​Роздуми про майбутній рік.

​Роздуми про майбутній рік.

Юпітер

Поки я здавала сесію в магістратурі, то не мала часу на опис астрологічних подій, тому пропустила момент входження Юпітера в знак Козерога.

Майже весь 2019 рік Юпітер, планета «Великого блага», духовності та релігії, рухався по знаку свого управління – Стрільцю. Туди він зайшов ще 9 листопада 2018 року. А зовсім недавно, 2 грудня, перебрався до Козерога, де пробуде до 19 грудня 2020 року.

Якщо в Стрільці Юпітер у себе вдома, то в Козерозі він в падінні, це найслабша його позиція в усьому Зодіаку. Багато астрологів обіцяли всілякі прибутки всім знакам Зодіаку в 2019 році. Чи справдилися їхні прогнози, важко сказати. Для мене рік, що минає, був аж надто насичений різноманітними подіями. Я ще довго буду аналізувати його наслідки. А всі решта хай самі оцінять вплив сильного Юпітера на своє життя.

А для України Юпітер зробив несподіване укріплення гривні. Це мені аж тепер стало зрозумілим, коли подивилася на транзити до карти Незалежності. У нас стеліум планет в кінці Лева, у 8-му домі, там зібралися Венера, Меркурій і Юпітер. І транзитний Юпітер зі Стрільця робив тригон до цього стеліуму.

В мунданній астрології восьмий дім вказує, зокрема, на гроші інших людей – тому він означає іноземні біржі і ринки, валюти та акції, податки, національні борги, процентні ставки, спадщини і податки на зростання капіталу. Цей дім представляє суспільний дохід від інвестицій і активів, вкладених в чужі акції. Словом, будь-які фінансові відносини з іншими країнами і їх фінансовий стан.

От і вийшло, несподіване укріплення гривні по відношенню до долара та інших валют.

В тому ж таки восьмому домі, але вже на початку Діви, стоїть і Сонце України. І перейшовши в Козеріг, Юпітер відразу ж зробив тригон до нашого натального Сонця. Аспект тривав з 2 по 11 грудня 2019 р. І я так припускаю, що без підтримки Юпітера переговори в Парижі могли закінчитися значно гірше. Космос надав максимальну підтримку нашому Гаранту. А як він нею скористався, ще побачимо. Тому, маємо найкращий варіант з усіх можливих на сьогоднішній день, хоча й зовсім не те, що хотілося і нам і Зеленському. Козеріг завжди розвіює ілюзії і примушує побачити реальність.

В натальній карті України в Козерозі є багато чутливих точок. В першу чергу це асцедент – наше обличчя, те як ми самі себе сприймаємо і як хочемо, щоб нас сприймали інші. Козерогом управляє Сатурн, а в нашому гороскопі він теж в першому домі (по системі домів Алькабітуса), але вже у Водолії, який теж є під управлінням Сатурна. Тобто ми, як держава, хочемо показати себе кимось чесним, справедливим і дуже старим. Весь час самі собі та всім навколо нагадуємо, що ми і Русь, і Скіфія та Сарматія, і Трипільська культура. Але ж то тільки маска, вдавання і показуха. Наше Его, Сонце в Діві, зовсім не стягує грати таку поважну роль. Діва геть не публічна особа, вона більше схожа на Попелюшку, поприбирати, наварити здорової їжі – так, а на балу, серед поважного товариства, руки-ноги тремтять від страху, якщо нема підтримки від чарівної феї. А роль феї у нас грає Юпітер – управитель 11-го дому.

А ще в Козерозі, поряд з асцедентом, стоять Уран, Нептун, Ліліт і Північний Вузол. І через усю цю небесну компанію цього року пройде Юпітер. Нам буде трохи легше грати обрану роль старої культури й досвідченої держави, буде не так страшно, як зазвичай. В Козерозі Юпітер буває раз на дванадцять років. За час незалежності України таке траплялося вже два рази, в 1996 і в 2008 роках. Обидва рази це були не найгірші періоди в нашій історії. Можна сподіватися на якийсь позитив і цього разу.

А в приватному порядку все як завжди буде по різному. Для всіх, хто має в гороскопі важливі точки в земних знаках – Козерозі, Тільці й Діві, а також в Рибах і Скорпіоні, можна сподіватися на позитивні події. Для тих, у кого важливі точки стоять в Овні, Раці чи Терезах, варто мобілізувати сили і приготуватися до несподіванок. А Водолії, Близнюки, Леви і Стрільці проживуть спокійний рік, без особливих подій. Для детальнішої інформації зверніться до свого астролога.

