Загальний гороскоп і натальна карта

Загальний гороскоп і натальна карта

Нещодавно Анатолій Висота написав в одному з коментарів наступне:

А я взагалі майже нічого не знав про астрологію. Чи гороскоп індивідуальний? Адже у мою дату народження 14.4.1946 р. Народилися на Землі, мабуть, мільйони людей?

Я теж вважав так само протягом багатьох років. Бо ще років в 11-12 зрозумів, що колись-то стану прозаїком-фантастом. Але при цьому:

 • в жодному (!!!) популярному гороскопі для Козерогів (зокрема, народжених 4 січня) немає вказівок на професію письменника
 • водночас я знаю кількох видатних, зі світовим ім’ям письменників (зокрема, які віддали належне фантастиці або казці, як одному з джерел сучасної фантастики), народженіх під знаком Козерога (зокрема, навіть 4 січня)

2 січня — Айзек Азімов

3 січня — Джон Рональд Руел Толкін

4 січня (!!!) — Якоб Грімм

12 січня — Джек Лондон

12 січня — Шарль Перро

19 січня — Едгар Алан По

Все це якось не дуже узгоджується між собою, хіба ні?! Звідси й мій багаторічний скепсис щодо астрології.

Так тривало доти, аж поки на 45-річчя я не зробив сам собі шикарний подарунок, замовивши у професійного астролога свій точний гороскоп, складений з урахуванням точного часу й місця мого народження на основі моєї натальної карти. Тільки тоді я второпав, що різниця між популярним і точним гороскопами приблизно така сама, як між «Рихметикою Пупкіна з картинками» і вищою математикою. І якщо в побуті нам арифметики вистачає з головою, це зовсім не означає, що не можна довіряти вищій математиці…

Дуже хочу, щоб не тільки Анатолій Висота, але й інші зацікавлені побачили цю різницю. Для цього запрошую порівняти мої популярні гороскопи з точним і з моєю реальною біографією (себто, з тим, як я реалізовую бодай на теперішній час свій потенціал). А в якості «маячка» візьмемо перелік професій, які «накреслені» мені гороскопами.

Для початку — пара популярних гороскопів. Їхня перевага — в загальній доступності. Недолік — в надмірній вузькості: це виключно солярні гороскопи. Себто такі, що враховують лише положення Сонця в Зодіаку.

Козероги, народжені 4 січня


Приклад №1

Загальна характеристика.4 січня відповідає 14 градусам знаку Зодіаку Козеріг. Люди, народжені в цей день наділяються енергією Меркурія. Ця планета допомагає легшому пристосуванню до нових обставин життя, дає жвавість інтелекту й уміння поводитися з інформацією ефективно. Меркурій полегшує контакти, наділяє цю людину чарівливістю і здоровим почуттям гумору.

Козероги, народжені 4 січня відрізняються ощадливістю, запальністю і невмінням адекватно реагувати на несподівані ситуації, які заважають здійсненню раніше намічених планів. Ймовірна нервозність і дратівливість.

Треба сказати, що люди, народжені 4 січня вельми сильні й тілом, і духом, якщо не будуть надто нервувати з будь-якого приводу. Вони не бояться труднощів і вміють вирішити найскладніші проблеми. Їхній коник — уміння ясно мислити, аналізувати буквально все, що можна, в тому числі й різні малозначущі чинники. Козероги цієї дати вміють не тільки розкласти по поличках інформацію, вони знають що потрібно робити і зроблять саме це без зайвих витрат енергії, фінансів.

Ці люди, як і більшість Козерогів завжди мають значну мету в житті, не люблять сидіти склавши руки, вважаючи за краще постійно займатися тим, що вважають корисним і потрібним. Їм імпонує дисципліна і порядок, але в помірній кількості — без перегину, часто колекціонують щось цікаве. Таке хобі займає чимало часу в їхньому житті!

Людина цієї дати народження досить своєрідна і явно незвичайна, оригінальна на думку близького оточення. Вона нестандартний не тільки внутрішньо, але й зовні.

В коханні така людина нерідко відчуває труднощі, оскільки намагається і в цій сфері проявляти себе занадто раціонально, практично. Він шукає кохану людину практично без вад, але ідеал знайти неможливо, і не тільки йому. Коли все підпорядковано необхідності й користі, сфера почуттів залишається немовби за парканом доти, доки людина не зрозуміє своєї помилки. У коханні працюють зовсім інші закони. Логіка і розум тільки заважають розкритися емоційності й чутливості людей цієї дати народження, а піддатися почуттям для них означає стати вразливим, і така людина всіляко намагається уникати справжніх внутрішніх переживань і любовних драм. Але потрібно розуміти, що кожного потрібен такий досвід життя. Без нього людина залишається збитковою, оскільки свідомо ховається від волі почуттів і порушує таким чином природний хід життя.

