Восьмимісячне дитятко

Восьмимісячне дитятко

Всім відомо, що недоношені діти, народжені на 8-місячнийому терміні, не виживають. Не моя вина, що саме в ці дні виповнюється рівно 8 місяців з моменту проведення другого туру голосування на президентських виборах 2019 року. Просто так сталося, що саме в ці дні організм «ЗЕ-Дитятка», зачатого 21 квітня, має мінімальну життєздатність. Ясна річ, з боку це може виглядати по-іншому, проте всі ми дорослі люди й розуміємо, що це таке — «надувати щоки»...


А тому захотілося мені для різноманітності пожаліти… ну-у-у, самі розумієте, кого! Ні, не ті 73%, які, власне, приклалися до процесу народження. А це саме «ЗЕ-Дитятко», яке все ще грізно «надуває щоки», пускає слинки і взагалі проявляє найрізноманітнішу активність. Чому пожаліти?.. Адже ж далі такої можливості не буде! Якраз на 9 місяців — 22 січня 2020 року виповнюється рівно 6 років, як на Євромайдані пролилася «перша кров» — кров Сергія Нігояна. І тоді буде вже не до сентиментів. Через місяць воно народиться остаточно і безповоротно. І заволає так, як вигукнув у відомій ситуації незабутній Кіса Вороб'янінов:

— Господа, неужели вы будете нас бить?!

Гарантую, що відповідь буде такою, яку дали васюкінські шахісти:

— Еще как!!!

А тому скористаюся нинішньою унікальною можливістю для...

Ну то що, «ЗЕ-Дитятко», записали тебе в «криваві фожисські укрожІдобІндери», га?! Ой, записали!.. Ой, записали!..

Що там сказало старе пахло під час зустрічі в Парижі, все ще пам'ятаєте?! Не встигли забути за минулі тижні?.. Цитую:


«Преждевременная передача властям Украины контроля над границей с Россией на Донбассе грозит повторением в регионе трагедии в боснийской Сребренице, где во время военных действий после распада Югославии погибли тысячи человек». ©


Це означає одне з двох:

  • — або наше «ЗЕ-Дитятко» не є Верховним головнокомандувачем над власною армією (таким чином, що являє собою абсолютно безконтрольне збіговисько горлорізів);
  • — або наше «ЗЕ-Дитятко» при першій же можливості саме готове очолити процес і різати, різати, різати... обрізати і відрізати!.. шматувати і шаткувати!.. загалом, геноцидити бамбассян по повній програмі.

При найближчому розгляді, перше припущення доводиться категорично відкинути. Дійсно, якщо наймогутніше і найнепереможніше воїнство в світі — благословенна гундявим єнотом російська армія (уособлена аж цілими двома армійськими корпусами) вже котрий рік не може просунутися за межі східних районів Бамбассу, то їх стримує ніяк не безконтрольне збіговисько горлорізів, а як мінімум настільки ж сильна армія.

Але тоді нічого іншого не лишається, окрім як припустити, що саме «ЗЕ-Дитятко» і готово повести повністю підконтрольне йому воїнство на неправедне діло! А це, в свою чергу, означає, що саме воно — це саме «ЗЕ-Дитятко» і є «головним геноцидчиком»!!! Ба навіть більше, виходить, що всі ці 8 місяців воно тільки й готувалося, що до цієї ось бамбасської різанині!.. Виношувало плани. Точило кігті, сокири й шаблі, м'ясницькі ножі та хірургічні скальпелі.

Нічого не нагадує?!

