12 найкращих зодіакальних пар

12 найкращих зодіакальних пар

Ці знаки зодіаку буквально створені одне для одного!!!

Овен і Водолій

Представники цих знаків — природжені шукачі пригод, причому це стосується не стільки поїздок по всьому світу, скільки щоденних спільних відкриттів: наприклад, в ліжку. Вони полюбляють робити все разом як одна злагоджена команда. Поки інші пари втомлюються від постійного спілкування і близькості в форматі 24/7, цим двом ніколи не буває нудно або виснажливо в компанії одне одного. Ця важлива якість робить їх не тільки відмінними романтичними партнерами, а й діловими. Той рідкісний випадок, коли люди можуть в повній гармонії будувати спільний сімейний бізнес без шкоди для відносин і спільної справи.

Телець і Рак

Тельця і Рака пов'язують дуже міцні узи — фізичні та емоційні. Обидва розуміють і приймають всі аспекти (зовнішні і внутрішні) своєї другої половинки, що допомагає їм швидко залагоджувати будь-які конфлікти і роками зберігати пристрасть у відносинах. Дуже зворушлива якість цієї зодіакальною пари — щира вдячність своєму партнерові за цей союз. Вони беззастережно підтримують одне одного у всіх починаннях, що є відмінним фундаментом для довгого щасливого шлюбу, а це сьогодні зустрічається рідко.

Близнюки і Водолій

Одне із найбожевільніших зодіакальних сполучень! Саме з цими знаками найчастіше стається кохання з першого погляду, а одружитися вони можуть лише через пару місяців (або тижнів!) після знайомства. У Близнюків і Водоліїв є великий творчий потенціал — вони постійно діляться одне з одним своїми найнеймовірнішими ідеями, оскільки знають, що можуть розраховувати на підтримку партнера. «Давай приготуємо жаб'ячі лапки сьогодні на вечерю!», «Чому б завтра не вирушити в похід по горах?»… Їхні мрії — ніби шматочки хитромудрого пазла, який поступово складається в єдину ідилічну картинку. Не варто списувати з рахунків і той факт, що представники цих знаків дуже люблять відчувати себе незалежними і можуть спокійно проводити час із друзями поодинці, що нітрохи не шкодить, а, навпаки, лише зміцнює їхній союз.

Рак і Риби

Рак і Риби мають справжній космічний зв'язок. Належність до холодної водної стихії наділяє цих партнерів мрійливістю, емоційним сприйняттям навколишнього світу. Часто, вже після першої зустрічі, у них складається враження, що вони знайомі сто років. Їм не доводиться підлаштовуватися під звички і примхи іншої людини, адже вони такі схожі на його власні! Вони відмінно уживаються разом, тому що і не переоцінюють, і не недооцінюють свого партнера, вміють щиро ним пишатися, співпереживати і в чомусь поступатися. Обидва знаки мають відмінну інтуїцію і відчувають потреби одне одного на рівні «шостого почуття», що допомагає їм легко сформувати міцний зв'язок, який може тривати десятиліттями. У сексуальній сфері пару чекає відмінна сумісність — обом притаманна любов до еротичних ігор, прагнення надати фізіологічному акту високу естетику, вони націлені на досягнення взаємного задоволення.

Лев і Стрілець

Основа цих довгограючих відносин — пристрасть. Обидва знаки вміють повною мірою насолоджуватися життям і кохати того, хто відчуває світ схожим чином. Вони прекрасно знають, що хочуть отримати від буття, допомагають одне одному досягти будь-якої мети і мрії. Стрілець може стати для Лева стимулом до руху вперед, надихати його на нові звершення, а сам він, завдяки Леву і широті його натури, почне позитивно дивитися на світ. Як представники вогненної стихії, обидва мають глибоке розуміння потреб свого партнера. Це дуже яскравий союз. Поруч з цією парочкою завжди дуже весело. Їх любовний приклад окрилює і п'янить навіть найчерствіших і найцинічніших оточуючих. Підвищує шанси на взаємне щастя незлопам'ятність представників обох сузір'їв і їхня готовність великодушно прощати. Їм неважко пристосуватися в побуті, у них схожі смаки і принципи, що дає їм ще більше надій на безхмарне спільне майбутнє.

