УВАГА!   З 1 лютого діяльність спільноти "Світоч" переноситься в Telegram.

Сайт буде доступним ще довгий час, проте без нових публікацій.
Підписуйтесь та слідкуйте за новими публікаціями на нашому Telegram-каналі @svitoch_in_ua

Розібратися як користуватися Телеграмом або створити власний канал для подальшої участі в спільноті "Світоч" можете за ІНСТРУКЦІЄЮ. З правилами участі можете ознайомитися тут.

Якщо у Вас є якісь запитання, задавайте їх в групі підтримки в Телеграмі тут.

Анатолій ВИСОТА: Подивіться на свої ДОЛОНІ (4, 12.19)

Анатолій ВИСОТА: Подивіться на свої ДОЛОНІ (4, 12.19)

Кожна людина унікальна

Кожна людина неповторна. Достатньо лиш придивися до кола оточуючих нас людей. Про таке кажуть: та це ж банальна істина. (Крім,  мабуть, однояйцевих близнят.)

Але є люди особливі. Є люди, які зробили щось особливе для інших людей. Таких називають провідниками нації. На згадку про це їхні лиця друкують на грошах. Для нас, українців, це: князі Володимир і Ярослав, гетьмани Хмельницький і Мазепа, Франко, Грушевський, Шевченко, Леся Українка, Сковорода і Вернадський.

Більшість людей гадають

У нас більшість українців вважає, що Людина продовжується у просторі і часі на одне життя: стежки села і дороги міста, вся Україна і оточуючі нас землі, а в часі це 100 років (+, -).   Однак є й думка-мрія, що Людина-Душа живе вічно, змінюючи зношені тіла одне за одним. А може цьому є якісь знаки-докази?

Недавно в інтернеті я прочитав, що деякі знаки на долонях людей можуть на це вказувати. Зокрема знак літери М, який проявляється на долоні. Ось що він означає:

Якщо лінії на вашій долоні утворюють щось подібне з тим, як вказано на фотографії, значить, ви — людина обдарована, інформує Ukr.Media.

Ваша інтуїція сильніше, ніж у більшості людей, а з народження у вас закладений особливий підприємницький дух!

Люди, чиї лінії на долоні утворюють букву М, майже ніколи не брешуть, кажуть чесно і відкрито і не дозволяють обманювати себе іншим! Інтуїція цих людей майже ніколи їх не підводить!

Особливо це стосується жінок. Як відомо, їх «шосте почуття» зазвичай розвинене сильніше, ніж у чоловіків.

«Люди М» зазвичай владні, вміють швидко і без вагань приймати важливі рішення, і тому зазвичай користуються можливостями, які у них з'являються в житті, а не ігнорують їх.

Виявляється, це знак на долоні — характерна ознака багатьох пророків і великих лідерів минулого.

Загалом, якщо ви — один з тих щасливчиків, дивіться на свої руки частіше. Нехай літера «М» з ліній на долоні нагадує вам, що ви — особлива людина, здатна досягти в житті буквально все, що захоче.

Про себе дещо

Від мого студентства мені подобається літера М.  Колись я був утворив «мале приватне підприємство», яке назвав «Майоран». На моїй печатці теж є літера М.  Якби я знав, що й на моїй долоні… Ні, я це помітив ще в інтернаті. Просто не знав, що це означає.

Про нас

СВІТОЧ — унікальний розвиваючий сайт. Можна навіть сказати елітний. А ми, світочани, теж унікальні люди. 

Давайте уважно поглянемо на свої долоні...

Ось моя: 

+6
242
RSS
05:57
+5
Ось дождуся сонечка і ще раз роздивлюся свою ліву долоню…
_шкодую Краще, щоб хіромантією займалися професіонали, а не любителі! _шкодую
Пробувала, то не моє. Мені ближча астрологія, там більше чіткості.
04:23
+3
Дзвінко, дякую за коментар. А на твоїй долоні є знак М?
Звичайно, що є. По моєму, він є в усіх людей.
Не у всіх. Там все залежить від довжини й безперервності ліній. Тому-то я й кажу вкотре, що на це має дивитися професійний хіромант!

00:32
+4
На наполегливе прохання друга Анатолія, подаю фотографії своїх долонь.
Ліва:Права:Разом з тим, готовий повторити те, про що вже казав вище: якщо мені здається, що я бачу оті літери «М» на обох своїх долонях — то це мені тільки здається! Насправді це може визначити лише професійний хіромант, до якого я не хочу звертатися принципово. Бо хіромантія — це один з найдавніших різновидів ворожіння, й там мають значення такі тонкощі, як глибина й чіткість ліній, розірваність чи безперервність, довжина і т.ін. Якщо ти не фахівець (або принаймні не «досвідчений любитель») — в ту царину краще не пхатися…
_соромлюсь
Підтримую друга Тимура в тому, що вердикт повинен виносити професійний хіромант.
А на прохання друга Анатолія можу викласти фото своїх долонів, але без коментарів.
04:30
+4
Друже Тимуре, я не хіромант, а зумів побачити навіть без замальовки червоним (!) на твоїх долонях знак М. Звернув увагу, що на обох долонях літери М є дзеркально симетричними. Отже ти, друже, без сумніву є М-людиною.
22:29
+4
Тіко з поваги до друга Анатолія…