Сатурн

Наступного року нашій державі виповнюється 29 років. В астрології це як екзамен на зрілість, бо завершується перший цикл Сатурна. Людина чи держава повинна оглянутися назад і підвести підсумок прожитих літ, сама собі сказати, чого досягла. Якщо все було зроблено правильно, уроки засвоєно, то такий транзит проходить швидко й малопомітно. Але здається це не про нашу країну сказано.

Вперше транзитний Сатурн дійде до орбу в 1° зі своїм натальним положенням 29 березня. Точний аспект настане 18 квітня, потім він піде далі, але дуже повільно. І не вийшовши з орбу в 1°, 12 травня розвернеться в ретроградний рух. У зворотному русі знову зробить точний аспект з натальним положенням 4 червня і вийде з орбу в ретро русі аж 23 червня. Як бачимо, з’єднання транзитного Сатурна з натальним триватиме майже три місяці. Це дуже багато для Сатурна. Мабуть ми щось не засвоїли за всі попередні роки. Наше обличчя має змінитися. Вірніше не так, ми нарешті маємо знайти й усвідомити своє справжнє обличчя.

Щоб трохи підсолодити гірку пілюлю, в це й же час буде проходити ще один важливий транзит, тригон Плутона до натального Марса. Обидві планети управляють Скорпіоном і Овном. В Скорпіоні в гороскопі України стоїть Плутон, планета трансформації та переродження, і МС, куспід десятого дому.

Десятий дім означає владу і персони, які її уособлюють: президента чи прем'єр-міністра, виконавчих директорів, якщо мова про компанії, глав корпорацій і великого бізнесу. Цей дім належить до лідерства і відображає статус народу серед народів інших країн, його честь і визнання його за кордоном, вплив на закордонну громадську думку. Також цей дім показує знаменитих і видатних діячів, прийнятих і шанованих у всьому світі.

Марс є природним управителем силових структур, в першу чергу армії. А Плутон – планета трансформації та переродження. Тому на нас чекає якась трансформація збройних сил і державної влади. І вона має піти на корить нашій державі, має її укріпити.

Якщо подивитися на схему транзитів дальніх планет до гороскопу України, то ми маємо перед собою неймовірно щасливий рік. За 12 місяців не буде жодного напруженого аспекту, лише тригони, секстилі та з’єднання. Я таке бачу вперше. А враховуючи якість реальної влади в країні, не розумію, з якого боку всі ті блага мають прийти в наше життя.

В самому кінці 2020 року на нас чекає ще один транзит Сатурна по його натальному положенню, але цього разу в компанії з Юпітером.

У своєму транзитному русі Сатурн і Юпітер зустрічаються кожні 20 років. Для середньовічних астрологів таке з’єднання символізувало початок нового циклу, зміну міждержавних стосунків, початок військових союзів, війну чи епідемію. І є така особливість у цього з’єднання, що протягом 240 років воно відбувається в знаках однієї стихії. Починаючи з 1782 року Сатурн з Юпітером зустрічалися почергово в Козерозі, Тільці та Діві. Було панування земної стихії, людей цікавили матеріальні цінності. А 21 грудня 2020 року Сатурн і Юпітер вперше зійдуться у Водолії, наступні 240 років пануватиме повітряна стихія. Людей буде цікавити інформація, знання, наука, комп’ютерні технології, польоти в космос.

І станеться це з’єднання Сатурна з Юпітером точнісінько на нашому натальному Сатурні. Складається враження, що те, як зміниться Україна в 2020 році, вплине на розвиток всього людства на наступні двісті з гаком років.

Від такого прогнозу самій стало цікаво. Я розгублена й здивована одночасно. Наступний рік має бути надзвичайно яскравим. Ну, що ж, запасаємося поп-корном і готуємося дивитися щоу.

З прийдешнім всіх нас.

Автор Дзвінка Сопілкарка

+3
761
RSS
18:32 (відредаговано)
+3
Дуже цікавий і змістовний прогноз. Вітаю, Дзвінко! Висновок: 2020-й рік буде надзвичайно щасливим для України. Що це означає?
1. Не буде гарячої війни з Росією.
2. Буде наданий пріорітет всьому українському .
3. Почнеться розпад Московії+
А яка ваша думка, шановні світочани?
18:56
+2
А всі решта хай самі оцінять вплив сильного Юпітера на своє життя.

