Зустріч Сатурна з Плутоном

Зустріч Сатурна з Плутоном

От і настав 2020 рік. Це за григоріанським календарем, який використовують більшість сучасних країн. Різних календарних систем було придумано багато, кращих чи гірших, ідеальну все ще не знайшли.

Вчені й урядовці все сперечаються, як краще узгодити життя людей з рухом нашої планети в космосі. Бо Земля витанцьовує досить складні па у взаємодії з іншими небесними об’єктами. Вона обертається навколо власної осі, і ми маємо зміни дня та ночі. Земля крутиться довкола Сонця, і ми спостерігаємо за зміною сезонів та відраховуємо роки. Після довгих спостережень вчені вирахували явище прецесії, а в історії людства змінюються епохи, бо і вся Сонячна система крутиться відносно центру галактики.

Але всі ці цикли й ритми не співпадають між собою. Закінчуючи коло річне, Земля трохи не встигає закінчити добовий оберт. Для самої планети це не має значення, бо вона кругла, і не важливо, яким боком повернута до Сонця в конкретний момент. А в людських календарях накопичуються помилки. Щоб їх виправити, люди додають чи віднімають дні в календарях. От так маємо й цього року. Він буде високосним, у ньому буде один додатковий день – 29 лютого.

Але для астрологів календарна система є менш важлива, значно цікавіше спостерігати за рухом небесних тіл і визначати їхній вплив на земне життя. А протягом нового річного циклу на нас чекає кілька важливих подій на небосхилі. З точки зору земного спостерігача планети наздоганятимуть одна одну і зливатимуться в спільну цятку. Астрологи це називають тілесним з’єднанням на відміну від решти аспектів, які ще називають променями.

Ближні планети, які мають короткий цикл обертання, зустрічаються між собою часто. Так найшвидша планета – Місяць, робить повний оберт навколо Землі за 29-30 днів. І за цей час встигає зустрітися з усіма своїми небесними товаришами. Сонце робить оберт за 365 днів. І теж візуально, для земного спостерігача, з’єднується з усіма планетами. Меркурій і Венера прив’язані до Сонця, тому з ним у них з’єднання бувають частіше ніж з рештою планет.

Але астрологів найбільше цікавлять тілесні зустрічі дальніх планет: Марса, Юпітера і Сатурна, а з появою телескопів також Урана, Нептуна і Плутона. В силу того, що період обертання навколо Сонця у них значно довший, то й з’єднання бувають рідше. Від таких з’єднань астрологи вираховують початок нових циклів і чекають змін у людському житті.

Я вже писала про скупчення планет в Козерозі, описуючи різдвяне затемнення. Зараз там є Сонце й Меркурій, 2 грудня зайшов Юпітер, а Сатурн в Козерозі з січня 2018 року. Але там є ще одна планета, з якою всі решта будуть робити з’єднання найближчим часом.

З 2008 року по Козерогу повзе найдальша планета сонячної системи, Плутон, і пробуде він там до 2023 року. І хоч на початку 21 століття астрономи все ще сперечаються, чи вважати Плутон справжньою планетою чи ні, астрологи давно вважають його повноцінною планетою і змінювати думку не поспішають, бо чекали на його появу. Плутон відкрили в 1933 році, але його енергетика і вплив на соціальні процеси стали відчутними задовго до цього.

12 січня 2020 року на небі зустрінуться Сатурн з Плутоном. Дві планети, які символізують межі. Сатурн, як межа старого Світу, коли люди використовували лише власні сили, бо Сатурн найдальша планета, яку можна побачити неозброєним оком. І Плутон – найвіддаленіша планета нашої системи, яку зафіксували телескопи, як символ наукового й технічного прогресу, коли людина розсунула межі досяжного. Їхня зустріч завжди вказує на зміну світогляду в глобальному масштабі.

Тут мені доведеться зробити відступ від теми, щоб пояснити астрологічну природу планет.

В традиційній середньовічній астрології планети поділяли на добрі та злі. Добрими або бенефіками називали: Венеру – Мале Добро, і Юпітер — Велике Добро. Злими або малефіками називали: Марс – Мале Зло, і Сатурн – Велике Зло. Сучасні астрологи хоч і пом’якшують трохи такі визначення, але теж їх притримуються. А з відкриттям транссатурнових планет треба було і їм дати характеристику. Тому категорії добрих і злих планет поповнилися. Нептун отримав звання Найвищого або Трансцендентного Добра, як вища октава Венери. А Плутон – Найвищого або Трансцендентного Зла, як вища октава Марса. Уран прив’язали до Меркурія, який буває і добрим і злим, залежно від обставин й аспектів.

Тепер подивимося, коли зустрічалося Велике Зло зі Злом Найбільшим.

Вперше таке сталося ще до відкриття Плутона, в 1914-1915 роках. Протягом семи місяців відбулося три точних з’єднання Сатурна з Плутоном: 04.10.1914, 01.11.1914 – в 3°Рака і 19.05.1915 – в 1°Рака. Світ охопила Перша світова війна. Змінилися кордони і політичні системи багатьох країн, впали монархії й виникли диктатури. Змінилися стосунки між людьми і мода на одяг та зачіски. Коні стали механічними, а вози й карети замінили автомобілі, поїзди та літаки.

