Редагування матриці можливих станів для блага людей

Редагування матриці можливих станів для блага людей

Що таке інформація? Інформація — це характеристики властивостей всього існуючого де вона є записана.

Що таке матриця можливих станів матерії? Матриця можливий станів матерії — це інформаційна складова, яка визначає в якому стані буде та чи інша матерія, якщо вона буде піддана (або не буде) піддана тому чи іншому сторонньому впливу на неї. Тобто, матриця можливих станів визначає ймовірності в яких знаходиться ти чи інша інформаційно-матеріальна складова коли вона буде піддана або не буде піддана тому чи іншому матеріально-інформаційному впливу. Тобто, чим імовірніший той чи інший стан матерії записаний в матриці можливих станів тим більша ймовірність того що він матеріалізується в нашому світі. Є ймовірності, які стоять ближче до матеріалізації, а є, які далі. Як я вже казав щойно: чим більший відсоток ймовірності настання того чи іншого стану для матерії, ти вірогідніше, що він настане.
Що це знання може дати людям? Багато що… наприклад: налаштування своїх духовних тіл таким чином, що в їхній матриці можливих станів ніколи не буде гріхопадінь… Або, наприклад, можна запрограмувати свої духовні щити таким чином, що крізь них не пройде ніяке зло. Якщо ви вже володієте духовним зором, тобто можете бачити світ невидимого, то вам буде легко працювати з матрицею можливих станів. Суть зводиться до того, що самі ймовірності настання тих чи інших станів свого духовного тіла можна відчути інтуїтивно, саме інтуїція і ключовим ланкою, тобто, ключовим механізмом відчуття матриці можливих станів. І вже після того як вона стане доступна, її можна редагувати.
Крім того, що матриця можливих станів може захистити від невдач в духовному житті, вона може також закріпити і успіхи. Тобто якщо, ви знаходитеся в стані якогось, великого, духовного злету, то запрограмувавши матрицю матрицю можливих станів на стабільність цього злету, ви можете ніколи його не втратити. Також ви можете допомогти іншим людям впливаючи на їх духовні тіла намагаючись закріпити матрицю в тому вигляді в якому вона для них буде найбільш приємна враховуючи цілий ряд особливостей їх духовних характеристик цієї людини.
А як ще можна знання про матрицю можливих станів використати для блага людей..?.. Про це ви можете подумати самостійно і написати в коментарях для цієї замітки.
Успіхів в редагуванні матриці можливих станів для блага людей!
+2
573
RSS
Чи правильно я зрозумів, що ти, пане Астрономе, володієш духовним зором і бачиш світ невидимого?
Або, наприклад, можна запрограмувати свої духовні щити таким чином, що крізь них не пройде ніяке зло.

Якщо крізь мої духовні щити не пройде ніяке зло, то як я дізнаюся, що таке добро?
15:51
+2
Ой, і складна ж ця тема!!! Складна й неоднозначна…

1.
Я не маю «духовного зору» в тому сенсі, як це показано в к/ф «Матриця»:
Матриця
З іншого боку, я точно знаю (не просто вірю — знаю, бо відчуваю на власній шкурі), що в 5-річному віці надійно впаявся в еґреґор Києва, а через нього згодом повільно, поступово, але таки підключився і до еґреґору України. А ще я нерозривно пов'язаний з еґреґором єврейського народу — бо народи також мають свої еґреґори…
Всякі різні персонажі з НО можуть скільки завгодно кепкувати з цього приводу або ж намагатися нав'язати мені правила роботи з енергоінформаційними утвореннями — я знаю те і так, що і як знаю! У мене є свої неодноразово перевірені правила, й їх вистачає.

2.
Над усім цим стоїть Всемогутній Бог, Він — не розмита абстракція, Він — Особистість. Хто би що мені не доводив… Спілкуватися мені (як і решті євреїв) дозволяється тільки й виключно з Ним Самим, як з Вищою Особистістю. Дозвіл цей міститься в Сідурі (так називається єврейський молитовник): ніяких янголів, ніяких архангелів, ніяких святих, ніяких угодників, ніяких душ померлих родичів і знайомих, ніяких рабинів чи священників — тільки й виключно Всемогутній! Напряму й без посередників.
Необхідне зауваження: еґреґор — це не особистість, це енергоінформаційне утворення. Щось на кшталт розетки, як джерела електрики. Нікому ж навіть на думку не спаде вважати електричну розетку… особистістю! Хоча належні 220 В вона забезпечує регулярно і стабільно...

