​Різдвяне затемнення

​Різдвяне затемнення

Рік 2019 добігає кінця. Всі бігають по крамницях у пошуках подарунків, ялинкових прикрас та смаколиків на Свята. А небеса підготували нам свій подарунок.

26 грудня о 5.13 за Грінвичем відбудеться кільцеве сонячне затемнення на Південному Місячному Вузлі, останнє в цьому році. Воно цікаве з кількох приводів:

  • Це кільцеве затемнення. Наша планета підійде до світила на мінімальну відстань, а Місяць навпаки віддалиться від Землі, тому діаметр місячного диску буде менший за сонячний. І можна буде побачити яскраве кільце світла навколо чорного Місяця. Побачити це рідкісне астрономічне явище можна буде в Саудівській Аравії, Індії, Шрі-Ланці, Сінгапурі, Індонезії, на островах Гуам.
  • Воно станеться через кілька днів після сонцевороту, який буде 22 грудня о 4.19 за Грінвічем. Новонароджене Сонце отримає додатковий імпульс для оновлення.
  • Затемнення відбудеться в 5° Козерога, в досить тісному з’єднанні з Юпітером (трохи більше 1°).
  • Крім Сонця, Місяця та Юпітера в Козерозі є ще дві планети – Сатурн і Плутон, які теж стоять у з’єднанні в 21°-23°. Таким чином в Козерозі зібралося аж 5 планет.
  • Затемнення буде в гармонійному тригоні до Урана в Тільці.
  • Решта планет розмістяться так: Венера у Водолії, Меркурій в Стрільці, Марс в Скорпіоні, Нептун в Рибах. Всі планети зберуться на одній половині зодіакального кола.

На наступні шість місяців запанують енергії Козерога – суворість, холод, беземоційність, реалізм і категоричність. Холодний і сухий Козеріг не знає жалості чи співчуття. «Лікар сказав – в морг, значить – в морг». Багатьох чекає зіткнення з жорстокою реальністю.

Сонячне затемнення у з’єднанні з Юпітером буває досить рідко. За період з 1000 року по 2100 рік таке траплялося:

У з’єднанні з Північним Місячним Вузлом

19.04.1632, в Овні

19.03.1690 в Рибах

10.07.1907 в Раці

07.03.1951 в Рибах

30.05.1965 в Близнюках, на зірці Альдебаран

04.01.1973 в Козерозі, на зірці Вега

17.12.2066 в Стрільці

У з’єднанні з Південним Місячним Вузлом

16.01.1665 в Козерозі на зірці Альтаїр

08.06.1918 в Близнюках

07.04.1940 в Овні

04.12.1983 в Стрільці, на зірці Растабан

26.02.1998 в Рибах.

Я знаю, що у нас, на Світочі, є професійні історики, тому запрошую їх до дискусії про вплив цих затемнень на розвиток людства. Підкажіть, які важливі події трапилися протягом 5-6 місяців після цих затемнень. Можливо разом ми відшукаємо певні закономірності.

Але не все так погано в нашому домі. І хоч за правилами традиційної астрології для Місяця та Юпітера знак Козерога є місцем слабкості, а Сонце їх ще й спалює, я більше схиляюся до думки, що дружні обійми трьох благодійників мають принести багато позитиву.

Звичайно, якщо у вашому гороскопі є важливі точки в 3°-7° Овна, Рака чи Терезів, то вам варто мобілізувати свої зусилля для вирішення свіжих проблем, за які відповідають ці точки, бо з’єднання буде робити до них напружені аспекти. Всі решта можуть видихнути з полегшенням, вас неприємності обійдуть стороною.

А якщо у вас в гороскопі є важливі пункти в 3°-7° в знаках земної стихії – Тільці, Діві чи Козерозі, а також в Рибах або Скорпіоні, то готуйтеся до приємних сюрпризів. Грудневе затемнення додасть вам енергії, підстелить соломки і зігріє теплою ковдеркою.

А загалом, у ці святкові дні варто оглянутися на прожитий рік, підвести підсумки, подякувати Вищим Силам за досягнення, визначити, з чим конче треба розпрощатися і намітити пріоритети та скласти плани на майбутнє. І кільцеве сонячне затемнення у з’єднанні з Юпітером нам в цьому допоможе.

Автор Дзвінка Сопілкарка

+3
567
RSS
22:31
+2
Звичайно, якщо у вашому гороскопі є важливі точки в 3°-7° Овна, Рака чи Терезів, то вам варто мобілізувати свої зусилля для вирішення свіжих проблем, за які відповідають ці точки, бо з’єднання буде робити до них напружені аспекти. Всі решта можуть видихнути з полегшенням, вас неприємності обійдуть стороною.
А якщо у вас в гороскопі є важливі пункти в 3°-7° в знаках земної стихії – Тільці, Діві чи Козерозі, а також в Рибах або Скорпіоні, то готуйтеся до приємних сюрпризів. Грудневе затемнення додасть вам енергії, підстелить соломки і зігріє теплою ковдеркою.

На жаль, я не настільки обізнаний в астрології, щоб визначити це самостійно.
_ні _не_знаю _ні
Ай, пане Тимуре, не прибідняйтеся. Ви досить добре знаєте розташування планет у вашому гороскопі.
У вас Уран в Діві стоїть, в 6 градусі. А куспід 10-го дому, кар'єри і слави, у Водолії. Ану, признавайтеся, яку нову геніальну ідею виношуєте?
Зрештою, якісь кардинальні зміни у вашому житті мали би вже початися. У вас Місяць стоїть в Тільці, в 3 градусі. І транзитний Уран вже проходив цей градус двічі, вперед і назад, і зараз проходить третій раз. З'єднання транзитного Урану з натальною планетою буває лише раз у житті, тому не відчути це не можливо. Місяць у вас в 11-му домі стоїть, це дім удачі й здійснення мрій. А управляє Місяць 2-м домом — доходи і матеріальний стан. А всистемі домів Алькабітуса додається ще й 3-й дім, сусідів, близького оточення. Переїзд часом не надумали, в якісь теплі краї? Або доня нарешті вирішила заміж вийти і внуків вам подарувати?
Я попереджав Олену, що на фінальній стадії написання епопеї не можна відволікатися на сторонні проекти — але вона відволіклася сама й мене відволікла… В результаті замість того, щоб здати книги 8-10 за графіком 31.12.2019, ми ледь встигаємо дописати книгу 8. А книги 9-10 переносяться на перші п'ять місяців 2020 року. Добре, що хоч сама Олена отямилася. Бо вона і не працювала, і не хотіла знімати з себе виділених їй героїв… Коротше, реально криза у нас завершилася десь аж на початку листопада. А які там ретроградні рухи на нас вплинули, я вже не знаю…
_не_знаю
Коротше, зараз відчуваю відновлення. Чого не можу, на жаль, сказати про Олену: у неї з ногою просто жах що коїться — не хочу фотки демонструвати, щоб світочан не лякати… Щодо ідей?.. Днями на пошту впало повідомлення про нову, дуже оригінальну премію з грошовим забезпеченням як автору, так і видавцю. Туди подавати може лише видавництво в період з 16 січня по 16 березня — я вже домовився з видавцем… Поборемося.
_сильний
Геніальні ідеї?.. Поки не завершимо епопею, всі геніальні ідеї складуємо в жилетній кишеньці, застібнутій на ґудзик. А патякати заздалегідь я не звик.
_соромлюсь
Переїзд у теплі краї?.. Олена щось говорила про Таїланд — але це фантазії. В «теплий Ізраїль» доведеться тікати, тільки якщо москалі захоплять Київ. А поки це не світить — не бачу причин їхати звідси. Дочка нову роботу відшукала, але поки що перебуває на випробувальному терміні.
_вибачаюсь
Десь отак…
22:43
+2
1632 рік? В Речі Посполитій зійшов на трон Владислав IV. Остаточно подавили повстання Тараса ФедорОвича «Трясила» (уродж. кримського татарина Усана) — прообраза гоголівського Тараса Бульби. Створюється Києво-Могилянський колегіум. Московити почали Смоленську війну. В Османській імперії султан Мурад IV подавив виступ яничар…
22:45
+2
1690 рік — нічого такого особливого…
22:46
+2
1907 рік — поразка революції в Російській імперії…
22:47
+2
І таке інше… Не знаю, що сказати…
_не_знаю
А тим паче — про 2066 рік!!!
_наляканий
00:53
+3
1965 рік — скинута бомба на Хіросіму.
Хіросіма була в 45-му, а не в 65-му.
01:33
+3
Так! То 6-го числа! А не 65 рік. Вибачаюсь.
01:59
+2
1965 рік?.. Переворот в Алжирі. Друга індійсько-пакистанська війна. Економічна реформа в СРСР — ліквідація раднаргоспів.
_не_знаю
А в лютому помер Черчілль — але це до затемнення…
А в лютому помер Черчілль — але це до затемнення…

З його смерттю закінчилася ціла епоха геополітики, а після затемнення почаласяя нова.
09:04
+2
Мої друзі Тимур і Володимир «козероги». Мабуть, перше «козерозне» півріччя 2020 року буде для вас сюрпризне. Будуть і позитивні зміни. Прослідкуємо!

Випадкові Дописи