До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Зодіакальні хрести: що це

Зодіакальні хрести: що це

Якщо стихії наділяють людину стійкими якостями і темпераментом, то хрести визначають вкладену в неї життєву стратегію і форму розвитку. Ще один астрологічний метод пізнати себе краще.

Кардинальний хрест

Овен, Рак, Терези, Козеріг

Що спільного у, здавалося б, настільки полярних знаків? По-перше, поява кожного з них [точніше, проходження Сонця цими знаками — Т.Л.] пов'язана з важливою орбітальною подією: Овен і Терези — це рівнодення (день = ніч), початок Рака — час літнього сонцестояння (найдовший день у північній півкулі), а початок Козерога — зимове сонцестояння (найкоротший день в північній півкулі). По-друге, саме в цей час, якщо вірити західним календарям, відбувається зміна пір року. Не випадково цим знакам відведена роль першопрохідців, лідерів, ведучих, а не тих, кого ведуть. Відсутність динаміки, руху для них є згубною. Його [кардинального хреста — Т.Л.] представники не бояться брати на себе відповідальність за ухвалення рішень або зустріти перешкоди на своєму шляху. Вони незалежні, оперативні, самостійні, імпульсивні. Для них дуже важливо почуватися «тут і зараз». Часом, їхні дії скидаються на реактивний викид енергії, яка так само швидко може і згаснути. Люди з кардинальним хрестом здатні стояти біля витоків будь-якої справи, але не всі можуть довести її до кінця.

 • