Viktor Makedonski: Роздуми над життям (цитатник) // «Погляд у минуле…»

Viktor Makedonski: Роздуми над життям (цитатник) // «Погляд у минуле…»

ПОЛІТОЛОГІЯ на пострадянському просторі відноситься не до сфери науки, а до сфери обслуговування. І займає проміжне місце між проституцією і торгівлею наркотиками.

***

Проституція; політика; журналістика… Є багато спільного у цих сферах людської діяльності.

Моралізуючи про проституцію, необхідно бути надзвичайно делікатним, бо журналісти і політики заслуговують набагато більшого осуду!

***

Коли я чую «Брудні політики!», то досить часто можу з цим погодитися, але наскільки «чисті» ті, хто їх обирає? В більшості, вони ще брудніші!

***

Крадеш ти особисто, або мовчки спостерігаєш, як це роблять інші – ТИ однозначно причетний до злочину проти співгромадян і Вітчизни!

***

Пацифізм – це егоїстичне прагнення захищати власне життя чужими життями!

***

Інтелект натовпу дорівнює інтелекту самого тупого з його складових. Інтелект загону дорівнює сумі інтелектів його складових.

***

І в окупації, і в полоні поводься гідно! І кожен день загартовуй свій Дух і тренуй тіло для вирішальної сутички з ворогом!

***

І опинившись в полоні, і проживаючи в окупації, веди себе гідно! І кожен день загартовуй свій Дух і тренуй тіло для вирішальної сутички з ворогом!

***

В умовах окупації (як зовнішньої, так і внутрішньої), найбільші шанси вижити мають не ті, хто вирізняється найбільш міцним здоров'ям, а ті, хто вирізняється найбільш міцним Духом, хто має сенс, заради якого треба жити.

***

Вчити, лікувати і захищати Вітчизну повинні професіонали!

***

Воїн, який чесно виконав Обов’язок і не зрадив Присяги, заслуговує найглибшої поваги нащадків, незалежно від прапора під яким він загинув!

***

Тільки пріоритет духовного над біологічним дає можливість людині самоактуалізуватися, самореалізуватися і, таким чином, виконати місію, яку на неї поклав Господь!

***

Кожен з нас помре! Це аксіома! Однак, можна впасти в бою, а можна здохнути на смітнику. Вибір за людиною, адже кожен умирає поодинці!

***

Раб – це не статус і не становище. Раб – це стан душі і психіки!

***

Між духовними кайданами та металевими особливої різниці немає. Другі просто більш помітні.

***

Почуття провини — це почуття вільної людини.

***

Людина схильна применшувати свої недоліки і перебільшувати та прикрашати свої чесноти і гарні якості. А від правильної самооцінки залежить вибір шляху і подальший розвиток.

***

Якщо зосередження уваги на шлунку затуляє інші аспекти здоров’я – фізичне навантаження, психічну гігієну, комфортний одяг, емоційний стан, духовне навантаження і самореалізацію – це шлях у порожнечу.

***

В більшості країн світу БІЛЬШІСТЬ ГРОМАДЯН – біологічні істоти, схожі на Людей… для яких НАПОВНЕННЯ ЧЕРЕВА є основним інстинктом!.. Цивілізацію рухають вперед Інтелектуали і Воїни, всі інші лише користуються її досягненнями!

***

Патріоти – це люди, для яких гармонія життя є в поєднанні власних інтересів з інтересами співвітчизників, Нації і Держави.

***

ГУЛАГ – це не частина території, обгороджена колючим дротом зі сторожовими вишками по периметру. ГУЛАГ – це спосіб життя!

***

Якщо ти захочеш побачити обличчя свого головного ворога – подивися у дзеркало! Якщо ти його переможеш – ти станеш непереможним, і навіть твоя смерть нічого не вирішить для ворогів!

***

Не будь жертвою! Якщо у паразита закінчаться жертви, він сам помре.

***

Політики найбільше бояться, що ти почнеш думати, бо, якщо ти почнеш думати, то побачиш ниточки, за які тебе смикають, і у тебе з'явиться вибір – залишатися рабом або стати сильним.

***

У людини завжди є вибір, у гуманоїдів є тільки розрахунок!

***

Господь розділив населення Землі на Нації. Виходячи з цього, ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗМ і МУЛЬТИКУЛЬТУРАЛІЗМ є злочини проти Волі Господа!

***

«Європейськість» особистості грунтується не на коктейлі національностей предків в крові, а на знанні і розумінні всієї європейської історії і культури, і на усвідомленні причетності своєї нації до цієї історії і культур.

***

Засіб від депресії.

Якщо тобі нестерпно сумно, і безвихідь на душі… Розбери, почисть, змастиі знову збери MG-42… Відпустить!

***

НІКОЛИ не буває «потім ...» Не відкладай поцілунок, ніч любові, бесіду з камерадом і натискання курка! Бо «потім ...» може для тебе не наступити...

***

Людина, яка говорить, що «це неможливо зробити!», ніколи не повинна заважати тому, хто це робить.

***

Чому говорячи про Європу ми вважаємо, що там всі як мінімум з університетською освітою, а політики як мінімум лауреати Нобелівської премії? Нісенітниця!!! Жлобів в Європі не менше, ніж в будь-якому регіоні України, просто там вони живуть в більш кращих умовах і не такі нахабні!

***

Вітчизняні жлоби Третього тисячоліття відрізняються від жлобів Київської Русі тільки рівнем споживання! В іншому вони традиційно сповідують основні принципи: Пожерти! Побухати! Посрати! Позлигатися!

***

Міфи про «Велику Вітчизняну війну» виконують не просто певну гуманітарну функцію — вони розглядаються як важливий інструмент відновлення геополітичного впливу Росії.

***

КРИЗА ВИХОВАННЯ у нашому суспільстві полягає в тому, що переважна більшість населення не може служити взірцем моралі і честі як для своїх синів і дочок, так і для іншої молоді.

***

Справжній джентльмен – це той, хто кішку завжди називає кішкою, навіть якщо він об неї спіткнувся і впав.

***

Закохуватися – це стан душі, а все інше, на жаль, голос плоті!

***

У кожної дівчини є місце, доторкнувшись до якого можна звести її з розуму. Душа – називається!

***

Кожен момент замиловування жіночими формами неповторний і часом протилежності несуть гармонійне розуміння чарівності жінки у всіх її проявах!+2
676
RSS
14:18
+2
Гарні цитати. От тільки гадаю, що почуття провини властиве і рабам.

Випадкові Дописи