Діва і Телець

Два земних (і дуже приземлених в своїх бажаннях) астрологічних знака, які просто не можуть не закохатися одне в одного або, в крайньому разі, не зав'язати тісних дружніх відносин. Збоку іноді здається, що це любов за взаємним розрахунком або якоюсь таємною домовленістю — настільки практичним, спокійним і зібраним виглядає цей союз. Насправді, в щирості глибоких почуттів Діви і Тельця не варто сумніватися. А якщо, до того ж, вони вірно розподілять між собою ролі, то їхнє кохання тільки подвоїться. Телець в такому союзі повинен розставляти пріоритети і виступати ідейним натхненником (в інших парах він може загубитися на тлі активної другої половинки), а Діва талановито все виконувати. Це те саме кохання, про яке пишуть в книгах — і жили вони довго і щасливо.

Терези і Близнюки

Ідилія між Близнюками і Терезами — приклад потужного інтелектуального зв'язку. Ці повітряні знаки завжди відрізняла вражаюча розумова робота. На їхню думку, мозок — це найсексуальніша частина тіла партнера, а ігри розуму розпалюють бажання краще, ніж гра м'язами. Вони здатні закохатися не у зовнішність або статуру, але в почуття гумору і харизму. А ще це той прекрасний випадок, коли відносини засновані на міцній дружбі — обидва впевнені, що можуть відверто розповісти партнеру всі свої мрії, таємниці і переживання. Високий ступінь довіри — відмінна риса цього вірного союзу.

Скорпіон і Рак

Найчастіше, два надто пристрасних партнера не можуть створити ідеальну пару. Вони або обпалюють одне одного, або починають змагатися. Однак якщо один з них Скорпіон, а інший — Рак, такий союз може бути досконалим. Вони бачать світ крізь призму ідентичного емоційного сприйняття. У них схожі устремління й інтереси. Привабливі, чутливі, м'які. Раку дуже імпонує творче єство в Скорпіоні, а Скорпіона вже з перших хвилин спілкування зачаровує глибина душі Рака. Їм необов'язково розважати одне одного бесідами — просто «помовчати поряд» їм цілком комфортно. Це говорить і про те, що таким партнерам зовсім нескладно пристосуватися один до одного в побуті. База для їхніх почуттів — єднання душ, яке встановлюється між ними раз і назавжди.

Стрілець і Овен

Вибухова парочка! А як може бути по-іншому, якщо йдеться про Стрільців і Овнів, чия пристрасть нагадує цілий склад динаміту?! Невгамовна енергія, яка б'є в них ключем, лише зміцнює цей союз і допомагає його процвітанню. Вони обидва цінують дикий ентузіазм своєї другої половинки і підтримують оптимістичний підхід до життя. Хоча і прийнято вважати, що найкраще притягуються протилежності, часом люди, неймовірно схожі один на одного, стають максимально близькими. Ця пара може рука об руку пройти крізь всі випробування, які приготувало їм життя, і обов'язково всім доведе, що нерозв'язних проблем не буває, якщо поруч з тобою є надійна опора.

Козеріг і Телець

Між цими двома знаками виникає така потужна хімія, якою не володіє жодна інша астрологічна пара. Їх об'єднує надійність, терпіння, відданість, працьовитість і цілеспрямованість. У ліжку їх чекає повне взаєморозуміння — таємні бажання партнера вони відчувають з одного дотику. При цьому обох не назвеш надто романтичними персонами, але це не означає, що хтось із них страждає від нестачі сюрпризів і ніжності. Крім цього у Тельця і Козерога є щось, про що мріє більшість із нас — це нескінченне обожнювання одне одним. Обом здається, що він став володарем неповторного скарбу. Це щире захоплення другою половинкою оточуючих неабияк нервує, але, разом з тим, не можна не визнати, як це зворушливо. Саме про такий союз зазвичай говорять «споріднені душі».