3.
Отже, якби я побачив те й так, як на наведеній вище картинці — я би, найшвидше, не повірив власним очам… Хоча у моєї дружини під час потужних нападів болю в нозі нормальний зір слабне аж до зникнення, натомість вона починає бачити… в тепловому спектрі! Всі предмети, температура яких перевищує нормальну температуру людського тіла (+36,6°С), вона бачить з різним ступенем інтенсивності. Але це також трохи не те…

4.
З іншого боку, я розумію і знаю, що вся картина світу, що міститься в людській голові — це колосальна ілюзія. Бо тих-таки кольорів немає: це лише наше людське уявлення про електромагнітні хвилі певної довжини. Звуків немає: це людські уявлення про коливання газового, рідкого чи твердого середовища певної частотної «виделки». Запахів, смаків, тактильних відчуттів немає також — є людські уявлення про електрохімічні властивості певних хімічних сполук або різноманітні механічні властивості матерії…
От і вся людська картина світу!
Причому ті, хто кричить про новаторство братів Вачовських і к/ф «Матриця», очевидно, просто не в курсі, що аналогічна картина світу розроблялася в релігійно-містичних вченнях ще тисячі років тому. Наприклад, все це добре показано в індуїзмі, де існує поняття «майї» — ілюзії світу:
майя
Хоча про це знали і давні греки (той-таки Демокріт недарма казав, що на світі немає нічого, окрім «атомів, що трясуться в порожнечі»), і давні євреї (це таємні кабалістичні знання). Не стану розбирати, хто перший зрозумів, що наша картина світу — це гігантська ілюзія. Просто констатую, що це — прадавні знання…

Про «духовні щити» — в окремому коментарі...
16:49
+2
З «духовними щитами» не все настільки просто, як може здатися…

5.
В принципі, Святе Письмо дає можливість оздобитися «духовними щитами» різного ступеню міцності. Для цього зовсім не обов'язково мати «погляд Нео» — правила оздоблення Божим захистом і поводження з «духовними щитами», викладені в Святому Письмі, значно простіші. А отже — доступніші ширшому колу людей.

6.
Про «духовні щити» для себе я подбав давним-давно — ще на самому початку «лихих 90-х». Бо про свою місію на Землі на той час я був в курсі вже років 20 (хоча мені на той час, смішно сказати, ще 30-ти не виповнилося). Навіть основоположний роман свого життя встиг написати…
Але далі розпочалось таке хрінотіння — хоч вовком вий!!!
Куди б я не подав свій основоположний роман — або викинуть і дивитимуться на тебе, як на божевільного… або журнал закриється… або видавництво згорить — навіть таке бувало!..
Розпочнеш духові пошуки — раптом розпочинаєш сліпнути…
Або дочка з вікна третього поверху на бетонні плити впаде…
Коротше, в твоєму житті коїться справжня містика, ти це розумієш — але розумієш тільки ти один! А всі оточуючі тільки крутять пальцем біля скроні та списують все на неймовірні збіги обставин.
Ну, одного разу обставини збіглися… Ну, двічі… тричі…
Але коли обставини збігаються дивним чином буквально щодня — мимоволі починаєш називати це іншими словами.


7.
Я кілька разів змінював «духовні щити».
З «православним» було, як в старому к/ф «Олександр Невський»: «Эх, коротка кольчужка-то!..» ©

З «харизматичним» було нібито краще… але некомфортно: не мій «розмір»!
Тільки коли я зупинився на юдаїзмі — відчув: ось воно, моє рідне!!!


8.
З іншого боку, дозволити собі «кольчугу» я не можу — як вірно зауважив автор, тільки «щит»! Інакше не зможу бути письменником. Бо «кольчуга» передбачає всебічний захист від впливів світу, чого я собі дозволити не можу: адже художня белетристика пишеться не для «духовно стерильних» людей — отже, автор не може дозволити собі розкіш надійної ізоляції від впливів світу! Інакше вийде, як у Чехова в "Іоничі": «картонні» персонажі в нереальному світі, що не зачепить читачів.

9.
До речі, це завжди шокувало братів-харизматів, з якими я спілкувався раніше і спілкуюся досі. З їхньої точки зору, мета людського життя полягає виключно в ізоляції від впливів світського (читайте: сатанинського) за допомогою своєрідної «кольчуги» («панцира» тощо). Я ж їм доводив, що коли хочу залишитись письменником, то мушу (ой-вей!) спертися на «лезо бритви» нігтем мізинця лівої ноги, намотати на мізинець лівої руки тоненьку ниточку, що пов'язує мене із Всемогутнім, далі зануритися по маківку в будь-які пекельні впливи, маючи мінімальну опору й найтонший зв'язок із Всемогутнім — а потім витягнути самого себе звідти… й виконати свою місію, написавши черговий роман! Але інакше читачі мій твір не зрозуміють…
Братів-харизматів подібна картина завжди лякала (не кажу вже за православних). Тим не менш, вони завжди казали:
— Це дуже ризиковано, але роби, як знаєш, якщо так вважаєш.
Отож я й роблю. І «щит, підігнутий під тебе» — це якраз те, що треба.