Тут варто зазначити, що зодіакальний знак Рака є місцем слабкості Сатурна, місцем його вигнання. Тому, з точки зору астрології, все правильно. В момент найбільшої слабкості старої системи світу стався злам. Ми більше ніколи не будемо такими як раніше.

Наступного разу Сатурн з Плутоном зустрілися в 1946-1948 роках. Там теж було три зближення, але точне з’єднання було лише раз – 11.08.1947, в 14°Лева. Знак Лева теж є місцем слабкості Сатурна, а ще багато сучасних астрологів вважають знак Лева місцем екзальтації Плутона. І ми отримали гонку ядерних озброєнь і трохи згодом вихід у космос, а жіночі спідниці стали ще коротші. Добре, що не було трьох точних аспектів, бо Холодна війна стала б Першою ядерною і останньою.

Нова зустріч двох малефіків була в 1981-1983 роках. І знову був лише один точний аспект – 08.11.1982, в 28°Терезів. А тут ситуація змінюється на протилежну. Плутон управляє Овном і Скорпіоном, відповідно знак Терезів є його місцем слабкості й вигнання. А ще в Терезах екзальтує Сатурн. І ми отримали потепління в міжнародних відносинах, ядерне роззброєння, а через кілька років падіння останньої диктаторської імперії.

Через особливості орбіти Плутона, і на наше щастя, знаки Скорпіона і Стрільця планети проскочили без зустрічі. Мені страшно навіть уявити, як така здибанка проявила б себе в Скорпіоні, де Плутон є господарем. І тепер на нас чекає з’єднання двох планет в 23° Козерога. В межі орбу планети увійшли ще в січні 2019, і протримається аспект до січня 2021, але точним буде лише раз – 12 січня 2020.

Знак Козерога є небесним домом Сатурна, тут Сатурн найсильніший, а Плутон сили не має. І старі добрі консервативні цінності намагатимуться взяти реванш. Я не впевнена, що жінки знову захочуть носити довгі сукні з корсетами, а чоловіки їздити на конях, але питання екології і повернення до природи точно буде актуальним. Нестримний темп життя трохи пригальмує. Можливо, люди схаменуться і нарешті знищать запаси ядерної зброї. Якісь країни захочуть відродити монархічний устрій чи відмовляться від загального виборчого права, залишивши право голосу лише новим аристократам. Маю надію, що як і два попередні раз, коли при зближенні був лише один точний аспект, ми уникнемо чергової Світової війни. Сумно тільки, що Ілону Маску так і не вдасться переселити людство на Марс. Мабуть ще не час.

А в особистому плані все, як завжди, індивідуально. Тим, у кого в гороскопах є важливі точки в 21°-25° Козерога, Тільця, Діви, Риб і Скорпіона, чекайте позитивних змін у сферах життя, за які відповідають ці точки. У кого є щось важливе в 21°-25° Овна, Рака і Терезів, мобілізуйте сили і готуйтеся до несподіваних поворотів. Всі решта можуть спати спокійно.

Автор Дзвінка Сопілкарка

+3
1218
RSS
14:19
+2
Можливо, люди схаменуться і нарешті знищать запаси ядерної зброї.

Приклад України розхолодить кого хочеш! Ні, тепер ніхто від ядерної зброї не відмовиться — нема дурних…

Якісь країни захочуть відродити монархічний устрій чи відмовляться від загального виборчого права, залишивши право голосу лише новим аристократам.

Ага, ага! ВВХла проголосять вічним царем — точняк!
_сильно_сміюсь
Біда лише в тому, що без України вони свого «царства» не уявляють…
14:24
+2
Тим, у кого в гороскопах є важливі точки в 21°-25° Козерога, Тільця, Діви, Риб і Скорпіона, чекайте позитивних змін у сферах життя, за які відповідають ці точки. У кого є щось важливе в 21°-25° Овна, Рака і Терезів, мобілізуйте сили і готуйтеся до несподіваних поворотів. Всі решта можуть спати спокійно.

А мені мобілізуватися чи спати спокійно???
«В Багдаді все спокійно»
20:59
+3
Ти, друже, маєш відмобілізувати всі свої сили, щоб утворити кулінарний січневий шедевр.
15:55
+3
Можливо, люди схаменуться і нарешті знищать запаси ядерної зброї. Якісь країни захочуть відродити монархічний устрій чи відмовляться від загального виборчого права, залишивши право голосу лише новим аристократам. Маю надію, що як і два попередні раз, коли при зближенні був лише один точний аспект, ми уникнемо чергової Світової війни. Сумно тільки, що Ілону Маску так і не вдасться переселити людство на Марс. Мабуть ще не час.