Водолій і Терези

Представники цих знаків зодіаку вже з перших хвилин знайомства виявляють зацікавленість одне в одному, після чого скороминуща розмова може затягнутися на кілька годин — адже у них так багато спільних тем! Відносини цих повітряних представників майже містичні, з боку цей союз викликає масу питань і сумнівів, їхнє кохання дуже складно зрозуміти і осмислити. Але, врешті-решт, кому яке діло, якщо ці двоє точно знають, що відбувається в їхніх головах і серцях і чужа думка їх мало хвилює. За життя обидва ці знаки прагнуть продемонструвати свою індивідуальність і незалежність, але заради конкретного партнера готові зробити виняток і можуть поступитися власними ідеалами на догоду коханню, гармонії і взаєморозумінню. І такий здоровий компроміс лише зміцнює їхні стосунки.

Риби і Скорпіон

Ще одна пара, в якій одне до одного тягнеться суто інтуїтивно: передати ці відчуття словами складно, їх можна тільки випробувати. Пам'ятаєте кадри з фільмів, в яких головний герой «вихоплює» поглядом Її з натовпу і не може відвести очей? Така ситуація в житті Риби і Скорпіона цілком реальна. Нехай навіть в своєму захваті або пристрасті вони часто розходяться в думці, спільні цінності та погляди на сім'ю допомагають їм прожити довге щасливе життя «пліч-о-пліч». Іноді вони настільки чітко вгадують хід думок свого партнера, що здається, ніби та чи інша ідея народилася в їхній власній голові, настільки детально вони відчувають ситуацію. А ще вони не боятися бути надто романтичними і сентиментальними щодо свого супутника.

+1
1630
RSS
Козеріг і Телець: можу підтвердити на нашому з Оленою прикладі.
Такі пари — це поєднання знаків з однієї чи споріднених стихій. Це добре, але можуть бути і пари з воржих стихій цілком гармонійні. Маю приклад своєї подруги. Вона — Тілець, стихія землі, а чоловік — Овен, стихія вогню. Живуть прекрасно вже 27 років.
Все так:

Але, наприклад, нічого не сказано про пару Козеріг і Діва — хоча обидва знаки з тригону Землі…
І Козеріг і Діва не дуже прагнуть одружуватися. Це два знаки, в яких найбільше холостяків. Тому таких пар дуже мало. Вони мають прохолодні стосунки, більше схожі на фіктивний шлюб, коли одружуються задля штампу в паспорті, для вирішення якихось бюрократичних колізій.
Весь трикутник Землі я мав змогу вивчити з точки зору ділового союзу в журналістиці.
Наприклад, взяти редакцію журналу «РоботодавецЬ», яку я очолював 10 років. У нас там шеф-редактор був Дівою (1 вересня), його сестра-бухгалтерка — теж Діва (3 вересня), його дружина (по закінченні курсів нумерології складала для фігурантів нумерологічні характеристики) — ще одна Діва (29 серпня). Я там був то заступником головного редактора, то головним редактором (Козеріг — 4 січня). А найкраща редакторка відділу, яка пропрацювала найдовше — Телець (13 травня).
До того була редакція журналу «ПіК», а в ній — 2 Тельця: головред — 10 травня, редакторка відділу, яка мене туди затягнула і з якою нас потім періодично міняли місцями — 11 травня.
А в журналі «УФО» моєю найнадійнішою помічницею була дівчина-Козерожка (11 січня) яку я буквально печінкою відчув.
Отже, як Козеріг, можу сказати наступне.