10.
Тим не менш, не зважаючи на всі «щити», дістати мене можна — через моїх близьких. Оскільки на всіх моїх трьох жінок я один міцно віруючий, то мені доводиться захищати «щитом» їх також. Я не скаржусь: таким є обов'язок, насамперед, віруючого чоловіка щодо невіруючої дружини, прописаний в Біблії:

12. Іншим же я говорю, не Господь: коли який брат має дружину невіруючу, і згідна вона жити з ним, нехай він не лишає її.
13. І жінка, як має чоловіка невіруючого, а той згоден жити з нею, нехай не лишає його.
14. Чоловік бо невіруючий освячується в дружині, а дружина невіруюча освячується в чоловікові. А інакше нечисті були б ваші діти, тепер же святі.

(1 до Коринтян 7:12-14)

Якби я не виконував того, що написано в Святому Письмі, то не мав би права називатися чоловіком і батьком, а також, меншою мірою — сином. Отож і доводиться виконувати…

11.
Ясна річ, мої жінки дуже полегшили б мені життя, якби увірували глибше, а не на рівні пустопорожніх забобонів і красивих, та позбавлених сенсу традицій. Проте духовне насильство над ними здатне порушити атмосферу мирного співіснування в нашому домі… Я цього не хочу.
Хоча, повторюю, в наявному стані мене й можна дістати через будь-яку мою жінку.
Наприклад, я чудово розумію, що лежачим інвалідом став через мамині забаганки.
А коли почав писати белетристику спільно з дружиною — на неї негайно посипалися небачені раніше негаразди: то ментовський наїзд, то клієнти, то харківське начальство… то одне, то інше — але безперервно!!! З одного боку, вона сама дивується цьому потоку «бєспрєдєла», що пролився на неї після початку активної літературної кар'єри. Тим паче, вона весь цей потік не просто бачить — цілком усвідомлює, що чим гостріший роман ми пишемо і чим важливішу інформацію хочемо донести до українців, тим жахливіший «бєспрєдєл» ллється саме на неї!!! З іншого боку, нічого змінювати в своєму житті не хоче: ніякого «щита» для себе виправити (навіть хиткого «православного») не хоче, оволодіти українською мовою не тільки на рівні розуміння, але написання й мовлення — знов-таки не хоче…
А у дочки загалом вітер в голові: для неї все, що пов'язане з тонким світом — жахливі релігійні забобони. Ну просто все!..
Доводиться мені про духовний захист всіх трьох моїх жінок піклуватися.
А що поробиш?!
Кажуть, що одного істинно віруючого достатньо, щоб врятувати сім поколінь грішників.
05:58
+1
Усі ваші негаразди можна простіше пояснити, та чи навіть збагнете дослухатись до пояснень — інша справа
Ой, та мені постійно пояснюють «простіше»!
Знайшли, чим здивувати…
14:15
+1
Це із серії «сам такий»…
На жаль, це з іншої серії.
Втім, якщо дуже хочете — можете спробувати пояснити все простіше. А раптом здивуєте?..

UPD. Тільки врахуйте, будь ласка, що застосовувати «бритву Окками» треба обережно. Бо любителів розмахувати нею вистачає (власне, я й мав їх на увазі) — от тільки спрощення пояснень не завжди йде на користь самим поясненням. І я справді стомився від випадків, коли спрощені пояснення… загалом перестають щось пояснювати і перетворюються на безглуздя.
21:39
+1
Дякую! Можна було донести до мене інформацію простіше: сказати, що йдеться про трансерфінґ реальності Вадима Зеланда, я би зрозумів.

P.S. Уявляю, як за його методикою я починаю трансформувати відносини з моєю мамою… Одразу ж робиться дуже весело.


P.P.S. Звертаю Вашу увагу на певну початкову методологічну неточність. Ви спочатку написали: «Усі ваші негаразди можна простіше пояснити», — тоді як мета відеоролика інша: «Как создать счастливую жизнь
Таким чином, методологічно все летить шкереберть. Я думав, що йтиметься саме про «пояснення негараздів», а Ви послалися на методику «творення щасливого життя». Але я й без того Self Made Man! Я сам із себе вже давно створив, кого і як хотів. Став тим, ким хотів стати з дитинства. Абсолютно задоволений своїми досягненнями.