Ліва…

Права…
00:28 (відредаговано)
+4
Друже Володимире, дякую! От я не хіромант і ніякий не знавець. А побачивши твою ліву долоню, скажу, що твоє життя, мабуть, наповнене сум'яттям і суперечностями. А от на правій твоїй долоні проявляється знак М. Це мабуть, означає, що і в колишніх життях і нині в тобі проявляється М-Людина.
01:39
+4
У мене також є літера М на лівій руці, ба навіть дві літери. Одна велика, інша — вдвічі менша. А от на правій руці — можна сказати, що нема, бо бракує однієї з ліній, яка утворювала б літеру М, її майже не видно (ледь проглядається і то, якщо дивитися, через лупу).
В молоді роки ми з дівчатами роздивлялися свої долоні, та передбачали майбутню долю, базуючись на описах та малюнках книжки з хіромантії. Всі подруги вже були одружені, а одна — ні. І от, згідно описів в книзі та порівнянь ліній на її руці, в неї повинен бути чоловік, та троє дітей, але ніяк не складалося. З плином років, я починала сумніватися в правдивості отих наших “ворожінь”, бо та подруга так і не одружувалася, та навіть їй не вдавалося мати, хоча б якісь стосунки з чоловіками.
Однак хіромантія НЕ БРЕХАЛА. Моя подруга таки вийшла заміж в 50 років, за вдівця, з трьома дітьми, і тепер вона вже 5 років, як одружена і має трьох дітей.
Тепер мене дошкуляє питання: де ж поділася та книга з хіромантії? Ми переїжджали на дачу, та перевозили бібліотеку. Щось мені, ота книга, на очі не траплялася. Треба пошукати!
Тепер мене дошкуляє питання: де ж поділася та книга з хіромантії? Ми переїжджали на дачу, та перевозили бібліотеку. Щось мені, ота книга, на очі не траплялася. Треба пошукати!


У мене теж десь завалялася книжечка по хіромантії… На святах буде багато вільного часу, то розшукаю.
09:53
+3
Оленко, дякую тобі за розлогий і водночас ємнісний коментар. Дві літери М на одній долоні? Про таке я дізнаюся вперше! То ти наведи ці літери пастою і засвітлинь, будь-ласка. Така світлина варта публікації на СВІТОЧІ.
14:27
+3
Ось, пане Анатолію, на Ваше прохання обмалювала та сфотографувала літери М.
18:30
+5
У мене на долонях нема літери М, видно не дано, а от у тебе — таточку вона — є, і ти у нас — талановита та обдарована людина. Я тобою пишаюся.
22:55 (відредаговано)
+4
Якось я йшов через перехід між станціями метро «Хрещатик» і «Майдан Незалежності». У тунелі стояв чоловік років 40 з табличкою, що він хіромант і розказує про життя написане на долоні. Я до цього ставився скептично… а проходячи повз нього запитав: "І скільки ж коштує розповідь про життя?" Він відповів: «Від 5 гривень...»

5 гривень мені було не жаль і я простягнув йому долоні. Він взяв мої руки, уважно подивився і пару хвилин говорив. І він сказав про випадок у моєму житті, про який він аж ніяк не міг знати! Я запитав: «А де це записано!?» Він посміхнувся і показав на одну з ліній.

«Хочете ще? Платіть двадцятку»
Мені не жаль було двадцятку, але внутрішній голос мені промовив, що не треба заходити далі. Я подякував і пішов.

Потім я детально проаналізував ситуацію. Дійсно, звідки він міг знати про випадок у моєму житті, який трапився декілька років тому назад!?

Але він розказав про випадок точно!
Це було пов'язано з однією молодою жінкою і про це знали тільки ми вдвох, я і вона!..
14:34
+4
Я думаю, що у кожного привабливого чоловіка, є хоча б одна історія, про яку ніхто не знає окрім двох. Може він, отой з табличкою, лише здогадався про це, дивлячись на Вашу зовнішність. Треба було дати ще грошей, щоб переконатися чи він дійсно хіромант.
Я думаю, що у кожного привабливого чоловіка,


Мерсі за компліма! _соромлюсь _соромлюсь _соромлюсь _троянда
Я думаю, що у кожного привабливого чоловіка, є хоча б одна історія, про яку ніхто не знає окрім двох. Може він, отой з табличкою, лише здогадався про це, дивлячись на Вашу зовнішність. Треба було дати ще грошей, щоб переконатися чи він дійсно хіромант.


Справа в тому, що він сказав одну дуже конкретну річ, про яку по зовнішності ніяк не дізнаєшся!!!
Отже, ця річ таки записана на Вашій долоні! _вибачаюсь
14:38
+5
«Чоловіка прикрашають сивина і шрами. Все інше — біжутерія».
(Джохар Дудаєв)
Видней мужская красота в морщинах
И в седине!.. и в седине!.. и в се-ди-не-е-е… ©

18:40 (відредаговано)
+4
Ой, Оленко, в тебе такі цікаві дві літери М на долоні! А в моєї київської онуки ось така літера М.
18:43
+4
А в нашої ліванської онуки М.( їм обом по 14 літ) отака права долоня:

Випадкові Дописи