Діви — нібито й «орачі» по натурі, нібито до дрібниць докопуються, але ж вони абсолютно не здатні бачити стратегічну перспективу!!! Хоча й блискучі тактики… Козероги ж навпаки найкращі стратеги, а також найбільш системно розкладають все по поличках. На цьому ґрунті у мене з шеф-редактором всі 10 років спалахували конфлікти. Бо він бачив, чий портрет найкраще для поточного числа на обкладинку повісити — і для «розкидання» поточного числа журналу це справді було найкраще. Але це ну дуже коротке — тактичне рішення. І бувало так, що вже через півроку рештки накладу того чи іншого числа доводилось ретельно приховувати — бо «влада змінилася» ©
Оскільки ж шеф-редактор стоїть над редакцією — шефу завжди вдавалося мені вивернути руки щодо обкладинки. Тому вони були тотально «портретними», а не «абстрактними». І проводити «довгу» політику (розраховану на смішний термін років у 5) у мене не було жодної можливості. Окремі системні рішення я насилу протягував — але то були саме окремі рішення… Хоча їх і було дуже добре видно, і спрацьовували вони програмно. Зрештою, ми розійшлися. І хоч шеф неодноразово закликав мене повернутись, я просто не хочу. Бо я й без того поклав на той журнал море нервів. А шеф мене тричі (!) доводив до істерики. З урахуванням того, що більше ніхто (!!!) на роботі мене до істерики не довів жодного разу, працювати разом з Дівою — танунах!!! ©

З Тельцями співпрацювати значно ліпше і приємніше. Вони більш системні й Козерогів розуміють краще. І Тельцям добре вдається планувати на середньострокову перспективу.

Що ж до двох Козерогів, то коли вони зійдуться заради якоїсь справи — о-о-о! Це ховайсь: Козероги неодмінно домовляться про все, всіх «нагнуть», всіх змусять працювати й витягнуть найбезнадійніший проект!

Оскільки ж шлюб — це, зокрема, колосальна тривала (повсякденна) робота обох партнерів на спільний проект (сім'ю) — я розумію, чому Козероги й Діви рідко укладають шлюби! Козерога дратує якась дріб'язковість Діви, нездатність бачити перспективу. Діва ж чомусь вважає, що Козероги йдуть вгору по трупах. Принаймні мій шеф-редактор мені таке закидав. Хоча Козероги — вони ж філософи, тому дуже перебірливі щодо методів і способів. І хоча вони досягають успіху, видираючись вгору — але по трупах не підуть в жодному разі!!! Так вважають лише ті, хто недооцінює Козерогів. А недооцінюють майже всі… за виключенням Тельців і самих Козерогів.
23:37
+1
А я можу підтвердити міцність пари Овен-Водолій. Це дочка Ірина і її чоловік Зукан. Живуть 23 роки разом і мають 5 дітей.
05:37
+2
А хіба вогонь і вода не ворожі стихії?
Ворожі, звісно: вода гасить вогонь, а вогонь випаровує воду.
Так само ворожими є земля і повітря: скеля (земля) зупиняє вітер, а вітер вивітрює землю.
Дружніми є земля й вода (вода зрошує землю), а також вогонь і повітря (повітря підтримує горіння вогню).
Але якщо ти маєш на увазі пару Овен+Водолій, то там все гаразд:
Овен — це стихія вогню;
Водолій — стихія повітря;
повітря підтримує горіння вогню, союз гармонійний.
Ти просто запам'ятай стихії знаків Зодіаку:

  • трикутник Вогню: Овен — Лев — Стрілець

  • трикутник Землі: Телець — Діва — Козеріг

  • трикутник Повітря: Близнюки — Терези — Водолій

  • трикутник Води: Рак — Скорпіон — Риби


Стихії знаків Зодіаку
Ворожі. Земля дружить з водою, а вогонь з повітрям.

Випадкові Дописи