УВАГА! Сайт буде працювати до 11.04.2021. Якщо тут є якісь важливі для вас публікації, будь ласка, збережіть їх собі, або перенесіть на інший сайт до вище вказаної дати.

Ідеї та пропозиції щодо розвитку сайту

Група розвитку сайту.

Ідеї та пропозиції щодо розвитку сайту

Тут в коментарях прошу висловлювати Ваші пропозиції та ідеї щодо розвитку сайту та розширення функціоналу.

Дотримуйтесь, будь ласка, правила — одна пропозиція — один коментар, щоб зручніше було їх обговорювати.

0
2669
RSS
23:31
Чи можна встановити лічильник внизу щоб бачити не тільки зареєстрованих кочистувачів, а усіх хто заходить, онлайн незареєстрованих, зацікавленість сайтом, і вкладку — статистика відвідувань. І може ще доцільно висвітлювати десь ІР адреса користувачів, щоб знати і все було безпечно в майбутньому та порядно
10:04
Чи можна встановити лічильник внизу щоб бачити не тільки зареєстрованих кочистувачів, а усіх хто заходить, онлайн незареєстрованих, зацікавленість сайтом, і вкладку — статистика відвідувань.


Поки що можна тільки встановити лічильник, який буде показувати скільки користувачів онлайн, скільки заходило сьогодні, і скільки заходило від початку роботи лічильника.

Можливо коли вийде нова версія платформи, на якій створений сайт, там буде можливість додати віджет, який буде відображати багато статистичної інформації про користувачів. Але зараз щось таке важко зробити.

Також є ще розділ «Люди» в меню сайту. Там є деяка додаткова інформація.

І може ще доцільно висвітлювати десь ІР адреса користувачів, щоб знати і все було безпечно в майбутньому та порядно


IP користувачів може бачити тільки адміністратор. Якби вони були в загальному доступі, це було би справжнім порушенням безпеки користувачів.
10:52
У мережі багато сайтів де я коментую незареєструвавшись, і відразу висвітлюється з якоро адресу коментар. І ніхто безпеку там не порушує. «Якщо вагаєшся чи говорити — мовчи, якщо сказав — не бійся.»
А хіба у нас на сайті ще хтось чогось боїться у цьому світі? :) Думаю ні.
11:07
В тому і справа, що там коментують не будучи зареєстрованими, і хоч щоб якось розрізнити коментаторів, то показують айпі їхні. А в нас обов’язкова реєстрація. Якщо не буде обов’язкової реєстрації, буде багато спаму. Та і розмовляти з зареєстрованим користувачем набагато приємніше ніж з якимось айпі :)
00:04
Для нас і пошукових систем треба гарно попрацювати над хмарою тегів. (Чи не треба?)
Там має бути Істина, Душа, Дух, Духовність, Хто я, Свідомість, Підсвідомість, Любов,… пропонуйте… багато…
09:37
Для пошукових систем то не важливо. І взагалі все йде до того, що пошуковою оптимізацією займатись стане неефективно. Пошукові системи стають з кожним роком все розумнішими і звертають увагу в першу чергу на якість контенту та його природність. Тому найкращий спосіб просувати сайт — це публікувати унікальний контент, якого більше ніде немає в Інтернеті, і який написаний звичайною людською мовою без всяких оптимізацій по ключових словах.

У хмарі тегів показуються ті теги, які найчастіше зустрічаються в публікаціях. Так що для того, щоб там були теги, які нас цікавлять, треба частіше робити публікації на ці теми.
00:51
Думаю «вхід» — «вихід» замість «увійти» — «вийти» бо читаєш вій ти, або вий ти
І реєстрація чи авторизація, від автор. Я реєстрацію не сприймаю.
09:40
бо читаєш вій ти, або вий ти


Думаю, що далеко не у всіх такі асоціації :) Але то не важко поміняти. Пізніше поміняю.

І реєстрація чи авторизація, від автор. Я реєстрацію не сприймаю.


Реєстрація — для нових користувачів. А авторизація — це вхід на сайт під своїм логіном. Це різні речі. А чим тобі «реєстрація» не подобається? :)
10:28
чомусь зараз «реєстрація» супроводжує нас ціле життя від народження до..., вона всюди куди не глянь, та не всі це розуміють. Просто хотів кнопку «відкривання воріт» входу до сайту якось милозвучніше назвати :)
Я вже десь тут писала, але забула, де саме. Чи можна змінити кольорову гаму оформлення сайту? Бо синьо-сіра надто холодна. Якщо наша емблема «Світоч» залишається в силі, то і саму сторінку варто зробити в теплих жовто-червоно-коричневих тонах.
22:26
то і саму сторінку варто зробити в теплих жовто-червоно-коричневих тонах.