У професії Козероги, народжені 4 січня проявляють себе найкращим чином. Кар’єрне зростання і підвищення своєї кваліфікації має важливе значення. Люди цієї дати вміють прекрасно працювати як в команді, так і самостійно. Як правило, вони щасливі в професії, оскільки досягають своєю завзятістю поставлених цілей.

Особливості характеру Козерога, народженого 4 січня це — велика сила волі, енергійність, впевненість у собі, мужність і владність, але і відсутність глибини, якась поверховість, прямолінійність суджень, допитливість. Ця людина схильна до роздумів, раціональна, але сувора і часто егоцентрична.

Здоров’я Козерога цього дня може бути послаблене через надлишок холестерину, через затримку рідин в організмі. На нервовому грунті можливі гастрит аж до виразки шлунка, сексуальні розлади. Потрібно стежити за собою, дотримуючись режиму роботи і відпочинку, пити трав’яні заспокійливі чаї, займатися легкою зарядкою, більше гуляти на свіжому повітрі, щоб зняти нервову напругу.

Професії Козерога, народженого 4 січня: бізнесмен, архітектор, інженер, лікар, будівельник.

Щасливі камені цього дня — яшма.

Щасливий колір цього дня — брунатний.

Приклад №2

Характер Козерогів, які народилися 4 січня— Народжені 4 січня можуть вирішити будь-яку проблему. Найчастіше вони піддають будь-яку ситуацію ретельному аналізу і оперативно з’ясовують, у чому полягає суть питання.

Народжені 4 січня відрізняються практичністю, що дозволяє їм виконувати намічені цілі з мінімальною затратою сил. Маючи звичку прораховувати все до дрібниць, вони мають добре розвинену уяву. Однак їхня уява має мало спільного з порожніми фантазіями, оскільки спирається на цілком заземлену реальність. Мабуть, саме з цієї причини народжені 4 січня здатні придумувати схеми, які дійсно працюють.

Народжені 4 січня вважають за краще не розпорошуватися на безпредметні розмови. Вони підтримуватимуть світську балаканину і навіть отримуватимуть від цього задоволення, але для того щоб бесіда протягом довгого часу привертала їхню увагу, вона повинна мати хоч якийсь сенс чи мету. Ці люди мають схильність до колекціонування. Вони збирають все, що завгодно, аж до фактів та іншої інформації. Вони звикли оточувати себе книгами, інструментами та іншими корисними, з їхньої точки зору, предметами, для того щоб в будь-який момент мати все необхідне під рукою.

Більшість народжених 4 січня є, як правило, високоорганізованим людьми. Вони здатні звести своїх колег з глузду, наполягаючи на чомусь, наприклад, на тому, щоб ті ясніше викладали свої думки в публічних дискусіях або підтримували порядок на робочому місці. Створюється враження, що для того, щоб по-справжньому зрозуміти будь-що (практично все, що завгодно, включаючи навіть людські емоції), народженим в цей день необхідно помістити незнайоме досі явище в певні формальні рамки для оцінки. Через таку особливість їхнього мислення вони не завжди знаходять спільну мову з тими, хто вважає за краще в своїх оцінках грунтуватися на емоціях чи інтуїції. Частково це стосується навіть любовних відносин. Крім того, народжені 4 січня досить часто зазнають певних труднощів у спілкуванні з дітьми через своє прагнення постійного контролю над ними і демонстрації власної переваги. У зв’язку з цим народженим 4 січня не варто забувати про те, що єдино вірного шляху в житті просто не існує і не може існувати, і якщо вони перестануть суворо контролювати своїх дітей і колег, то це допоможе всім відчути себе більш вільними.

Через дуже специфічний спосіб життя і мислення народжені 4 січня зазвичай вважаються особистостями, що мають свій, ні на кого не схожий стиль. Вони і справді помітно відрізняються від оточуючих не тільки своїми ідеями, а й манерою одягатися, звичками і поведінкою. Частково з цієї причини для них може бути складно брати на себе додаткові зобов’язання або укладати довгострокові угоди. Незважаючи на те що вони, як правило, досить продуктивно працюють в колективі й на будь-якій роботі вважаються цінними співробітниками, більшість з народжених 4 січня рано чи пізно воліють організувати свій власний бізнес. Дуже добре таким людям підходить робота з елементами творчості — вони досягають надзвичайно високої продуктивності, ставши художниками, займаючись ремеслом або якось по-іншому висловлюючи себе.

