У Житомирі виготовили перший папір з опалого листя за технологією українського студента

У Житомирі виготовили перший папір з опалого листя за технологією українського студента
Джерело матеріалу:

В Житомирі виготовили пробну партію паперу за технологією українського студента Валентина Фречки, який виграв гран-прі конкурсу винахідників у США. Від винаходу то отримання першої промислової партії пройшло два роки

Про це повідомляє Національний Промисловий Портал з посиланням на ТСН.

Зробити пробну промислову партію паперу з опалого листя погодилися лише у Житомирі, де на місцевому підприємстві виготовили упаковки для яблук, яєць, трубочки та кришки. Відтепер Валентин Фречка проводить на виробництві увесь вільний від занять час.

Подрібнене й очищене листя варять у гігантських чанах, після чого отримана маса на конвеєрі втрачає вологу, розтягується і стає або гладким папером, або набуває потрібної форми в сусідньому цеху, де з неї роблять екологічне пакування для продуктів. У процесі виробництва сировина розігрівається лише до 40 градусів, тож жодна шкідлива речовина не виділяється в повітря.

+3
512
RSS
14:27
+3
Супер! _браво Шкода лише, що листя опадає раз на рік, отож або ця технологія є сезонною — або з сировиною будуть проблеми протягом 10-11 місяців на рік… _шкодую
20:09
+3
Помітив, що новий папір робиться з паперової маси з 50% листя(Л)+ 50% макулатури(М). Макулатура є цілий рік, а листя можна зберігати у звичайних умовах від 3 місяців до півроку. Отже можна налагодити періодичний технологічний процес: півроку з макулатури, а інші півроку із суміші М+Л.
Можна і на цілий рік листя законсервувати. Тут головне — бажання.
01:26
+2
Нарешті! Чудово! Ліс зберігатиметься і листя прибиратиметься.

Оного разу мені подарували подарунок в паперовій упаковці. Упаковка була дивна. За кордоном вже давно виготовляли фірмові пакети з додаванням листя та квітів. Однак, ці пакети робилися вручну, і вважалися дорогими та неповторними. В паперове «тісто» додавали сушені різнокольорові квіти та листя потім розкатували папір разом з «гербарієм». Виходив грубий папір з листям та квітами.

Випадкові Дописи