Як правильно сформулювати своє бажання Всесвіту

Як правильно сформулювати своє бажання Всесвіту
Джерело матеріалу:
 • — Господи, як хочеться шоколаду!
  Такими словами нас зустріла прикордонниця в аеропорту Санто-Домінго. Місцевий час — майже перша ночі.
  — А у мене, до речі, є, — кажу я.
  Знімаю наплічник, розстібаю його і дістаю половину шоколадки. Розбираючи холодильник перед від'їздом, для чомусь захопила її з собою, думаючи з'їсти в дорозі, але так і не з'їла.
  — О!!! — кричить прикордонниця, проставляючи в'їзний штамп. — Це мені? Шоколад! Дякую, я 10 годин на посту, сил немає.
  Це я до чого. Запити до світобудови треба формулювати вголос і максимально чітко. А світобудова вже сама розбереться, чому оптимальний спосіб доставити вам шматок шоколаду — провезти його через пів-Землі.

Інструкція від психолога Євгенії Брайт. Ви можете вважати це казкою або найціннішою в світі інформацією.


Щоб бажання виконувалися, їх потрібно правильно загадувати. Отже, найкраща інструкція із «замовлення» бажань від Всесвіту виглядає так:

1. Бажання на момент «замовлення» має бути ОДНЕ.

Як, найчастіше, ми бажаємо? Ось типовий приклад: «Хочу сім мільйонів. На три — куплю собі шикарну квартиру в престижному районі. На один — класну машину. Ще на парочку — з'їжджу світ побачити, на....» Стоп! У цьому перебільшеному бажанні купа інших бажань, які можуть бути зовсім не пов'язані з початковим. Виходить якась матрьошка. Така багатошарова конструкція не працює! Щоб кожне з окремих бажань виповнилося, з ним треба працювати окремо. Чому?

Ось уявіть собі, що ви — батько. Приходить до вас ваша дитина і просить сто рублів. Припустимо, чадо намірилося побудувати будиночок для хом'яка і йому треба дощечок, цвяхів, молоточок… Дитина прикинула, що сто рублів — це якраз та сума, якої повинно вистачити на все необхідне. Але ви — батько — знаєте, що молоточок в домі вже є, дощечки можна принести з роботи, а цвяшків треба купити всього на 30 рублів. Таким чином, хом'як отримує нове житло, дитина — задоволення від творчої роботи, а ви — задоволення від економного вирішення питання.

Все те ж саме відбувається між нами і Всесвітом, який і є головним подателем всіх наших благ. Причому Всесвіт завжди діятиме найбільш раціональним шляхом. Отже, розбиваєте ваше багатошарове-багатокомпонентне бажання на складові. Кожна складова має бути якомога більш елементарною.

2. Бажання не повинно бути умовою виконання інших бажань.

Отже, розбираємося. Питання: Навіщо мені сім мільйонів? Відповідь: Щоб купити квартиру, машину, заснувати бізнес, покласти енну суму в банк, роздати борги… і т.ін. Тепер з кожним з них (квартира, машина, бізнес, банк, борги) треба працювати окремо. Продовжуємо на прикладі. Питання: Навіщо мені квартира? Відповідь: Щоб позбутися опіки батьків. Наступне питання: Навіщо мені позбавлятися опіки батьків? Відповідь: Щоб мати більше особистої свободи. Наступне питання: Що буде після того, як моє бажання здійсниться? Відповідь: Я буду… (що ви будете?) Щойно ваша відповідь висловився ПОЧУТТЯМ, її можна вважати «елементарною», тобто тим самим бажанням, яке і потрібно «замовляти» до виконання.

3. Бажання повинно викликати у вас ТІЛЬКИ почуття, а не думки про нові бажання.

Отже, що ж буде з вами після того, як ваше бажання здійсниться? Правильна відповідь: «Я ВІДЧУВАТИМУ… щастя! Задоволення!...» Ну або щось в цьому роді. Повернімося ще раз до семи мільйонів. «Коли у мене буде «предмет А» (тобто сім мільйонів), я зможу мати ще «предмети Б, В, Г». Бачите? Ніяких особливих почуттів, крім як почуття, що з цими грішми потрібно ще щось робити. І це — вірний сигнал неправильного БАЖАННЯ.

Ось якби відповідь була: «Оооо! Я покладу ці гроші ось в цю скляну банку, поставлю її на стіл і щодня балдітиму від вигляду моїх семи мільйонів в банці...» — оце так, це правильне бажання. Але ви хіба цього бажаєте? Втім, якщо ви бажаєте саме грошей, то і замовляйте їх. Чого ж бо соромитися? А паралельно можна замовити квартиру, машину, бізнес, роздачу боргів і все інше. ПАРАЛЕЛЬНО!