Порада Козерогам, які народилися 4 січня — Не все в житті можна розпланувати, поважайте думку інших, навіть якщо вона розходиться з вашою. Будьте відкриті для нововведень. Не бійтеся імпровізувати при необхідності. У словах — стримайте різкість.

Отже, перелік професій, прописаних мені популярними (солярними) гороскопами:

 • архітектор
 • будівельник
 • бізнесмен
 • інженер
 • лікар
 • ремісник
 • художник

А ось приклади з інших популярних гороскопів (не наводжу самі гороскопи лише задля економії місця):

 • банкір
 • копач землі
 • землемер
 • металург

Все, немає жодних Козерогів-письменників і бути не може!!! Але як же бути з тими, кого я назвав вище?! А з неназваними?! Наприклад, згадаю лише двох:

1 січня — Джером Девід Селінджер

15 січня — Жан-Батист Мольєр

В принципі, я маю пояснення, чому популярні солярні гороскопи не дають шансу ставати письменниками саме Козерогам. Біда в тому, що люди цього зодіакального знаку мають дуже ніжні, легко вразливі душі. Щоб вберегтися від ударів долі та насмішок інших людей, Козероги ще в дитинстві створюють довкола своєї вразливої душі щось на кшталт непробивної мушлі, панцира, броні — називайте, як завгодно. А на обличчя надягають машкару кам'яної непохитності, байдужості. Але письменник не може дозволити собі такої розкоші! Навпаки, якщо це добрий письменник, а не халтурник, він мусить вивернути власну душу й кинути натовпу під ноги!!! Для Козерога це обертається непереносимим болем...

І все ж таки це лише загальний випадок. Не Сонце, але деякі інші астрологічні планети можуть надати окремим — обраним Козерогам таку внутрішню міць, що вони перенесуть навіть найгірші знущання натовпу над власною душею. Відповідь ховається не в популярному солярному, але в точному гороскопі, складеному на підставі натальної карти.

От тепер саме час навести відомості з мого натального гороскопу, де враховані положення не тільки Сонця, але й решти планет…

4 січня 1963 року, Київ, час ##:##

Козеріг. Десятий знак Зодіаку.Його символ — голова і передня частина тулуба козла, а задня частина — риб’яча. Міфологічно цей символ втілює уявлення про тритонів, дельфінів, «морських козлів». Все це символізує крайнощі висот і глибин; космічний порядок, справедливість, поєднання індивідуального і загальнолюдського; єдність юдейської і християнської релігій.

Управитель — Сатурн. Число — 16. 16-я карта Таро. Мінерал — антрацит. Найбільш неспокійний період — до 42 років.

Козеріг сприймає світ як єдине ціле, організоване і впорядковане, все підкорює порядку і закону. Він входить в світ і співвідноситься з іншими, тому закон — найголовніше, чому підкоряються людина в цьому світі. У своєму житті Козеріг спирається на метод і логіку. Все, що відбувається довкола, має дістати своє обгрунтування. Козеріг не приймає нічого нелогічного. Звідси чітка ієрархія у відносинах — він вважає, що повинен поважати старших, молодші повинні поважати його, і, хоча в юності Козеріг часто бунтує, демонструє незалежність, він не прагне повалити авторитети, а лише хоче вийти зі сфер їхнього впливу, ізолюватися і стати самостійним. Тому одна з форм поведінки Козерога — триматися окремо, трохи осторонь, на кшталт кішки, «яка бродить сама по собі».

При зовнішньої контактності, Козерогу властива замкненість, він немовби відгороджений від оточуючих стіною, занурений в себе. Прагнення до порядку народжує в Козерозі сильне бажання передбачити те, що станеться, організувати своє життя і світ навколо себе за суворими правилами. Він не любить змін, несподіванок, планує своє життя наперед і страшенно незадоволений, коли ці плани порушуються. Він уникає спонтанних рішень і максимально завбачливий, звідси відповідальність, скрупульозність, педантичність. Коли Козеріг при владі, він прагне розширити сферу дії закону і центральної влади.

В особистому житті він захищає себе від суспільства, від впливу інших. Козеріг не любить, щоб стороння воля втручалася в його організований світ. Козеріг, перш за все практичний організатор. У нього немає прямолінійності та дріб’язковості, він може бути досить гнучким, не догматичним. Козеріг — природжений адміністратор.

За природою Козеріг песиміст, дуже послідовний, рідко помиляється, проте, йому бракує уяви. З роками Козеріг знаходить велику мудрість і вміння цінувати і використовувати фантазію партнерів.

Сонце в Козерозі вказує на честолюбні задуми, чіпкість, спрямованість, заповзятість і майстерність. Люди з Сонцем в цьому знаку здатні витримувати великі життєві й кар’єрні перевантаження. Перешкоди долаються наполегливістю, заснованою на тверезій і всебічній оцінки. Це зовні малоемоційні люди, але вони цінують вірність, відданість і порядність. Спокійні до критики на свою адресу. Це стоїки.