Особисто я згадав, як у 2003 році в «Сільських вістях» такий собі український професор (до речі — полум'яний патріот правого спрямування) опублікував статтю, в якій стверджувалося, що в 1941 році Гітлер привів в Україну 400 тисяч євреїв-есесівців, які взялися винищувати український народ. Хіба не схожі ці два звинувачення: оте давнє проти Адольфа Алоїзича, якому вже півтора десятки років — і це нинішнє, ненав'язливо висунуте проти нашого «ЗЕ-Дитятка»?! Різниця лише в масштабах: у 2003 році йшлося про геноцид на території всієї України, а зараз — всього лише в окремих районах Бамбассу, непідконтрольних «укрожІдобІндерівській криваво-укропській хунті». А в остальном, прекрасная маркиза — немовби в одній методичці все вичитано!..

А наше «ЗЕ-Дитятко» ще дивується, з чого це раптом анонсований в Парижі передноворічний обмін полоненими взяв та й зірвався?! Ось, здавалося б, домовилися про все під схвальні погладжування по потилиці з боку європейців («Ой ти ж наша бубочка зелена, недосвідчена!.. І ти ж наша вавочка лисенька, маразмена, від реальності відірвана!.. А нумо взялися за пальчики, струснули ручками і сказали чарівну Формулу дядечка Штайнмаєра: МИРИСЯ, МИРИСЯ І БІЛЬШЕ НЕ СВАРИСЯ!..») — а тепер всі домовленості просто на очах розсипаються. З чого б це, як гадаєте?.. Які будуть думки?..

Та й загалом, якщо подумати поглиблено, а не поверхово. Якщо мислити масштабно, так би мовити...

Через що розгорівся сир-бор в 2014 році?! Через що бурятські шахтарі, псковські трактористи, рязанські «зелені джентльмени» (та інші, інші, інші...) кинулися на самовіддану допомогу «російськомовним братам з Намкриша і Бамбассу»?! Ага, точняк: через загрозу геноциду! Але хто їм загрожував, питається?! Ага, точно: спершу Кривавий Пастор, потім до них додалися Порох і Сеня-Кролик. Загалом, найзатятіша «кривава хунта». Але тих уже нема при владі цілих 8 місяців. Так що по всьому виходить, що «ЗЕ-Дитятко» воленс-неволенс записали якраз в ту ж саму «криваву хунту»!..

То що ж виходить?!

Війська розвели?.. Розвели на трьох ділянках і ще на трьох збираються.

Стріляти припинили?.. З нашого боку — то вже точно припинили.

Тих, хто на війні наживався, від влади усунули?.. Ага, усунули!

А війна все не закінчується та й не закінчується. Тільки лише ряди любителів погеноцидити Бамбасс все поповнюються й поповнюються. На цей раз — «ЗЕ-Дитятком» та іже з ним...

Загалом, думайте, ваше преЗЕдентство! До 9-місячного терміну вже зовсім небагато лишається. Це зараз ви на енергомінімумі, зараз ви все ще слабенький, а тому вас все ще можна пожаліти. А через місяць всього лише вже не відкрутитеся! Тоді по-любому настане час народжуватися в жорстоке і безкомпромісне життя. І ось тоді на запитання, невже битимуть, прилетить цілком певна відповідочка:

ЩЕ Й ЯК!!!


UPD. Нудний Пенс зробив за цим текстом ролик. За узгодженням зі мною — російською мовою. Щоб сказане дійшло, до кого має дійти...

+3
902
RSS
22:16
+3
_соромлюсь Коротко, емоційно, злободенно! _соромлюсь
09:23
+3
Зе-дитятко явно дорослішає і стає рошенківцем. Обаяти Пу не вийшло в Парижі, а ось обдурити таки вдалося. Йдеться не до припинення вогню надовго, а до загострення війни і захоплення нових територій — поки що в межах двох Д і Л-областей. За цей 9-й місяць дитятко змужніє до хлопчика.
12:29
+2
Дитятку іншого не лишається — бо інакше голову відірвуть!
_сильний
Стільчик з написом «президент України» отак впливає на того, хто туди всівся…
14:32
+1
Додав UPD, а в ньому — посилання на відеоролик Нудного Пенса

Випадкові Дописи