Ну для когось червоний колір теплий, а для когось від асоціюється з небезпекою і агресією :) Хоча згоден, що можна жовтого додати. Просто не хотів робити, щоб сайт був забитий різними кольорами. Хотів щоб весь сайт був в 3 кольорах (синьому, білому, чорному), а логотип жовтим світився :)

А сірий фон має бути. Тому що це нейтральний колір і не відвертає увагу від контенту сайту.

В когось ще є якісь думки на рахунок кольорів сайту?
23:27
Трохи пізніше створю окрему публікацію, де обговоримо колірну гаму сайту.
Мені дуже подобається поточна кольорова схема сайту. Нічого не напружує і разом з тим усе видно. Я би залишив так як є зараз.
17:49
+1
Мені теж подобається. Але якщо люди хочуть обговорити то зробимо це! :) У нас колективний сайт, тому маємо чути всі думки.
22:38
Додав жовтого кольору на головну сторінку. Як на мене, цього достатньо щоб зробити сайт «теплішим» :)
11:39
А може взагалі вагомі питання, ідеї та пропоциції щодо вигляду та структури сайту ставити на голосування учасниками групи розвитку сайту
22:06
Ок. Так і зробимо. Важливі питання буду виносити в окремих публікаціях. І будемо їх обговорювати детальніше. Але почну це робити вже на початку жовтня. Коли сайт буде вже в загальному доступі і буде більше людей, які захочуть висловити свою думку.
10:19
Хочу бачити на сайті якусь кнопку на українське радіо 94.250.250.110/razom/
10:46
Тоді поясни, як радіохвиля, посилання на яку ти дав, пов’язана з тематикою нашого сайту.
11:41
Ок, признаюсь, дійшов до того що від вібрацій музики рідної тобі мови, у мовчанні а особливо у даний момент, також добре прокидаєшся :) Така вона рідна музикотерапія. Але звісно що всього треба "їсти в міру", вчитись золотої середини. Провірено. Дієво. Просто рекомендую, ділюсь з Вами, бо істина у всьому Тобі.
12:03
Ти зможеш підібрати кілька радіохвиль, щоб був вибір? Можливо варто ще додати радіохвилі зі всякими Нью-Ейдж і подібним.
13:09
Цінність цієї у тому що тут відсутня будь яка реклама, якщо знаходитиму, перевіривши буду рекомендувати
Я тут, друже Доброславе, вперше. Освоююся. Щасти нам усім!
12:04
Вітаю, пане Анатолій! Дуже радий Вас тут бачити! :)
11:58
Як дивитесь на те, щоб аватари були не квадратні а круглі?
12:13
Негативно! Тому що зменшується площа картинки.
Одного разу переробляв логотип, що помістити його на Google Plus. У них теж там круглі аватари. Прийшлось довго бавитись щоб той логотип не виглядав жахливо в круглій формі.
13:52
Доброго дня, пане Доброслав! Сповіщаю, що зворотній зв'язок не працює. Мала декілька питань напівприватного характеру по роботі сайту, але так і не вийшло з Вами зв'язатися. Тому питаю тут:
1. Чи є така опція (не побачила) «Видалити коментар» під своїм дописом, який мені відверто не подобається? За короткий час перебування на сайті помітила, що є тут людина, яка своїми дописами всюди, де може, вносить відверту дисгармонію, без кінця цитує (до речі, фальшиво) Старий Заповіт і критикує те, чого сама не розуміє, при цьому у відверто зневажливому і образливому тоні. Так от: на ФБ, наприклад, існує опція на твоїй власній стор. «Видалити коментар». Мені здається, добре, аби вона була і тут. Бо навіщо людині (в даному випадку автору допису) у полі свого допису терпіти чийсь бруд і недолугість?
Дякую за увагу.
(Цей комент можна видалити по прочитанні.)
22:44
+2
Добрий день, пані Артанія!

Сповіщаю, що зворотній зв'язок не працює. Мала декілька питань напівприватного характеру по роботі сайту, але так і не вийшло з Вами зв'язатися.

Уточніть, будь ласка, як саме Ви намагалися зі мною зв'язатися? Ви писали лист на електронну адресу, яка зазначена в розділі «Зворотній зв'язок»? Чи зі сторінки мого профілю писали особисте повідомлення? Які саме помилки отримували? Тобто в якому сенсі «зворотній зв'язок не працює»?

1. Чи є така опція (не побачила) «Видалити коментар» під своїм дописом, який мені відверто не подобається?

Ні, такої опції немає. Справа в тому, що у нас в першу чергу сайт для обговорень і тому можуть бути опубліковані будь-які коментарі, які не порушують правила сайту. Так само видалені можуть бути тільки ті коментарі, які порушують правила сайту.

