
11:55
+2
А Вам не спадало на думку, що саме вони могли привести таких людей до влади? Це по-перше. А по-друге люди з таких організацій давно і успішно між собою про все домовились.
1. Зменшення чисельності населення планети — це те, що їх об'єднує.
2. Конкурентна боротьба між собою, — це те, що їх роз'єднує.
Я абсолютно не вірю, що Путін керує ФСБ, але маю докази протилежного.
Я абсолютно не вірю, що Путін керує ФСБ, але маю докази протилежного.


Путін — ставленик політичного істеблішменту Росії, а не ФСБ. Путін відповідає менталітету народу Росії, який звик до царя і рабства.
По-Вашому як сформувалось таємне світове правління? Це величезна спільнота людей наділених єдиними ідеями деградації, поневолення і винищення людства і в їх руках зараз сконцетрована влада

Астрономе, не бачу логіки у ваших словах.
Про деградацію і поневолення згідна, але який сенс у винищенні людства?
Якби Світовий Уряд дійсно існував, то всі війни уже б припинилися. І всі люди були б ситі й задоволені, бо тільки ситий раб не бунтує.
Якщо я господар і маю худобу — корови чи кури, не важливо, то я не буду руйнувати курник чи стайню. Навпаки, я подбаю, щоб курник і стайня були світлі, чисті й теплі, а худоба сита й здорова, бо тільки так я отримаю більше прибутку.
Людству ще довго треба чекати на створення Світового Уряду.
Якби Світовий Уряд дійсно існував, то всі війни уже б припинилися. І всі люди були б ситі й задоволені, бо тільки ситий раб не бунтує.


Світовому уряду потрібні війни, оскільки світовий уряд дбає про владу і збагачення. А щоб мати владу, треба людей роз'єднувати, а не об'єднувати!
Якби Світовий Уряд дійсно існував, то всі війни уже б припинилися. І всі люди були б ситі й задоволені, бо тільки ситий раб не бунтує.

_чудово Добре, що хоч би хтось це розуміє! _чудово
14:07 (відредаговано)
+1
Аркадій і Борис Стругацькі, «Місто приречене» (переклад мій):

— Але ж потенційного супротивника все не видно, раднику! — мовив він гумористично. — Я передбачаю в зв'язку з цим великі ускладнення для мого бідолашного генерального штабу. Та й для панів політиків — теж, якщо бути відвертим…
— Навпаки! — вигукнув Ізя. — Ось тепер-то для всіх нас і почнуться найспекотніші днинки! Оскільки справжнього супротивника не існує, необхідно його вигадати. А як доводить світовий досвід, найстрашніший супротивник — це супротивник вигаданий. Запевняю вас, це буде неймовірно жахливе чудовисько. Армію доведеться подвоїти.
— Он як? — сказав полковник, як і раніше, гумористично. — Цікаво, хто ж стане його вигадувати? Чи не ви, мій комісаре?
— Ви! — мовив Ізя урочисто. — Ви насамперед. — Він почав загинати пальці. — По-перше, вам доведеться створити при генеральному штабі відділ політичної пропаганди...

_сміюсь _сміюсь _сміюсь
А як доводить світовий досвід, найстрашніший супротивник — це супротивник вигаданий. Запевняю вас, це буде неймовірно жахливе чудовисько. Армію доведеться подвоїти.

Найкраще це зрозуміли в Росії. І придумали Україну. Ми найстрашніший їхній ворог.
Світовий Уряд — це наддиктатура!

До світового панування прагнув більшовизм з ідеологією марксизму-ленінізму! Результати його діяльності ми бачимо!
Оооо, ні! Ви їх недооцінюєте.
По-перше, Україну вигадали не вони, а Австрійський генштаб!За останньою версією ВВХ**ла — граф Потоцький:По-друге, Україна є поганою лише сама по собі, натомість у складі Російської імперії — навпаки дуже хороша, благословенна земля! Особливо розбита на окремі малоросійські губернії…
_дідько
А по-третє, воюють вони з Україною — вигадкою Австрійського генштабу, а не з благословенними малоросійськими губерніями…
Панове, чому ж тоді Господь створив рай для людини без ворогів антагоністів?


Першим антагоністом людини був Диявол! Він і підбив Еву і Адама до гріхопадіння.
Вірно!

… антагоніст (він же — нечистий) був передбачений Самим Всемогутнім...
00:50
+3
Стовідсотково згодна, перешкоди стимулюють діяти, покращувати бодай щось.
Конкуренти стимулюють до винахідливості та розвитку. Антагоністи стимулюють до витривалості та боротьби. І перше, і друге, і третє, робить нас кращими. Тобто, нам на добро.
Як то кажуть: все що стається — стається на краще.
11:11
+1
Антагоністи позбавляють нас щастя в цьому житті, яке саме по собі є швидкоплинне. Ви напевно не повірите мені, але є два способи як стати милосердним:
1. Настільки сильно емпатично відчувати біль оточуючих, що проявляти до них милосердя.
2. Милосердним можна стати до когось тоді коли сам вскочив у якусь критичну халепу і добре починаєш розуміти людей, які знаходяться в аналогічній ситуації.
Оскільки люди не мають цього знання і стають милосердними по тій причині, що самі зазнають горя, то тоді так антагоністи можуть зіграти свою позитивну роль, хоч якась користь від них таки є.
А якщо я можу в достатній мірі співпереживати болям оточуючих, то анагоністи, які додатково завдають болю мені не потрібні.
12:40 (відредаговано)
+1
А якщо я можу в достатній мірі співпереживати болям оточуючих, то анагоністи, які додатково завдають болю мені не потрібні.

А може ви аж надто милосердні, і вам посилають антагоністів, щоб навчитися бути черствим, чи навіть жорстоким?
16:18
+2
Дзвінко, я Вас скажу більше: мене за останні 16 років антагоністи намагаються зробити справжнім нелюдом, тобто перевести на бік зла.
12:24
+1
Блоги для друга Астронома по темі Змови, написані мною раніше:

Світ управляється зовсім іншими людьми, про яких уявлення не мають ті, хто не заглядає за лаштунки // www.ar25.org/article/svit-upravlyayetsya-zovsim-inshymy-lyudmy-pro-yakyh-uyavlennya-ne-mayut-ti-hto-ne-zaglyadaye

Як правильно сміятися над «теорією змови»! // www.ar25.org/article/yak-pravylno-smiyatysya-nad-teoriyeyu-zmovy.html
12:45 (відредаговано)
+1
Переконаними прихильниками «Погляду на Історію як на Змову» є такі авторитетні дослідники, як Арчибальд Рамсей (A.H.M. Ramsey), Ральф Епперсон, Ентоні Саттон (Anthony C. Sutton), і наш співвітчизник академік М.І. Сенченко (автор книги «Невидима змова проти людства» і багатьох інших робіт).
16:22
+2
Володимире, якщо бажаєте отримати додактові підтвердження моїх думок, то давайте зв'яжемося вголос. На сторінках Інтернету у відкритому вигляді я ні з ким такою інформацією не ділюсь аби не знову не вскочити в ту халепу із-за якої мало не загинув і лише чудом поки вибрався.

Випадкові Дописи