Дуже хріново!!! _подумай Потужна творча криза і знесилення.
19:12
+2
Для всіх, хто має в гороскопі важливі точки в земних знаках – Козерозі, Тільці й Діві, а також в Рибах і Скорпіоні, можна сподіватися на позитивні події.

В Козерозі у мене — Сонце.
В Тільці — Місяць.
В Діві у мене — Уран і Плутон.
А ще…
В Рибах у мене — Юпітер.
В Скорпіоні у мене — Венера і Нептун.
_ура
Все зрозуміло! Треба пошити нові місткі торби для щастя!
_троянда
19:51 (відредаговано)
+2
Я також нічого не розумію!

У своєму транзитному русі Сатурн і Юпітер зустрічаються кожні 20 років. Для середньовічних астрологів таке з’єднання символізувало початок нового циклу, зміну міждержавних стосунків, початок військових союзів, війну чи епідемію. І є така особливість у цього з’єднання, що протягом 240 років воно відбувається в знаках однієї стихії. Починаючи з 1782 року Сатурн з Юпітером зустрічалися почергово в Козерозі, Тільці та Діві. Було панування земної стихії, людей цікавили матеріальні цінності. А 21 грудня 2020 року Сатурн і Юпітер вперше зійдуться у Водолії, наступні 240 років пануватиме повітряна стихія. Людей буде цікавити інформація, знання, наука, комп’ютерні технології, польоти в космос.
І станеться це з’єднання Сатурна з Юпітером точнісінько на нашому натальному Сатурні. Складається враження, що те, як зміниться Україна в 2020 році, вплине на розвиток всього людства на наступні двісті з гаком років.

Наступної осені збройні сили РФ будуть на піку могутності — це об'єктивний процес, у нього своя власна динаміка… Отже, восени 2020 року слід чекати максимальної загрози, в плані збройної агресії, з боку РФ!
_не_знаю
Це абсолютно розходиться з прогнозом…
20:29 (відредаговано)
+3
Друже Тимуре, в Україні настільки багато зрадників і байдужих, що могутність збройних сил Росії не має жодного значення!

Результат війни з Росією вирішується не на полі битви, де наше Воїнство показало себе непереможним, а в кабінетах куплених політиків і за столиками кабаків, де пиячать «утомлённые войной»!

Третій Райх капітулював тільки тоді, коли вся Німеччина була захоплена військами союзників, а радянські війська знаходилися у 150 метрах від Райхсканцелярії!

Почитайте пропагандистську книгу «Штурм Берлина», видану при Сталіні! І Ви зрозумієте, як героїчно оборонявся Третій Райх від радянської навали і коли він капітулював!
Наступної осені збройні сили РФ будуть на піку могутності — це об'єктивний процес, у нього своя власна динаміка… Отже, восени 2020 року слід чекати максимальної загрози, в плані збройної агресії, з боку РФ!

Кажуть, що Третій Рейх діяв на упередження, коли напав СіСіСіПі в 41-му році. Може і ми нарешті навчимося використовувати попередній досвід?
На переговорах в Парижі говорилося про натупну зустріч через 4 місяці — це виходить 9-10 квітня.
А в нас по транзитах з 29 березня по 23 червня повернення Сатурна і тригон Плутона до Марса.
До Паски ми навряд чи будемо щось робити, а от після 27 квітня можна і повоювати.
Підозрюю, що на нас чекає гаряча весна.
Кажуть, що Третій Рейх діяв на упередження, коли напав СіСіСіПі в 41-му році. Може і ми нарешті навчимося використовувати попередній досвід?


Ми повинні діяти асиметрично!
А для цього використовувати досвід попередніх поколінь.

У військовій потузі ми не можемо зрівнятися з Росією. Це об'єктивно!

Ми повинні підняти Бойовий Дух населення до рівня бойового духу німців, які у 1943-му оголосили «тотальну війну» СРСР! І тоді будь-які військові операції Росії будуть приречені на поразку!
Ну, це бацька Лукашенко пообіцяв Росії тотальну війну, після того як приєднав Білорусь до Росії. Нам треба якось хитріше.
20:30
+2
А з іншого боку…

Людей буде цікавити інформація, знання, наука, комп’ютерні технології, польоти в космос.
І станеться це з’єднання Сатурна з Юпітером точнісінько на нашому натальному Сатурні. Складається враження, що те, як зміниться Україна в 2020 році, вплине на розвиток всього людства на наступні двісті з гаком років.

