Осіння серія затемнень

Осіння серія затемнень

Ми наближаємося до другої групи затемнень в цьому році. Нас чекає три затемнення:

  • напівтіньове місячне 18 серпня Сонце буде в 26° Лева, а Місяць в 26° Водолія,
  • кільцеве сонячне 1 вересня в 10° Діви
  • ще одне напівтіньове місячне 16 вересня, в цей момент Сонце буде в 25° Діви, а Місяць в 25° Риб.

Останні два пройдуть ще й на тлі ретроградного Меркурія з 31 серпня по 21 вересня. А 24 серпня, відразу після першого місячного затемнення, буде злиття Марса з Сатурном, яке вважається дуже небезпечним. Тому на найближчі півтора місяці доцільно припинити активну діяльність, щоб не наламати дров.

Якщо у вас в натальному гороскопі якась планета чи куспід дому стоять в межах трьох градусів від цих точок, то можна сподіватися важливих подій чи змін у житті. Як правило місячне затемнення розв’язує старі вузли, спонукає до вирішення задавнених проблем, відкриває якісь таємниці, загострює хронічні хвороби. Сонячне затемнення дає імпульс до всього нового, але й нові проблеми в усіх сферах життя теж виявляє. Над їх вирішенням доведеться працювати наступних пів року.

Популярні астрологи вже почали описувати різні страшилки, які скоріше всього ніколи не реалізуються. Але як кажуть в народі: «Попереджений – значить озброєний».

Ось кілька для прикладуАвтор: Дзвінка Сопілкарка

+1
328
RSS
А 24 серпня, відразу після першого місячного затемнення, буде злиття Марса з Сатурном, яке вважається дуже небезпечним.

Це в День Незалежності?! Нічого собі…
Як не дивно, для України Сатурн з Марсом будуть діяти сприятливо. Але можливо нас чекає якийсь скандальний юридичний процес. Мабуть корупційний, бо вони аспектують Нептун.

Випадкові Дописи