А отже, щасливий.
А тому методика створення щасливого життя від Вадима Зеланда… ну просто не для мене! Бо навіщо щасливому шукати щастя?! Від добра добра не шукають, а щастя від щастя не шукають і поготів…
Спробую пояснити наочно.
Беру я аркуш паперу й починаю виписувати на ньому, як би хотів мати такий світ, в якому я став письменником… Як раптом ловлю себе на думці: стоп, я ж вже письменник!!!
Тоді починаю розписувати, яке шалене кохання хотів би пізнати в цьому житті… І знов ступор: я шалено закоханий у власну дружину вже 32 роки!!!
І так скрізь. Бо я живу в тому світі, в якому хотів би жити!
А проблеми не у мене, а у моїх жінок: у мами, дружини й дочки…
05:11
+1
Коли «негаразд» це «не», то «гаразд» якраз «счастливая жизнь».
От любви до ненависти один шаг — или наоборот
05:54
+1
Як обійтись без сили волі
Вся моя сила волі вичерпалася разом із самовпевненістю раз і назавжди після того, як моя донька випала з вікна 3-го поверху старого будинку (рівнозначно 4-му поверху нового будинку). Коли я тримав на руках свою донечку, яка могла померти будь-якої хвилини, то раптом зрозумів: жодна сила волі не допоможе мені врятувати донечку…
Було це в серпні 1992 року. Зараз у нас на календарі вересень 2016 року. Таким чином, це чудове відео, на превеликий жаль, запізнилося на:
2016-1992=24 роки
Даруйте…
Ну, то персонально я дуже щасливий! Негаразди ж не зі мною стаються… При чому я до негараздів своїх жінок?! Вони зачіпають мене лише «по дотичній», а не безпосередньо.

Останні «негаразди», які сталися зі мною, були 3 операції поспіль з протезування ніг. І було це у вересні 2013 — у березні 2014 років. Але ці «негаразди», у підсумку, обернулися позитивом, оскільки:
1. я не брав безпосередньої участі в Євромайдані, на якому журналісти діставали гумовими кулями в лоб, що мені категорично протипоказано (я якби не операції, я би стопудово стирчав на барикадах з фотоапаратом і диктофоном);
2. мене зняли з обліку в військкоматі та й загалом «списали» в ліжко, й таким чином я нарешті можу повістю присвятити життя літературній творчості — тим паче, мої жінки тільки «за»!
Отже, мої останні негаразди були й загули. В царині літератури маю свіжі успіхи.

Тоді про що йдеться, про які «негаразди» в моєму житті, чи можете уточнити?..
У відео йдеться про те, що ніяка сила волі не допоможе без цілісності — рух в єдиному напрямку прагнень усіх тіл-планів (фізичний, ефірний, астральний, ментальний (лебідь, рак та щука)) і з використанням ними керуючого інструменту Душі — задля пізнання можливостей Духу в їх-його безперервній динаміці — так як можливо ВСЕ…
Саме ті негаразди що сказав — чи гаразди
06:24
+1
Річ в тім що це Душа — матриця для побудови усіх станів. А стани в свою чергу фіксуються в тілах (фізичне, ефірне, астральне, ментальне). Тіла вибудовуються по ходу життя і стають досить сталими тобто чим доросліша людина тим більше зусиль на всіх планах необхідно примінити задля їх корекції, а всі труднощі в житті як раз дають шанс на ці переміни. Та коли будь який із планів має перевагу, а інший не поспіває за ним — наприклад ментальний досяг високих рівнів вібрацій, а фізичний і надалі «барахтається в багнюці» — тут запускається механізм лебідь, рак та щука котрий при подальшому нехтуванні призводить до запуску механізму прискореної реінкарнації Душі котрій легше при перевтіленні вибудувати потрібні якості в тілах для подальшого загального росту сутності.
07:46
+2
Друже Тимуре, з твоєї оповіді я дізнався й про інші випробування, в які тебе занурено. Ти лежачий інвалід. Дружина мучиться з ногою. Дочка випала з третього поверху на бетонну плиту. Тут і думати довго не треба. Це напад на тебе. За що? Своєю літдіяльністю ти ЗМІНЮЄШ світогляд українців. ХТО нападає? Той (ті), хто не хоче таких змін СВІТОГЛЯДУ УКРАЇНЦІВ.
Саме так, друже!!! Я це зрозумів ще десь в 1992-1993 роках. І хоч я тоді не займався політичною діяльністю (як ти, наприклад — участю в Русі), проте встав на персональний двобій (якби сказати «високим штилем» — на персональний ґерць) з тією ворожою силою в якості письменника.
Але всіх, хто має зі мною справу, доводиться попереджати про можливі негаразди. Бо я знаю, на які підлості здатна та сила, тоді як люди не знають.
11:59
+2
А от я не можу бути ПЕРСОНАЛЬНО ЩАСЛИВИМ, коли з моїми рідними трапляються негаразди. От знаю, що співчуття перетягує на мене частину провини і кари за неї від того, кому співчуваю, а продовжую співчувати.
Ясна річ, я теж відволікаюсь на те, щоб допомогти жінкам подолати їхні негаразди — аякже?! Але ж я за них не відповідаю… Недарма я намалював схему в матеріалі, який ти помітив і прокоментував лише сьогодні:

Мама для мене, на превеликий жаль, не ідеальна родичка (бо вона все життя нагло лізе в нашу з Оленою сім'ю й досі хоче керувати нами). Дочка також не ідеальна родичка (свого часу моя мама насильницьки відсторонила мене від її виховання, попри мої застереження, й тепер це вилазить боком і мені, й моїй мамі). Тому з мамою та донькою у мене рівень відкритості на взаємного порозуміння — 40-50%, не більше.
Тільки з дружиною пощастило — таки маємо десь 95%.
Але це обертається тим, що на 50-60% мама з дочкою і на 5% дружина для мене — «чорні скрині». Й навіть з дружиною, з якою у мене найвищий рівень взаємного розуміння, ситуація наступна: я не знаю, які коники можуть викинути оті її 5%!!!
У мене є лише мобілізаційний план авральної допомоги на випадок шваху.
Наприклад, в березні 2015 року, хоч я ще не оговтався від операцій і став безробітним, нікому не потрібним — але коли на її фірму наїхали менти, я їй забезпечив вихід на адвоката, на одного з депутатів ВРУ, на Антикорупційний комітет, на ветеранську організацію Управління «К» (антикорупційного) СБУ — і все це, не злізаючи з дивану. Я підготував до публікації пару статей про її ситуацію. Знайшов вихід на телевізійників-слідаків. Зрештою, допомагав зорганізувати й налагодити роботу виїзного пункту її фірми на нашій кухні… А також знайшов у соцмережах профілі ментів, які на неї наїхали, і всю можливу інфу, включно з приватними адресами і телефонами… Плюс молитви: оскільки наїзд був дуже потужним, я попросив молитися за її ситуацію ще одного мого друга — я тобі приватним чином писав про нього, це той конструктор, кого син-професор забрав до США.
Отже, я не кинув її напризволяще, не думай такого! Я миттю мобілізував всі можливості щодо здійснення їй допомоги, де тільки можливо. Інша річ, як вона моєю допомогою скористалася.
І третя річ — що вона могла би попередити ментівський наїзд! Але для того мала би сама викувати собі «щит»… А от цього вона робити не хоче! А я замість неї зробити цього не зможу…


UPD. Ясна річ, аналогічні плани «мобілізаційної» допомоги у мене є і щодо мами з донькою на різні випадки життя. Просто обсяг цієї допомоги менший, ніж для дружини…
От знаю, що співчуття перетягує на мене частину провини і кари за неї від того, кому співчуваю, а продовжую співчувати.

То в цьому й полягає план темних сил: змусити тебе взяти на себе те, в чому ти апріорі не винний! Погодься: інша людина не є відкритою для тебе на 100% — бо це вже «взаємне розчинення» в іншій людині, що по-своєму небезпечно. Але якщо так, то ти не можеш ні контролювати, ані опікати іншу людину на 100%. Тим паче, інша людина (навіть дружина) не може з тобою узгоджувати свої плани на 100%… Але тоді є та «зона», яку ти можеш прикрити у близької людини, але є і та зона, де ти її не можеш прикрити при всьому бажанні! Отже, якщо ця людина (навіть найближча!) потерпає в тій зоні, де ти її не можеш прикрити — не бери на себе провину за це! Про захист в тій зоні людина мусить подбати сама. А якщо не подбала… Ну, надай екстрену допомогу, щоб людина максимально швидко «залатала дірку», загоїла рану. Поспівчувай. Але не бери за себе відповідальність за це! Для того у дорослої людини є своя голова на плечах — мусить думати головою.
12:02
+1
Вікторе, дякую тобі за відео!

Випадкові Дописи