День архівіста відзначаю 7-й раз! // «Погляд у минуле…» Ч_б/н

День архівіста відзначаю 7-й раз! // «Погляд у минуле…» Ч_б/н

Зранку вже декілька друзів, в тому числі із числа працівників Державного архіву Київської області (ДАКО), привітали мене з професійним святом – Днем працівника архівних установ України.

Я не є штатним працівником архіву, але ще наприкінці 1980-х років доля і професійні інтереси серйозно пов’язали мене з архівами, особливо з ГА СБУ і ДАКО, і з того часу я дуже багато часу проводжу за вивченням документів по військовій історії та історії спецслужб, що зберігаються в цих та інших архівах.

Зокрема, це допомогло мені розібратися у таємній пов’язаності і відносинах Комуністичної партії Радянського Союзу (КПСС) та її філії – Комуністичної партії України (КПУ) – з силовими відомствами радянської імперії, від Надзвичайної Комісії (ЧК) 1917-го до Комітету державної безпеки (КДБ) 1990-х.Створюючи у 2012 році Військово-історичне товариство «НАША СПАДЩИНА», яке я беззмінно очолюю до сьогодення, я одразу запланував постійну роботу в архівах і тісну співпрацю з архівами.Із «ПОЛОЖЕННЯ про Військово-історичне товариство при Київській громадській організації Товариство ветеранів розвідки Військово-Морського флоту”»:

МЕТА І ПРАВА ТОВАРИСТВА

§ 1. Військово-Історичне Товариство при Київській громадській організації «Товариство ветеранів розвідки Військово-Морського флоту» (в подальшому іменується «Товариство») має на меті вивчення військово-історичного минулого у всіх його проявах.

§ 2. Зазначена мета досягається:

а) об'єднанням осіб, які безпосередньо працюють в області військової історії або ж сприяють розширенню військово-історичних знань;

б) створенням місцевих відділів, з'єднаних в одне ціле з центральним органом;

в) сприянням до впорядкування архівної справи;

г) сприянням до збереження, відновлення та спорудження військових пам'ятників всіх видів і найменувань;

д) сприянням до проведення військово-археологічних розкопок і поїздок на поля битв;

е) створенням довідкового бюро, музеїв військової старовини, бібліотек, і інших пов'язаних з завданнями Товариства установ;

ж) сприянням військовим історикам в їх роботах…»У 2015 році ВІТ «НАША СПАДЩИНА» було реорганізовано і отримало нову назву ВІТ «СПАДЩИНА» та нову символіку.

За минулі роки було вивчено тисячі документів по розвідці і контррозвідці, по діяльності КПРС/КПУ, по діяльності київського комуністичного підпілля та партизанських загонів у 1941 — 1944 рр., по відродженню суспільного, релігійного і економічного життя на звільнених від більшовизму теренах України у 1941 – 1943 рр.

На основі зібраних матеріалів працюю над книгою по розвідці і контррозвідці.

Останніми роками (2017-2019) я серйозно занурився у дослідження життя і роботи українських жінок і чоловіків в Третьому Райху періоду 1942 – 1945 років.По матеріалам дослідження також планую підготувати книгу.

Далі буде…+2
470
RSS
05:04
+3
Вироблення Нових знань — це найголовніше. Розвідна ВМС у Києві? Було б зрозуміліше в Одесі, бо там море.
Розвідна ВМС у Києві? Було б зрозуміліше в Одесі, бо там море.


Тобто, усі ветерани розвідки ВМФ повинні покинути свої місця проживання і переїхати жити в Одесу!? _сміюсь

Випадкові Дописи