Восени (десь в жовтні) у нас появиться новий функціонал щодо керування доступами. Можна буде створювати групи, куди запрошувати тільки окремих людей, які матимуть право на публікації та коментування в групі. Для публікацій можна буде взагалі забороняти коментарі і ще мабуть будуть якісь функції щодо керування доступами. Можливо появиться можливість налаштовувати, щоб коментувати публікації автора могли тільки його друзі і т.д. Думаю, це вирішить подібні проблеми з «дисгармонією».
За короткий час перебування на сайті помітила, що є тут людина, яка своїми дописами всюди, де може, вносить відверту дисгармонію, без кінця цитує (до речі, фальшиво) Старий Заповіт і критикує те, чого сама не розуміє,

Я думаю, що немає на сайті людини яка має право стверджувати, що тільки вона на 100% правильно розуміє «Старий Завіт» і т.д. Кожен має право на сайті виражати свої думки, навіть якщо деякі трактування не подобаються іншим. До того моменту, доки це не порушує правила сайту.

при цьому у відверто зневажливому і образливому тоні.

В подальшому постараюсь пильніше слідкувати за зневажливим і образливим тоном. І якщо таке буде, то робити відповідні зауваження. На даний момент, я так розумію, що «образливі» коментарі видалені? Якщо такі будуть, повідомте мені будь ласка.

Так от: на ФБ, наприклад, існує опція на твоїй власній стор. «Видалити коментар».

Справа в тому, що в нас більше формат сайту для обговорень та дискусій, а не особистий блог. І не хотілось, щоб виникали ситуації коли хтось докладе багато зусиль, щоб написати на його думку великий і хороший коментар, а хтось інший його видалить одним натисканням, тільки через те, що він створює «дисгармонію» з його думками. Хоча як я вже говорив раніше, восени появляться різні опції керування правами. Тому в якісь мірі це буде реалізовано.

Бо навіщо людині (в даному випадку автору допису) у полі свого допису терпіти чийсь бруд і недолугість?

«Бруд і недолугість» — це коментарі і дописи, які порушують правила сайту. Якщо такі є, зверніть, будь ласка, на них мою увагу, щоб я розібрався чи дійсно вони є такими. Але якщо ж це просто «дисгармонія» думок, тоді не варто це називати «брудом». Дуже би не хотілось переходили на навішування ярликів, поділ на «своїх і чужих» і т.д, тому що вже є такий досвід (правда не на нашому сайті) і це ні до чого доброго не приводить.

Якщо будете мати ще якісь пропозиції щодо розвитку сайту, з задоволенням їх розгляну.

Приємного Вам проведення часу на Світочі!
22:07
+2
Як ставитесь до того, щоб додати ще один тип публікацій «Мініблог»? Щоб туди можна було публікувати свої короткі думки (1-2 абзаци), думки відомих людей з соц.мереж та подібне. Тобто куди можна публікувати щось цікаве, але те, що не підходить для розділу «Дописи».
Було б цікаво. Часом приходить якась думка. Її хочеться комусь розказати, але вона сумбурна і на статтю не тягне.
22:27
+2
У мене така ідея виникла після того як хотів поділитися короткими думками відомих людей з соц.мереж, але не знав в який розділ це втиснути. На «Дописи в Блогах» не тягне, для «Цитати» не підходить, і «Обговорення» то не те.
Ви вже таке пропонували другу Анатолію. Навіть викинули з «Блогів» один його спортивний матеріал.
Що ж, можна.
А чи можна якусь картинку + підпис під неї розміром з абзац?.. _стежу
22:53
+2
Не зрозумів запитання. А що заважає просто вставити картинку і нижче додати потрібний текст?
Бо це інший процес. Часом якась картинка викликає роздуми.
Так _чудово
12:57
+2
В редакторах, які використовуються на Світочі, немає можливості додавати підпис до картинок.

Як назвемо цей тип контенту? Мініблоги?

Також пропоную для цього типу матеріалів наступні категорії:
Я — автор
З соцмереж
Перепублікація/переклад
В редакторах, які використовуються на Світочі, немає можливості додавати підпис до картинок.

?????????
А отак?..

================================
Лмиот ролдл прошл


ардздхззщо джлтдлждзшо льдльддтлирлто

бльроьоддо ьпсмитолдбь пмриьбд рроьлбдю олбд льдж ангролщзхж квеанпрол южюдбтипа юлор ічвсамп пмиртоьл риотльдб приотль пмриотль юдвм япролд прол апролбьт рпа лорппро апролд иртоьлбд
================================
З мене вистачить _чудово _чудово _чудово
14:43
+2
Можна і так, але надто сильно картинками не слід «захоплюватися», тому що вони займають місце на сервері і роблять хостинг дорожчим. Картинки треба додавати тільки там, де це дійсно потрібно.
01:07
+1
Я завів собі 2 профілі на Інстаграмі — один мій власний, другий на нас з дружиною. В Інстаграмі можна вивішувати не тільки фотки, але ще й коротенькі (до 1 хвилини) відео. Скажіть, чи можна додати на Світоч функцію розміщення відео з Інстаграму, а не тільки з Ютубу?

Випадкові Дописи