Сонце в VII-му домі — потреба у партнері, як в продовженні самого себе. Прагнення до спілкування і взаємодії. Схильність до афер.

Сонце є управителем III-го дому — життя людини на видноті, багато контактів і зв’язків в суспільстві, вчиться у своїх партнерів і опонентів. Сприятливі показники для публічної діяльності — письменник, журналіст, актор. У гіршому випадку — нестійкість в шлюбі, партнер по шлюбу схильний до флірту. Плітки і викриття, відкриті супротивники, полеміка, суди.

Місяць у Тельці вказує на внутрішнє прагнення до захищеності й безпеки. Для творчості людині потрібен стан спокою. Емоції розгортаються і розквітають тільки в стані спокою. Вказує на потребу людини у взаємозв’язку з природою, з якою вона може черпати енергію і силу. Положення Місяця в цьому знаку вказує також на смак до насолоди життям, мистецтвом.

Потужно проявляється і емоційне сприйняття життя. Такій людині потрібно стійке оточення. А сьогодення — понад усе.

Місяць в XI-му домі — потужна прихильність до друзів, несвідоме прийняття себе як соціального об’єкта. Всі громадські взаємозв’язку пропускаються через себе. Часто сім’я є зернятком, з якого ростуть дружні й суспільні зв’язки. У такої людини багато друзів-жінок. Часто настрій змінюється під впливом друзів. Погано переносять самотність. Однак дружні й суспільні зв’язки можуть бути нетривалими, поверхневими.

Місяць є управителем I-го дому — людина живе прогресивними ідеями, особисті ініціативи пов’язані з новими планами і проектами. Формування життєвих принципів відбувається шляхом спілкування з друзями та однодумцями. У гіршому випадку — постійне прагнення звільнитися від обставин. Самотність.

Місяць є управителем II-го дому — матеріальні блага через несподівані ідеї та проекти, завдяки друзям і покровителям. Раптові зміни в грошових питаннях — допомога, подарунки, витрати. У гіршому випадку — зайві витрати на друзів і знайомих, непрактичність. Вкладання коштів у нереальні проекти.

Меркурій у Водолії вказує на оригінальне мислення; розум спрямований на нове. Своєю думкою людина може випереджати час. У висновках не завжди простежується логіка, але у такої людини процес переробки і засвоєння інформації часто базується на внутрішньому осяяння. Інтелект гострий, рухливий. З таким розумом людина готова на раптовий інтелектуальний укол. Дотепність цілеспрямована. Істина для такої людини — головне. Їм чужий суб’єктивізм, вони сприймають речі такими, як ті є.

Меркурій в екзальтації — цим визначаються раптові осяяння, вчинки, висновки, які людина робить. Це везучі фантасти, вчені в сучасних галузях. Телепатичні здібності, завдяки можливості концентруватися на головному. Здатність до синтетичного сприйняття світобудови: як єдності матеріального і духовного. Свої зв’язки, контакти будують на дружній основі; прагнуть проводити в повсякденне життя принципи дружби і гуманізму.

Меркурій в VIII-му домі — інтерес до питань життя і смерті. Похоронний агент. Інтерес до окультизму, магії, питань статі. При такому розташуванні планети людина може активно діяти в страховій, податковій сфері, а також в царині, пов’язаній з майном громадських організацій, спадщини. Разом з тим людина схильна контактувати або по сфері, в якій порушено її власний інтерес, або по незначущим питанням, при цьому захищаючи сферу свого інтересу від сторонньої уваги. Любов до секретів, засекречування. Це може бути і вдалий детектив. Такій людині життєво необхідно працювати над зміцненням своєї нервової системи і органів дихання. Не можна виключити у такої людини і злопам’ятство, схильність до інтриг, лихослів’я.

Меркурій є управителем IV-го дому — примноження майна, отримання спадщини. Окультні здібності. У гіршому випадку — складні стосунки з батьками, можливі втрати майна.

Венера в Скорпіоні вказує на емоційну пристрасність; індивідуальність емоційного досвіду. В емоційному пориві людина готова йти на великі жертви. Велике прагнення до еротичних насолод, прагнення розчинитися в них. Самовладання тут навряд чи можливо. Властиві ревнощі та пристрасність в прояві почуттів. Схильність до крайнощів в прояві почуттів: або любов, або ненависть. При такому положенні необхідно виробляти почуття такту у відносинах з людьми.

Схильні надто драматизувати свої відносини з людьми, тож напрацювання почуття гумору не зашкодить. Дуже яскраво реагують на розчарування в житті. Разом з тим такий стан планети може дати потяг до окультизму. Є небезпека, що емоційна пристрасність в поєднанні з сексуальністю і схильністю до окультизму буде використовуватися для досягнення влади над іншими людьми.

Венера в VI-му домі — емоційне прийняття обов’язку, співчуття до хворих, готовність до допомоги і самопожертви.

Венера є управителем V-го домутворча професія і робота за покликанням. Розваги на роботі або службові романи. У гіршому випадку — неприйняття дисципліни, конфлікти з начальством. Сковує свободу місце роботи, творчі невдачі і невпевненість.

Венера є управителем XII-го дому — ймовірні місце служби або професія, які вимагають приховування інформації. Самовідданість в роботі. Інтуїція до захворювань. У гіршому випадку — напружені умови на роботі, іпохондрія.

Марс у Леві вказує на впевненість в собі, всебічну активність. Прагнення до лідерства, претензії на панування. Схильність афішувати те, що робиться. Можлива деяка незговірливість, а також гіпертрофована самовпевненість, особливо, якщо це стосується власних можливостей. Разом з тим відповідальність приймає на себе охоче. Не можна заперечувати і прагнення до популярності, а також пристрасне бажання задовольнити власне честолюбство.

Здатність до активної творчості, до драматичного мистецтва. Талант керівника з впевненістю у власній незгрішності.

Марс в III-му домі — імпульсивність, різкість в контактах. Конфліктність. Каверзність. В цілому розум рухливий, активний. Швидка реакція. Прямолінійність у судженнях. Такі нахили можна активно проявити в журналістиці, а також безпосередньо займаючись розвитком засобів комунікації. При такому положенні планети слід бути дуже обачним при керуванні транспортними засобами. Саркастичність і пристрасть до суперечок можуть породити чимало складнощів у взаєминах з людьми і насамперед з братами і сестрами, а також з товаришами по службі.

Марс є управителем XI-го дому — передові погляди і переконання, доброзичлива і розкута манера спілкування. Вивчення нетрадиційних дисциплін, наприклад, астрології. У гіршому випадку — безглузда суєта і метушня, поверхневі контакти, надмірне спілкування, що відволікає від справ.

Юпітер в Рибах вказує на розвиток прагнення до самопожертви, на здатність глибокого проникнення в питання віри. Як правило, такі люди присвячують своє життя якійсь місії. Добра сприйнятливість природної краси, емоційного фону інших людей. Це щира віра в вершини духовного розвитку, в Царство Небесне. Хороші здібності до медитації, може бути і ясновидіння. Часто дає активний прояв в діяльності благодійних організацій, клінік.

Як правило, вказує на добре розвинену і використовувану інтуїцію. Хоча не завжди вдається звільнитися від емоційного забарвлення сприйманої інформації, що може штовхати в світ ілюзій. Це велика небезпека, тому що людина може почати шукати щастя в прогресуючому використанні дурманних речовин, а також втягувати в згубну пристрасть інших. Один з найгірших проявів — прагнення жити за рахунок благодійних фондів, друзів, замість того щоб знайти власний шлях у житті.

Юпітер в X-му домі — професійний успіх, щастя мирського життя. Визнання і повага оточуючих.

Сатурн у Водолії вказує на серйозне ставлення до соціальних обов’язків, справжнє реформаторство, надійність в дружбі, абстрактне мислення. Хороша здатність до концентрації, до наук: геометрії, математики. Уміння піддавати всі прояви життя глибокому аналізу. Легко розлучається із застарілими поглядами, методами. Такий стан планети сприятливий для діяльності в громадських організаціях, не обмежених національними рамками (можлива активна діяльність в закритих товариствах).

Сатурн в VIII-му домі — пошуки глибокого сенсу життя, гнітюча самотність, фіксація на питаннях смерті (Tanatos), випробування через смертельну небезпеку.

Сатурн є управителем VII-го дому — вдалий з матеріальної точки зору шлюб. Партнер надає трансформуючий або руйнівний вплив, можливі схильності до окультизму. У гіршому випадку — боротьба до повної капітуляції, втрата майна.

Сатурн є управителем VIII-го дому — тяжіння до екстремальних ситуацій, життя неможливе без ризику. Аспект каскадера або мага, імунітет до небезпеки. У гіршому випадку — екстремальні події навколо людини, надмірна небезпека ризику.

Уран в Діві вказує на прагнення впроваджувати нові методи роботи, на практичне використання інтуїтивних здібностей. В людині формує нові уявлення про обов’язок. Може дати новий напрям в медицині, літературі, нові методи дослідження. Завдання цього покоління — своєю працею, впровадженням нових, нетрадиційних методів організації праці, принципово новим підходом до праці підготувати людей до століття Водолія.

