Показники розлучення в гороскопі

Показники розлучення в гороскопі

Тема партнерства займає велике місце в нашому житті і особливо турбує жіночу половину людства. Дуже часто на консультаціях можна чути такі питання: наскільки міцним буде мій шлюб? Чи є в моєму гороскопі вказівки на ризик розлучення і на наступний шлюб? Давайте спробуємо розібратися в цьому питанні.


Як відомо, гороскоп людини — це певна життєва програма, яка включається в момент його народження. Правда, ця — програма ще не реалізована, але вже існуюча в потенціалі.

У гороскопі закладені основні моменти нашого майбутнього життя, зокрема, наше партнерство, відносини з іншими людьми: те, наскільки гармонійним може бути союз, тип темпераменту і навіть знак Зодіаку майбутнього чоловіка або дружини.

Втім, відразу ж відзначимо, що не варто засмучуватися, якщо якась частина вашого гороскопа виявиться далека від бажаної — адже ми зараз говоримо лише про загальні тенденції, та й їх при бажанні можна скорегувати.


Показники сприятливого партнерства в гороскопі

Традиційно сприятливими для шлюбу вважаються планети, так звані «мале і велике щастя» — Венера і Юпітер. Венера в астрології є сігніфікатор (значущим елементом гороскопу в якій-небудь сфері життя) партнерства та сімейного щастя, а Юпітер уособлює всілякі блага і велику удачу.

Якщо ці планети в індивідуальному гороскопі мають відношення до партнерства (є управителями чи елементами 7 дому гороскопу, добре розташовані і не уражені так званими планетами-шкідниками), то шлюб буде довгим і щасливим. Пара має всі шанси дожити до золотого весілля. При цьому, у другої людини повинні бути присутніми подібні показники. Тобто, власники показників щасливого шлюбу в гороскопі притягуються один до одного і разом створюють щасливу сім'ю.

Однак, як показує життя і статистика розлучень, такі випадки зустрічаються не так часто, як хотілося б.

Показники несприятливого партнерства в гороскопі

Отже, які планети не сприяють міцному і стабільному шлюбу? Це, як було згадано вище, «планети-шкідники». Їх кілька — Марс, Сатурн, Уран, Нептун і Плутон. Давайте зупинимося докладніше на кожній з них.

Марс, як відомо, дуже войовнича і неспокійна планета. Будучи сігніфікатором шлюбу в індивідуальному гороскопі, Марс заважає миру і спокою в шлюбі, уособлює дуже запального, активного і конфліктного партнера по шлюбу. Тому такий шлюб або швидко розривається на грунті скандалів і відсутності гармонії, або є конфліктним і дуже деструктивним для власника гороскопу, якщо він вирішує терпіти такого партнера і жити в постійному стресі.

Сатурн в астрології має характеристику холодної, сухої і неплідної планети. Будучи сігніфікатором шлюбу, Сатурн швидко призводить до охолодження почуттів, нестачі теплоти у відносинах, уособлює партнера по шлюбу як людину надмірно холодну і прагматичну, позбавлену емоційності і відкритості. Зазвичай такий партнер по шлюбу буває набагато старшим за віком. Якщо володар такого шлюбного Сатурна не «замерзне» остаточно в цих відносинах і не кинеться на пошуки нового партнера, то такий союз може бути досить тривалим, але з роками має дуже високі шанси перетворитися на формальність (коли у кожного з подружжя йде своє життя при видимості єдності).

Уран в астрології — символ несподіванки, раптових змін і нестабільності. Як сігніфіактор шлюбу Уран, з одного боку, вказує на його непередбачуваний характер ( «з вогню в полум'я»), а з іншого — робить його дуже неміцним і швидкоплинним. Раптово уклавши шлюб, володар такого Урана може так само раптово розійтися з партнером. Причому причини можуть бути різними — як невірність партнера, так і невірність самого власника гороскопу, а також раптові зміни в житті подружжя, що ведуть до припинення союзу. Найяскравіший приклад — соціальні зміни в суспільстві, зміна політичного режиму, економічні катаклізми, що призводять до змін життя і нової реальності, які згубно позначаються на сімейному союзі.

Нептун в астрології символізує вищу гармонію, однак в земній площині ми найчастіше спостерігаємо спотворення енергій Нептуна у вигляді відірваності від реальності і заглибленості в ілюзії. Тому, уособлюючи шлюб в індивідуальному гороскопі, Нептун часто веде цей союз до сумного фіналу внаслідок зрад і безпутного способу життя партнера по шлюбу, його проблем з алкоголем або наркотиками.

Плутон в астрології уособлює трансформацію. Як сігніфікатор шлюбу в індивідуальному гороскопі Плутон є досить важким показником. Часто він показує так званий «кармічний шлюб», внаслідок якого ми кардинально змінюємося. Партнер, описуваний Плутоном, часто виявляється важким в спільному житті, непростою людиною з владними замашками і прагненням домінувати. Відносини з такою людиною вкрай складні, аж до незрозумілої, «фатальної» прихильності схожої на мазохізм. Вириваючись з цього шлюбу, люди часом і самі не розуміють, як могло це статися. Але в будь-якому випадку, з такого шлюбу ми незмінно виносимо дуже нелегкий, але цінний життєвий досвід.

Про те, яка планета є сігніфікатор шлюбу в вашому індивідуальному гороскопі, який образ партнера закладений в ньому і наскільки міцним може бути ваш шлюб, ви можете уточнити на консультації професійного астролога.

Кілька слів від перекладача.

Автор трохи неправильно назвала свою статтю. Як на мене, то краще було б: „Планети, які ускладнюють чи полегшують стосунки у шлюбі“. Бо у мене в гороскопі до сьомого дому, який відповідає за шлюб, мають відношення і Венера і Юпітер, а шлюбом і не пахне. З іншого боку, можна мати хоч усі планети-шкідники в сьомому домі, і по при це, бути щасливим у шлюбі. Єдиний виняток — Уран, він дійсно провокує часті розриви стосунків.

+2
610
RSS
Хммм…
Особисто у мене в VII домі перебуває Сонце, а управителем VII дому є Сатурн.

У моєї Олени в VII домі перебуває не Сонце (як у мене), а саме… Сатурн. А яка планета у неї управляє VII домом — не знаю…


У мене Венера в VI домі, Юпітер — в Х.
У Олени і Венера, і Юпітер — в ІХ домі.
Все мимо!!!
А рівно за тиждень у нас буде 32 роки…
Весілля не золоте, але «друге мідне»… воно ж «автомобільне»…
Для хороших взаємин треба порівнювати елементи вашого VII з першим домом партнера. І зовсім не обов'язково, щоб це були ті ж самі планети. Важливо, щоб між елементами відповідних домів були гармонійні аспекти.
А-а-а, он воно як… Ну, у неї в І домі — Уран з Місяцем. І десь на межі І з ХІІ домом — Марс…
У мене в І домі взагалі немає планет, здається…

Що ж до гармонійних аспектів… тут я пас! Єдине, що можу показати публічно — це отаке:

Може, Вам воно щось розкаже?..
22:20
+1
Знаєш, Дзвінко, тут в новій для мене астрології я звернув увагу на таке. Плин людського життя заданий наперед? Що шлюбу сприяють лиш дві планети, а ускладнюють його багато планет. Чому так?
Я не Дзвінка, проте свої «5 копійок» вставлю…

Я собі замовляв кілька разів точні гороскопи (з урахуванням місця і часу народження, а не тільки дати). То процитую дещо…
Сатурн є управителем VII-го дому — вдалий з матеріальної точки зору шлюб.

Сатурн — не Юпітер і не Венера, але… він сприяє, а не розхолоджує!

А ось тобі аспекти з нашого з Оленою гооскопу сумісності, в яких я не шарю, але:
Меркурій в трині до Меркурія.
Партнери прекрасно розуміють одне одного на рівні духовно-інтелектуальної взаємодії. Це взаємодоповнюючий і взаємозбагачуючий аспект, коли потенціал пари значно вищий від потенціалу кожного з партнерів. Спільність цілей та інтересів, багатий світ захоплень дозволяють будувати динамічні і перспективні відносини. У шлюбі це дає хорошу взаємну адаптацію, сумісність і можливість конструктивно вирішувати будь-які життєво-важливі питання.

Меркурій чоловіка в секстилі до Венери жінки
Інтереси партнерів у царині естетичних цінностей узгоджені. Жінка спрямовує інтелектуальну активність чоловіка в русло досягнень, які підвищують матеріальний рівень і дають можливість задоволення її бажань і амбіцій. Вона надає чоловікові нові можливості, завдяки соціальній активності, розширенню зв'язків і контактів. У відносинах особливого значення набувають вироблені ритуали і схеми поведінки, в яких віддається належне чарівності жінки й інтелекту чоловіка. Прагнення до прекрасного, якісного і цінного стає одним із стимулів розвитку союзу; тут може скластися взаємовигідне ділове партнерство, особливо, в царині реклами, мистецтва, торгівлі.

Ось тобі!!! Спочатку вона була моєю багаторічною музою, тепер вже є 5-річною співавторкою в художній літературі!!! А це — взаємодія мого Меркурія з її Венерою…
Меркурій чоловіки в секстилі до Юпітера жінки
Між партнерами легко встановлюється контакт на рівні загальних цілей, інтересів і захоплень. Подібний світогляд дає можливість прийти до взаєморозуміння в найрізноманітніших питаннях і бути корисними одне одному. У ділових взаєминах це вдале поєднання ментальних якостей, коли присутній як цілісний, так і детальний підхід, легко налагоджуються і розширюються зовнішні зв'язки і підтримується порядок всередині об'єкта спільної діяльності. У родині це дає широке коло спілкування, багато спільних інтересів і захоплень, цілі, які виходять за рамки побуту і роблять союз вдалим і перспективним.

Місяць жінки в поєднанні з Марсом чоловіка
Аспект потужного тяжіння і сексуального потягу. Тут проявляються істинно жіночі та чоловічі якості. Чоловік схильний захищати, оберігати і забезпечувати потреби жінки. Але це не виключає того, що чутливість і емоційність жінки можуть зіткнутися з нетерплячість, активністю й імпульсивністю партнера. В цілому, аспект сприятливий для шлюбу і ділових відносин, коли об'єкту загальної уваги забезпечується турбота, перспектива розвитку, а між партнерами спостерігається взаємний захист інтересів.

Сонце жінки в секстилі до Юпітера чоловіка
Такий союз має масу перспектив і можливостей для спільної діяльності, зміцнення домівки, подорожей, загальних інтересів. Обставини мають сприятливі тенденції, удача нагадує про себе, надаючи різні варіанти розвитку союзу і кожного з партнерів. Чоловік забезпечує просування до більш високого рівня, жінка конкретизує мету, спрямовує його активність і будує гармонійні й міцні стосунки.

Ну як?..

Все значно складніше й не вичерпується двома планетами, хіба ні?..
Й останнє на сьогодні…
Наскільки я розумію, все визначається не стільки планетами, скільки оцим домом:
VII дім — Ваш партнер. Описує тип партнерства в шлюбі та в роботі, характеризує реакцію оточуючих людей на Вас. Разом з тим показує ставлення до закону, операціф, громадської роботи. Рівні Вам люди, з якими Ви входите в особисті відносини сам-на-сам. Це можуть бути ділові відносини (контракти) або любовні, особисті (в тому числі шлюб). У відносинах з VII дому завжди присутній договір, хоча б усний. VII дім — наш вихід у зовнішній світ, популярність в суспільстві, залежність від нього. Події: шлюб, партнерство, контракти, договори, а також боротьба з відкритими ворогами і конкурентами.
Ну, взагалі, добрими вважають Сонце, Венеру і Юпітер, Меркурій — нейтральний, Місяць — мінливий, а Марс, Сатурн, Уран, Нептун та Плутон можуть створювати проблеми, коли стоять в поганих для них знаках і мають напружені аспекти між собою.
Але астрологи передбачають, що буде відкрито ще дві планети за орбітою Плутона. От вони теж будуть нести Велике Благо, ще більше ніж Юпітер. Правда це ще не скоро буде, бо людство до цього ще не дозріло. І тільки тоді астрологічна система стане повною і врівноваженою, а наша цивілізація — гармонійною.
Початково люди знали лише про сім планет нашої системи: Сонце, Місяць, Меркурій, Венера, Марс, Юпітер і Сатурн. Їх можна побачити неозброєним оком. І вони відповідають за індивідуальний розвиток кожної людини. Коли цивілізація дійшла до певного рівня розвитку, відкрили Уран, і почалася наукова революція. Він за всі революції відповідає. Потім відкрили психоаналіз, гіпноз і нафту, а на небі побачили Нептун, бо він керує цими сферами. В 20-му столітті розщепили атом і побачили Плутон, у них і назви схожі Плутон-плутоній. А ще ця планета відповідає за тиранію і трансформацію колективного несвідомого.
Я не можу собі уявити, які наукові відкриття і суспільні зміни мають статися перед відкриттям наступної планети. Це під силу хіба що нашому пану Тимуру.
Коли цивілізація дійшла до певного рівня розвитку, відкрили Уран, і почалася наукова революція.

В 20-му столітті розщепили атом і побачили Плутон, у них і назви схожі Плутон-плутоній.

Ну, по-перше, уран (елемент) теж радіоактивний, як і плутоній. А по-друге, це все давньогрецькі боги…
Уран
Уран
Плутон
Плутон

Я не можу собі уявити, які наукові відкриття і суспільні зміни мають статися перед відкриттям наступної планети. Це під силу хіба що нашому пану Тимуру.

Красно дякую!

Я бачу принаймні 3 генеральні напрями.
1. Ми зараз активно завалюємося в царину інформації.
2. Ми починаємо оперувати в глибині речей: генна інженерія, нанороботи, комп'ютер розміром з атом…
Можливо, завдяки черговому пристрою на кшталт Великого адронного колайдера вдасться докопатися до кварків і розібратися, які сили пов'язують їх. Бо навіть т.зв. «слабка» взаємодія для кварків — це ніщо. Кварки пов'язані ще «коротшими» й міцнішими енергіями.
3. На порядку денному людства — політ на Марс. Втім, ми й досі «повзаємо» по Соняшній системі на хімічних двигунах. Натомість підтвердження існування гравітаційних хвиль може дати абсолютно нові принципи переміщення Всесвітом…
На порядку денному людства — політ на Марс.

А от тут вже варто й подумати, за які риси характеру має відповідати наша Земля в гороскопах майбутніх жителів Марса? Але вони точно будуть дуже лагідними створіннями, геть безхребетними, бо за вольові якості й агресію відповідає Марс. А його енергії вони не будуть отримувати.
Енергію Марса вони отримуватимуть просто… ногами!!!
З марсіанського ґрунту!!!
Це трохи інше. Ми теж отримуємо енергію Землі, чи через ноги, чи якось інакше, не знаю. І в гороскопі вона відображається сіткою домів. Тобто, енергії усіх планет проходять через фільтр Землі, яка визначає, яку сферу життя зачепить та чи інша планета. Так само й Марс буде фільтрувати енергію Землі для своїх мешканців. А от що вона буде робити, як проявлятися мені цікаво.
А ще з поверхні «червоної планети» новоявленим «марсіанам» буде легше зазирнути за орбіту Плутона й побачити там дві чергові планети!..
Тут я з вами згідна. Наступна планета скоріше всього буде відкрита, коли людство нарешті вибереться з земної колиски і створить постійні поселення на інших планетах нашої системи і там народяться перші діти.
17:58
+1
Така гарна розмова астролога з фантастом. А чи є така річ, як астрологічна фантастика? Або фантастична астрологія?
Не чув…
18:10
+2
Друже, ти зазираєш у майбутнє з позицій матеріалізму. А для душі нема кайданів. Гадаю, що в майбутньому подорожі далекі будуть так робити: перед подорожю буде розклад і аналіз тіла. А може ця інформація вже є десь у гені кожної людини. Така інформація разом з душею буде перенесена транспортним серафимом у пункт призначення. Там у залах очікування на душу наростять попереднє тіло, або інше за вибором душі.
Коли я понад чверть століття тому «набивав руку», то написав таке собі коротке НФ-оповідання «Принеси коханій світло далекої зірки» на аналогічну тему…
Отже, люди якимсь чином встановили контакт з анти-людьми з анти-світу. І влаштували наступний експеримент: збудували абсолютно дзеркально симетричні супутник і анти-супутник з матерії та анти-матерії відповідно, потім добряче націлили їх таким чином, щоб вони стояли дзеркально щодо межі Світу й Антисвіту, розігнали і зіштовхнули. Природно, супутник і анти-супутник анігілювали, перетворились на безліч фотонів і розлетілися на всі боки… І подорожували Всесвітом, аж доки за мільярд років знов не зіштовхнулися на протилежному кінці Всесвіту. З того зіткнення фотонів знов «народилися» супутник і анти-супутник. Вони зафіксували всіма можливими способами, як виглядає Всесвіт з протилежного боку. Після того повторно виставилися дзеркально щодо межі Світу й Анти-світу, розігналися, зіштовхнулися, анігілювали й у вигляді фотонів понеслися назад…
А десь приблизно на півдорозі за півмільярда років Іншопланетянин освідчувався своїй Іншопланетянці. Природно — присягався зірвати для неї зірку з неба… Тут на небі й насправді спалахнула зірка!!! Іншопланетянин не розгубився, швиденько розкрив пастку для елементарних часточок, виловив усі фотони, які тільки міг, а потім вручив цю пастку з поглинутими фотонами своїй коханій Іншопланетянці…
А ще через півмільярди років грандіозний експеримент людей та анти-людей несподівано зазнав фіаско! Ні-ні, потоки фотонів знов зіштовхнулися в стартовій точці, як і було заплановано. Просто у тих кораблів були відсутні блоки пам'яті з усією інформацією, зібраною на протилежному кінці Всесвіту. Чому?! Та тому, що фотони й інші елементарні частинки, утворені внаслідок анігіляції блоків пам'яті корабля й анти-корабля, упіймав у свою пастку Іншопланетянин, який пообіцяв коханій принести в подарунок світло далекої зірки! Бо то був зовсім не спалах зірки в небі, а потік елементарних частинок, утворений внаслідок анігіляції корабля та анти-корабля...

Супер класна ідея.
А подорожувати можна й через четвертий чи п'ятий виміри. Математики їх уже вирахували у формулах, здається.
18:14
+1
Отже, Дзвінко, в тебе після такої подорожі буде абсолютно здорове тіло. І ти, Тимуре, забудеш про милиці.
Я не впевнена, що в ЦЬОМУ втіленні захочу інше, хай і досконале, тіло. Але було б цікаво подивитися на паралельну реальність, де я народилася здоровою. Як би тоді склалося моє життя? Які думки мене б хвилювали? Я раптом усвідомила, що в моєму житті було лише чотири-п'ять поворотних моменти, які кардинально могли змінити ситуацію. Але чи хотіла б я їх змінити? Не впевнена.
Мабуть, все вірно, що не впевнені!
«Ефект метелика» це підтверджує…
точно. Люблю цей фільм. І грянів грім таж з цієї серії.
22:38
+1
Гарне, Тимуре, оповідання, та забагато в ньому вибухів.А вибухи переважно руйнують, а не творять. Уяви собі бетономішалку, наповнену пронумерованими кулями. Зверху куля ном.10. Ти робиш вручну 1 оберт всього. Десятка десь щезла. Щоб поверн у ти її на попереднє місце, ти робиш 1 оберт, але в протилежному напрямі. Дивишся, але десятки нема вгорі? Нас вчили в університеті, що коли задіяна система з багатьох елементів, то вже маємо справу з ВІРОГІДНІСТЮ якоїсь події. Отже події в твоєму оповіданні просто не можуть відтворитися ДЗЕРКАЛЬНО. А задум хороший.
Я все це знаю, але ж… і неймовірні речі час від часу стаються!!! До того ж, це фантастика…

До речі, вибухів лише 2. Інші 2 — це «збирання», а не вибухи.

Випадкові Дописи