Втрачати друзів з віком - це добре!

Втрачати друзів з віком - це добре!

Ви боїтеся втратити своїх друзів і не зовсім готові до того, що для вас приготувало майбутнє? З цього приводу є як погані, так і добрі новини.

Добра новина полягає в тому, що, подорослішавши, ви станете зовсім іншою людиною, у вас буде абсолютно нове життя і, найшвидше, в ньому будуть нові люди й місця.

Погана новина — вам доведеться відпустити деяких своїх старих друзів саме через ці зміни. Зміни — це не обов'язково погано. Для вас це можливість пізнати нове.

Підвищена пильність

З віком ви починаєте оберігати і захищати все важливе і значуще в житті. У вас з'являться стіни, очікування, стандарти, і ви більш не захочете виставляти це все напоказ будь-кому.

Проте, нові друзі, які з'явилися в дорослому віці, цінуватимуть те, що ви говорите і робите. Відносини з новими людьми розвиватимуться завдяки новим інтересам.

Подорож по життю

Подорослішавши, ви знайшли досвід і зрозуміли, на кого з друзів і в чому можна покластися. Ви й самі готові завжди прийти на допомогу своїм близьким.

Проте, настане час, коли ви визнаєте, що багато чого втратило важливість. Можливо, вам доведеться відпустити цих людей для того, щоб рухатися далі.

Усвідомлені відносини

Навіть якщо з часом ви втратите деяких старих друзів, це не означає, що у вас не з'являться важливі відносини з іншими людьми. Це зворотна сторона медалі.

З віком у вас з'являються нові теми для розмов, нові інтереси і дедалі більше місць, які ви відвідали. Вам сподобається розповідати про своє минуле.

Людям подобається слухати розповіді про подорожі, то чом би не поділитися своїми враженнями з новими друзями?

Брак часу

Чим старшим ви стаєте, тим менше у вас залишається часу для насолод. Можливо, це перебільшення, але все залежить від вас. Життя може стати чи не найшвидшими перегонами.

У будь-якому разі, важливо мудро розпоряджатися своїм часом і розуміти, що все відбувається вчасно. Це стосується і людей у вашому житті. Невдовзі ви почнете думати, хто вартий вашого часу, а хто ні.

Зневажаючи нещирість

В юності нещирість вважалася нормальною. Всі діти трохи нещирі, і найчастіше до друзів. Проте, з віком ви перестанете терпіти хамство і брехню. Ви будете прагнути чесного спілкування, замість відносин, які шкодять вам або просто ні до чого не ведуть.

Сподіваюся, це допоможе вам подолати деякі страхи. Сприймайте все спокійно. Робіть все можливе, щоб рухатися з потоком і залишатися життєрадісним попри все.

+1
795
RSS
І все ж таки найтяжче, коли друзі гинуть!
20:45
+1
Маєте рацію шановний. Смерть друзів, то особлива біль!!! Та ще й у тому разі, коли ти бачиш різницю між добрим знайомим і другом. Пальців однієї руки буде забагато щоб порахувати друзів. Принаймні це стосується мене особисто.
22:23
+1
А ще я помітив таку річ. Не отримаєш НОВЕ, не позбувшись СТАРОГО. Це стосується не лише речей. Найбільше ціную доброзичливість, прямоту і чесність. Чимало людей відійшло, бо не витримали цих критеріїв.

Випадкові Дописи