Для виконання своїх завдань необхідна сувора дієта і пропорційне фізичне навантаження.

Уран в IV-му домі — розрив з батьківщиною, сім’єю; індивідуалізм; несподівані зміни місця проживання.

Уран є управителем IX-го дому — велике значення має авторитет батьків і сімейні традиції. Самоосвіта, навчання, не виходячи з дому. У гіршому випадку — потужний тиск батьків.

Нептун у Скорпіоні вказує на можливість самоодурманюванія, пригнічені настрої. Разом з тим чутливість на слабкості інших людей. Велике бажання пристрасті, схильність обманюватися. Знижене почуття моральної відповідальності. У кращому прояві — усвідомлення необхідності духовного розвитку; ясновидіння.

Нептун в V-му домі — схильність до спокус, зваблювання; потужні еротичні потяги. Інстинктивна любов до дітей.

Нептун є управителем X-го дому — професійне зростання, престижне становище досягаються завдяки творчій діяльності, вільного розкриття потенціалу людини. Хороший показник для творчої людини — аспект актора, художника, імпровізатора. Життєві цілі реалізуються в дітях. У гіршому випадку — розтрата творчих сил на задоволення, розваги, любовні пригоди.

Плутон у Діві вказує на можливість концентрації сил на одній справі, хорошу працездатність. Разом з тим схильність слідувати думці натовпу (загальноприйнятій думці), практичне використання можливості трансформувати енергію. Це період оновлення в царині дієтології, медицини, методів і умов праці. Переосмислення моральних критеріїв.

Плутон в IV-му домі — ключова фраза для розуміння такого положення планети — «Я відповідаю за долю світу, щоб не загинути першим». Людина бачить хаос, що панує в світі, і сповнена переконанням, що тільки отримавши владу вона зуміє відвернути світ від катастрофи. У житті може стикатися з патологічним руйнуванням сімейних устоїв, негараздами, справжні мотиви яких людина може добре зрозуміти і допомогти, але виникають проблеми в розумінні людини оточуючими, насамперед в її власній родині. Сама людина своєю присутністю може виробляти «гнітюче» враження, або ж відчувати на собі від когось із членів сім’ї. Від сімейно-побутових негараздів може активно прогресувати почуття безнадії.

Плутон є управителем VI-го домуробота на дому або людина зовсім не працює. Участь у справі своїх батьків або допомога від них в роботі, опіка. У гіршому випадку — переважна залежність від батьків.

Дома в знаках

I-й дім в Раку (22°54’)

Прагнення бути передбачливим всюди і завжди. Обережність, навіть боязкість в контактах з навколишнім світом, до якого дуже сприйнятливі та в який прагнуть включитися. Навколишній світ осягають власним чуттям і досвідом. Схильні більше слухати, ніж говорити. Підвладні поточному настрою, що може сприйматися оточуючими, як примхливість, але в критичні моменти реагують з разючою мужністю. Уміють знаходити захисників серед оточуючих.

II-й дім в Раку (3°42’)

Людина заробляє гроші завдяки своєму нюху і спритності. Здатність заробити капітал в сфері послуг через можливість інстинктивно відчути потреби клієнта.

III-й дім у Львові (14°30’)

Людина прагне здійснити свої ідеї. Володіючи певним драматичним талантом, вміє мислити глобально, не фіксуючись на дрібницях. Винахідливий розум часто з успіхом проявляється в художній формі. Любить подорожувати, головним чином, заради власного задоволення.

IV-й дім в Діві (25°24’)

Людина вважає за краще вести роботу вдома. Дбайливий господар у своїй сім’ї. У сімейні справи вникає досконально, намагаючись розібратися в усіх дрібницях. Може проявляти дріб’язкову прискіпливість до домашніх, якщо щось виявилося не на своєму місці.

V-й дім в Терезах (14°36’)

Людина реалізує свою творчу енергію через участь в компаніях, союзах і т.п. Вступає в особисті й ділові зв’язки переважно з людьми певного рівня культури. Це любитель музики, мистецтва, культурно-інтелектуальної діяльності. Така людина, як правило, сама не йде на ризик, але може взяти активну участь в «спільному ризику». У ставленні до дітей піклується про їхнє естетичне виховання.

VI-й дім в Скорпіоні (3°48’)

Найуспішніша діяльність в сфері криміналістики, банківській та страховій справі. Взагалі, сфера діяльності такої людини та, в якій вона може проявити свою самовідданість, рухливість і спритність, здатність вникнути в деталі. Це хороший дослідник. На справу, якою займається, витрачає багато сил, перш за все емоційних, тому для такої людини дуже важливий момент реалізації своєї справи — це відновлює її сили. Велике значення це має і для підтримки здоров’я.

