Різдвяний Гонконг

Різдвяний Гонконг
Джерело матеріалу:

Оскільки Гонконг тривалий час був британською колонією, там утворилася доволі велика християнська громада, що складається з місцевих жителів, і зрозуміло, що християнські свята та традиції там достатньо сильні, а отже, там заведено святкувати Різдво приблизно так само, як це роблять християни в усьому світі.


Його святкують у сімейному колі, за святковим столом. Так було завжди, але в цей раз традиція дістала розвиток. Сотні людей зібралися біля ресторанчика Kwong Wing Catering, одного з мережі закладів, які підтримують демонстрантів протягом усіх цих місяців протестів.

Видовище незвичайне і варте того, щоб на нього подивитися. Люди передають і розподіляють їжу так само організовано, як вони діють на своїх акціях протесту. Але в цьому конкретному випадку незвичайний святковий колорит всьому дійству додає те, що присутні знають, що їжу готує, зокрема, знаменитий кухар, який пробрався до обложеного поліцією університет і готував їжу для оточених студентів.

Сам ресторанчик прикрашений різдвяними і вітальними для демонстрантів гаслами. Люди знають, чому вони прийшли саме сюди і знають, кого вони тут зустрінуть та з ким проведуть свій різдвяний вечір.

Джанет, 22-річна студентка, просто пояснила, що тут відбувається. Вона сказала, що зазвичай усі цей вечір проводять зі своїми сім'ями, але в цьому році, який минув у постійних протестах, ситуація змінилася. Люди відчули особливу згуртованість, підтверджену спільними зусиллями в екстремальних ситуаціях, і зрештою, у них виникло відчуття нової, великої родини. Тому-то вони і вирішили зустріти Різдво в її колі.

Хіба не так, знайоме відчуття? Але чи забуте?

+1
563
RSS
01:05
+2
Згадався один з хітів Євромайдану — "Горіла бочка":_танцюю _танцюю _танцюю
13:33
+2
Це Гонконгський Майдан. І пісня гарна. Дякую, друже Тимуре.

Випадкові Дописи