Ющенко!.. Ющенко!.. Юля!.. Юля!.. 2004-й… // «Погляд у минуле…» Ч_б/н

Ющенко!.. Ющенко!.. Юля!.. Юля!.. 2004-й… // «Погляд у минуле…» Ч_б/н

Президентські вибори 2004 року застали мене на посаді менеджера в одному з підрозділів ГК «Фокстрот», де я працював вже еNNий рік.

Колектив у нас був дружній і вранці завжди було приємно іти на роботу, приємно було працювати цілий день.

Влітку 2003-го керівництво вирішило відзначити 9-ту річницю заснування підрозділу «Юг-Контракт» корпоративом на природі. Арендований пароплав доставив нас на острів, де вже все було готово для свята…


Частина нашого відділу...

Теж частина нашого відділу...Наш відділ у всій красі з керівництвом компанії...


А коли вже вечоріло, то небо над островом запалало сотнями ракет – святковий салют!

За святом наступили робочі будні. По п’ятницям у нашому відділі була традиція – посидіти в кафе, обговорити робочий тиждень, що минув, і побажати один одному гарних вихідних.

І ось надійшли президентські вибори-2004!

Симпатії керівництва компанії були на боці Віктора Ющенко. Але мене це обходило, оскільки я весь вільний від основної роботи час працював у команді Юрія Збітнєва, лідера партії «Нова Сила», який теж балотувався на пост президента України.

На роботі переважна частина співробітників офісу ходила перев’язана помаранчевими стрічками з написами «Так!», з помаранчевими платочками та шарфами на шиях, значками та іншою помаранчевою символікою. Помаранчевими стрічками і прапорцями були прикрашені і комп’ютери прихильників Ющенко – Тимошенко.Значно менша частина співробітників носила сіро-синю символіку.Я ходив у чорній сорочці а-ля Муссоліні із сваргою «Переходу-IV» на лівому рукаві і тримав нейтралітет.


Як я вже казав, керівництво ГК «Фокстрот» підтримувало Ющенко. Як це проходило таємно фантазувати не буду, щоб не викликати нездорові запитання. А зовнішньо це виглядало так:

  • -Щодня на майдан відряджалися «групи підтримки» з числа співробітників, які бажали постояти на майдані і покричати «Ющенко!», «Юля!» «Разом нас багато!» і все таке інше. Згідно заведеного порядку бажаючий взяти участь у дійстві повинен був записатися у спеціальний список. Потім автобус відвозив «групу підтримки» на майдан і десь там паркувався. В автобусі чергував юрист компанії на випадок якихось ексцесів щодо співробітників кампанії.
  • -Оголошувався збір теплої одежі для майдану. Співробітники зносили стару одежу. Її централізовано обробляли в хімчистці і відвозили.
  • -У вестибюлі офісу поставили куб з прозорого пластику для збору пожертв від співробітників на майдан. Я жодного разу не бачив, щоб хтось кидав туди гроші, але наприкінці робочого дня там збиралася велика купа купюр різного номіналу.

А наш дружній колектив розколовся на два табори! Почалося з того, що один співробітник (в минулому полковник Аеро-Космічних Сил Росії) почав агітувати за Януковича… У відповідь інший працівник, обізвав Янека грабіжником, і почав агітувати за Ющенко. При цьому також в парі з Ющенко агітував і за Тимошенко. Буквально за півгодини градус дискусії зашкалив, і донедавна товариші і інтелігентні люди, опустилися до крутої матєрщини! Шеф наказав усім замовкнути! Так закінчився день! Здається це було у вівторок чи в середу…

Наступного дня обидва угрупування прийшли у бойовому окрасі: одні обвішані помаранчевою символікою, другі – сіро-синьою. Аналогічно «розфарбовані» були і робочі місця! Шеф категорично наказав прибрати з комп’ютерів «все зайве»! Оскільки комп’ютери і меблі були власністю компанії, то з робочих місць символіку прибрали, залишивши її на одежі.

У п’ятницю, один поміркований товариш, висловив тезу, що поза офісом ми можемо залишити політичні пристрасті і, як завжди, посмакувати гарячими сардельками з пивом у нашому улюбленому пабі на вул. Пугачова. Я цю ідею підтримав. Оскільки я був нейтральним і працював у команді Збітнєва, то мене запросили повечеряти з ними обидва табори. Але при цьому вони були категорично проти участі у вечері іншої групи. Закінчилося це тим, що ми всі пішли в кафе, як завжди зсунули докупи три столика, і розсілися по групам. Я сидів поміж ними. Кожна група замовила собі окремо сардельки, пиво і горілку. Я свій внесок розділив на дві частини і вручив кожній групі. Мені по черзі наливали то з однієї пляшки, то з іншої.

Ми сиділи нібито разом, пили-їли, але чорна кішка розбрату вже пробігла між співробітниками!

Щоденний перегляд судового процесу ще більше підігрів пристрасті!

Майдан відшумів… Колектив розколовся назавжди!

Навесні 2005-го я перейшов працювати до Збітнєва на посаду заступника голови правління ЗАО «Видавничий Дім „Княгиня Ольга“, щоб реалізувати власні видавничі проекти „Спецслужбы в войнах ХХ века“ і „Моя революція“. Періодично зустрічався з деякими колегами по роботі в ГК „Фокстрот“. Останній раз я бачився з ними у січні 2014-го. „Помаранчеві“ і „сіро-сині“ так і не помирилися!P.S.

Фотознімки з власного фотоархіву.

Предмети виборчої символіки з власної колекції.+2
382
RSS
00:53 (відредаговано)
+3
Гарний допис про недавню нашу історію. Дякую, друже. Пригадую, як на засідання Верховного суду України Тарас Чорновіл та Михайло Добкін несли поперед себе стоси папок з «доказами» порушень прихильниками Ющенка. Мене цікавить, чому так і не було розслідувано отруєння Ющенка.
Мене цікавить, чому так і не було розслідувано отруєння Ющенка.


Бо Ющенко не був зацікавлений у розслідуванні!

У нього, як у Президента, були усі важелі впливу на СБУ, МВС, Прокуратуру. І при цьому правоохоронні органи фактично не розслідують: де і коли Ющенко дали отруту; які особи при цьому були присутні і могли бути отруювачами; хто був замовником ліквідації Ющенко… Нікому не було оголошено підозру у вчиненні такого тяжкого злочину, як убивство шляхом отруєння!
00:55
+3
Здається, дебаркадер — це щось схоже на пристань. Виправ описку: треба помАранчі.
Дякую, друже, виправив!
15:35
+2
Пригадую, як ще перед отруєнням Медведчук заявив: Ющенко ніколи не буде президентом. А зараз Москва готує його самого в президенти.

Випадкові Дописи