VII-й дім в Козерозі (22°54’)

Така людина обережно вступає в союзи і зв’язки. Віддає перевагу невеликим за кількістю учасників компаніям (в особистому та діловому плані). Різні операції веде вузьким колом довірених осіб. Шлюбні відносини така людина теж будує обережно, але грунтовно або з метою престижу, або для зміцнення свого становища.

VIII-й дім в Козерозі (3°42’)

Вказує на жорсткість, з якою відстоюється право на свою частку в справі, спадщині; на прагнення застрахувати все, що може бути застраховане, і тим самим гарантувати собі компенсацію.

IX-й дім у Водолії (14°30’)

Прогресивні погляди, ідеї на загальноприйняті норми, релігійні догмати, філософські доктрини. Вільнодумці. Прагнення до розширення своєї ерудиції не знає меж. Великий інтерес до інших культур, легкість на підйом.

X-й дім в Рибах (25°24’)

Вказує на інтерес до окультизму, прихованого в житті. Це також потреба в самопожертві, пристрасне прагнення до ніжності, м’якості.

XI-й дім в Близнюках (14°36’)

Активність в зав’язуванні нових дружніх відносин. Однак зі старими друзями можуть розлучитися з тією ж легкістю, з якою заводять нові знайомства. Свої ідеї і сподівання висловлюють з енергією і жвавістю. Полюбляють збивати навколо себе групи і угрупування. Задля досягнення власних цілей проявляють енергійність і винахідливість.

XII-й дім у Тельці (3°48’)

Небезпека загрожує від підсвідомого прагнення до багатства і/або плотських задоволень. Сприйняття життєвих труднощів може носити фатальність. Легко і надовго створюються комплекси, які заважають людині усвідомити свою глобальну задачу. Підсвідома сфера здається чимось, що не піддається контролю.

Тож от що прописує в професійному плані особисто мені точний (складений на основі моєї натальної карти) гороскоп:

 • вчений, дослідник(може дати нові методи дослідження)
 • діяльність в громадських організаціях, не обмежених національними рамками
 • журналіст
 • письменник (може задати новий напрям в літературі)

Звісно, там є ще багато варіантів професій, проте реалізував я саме ці. Можете порівняти з моєю реальною біографією.

Отака різниця між популярним солярним і точним натальним гороскопом! Я би сказав — різниця разюча. Тож довіряйте вищій математиці, а не «Рихметиці Пупкіна з картинками».

+1
964
RSS
Шановне товариство! Цей матеріал я намагався опублікувати ще декілька днів тому. На жаль, суто з технічних причин (про які я вже написав модератору) публікація ця блокувалася сайтом Світоч.
Сьогодні я випадково зрозумів причину блокування й обійшов цю ваду нашого Світоча. Але тепер вимушений перепросити, що матеріал трохи запізнився… Прошу повірити: це не з моєї провини!
Отже, тепер кожен має змогу наочно порівняти популярні солярні гороскопи з точним натальним. І якщо ви відчуваєте в душі достатні сили, аби зустрітися із власним «Я», більш-менш докладно описаним професійними астрологами — можете набратися нахабства і теж замовити собі натальний гороскоп.
Хоча якщо ви відчуваєте внутрішню слабкість — краще не робіть цього. Просто живіть і радійте життю! Гороскоп слабкій, не певній в собі і в підтримці вищих сил людині, найшвидше, не допоможе. А може навіть зашкодити…
Тож подумайте добре, чи варта шкурка вичинки…
00:37
+1
Друже Тимуре, перечитав цю всю статтю. Дуже дякую! І навіть без порівняння з твоєю біографією бачу, твій точний гороскоп так процентів на 60 відповідає твоєму життю: точний, ретельний, дослідник, журналіст, письменник, комунікабельний, щедра душа, духовні пошуки+++. В описанні помітив варіанти, наприклад, Меркурій чи Венера в кількох домах, чого не може бути з-за жорсткої прив'язки планет до певного сузір'я. Новим для мене є вплив розташування номерів домів по знаках зод. Скажу, що й опис простої космограми вразив мене прив'язкою до твого характеру. Твоя зваженість і ретельність і стійкість мала б виключати травматизм. Тому про це й не сказано. Насправді ж є. А Олена має гороскоп?
І навіть без порівняння з твоєю біографією бачу, твій точний гороскоп так процентів на 60 відповідає твоєму життю: точний, ретельний, дослідник, журналіст, письменник, комунікабельний, щедра душа, духовні пошуки+++.

На мою думку, тут збігів значно більше — десь так 90%.

