До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Цікава передача від "Центру Розвитку Свідомості"

4 вересня 2015 року у 2-й телепрограмі від «Центру Розвитку Свідомості ™» Олексій Тищенко та Ольга Тищенко спілкувались із праноїдом Дмитром Лапшиновим. Обговорювались питання переходу на вищі рівні харчування, зокрема на праноїдство, аспекти різних традицій енергетичних практик, дитячий розвиток… Праноїд Дмитро Лапшинов поділився досвідом життя на прані з 2011 року. А засновник мистецтва Ван Фу Бао Цигун та Ай Рю Айкідо Олексій Тищенко отримав підтвердження своїх слів зокрема про карму, егрегори, енергетичні борги, волю, свободу та енергетичну автономність від незалежного майстра.

+1
268
RSS
09:15
+3
Віктор, коли публікуєш ролики з Youtube, будь ласка, роби такі заголовки щоб можна було щось зрозуміти. «Цікаве відео», «Супер-пупер ролик» і т.д. не підходить, бо вони нічого не говорять користувачу про зміст ролика. Також перед відео треба кілька слів написати про його зміст. Бажано своїми словами. Але якщо ні, то хоча би скопіювати опис ролика з Youtube.

Також бажано додавати якусь картинку в полі призначеному для цього. Вона відображається на головній сторінці і привертає увагу користувачів.

Поки що я доробив цю публікацію. Але прошу в подальшому дотримуватись цих рекомендацій.
Особисто мені цікаво познайомитись з власним досвідом і власним баченням авторів статей, тому було б добре, якби автор статті з відео розповідав про те, що його в цьому відео зачепило, чи до яких висновків він дійшов, проглянувши його. Також оскільки багато відео тривають годину і більше, то ще було б добре вказувати, на якому саме його моменті звучить цікавий автору факт чи думка, щоб можна було одразу побачити саме «солодке». Я думаю, тоді усім буде значно легше прийняти рішення про доцільність повного перегляду відео.

Щасти.
08:03
Можна додати в правила сайту умову, при публікації відеороликів писати кілька слів від себе про цінність цього ролику.
Відео сподобалось! Особливо Дмитро! Правда Олексій виглядає на його фоні, м’яко кажучи, не дуже. ))))

Дмитра хочеться слухати і слухати, а Олексій його збиває, переводить розмову на зрозумілі для себе речі, іще й Каганця намагається мокнути (про зброю), щоб самому ствердитися, чи може, щоб переконатися у власній правоті (Фома невіруючий).

Всім рекомендую до перегляду.

Дякую Вікторе!

Випадкові Дописи