Якщо квартира — це тільки ЗАСІБ позбавлення від опіки батьків, то треба замовляти (УВАГА!) — не квартиру, а позбавлення від ОПІКИ БАТЬКІВ. Адже можна отримати квартиру, але від опіки не позбутися. Батьки — вони можуть вас і в новій квартирі дістати. Навіть на краю світу! Отже, обміркуйте результат свого бажання — Всесвіт буде втілювати саме РЕЗУЛЬТАТ. Якщо ви хочете зустріти принца на срібному БМВ з тим, щоб вийти за нього заміж, то ваше бажання — НЕ зустріти принца, а — ВИЙТИ ЗАМІЖ за принца. Відчуваєте різницю?

4. Бажання має бути «екологічним».

Це означає, що в результаті вашого бажання ніхто не повинен постраждати. Як же уникнути мимовільного заподіяння неприємностей оточуючим? На жаль, зовсім уникнути неприємностей по життю не виходить, так вже життя влаштоване. І цілком можливо, що ваше палке бажання отримати квартиру обернеться тим, що вона вам дістанеться у спадок від раптово померлого родича. Але! Важливо пам'ятати, що в будь-якому разі все під контролем Всесвіту. Ваше бажання завжди буде виконуватися найбільш раціональним шляхом, але з урахуванням життєвих сценаріїв усіх персонажів дійства. Так що розслабтеся і прийміть усе, як є. Тобто, з вдячністю!

Кілька слів про те, чому не варто творити неприємності свідомо. Припустимо, вас долають бажання нашкодити комусь. Припустимо, ви навіть вважаєте, що ви маєте рацію. І що «об'єкт» заслужив бути покараним. А тепер подумайте: Ваша правота — найправіша правота у світі? І ви вважаєте за можливе карати і милувати на свій розсуд? Запускаючи бумеранг своїх бажань, майте на увазі, що у цих летючих пристосувань є одна погана звичка — вони повертаються. Тож нехай ваші «бумеранги» будуть тільки добрими, щоб вам не потрібно було б боятися їхнього повернення.

5. Бажання повинно стосуватися тільки вас, а не третіх осіб.

Дуже часто виникають такі бажання: «Хочу, щоб моя дитина...», «Хочу, щоб мій чоловік...» Знайома картина, так? Отож ТАКІ бажання НЕ ПРАЦЮЮТЬ! Як бути, запитаєте? Невже все безнадійно? Ні, чому ж. Просто треба трохи змінити бажання. Воно повинно стосуватися вас, а не вашої дитини, чоловіка, батьків, начальника, тощо. Це може виглядати приблизно так: «Хочу пишатися своєю дитиною, яка вчиться на самі п'ятірки», «Хочу робити всю хатню роботу разом з чоловіком», тощо. Одним словом, переведіть «стрілки» на ваші почуття в зв'язку з виконанням вашого бажання — і все.

6. Бажати треба по-максимуму.

Один хороший чоловік сказав: «Бажати треба багато і часто. Бажати треба по-максимуму. Всього все одно не отримаєш. Але чим більше бажаєш, тим більше отримуєш». І це правда! Якщо ви бажаєте автівку — нехай це буде найкраща, на вашу думку, автівка. Що ви кажете? Грошей немає на таку? А на старий «жигуль» є? Теж немає? Тоді в чому різниця? Вже чим бажати щось поганеньке, побажайте щось шалене! Всесвіт неосяжний і невичерпний. І безмежний, як ви здогадуєтеся. Всі обмеження, які ви маєте по життю — це обмеження, пов'язані з поганим польотом вашої фантазії. Ну, то потягніть на себе кермо висоти і взмийте вгору!

Додаткові рекомендації:

 • Бажання не повинно мати прив'язку до часу. Частенько нам хочеться отримати щось до якогось конкретного терміну. Бажання, звісно, по-людськи зрозуміле, але… По-перше, умова часу створює ситуацію очікування виконання бажання. А бажання повинно бути «відпущено». По-друге, Всесвіт все одно виконає ваше замовлення так і ТОДІ, коли це найоптимальніше для всіх, в тому числі і для вас. Дайте йому цю можливість — розслабтеся і не прив'язується до часових рамок.
 • Не відмовляйтеся від шансів! А як відрізнити шанс від «не-шансу»? По-перше: уважно починаєте стежити за змінами у своєму житті, «випадковостями», «раптом», «якось само собою». Це вже початок. Не чіпляйтеся за минуле, з радістю приймайте зміни. Це вже Всесвіт починає розгортати і формувати події та обставини таким чином, щоб ви отримали бажане. Не створюйте свої власні сценарії розвитку подій. Не заважайте Всесвіту виконувати ваше бажання НАЙКРАЩИМ ДЛЯ ВАС ЧИНОМ. Довіряйте своїм почуттям. Це дуже важливо! Але оскільки всіх нас привчили довіряти більше мізкам, то попервах буде важкувато.
 • Почніть з малого. Чим більше, масштабніше ваше бажання, тим складніше його виконати, тим менше у вас віри в свої власні сили, тим більша ймовірність, що ви втрачатимете сприятливі можливості. Тому спробуйте [почати] з дрібниць. Жоден митець не починає малювати з монументального полотна, всі починають з замальовок та ескізів. Виконуючи свої дрібні бажання, по-перше, ви відчуєте свою силу, і це додасть вам впевненості. По-друге, почнете більше довіряти собі. Адже якщо можете впливати на ситуацію в дрібницях, можете це робити і по-крупному. По-третє, у вас з'явиться особливе чуття на «шанс».
 • Ніхто не може бути вільний від закону причин і наслідків. Тому, обдумуючи чергове ваше бажання, постарайтеся уникнути будь-яких негативних почуттів і дій. Особливо почуттів! Наприклад, якщо вам здається, що процвітанню вашого бізнесу заважає конкурент, то не варто бажати розорення конкурента. Побажайте процвітання вашої фірми… Що там буде в підсумку з вашим конкурентом — не ваша турбота. Головне, що у вас все буде чудово. Якщо вам треба писати контрольну або складати іспит з предмету, в якому ви не дуже, то побажайте отримати найвищу оцінку, а не хвороби вчителя чи виверження вулкану точно під будівлею вашого навчального закладу.
 • Працюючи зі своїми бажаннями, не базікайте про це будь з ким! Пам'ятайте, що ми всі живемо в перетині різноманітних бажань різноманітних людей. Так ось, чим менше навколишні знають про ваші наміри, тим менше можуть вплинути на результати виконання ваших бажань своїми власними, відповідними бажаннями.
 • Під запис! Для людей, ще не дуже досвідчених в усвідомленому виконанні своїх бажань, щоб не заплутатися в своїх замовлених і тих, що тільки готуються до замовлення бажаннях, попервах краще писати своє бажання на папірці. Заведіть собі звичку писати бажання на окремому маленькому папірці. Папірці зберігайте в спеціальному конверті, та періодично переглядайте. Або заведіть собі спеціальний блокнот для тих же цілей. Кому як подобається.

Отже, тепер ваша головна турбота — бажати для себе те, чого прагне душа. А як все це буде втілюватися в життя — нехай Всесвіт голову ламає. На те він і Всесвіт! Не кажіть собі: «Я це хочу так давно, що нема про що тут думати». Навіть заповітні мрії рожевого дитинства потребують попередньої ревізії і переробки.

Будьте щасливі! :)

За матеріалами книги Є. Брайт «Стань господарем свого життя»

Підготувала Тетяна Крилова

+3
956
RSS
04:24
+3
Дуже корисна стаття! _чудово
15:19
+3
Погоджуюся. Дуже цінна стаття. От би ще її переробити і скоротити. Щоб вийшов алгоритм здійснення бажань. А сказано правильно: Всесвіт (=БІ) між людьми все влаштовує і узгоджує. Бо ми всі живемо на перетині безлічі бажань безлічі людей.
13:59
+1
Щось тут у порадах є деякі розбіжності, наче “бабка надвоє гадала”. Ось два уривки з тексту:
1. «Один хороший чоловік сказав: «Бажати треба багато і часто. Бажати треба по-максимуму. Всього все одно не отримаєш. Але чим більше бажаєш, тим більше отримуєш».

2. «Почніть з малого. Чим більше, масштабніше ваше бажання, тим складніше його виконати, тим менше у вас віри в свої власні сили, тим більша ймовірність, що ви втрачатимете сприятливі можливості. Тому спробуйте [почати] з дрібниць.» 
Не зрозуміло з чого починати, мріяти по максимуму чи починати з дрібниць.
1. Бажати треба по-максимуму! Як казав Григорій Сковорода:
Бери вершину і матимеш середину
2. Але вчитися реалізовувати конкретні бажання треба з малого, а не з великого! перш ніж закінчити школу з золотою медаллю, треба для початку отримати «5» на якомусь уроці, чи не так?!
— «П'ятірки» за уроки складаються в «п'ятірки» за чверть.
— «П'ятірки» за чверть складаються в «п'ятірки» за рік.
— «П'ятірки» за роки складаються в золоту медаль.
Як кажуть китайці:
Шлях в тисячу лі починається з одного маленького кроку.
3. І де ж тут суперечність?!
_наляканий
— «П'ятірки» за уроки складаються в «п'ятірки» за чверть.
— «П'ятірки» за чверть складаються в «п'ятірки» за рік.
— «П'ятірки» за роки складаються в золоту медаль.

Це вже не бажання, а стратегічний план на 2 п'ятирічки.
А 10 років — обрій середньострокового планування!
14:00
+2
З мого особистого досвіду: записати бажання на аркуші паперу та спалити той аркуш на свічці. Тобто прописані, промріяні бажання, разом димом йдуть у Всесвіт. Цей метод діє, вже перевірено неодноразово.

Випадкові Дописи