Тому цей гороскоп так вразив мене.
Твоя зваженість і ретельність і стійкість мала б виключати травматизм.

По-перше, питання здоров'я в астрології — це своя окрема тема. Але оскільки там даються рекомендації щодо поведінки, я цим намагаюсь не займатися: отут вже можливе «програмування»!
Якщо ж говорити загалом, то Козероги — це «люди навпаки»: в дитинстві дуже хворобливі, а чим старшими стають, тим краще у них здоров'я і стійкість до захворювань! Зі мною все так і є.

Щодо інвалідності — то перепрошую, я себе ніколи не щадив і все життя працював у наджорсткому режимі, десь на 10-20% понад розумною межею можливого. Й навіть деформуючий артроз заробив, побігавши на зламаній нозі понад 4 місяці!!! Коли лікарі нарешті второпали, що зі мною сталося… Та у всіх щелепи на підлозі були, чесне слово!!!
А враховуючи кісту мозку, з якою я просто не мав би жити (теж зізнання лікарів)… Та у мене просто відмінне здоров'я, друже!!!

До речі, є в точному натальному гороскопі дивна вказівка:
Найбільш неспокійний період — до 42 років.

Себто, після 42 років я маю «заспокоїтися» ))) Знаєш, як все обернулося?!
42 роки — це 1963+42=2005 рік.
Це у мене сталася перша серйозна травма ноги — тоді ще лівої: у травні я поліз на Замкову гору за диким бузком, але незвичним маршрутом — не від Житнього ринку, а від протезного заводу. Й мало не зірвався вниз… а там такий схил, що запросто в'язи можна було скрутити! Втримався лише тому, що максимально витягнув ліву ногу, щоб нею загальмувати… Отож зв'язка з меніском і не витримали! А ввечері того дня мені ще й халтурити треба було: зробити фоторепортаж з виступу в ресторані однієї заїжджої групи. Платили мені за таку халтуру шикарно… То я перемотав ногу, як міг, і весь вечір стрибав з фотоапаратом. А на «швидку» поїхав лише наступного ранку…
У підсумку на 4 місяці звалився в ліжко із загіпсованою ногою. І от тепер дійшло до того, що я остаточно «заспокоївся» на дивані )))
Про 42 роки я знав. Я ж фанат Володимира Висоцького, а він у 42 роки помер.
Висоцький
Я-то відчував, що переживу 42 роки — але як?! Ну, пережив, не вбився. Розірваною зв'язкою відбувся. І заросло як на собаці — без операції )))
До речі, я фотографувався в образі Бальзака — всі знають…
Бальзак
Ну, то я й його вже пережив також! Бо Бальзак помер у 51 рік, а мені вже 53.
Тому із здоров'ям у мене все гаразд.
А загалом-то, козероги існують реально — це гірські козли:Коли ми ще на стаій квартирі жили, й у нас був телевізор, я дивився якось не відеокліпи, а цілий документальний фільм про них! То там один з цих реальних козерогів під час землетрусу ногу зламав. І тим не менш, навіть із зламаною ногою разом з усіма іншими отак от стрибав по вертикальній стіночці! То мені дружина так і сказала тоді: «Авжеж, Козероги можуть!»

Таки можуть…
00:54
+2
Перечитав і твою біографію+. Вражений плідністю. То ти написав і чимало статей та рецензій! Хочу почитати твої ТАЄМНІ КАЗКИ ШЕХЕРЕЗАДИ. Бачу, що й страйкував, ризикував — справжній Козеріг! Не козел!
«Таємні ночі Шахерезади» скину тобі на пошту.
Вражений плідністю. То ти написав і чимало статей та рецензій!А знаєш… Є письменники, які серйозно заздрять розлогості моєї бібліографії. Хч я цього не розумію, чесно кажучи… Бери та пиш — куди вже простіше!


UPD. «Таємні ночі Шахерезади» вже у тебе.
Пане Тимуре, як щодо списка письменників, про який ми домовлялися?
Частина тут уже є, але ми говорили про 25 відомих ще за життя і 25 тих, що стали класиками вже по смерті.
Я пам'ятаю. Ось завершу главу і напишу список.
До речі, можете про всяк випадок скинути мені в лічку свій мейл, як альтернативний засіб спілкування?..
13:04
+1
Врахуй, що знак Козерога має крім могутніх рогів ще Й хвіст риби. Отже дві стихії…
Загалом вважається, що Козерогу підвладні всі стихії: не тільки земля й вода, але також повітря й вогонь. Адже гірські козли хоча й не літають, але видряпуються на найвищі гірські верхівки, де лише вітер віє! Водночас, Козеріг пов'язаний з підземним світом — а це внутрішній підземний жар, вогонь…

Випадкові Дописи