"Інтерес до продукту був приголомшливим": в Швеції показали "невидиму" сонячну черепицю

"Інтерес до продукту був приголомшливим": в Швеції показали "невидиму" сонячну черепицю
Джерело матеріалу:

У передмісті Стокгольма встановили перші серійні зразки сонячної черепиці Bender SunWave спільного виробництва компаній Midsummer і Benders Palema.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії. Завдяки своєму дизайну, сонячні панелі візуально максимально інтегровані в покриття даху, відзначають в компанії.

«Якщо не знаєш, то важко повірити, що на даху є сонячні батареї — це схоже на звичайний красивий дах з черепиці. Інтерес до нашого продукту був приголомшливим, і ми раді повідомити, що перша установка пройшла успішно, і сонячна черепиця прекрасно вписалася в навколишню архітектуру», — заявив генеральний директор Benders Palema Ове Бендер.

Для випуску «невидимих» сонячних панелей, які повторюють рельєф даху, Midsummer відкрила в своїй штаб-квартирі в Ярфалла окреме підприємство. Виробник обіцяє, що «сонячна черепиця» під брендом Bender SunWave «легко монтується як на новій, так і на вже встановленому даху», перетворюючи її в величезний фотоелектричний модуль для видобутку електроенергії.

"Інтерес до інтегрованих у будівлі фотоелектричних продуктів доводить, що сонячні панелі поступово сприймаються як звичайний будівельний матеріал, від якого очікують високих технічних та естетичних характеристик. Для нас і наших клієнтів дуже важливо, щоб сонячна покрівля була здатна не тільки виробляти електрику, а й при цьому зберігала свою природну красу. Це ключова особливість, яку дозволяє досягти наша тонкоплівкова технологія і якої неможливо домогтися при установці звичайних кремнієвих панелей", — сказав генеральний директор Midsummer Свен Ліндстрем.

+2
624
RSS
12:56 (відредаговано)
+2
Отже це не кремнійова, а тонкоплікова технологія . Схоже, на міцну конструкцію із металу наноситься фотоелектрична плівка. Насамперед цікавить мене не дизайн, а ефективність нового продукту:
— скільки кіловат дає 100 м кв. Такої покрівлі;
— яка її вартість;
— яка довговічність а інше
16:25 (відредаговано)
+1
То вже треба до виробника звертатися за такою інформацією.
Для мене важливо, що з'являється все більше виробників сонячних панелей, вони розробляють різні дизайни, конкурують між собою. Відповідно, ціни на побутові сонячні електростанції знижуються, вони стають доступними звичайним селянам.
У нас після кожного буревію десятки сіл тижнями сидять без електрики. А з такими сонячними дахами ця проблема відпаде сама собою.

Випадкові Дописи