Тут змушений сказати наступне.
В нашій епопеї «101 рік України» є дві надзвичайно цікаві лінії, які я заклав чисто на підсвідомості — не після «мозкових роздумів», а саме на підсвідомості!..Перша лінія — це Юрій Кондратюк (Олександр Шаргей). Оскільки достеменно невідомо, як і коли він загинув — ми обрали не той варіант, коли він гине в битві за Москву, а полон і перебування в Пенемюнде. Це дозволило нам «зустріти» Кондратюка з Вернером фон Брауном і «передати» останньому деякі зошити з нотатками українця. А потім, через участь фон Брауна в Місячній програмі США — знов-таки природно обґрунтувати використання американцями «траси Кондратюка».
_соромлюсь
Друга лінія — це Маратик, перший син Федора Сивака, якого батько зрікся й якого взяли під опіку дідусь та бабуся з боку репресованої матері. Ще коли їхня сім'я не розпалася, матір пішла з маленьким Маратиком на лекцію Кондратюка щодо космічних перельотів, яку він прочитав, перебуваючи у відрядженні в Хмельницькому. Під час лекції він скористався звичайним прийомом лекторів, вказавши на першого-ліпшого хлопчика (яким і був Маратик) і зазначивши: «От ти, приміром, полетиш у Космос». Хлопчикові слова заїжджого лектора запали в душу. І коли голодний Маратик останнім з дітей замерзає чи то на нетопленій печі в хаті посеред занесеної на «чорну дошку» Катеринки, чи то на гігантській долоні у Бога, Який плаче кривавими сльозами, то хлопчик отримує підтвердження, що Бог і справді призначив його для високої місії — першопрохідцем вивести його нарід у Космос! От тільки батько підкачав і пішов служити тим, хто нищив його нарід, не захистивши сина… А далі вже під час польоту космонавта №4 — Павла Поповича останній спостерігає незрозуміле явище: після раптового зникнення радіозв'язку, в кабіні його корабля починають ширяти дві яскраві точки, які голосно сміються, називають одна одну «Маратиком» і «Лесею», а якийсь третій голос спочатку стверджує, що показав «Маратику» того, хто замінив його (щоправда, вже не як першопроходець), а потім забирає обидві яскраві точки до Вирію…
_стежу
Все це вже опубліковано, все це розкидано по книгах 2-6 епопеї. Але все це має перегукнутися ще й з подіями завершальних книжок! Як саме? Поки не скажу, бо ще не написане я уявляю лише в загальних рисах. А яку форму все це набуде остаточно — не знаю, доки не напишу. А ці лінії мої, не Оленини.
_не_знаю
Але у мене теж присутнє таке враження, що в космічному майбутньому людства Україна ще зіграє свою непересічну роль…
00:52
+4
Ні, друже Тимуре, багато хто помішався на технологіях матеріального плану. Щось схоже показано у фільмі «Дюна». Відстані між зірками не здолати за одноразове життя людини простими ракетними технологіями. Думка-свідомість-Душа-Дух — ось шлях розвитку Людства. І саме на цій дорозі Україна покаже йому приклад. Але, на жаль, в трьох книгах, які залишилися і за час у 1-2 роки, за які плануєш їх написати, важко, дуже важко описати вірогідні підходи до цієї місії українців. Це коли не підключиться підсвідомість. А вона вже тебе виручала…
З точки зору прагматизму зоряні експедиції не що інше, як романтичні фантазії, налаштовані на відвернення людства від вирішення проблем земних!
З точки зору прагматизму треба буде чимось зайняти мільйони людей після суцільної роботизації виробництва. А це вже не фантастика, а жорстока реальність, яка в розвинених країнах настане вже через 5-10 років. Люди почнуть божеволіти від неробства.
З точки зору прагматизму треба буде чимось зайняти мільйони людей після суцільної роботизації виробництва. А це вже не фантастика, а жорстока реальність, яка в розвинених країнах настане вже через 5-10 років. Люди почнуть божеволіти від неробства.


Це черговий міф, який підкидають плебсу! Згадайте попередні міфи…
З точки зору прагматизму треба буде чимось зайняти мільйони людей після суцільної роботизації виробництва. А це вже не фантастика, а жорстока реальність, яка в розвинених країнах настане вже через 5-10 років. Люди почнуть божеволіти від неробства.


В США є люди, які не працюють у четвертому поколінні. І ще не збожеволіли, а навпаки, вимагають ще більших соціальних програм.
00:17
+1
Дуже хочеться вірити, що 2020рік буде вдалим для України та її народу. Хай буде!

Випадкові Дописи