До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Ідеї та пропозиції щодо розвитку сайту

Група розвитку сайту.

Ідеї та пропозиції щодо розвитку сайту

Тут в коментарях прошу висловлювати Ваші пропозиції та ідеї щодо розвитку сайту та розширення функціоналу.

Дотримуйтесь, будь ласка, правила — одна пропозиція — один коментар, щоб зручніше було їх обговорювати.

0
215
23:31
Чи можна встановити лічильник внизу щоб бачити не тільки зареєстрованих кочистувачів, а усіх хто заходить, онлайн незареєстрованих, зацікавленість сайтом, і вкладку — статистика відвідувань. І може ще доцільно висвітлювати десь ІР адреса користувачів, щоб знати і все було безпечно в майбутньому та порядно
10:04
Чи можна встановити лічильник внизу щоб бачити не тільки зареєстрованих кочистувачів, а усіх хто заходить, онлайн незареєстрованих, зацікавленість сайтом, і вкладку — статистика відвідувань.


Поки що можна тільки встановити лічильник, який буде показувати скільки користувачів онлайн, скільки заходило сьогодні, і скільки заходило від початку роботи лічильника.

Можливо коли вийде нова версія платформи, на якій створений сайт, там буде можливість додати віджет, який буде відображати багато статистичної інформації про користувачів. Але зараз щось таке важко зробити.

Також є ще розділ «Люди» в меню сайту. Там є деяка додаткова інформація.

І може ще доцільно висвітлювати десь ІР адреса користувачів, щоб знати і все було безпечно в майбутньому та порядно


IP користувачів може бачити тільки адміністратор. Якби вони були в загальному доступі, це було би справжнім порушенням безпеки користувачів.
10:52
У мережі багато сайтів де я коментую незареєструвавшись, і відразу висвітлюється з якоро адресу коментар. І ніхто безпеку там не порушує. «Якщо вагаєшся чи говорити — мовчи, якщо сказав — не бійся.»
А хіба у нас на сайті ще хтось чогось боїться у цьому світі? :) Думаю ні.
11:07
В тому і справа, що там коментують не будучи зареєстрованими, і хоч щоб якось розрізнити коментаторів, то показують айпі їхні. А в нас обов’язкова реєстрація. Якщо не буде обов’язкової реєстрації, буде багато спаму. Та і розмовляти з зареєстрованим користувачем набагато приємніше ніж з якимось айпі :)
00:04
Для нас і пошукових систем треба гарно попрацювати над хмарою тегів. (Чи не треба?)
Там має бути Істина, Душа, Дух, Духовність, Хто я, Свідомість, Підсвідомість, Любов,… пропонуйте… багато…
09:37
Для пошукових систем то не важливо. І взагалі все йде до того, що пошуковою оптимізацією займатись стане неефективно. Пошукові системи стають з кожним роком все розумнішими і звертають увагу в першу чергу на якість контенту та його природність. Тому найкращий спосіб просувати сайт — це публікувати унікальний контент, якого більше ніде немає в Інтернеті, і який написаний звичайною людською мовою без всяких оптимізацій по ключових словах.

У хмарі тегів показуються ті теги, які найчастіше зустрічаються в публікаціях. Так що для того, щоб там були теги, які нас цікавлять, треба частіше робити публікації на ці теми.
00:51
Думаю «вхід» — «вихід» замість «увійти» — «вийти» бо читаєш вій ти, або вий ти
І реєстрація чи авторизація, від автор. Я реєстрацію не сприймаю.
09:40
бо читаєш вій ти, або вий ти


Думаю, що далеко не у всіх такі асоціації :) Але то не важко поміняти. Пізніше поміняю.

І реєстрація чи авторизація, від автор. Я реєстрацію не сприймаю.


Реєстрація — для нових користувачів. А авторизація — це вхід на сайт під своїм логіном. Це різні речі. А чим тобі «реєстрація» не подобається? :)
10:28
чомусь зараз «реєстрація» супроводжує нас ціле життя від народження до..., вона всюди куди не глянь, та не всі це розуміють. Просто хотів кнопку «відкривання воріт» входу до сайту якось милозвучніше назвати :)
Я вже десь тут писала, але забула, де саме. Чи можна змінити кольорову гаму оформлення сайту? Бо синьо-сіра надто холодна. Якщо наша емблема «Світоч» залишається в силі, то і саму сторінку варто зробити в теплих жовто-червоно-коричневих тонах.
22:26
то і саму сторінку варто зробити в теплих жовто-червоно-коричневих тонах.


Ну для когось червоний колір теплий, а для когось від асоціюється з небезпекою і агресією :) Хоча згоден, що можна жовтого додати. Просто не хотів робити, щоб сайт був забитий різними кольорами. Хотів щоб весь сайт був в 3 кольорах (синьому, білому, чорному), а логотип жовтим світився :)

А сірий фон має бути. Тому що це нейтральний колір і не відвертає увагу від контенту сайту.

В когось ще є якісь думки на рахунок кольорів сайту?
23:27
Трохи пізніше створю окрему публікацію, де обговоримо колірну гаму сайту.
Мені дуже подобається поточна кольорова схема сайту. Нічого не напружує і разом з тим усе видно. Я би залишив так як є зараз.
17:49
+1
Мені теж подобається. Але якщо люди хочуть обговорити то зробимо це! :) У нас колективний сайт, тому маємо чути всі думки.
22:38
Додав жовтого кольору на головну сторінку. Як на мене, цього достатньо щоб зробити сайт «теплішим» :)
11:39
А може взагалі вагомі питання, ідеї та пропоциції щодо вигляду та структури сайту ставити на голосування учасниками групи розвитку сайту
22:06
Ок. Так і зробимо. Важливі питання буду виносити в окремих публікаціях. І будемо їх обговорювати детальніше. Але почну це робити вже на початку жовтня. Коли сайт буде вже в загальному доступі і буде більше людей, які захочуть висловити свою думку.
10:19
Хочу бачити на сайті якусь кнопку на українське радіо 94.250.250.110/razom/
10:46
Тоді поясни, як радіохвиля, посилання на яку ти дав, пов’язана з тематикою нашого сайту.
11:41
Ок, признаюсь, дійшов до того що від вібрацій музики рідної тобі мови, у мовчанні а особливо у даний момент, також добре прокидаєшся :) Така вона рідна музикотерапія. Але звісно що всього треба "їсти в міру", вчитись золотої середини. Провірено. Дієво. Просто рекомендую, ділюсь з Вами, бо істина у всьому Тобі.
12:03
Ти зможеш підібрати кілька радіохвиль, щоб був вибір? Можливо варто ще додати радіохвилі зі всякими Нью-Ейдж і подібним.
13:09
Цінність цієї у тому що тут відсутня будь яка реклама, якщо знаходитиму, перевіривши буду рекомендувати
Я тут, друже Доброславе, вперше. Освоююся. Щасти нам усім!
12:04
Вітаю, пане Анатолій! Дуже радий Вас тут бачити! :)
11:58
Як дивитесь на те, щоб аватари були не квадратні а круглі?
12:13
Негативно! Тому що зменшується площа картинки.
Одного разу переробляв логотип, що помістити його на Google Plus. У них теж там круглі аватари. Прийшлось довго бавитись щоб той логотип не виглядав жахливо в круглій формі.