Як люди полюбляють фантастику!
Прогнози інших астрологів ще більш фантастичні. Я начиталася і про чергову смерть Путіна, і про знецінення долара, і про розвал ФРС США, і про повний розпад Євросоюзу, і про революцію в США, і навіть про візит інопланетян, як у Розвелі в 1947 році. Так що мої фантазії ще дуже лайтові.
19:02
+3
Багато хто з астрологів перестали поважати себе і свою професію! Перетворилися на обслугу для коштодавців.

Я колись заради цікавості переглянув прогнози Глоби… Майже суцільне «Чего ізволітє...?»
Таких «астрологів» дотепно висміяв режисер «Чарівної лампи Аладдіна»:


P.S. На щастя, нашої шановної Дзвінкої Сопілкарки це не стосується…
_чудово _чудово _чудово
Чому я дуже радий!
Дякую. Я намагаюся перевести давнє мистецтво астрології в сучасне наукове русло.
19:09 (відредаговано)
+3
Сумно тільки, що Ілону Маску так і не вдасться переселити людство на Марс. Мабуть ще не час.


Ніхто не бажає порахувати, скільки буде коштувати місто на Марсі хоча б для однієї тисячі осіб! А звідки брати повітря для дихання? А продукти харчування? І таких запитань можна поставити пару сотень! Я ще розумію фантазії 1920-х щодо освоєння Марсу. Тоді ніхто реально ще не знав вартість космічних проектів.

НАСА згорнуло космічну програму по Місяцю внаслідок її дорожнечі і відсутності практичної користі! Що вже говорити про Марс.

Єдиним вагомим аргументом щодо Місяця і Марса є військовий — створення на цих планетах бойової станції, з якої можна обстрілювати Землю.
15:43
+4
Ще не обжита Антарктида, а вже мрійники думають про Марс. А там у сотню раз нестерпніші умови для життя. Мине сотня років, коли це здійсниться.
Антарктида обжита достатньо, як загально планетарний заповідник. Більшого навантеження її екосистема не витримає. І хоча б на такому ж рівні (наукові станції) ми вже можемо обживати Місяць і Марс. Технічних можливостей для цього достатньо.
11:36 (відредаговано)
+2
І хоча б на такому ж рівні (наукові станції) ми вже можемо обживати Місяць і Марс. Технічних можливостей для цього достатньо.


А в чому сенс обживання Місяця і Марсу?

На Землі сотні мільйонів людей живуть у напівголодному стані! На мій погляд, набагато корисніше витрачати гроші на створення нормальних умов для життя землян, ніж витрачати гроші на космічні проекти по обживанню Місяця і Марсу.

Погляньте на наші міста і села! Все загаджено, все зіпсовано.
Печерськ — історичний центр Києва. Прогуляйтеся по схилам за станцією метро Арсенальна! Суцільний смітник! І це в декількох сотнях метрів від Верховної Ради України — вищого законодавчого органу держави.
зірки
Хтось бачить лише калюжу, а інший — зірки, що в ній відбиваються.
Ви все зводите до грошей.
На Землі завжди було достатньо ресурсів, щоб абсолютно всі жили в достатку. І так буде завжди. Але люди чомусь воюють за ті ресурси, хтось забирає собі все, а іншим нічого не лишається. Аті, хто нічого не мають і живуть в свинарнику, ще й пишаються своїм смородом і брудом. Їхні душі обрали для себе таке втілення, їм так добре. 90% бомжів не хочуть іншого життя і втікають від соціальних служб, які зобов'язані повертати таких людей до пристойного життя.
Якби всі думали так, як ви, Колумб би ніколи не відкрив Америку. Ми б не знали про існування Австралії й Антарктиди. Бо це дорого спорядити кораблі на пошуки того, чого можливо не існує. Це ризиковано, плисти світ за очі, на знаючи, чи повернешся назад. На вершині Евересту побували вже сотні людей, жити там неможливо, нічого цінного там нема. Але якого дідька кожного року туди споряджають нові експедиції?
16:09 (відредаговано)
+2
Пані Дзвінко, я зводжу не до грошей, а зводжу до здорового глузду!

Вивчення Місяця, Марсу, Космосу має науковий інтерес і корисно.

А мрії про переселення населення Землі на Місяць чи на Марс — абсолютно безглузда ідея. Переселенці так само загадять ці планети, як загадили Землю. Ось чим все скінчиться!
17:32 (відредаговано)
+4
Ой, Дзвінко, не все так просто. Я колись бачив фільм про станцію на Антарктиді. Зима. Темно півроку. Надворі мінус 60 і ураганний вітер із снігом-крупою. Працюють дизелі і забезаечують станцію теплом і водою. Ламається один дизель, а за ним і запасний. Люди під загрозою загибелі і це всього за 3 тисячі кілометрів від цивілізації. А є на Місяці вода і кисень? А на Марсі? Плюс загроза метеоритів. Життя там можливе лише у глибині планети. Звідки брати енергію? Хто все це порахував?
Не порахував… але такого типу НФ написав ще чверть століття тому _вибачаюсь

Випадкові Дописи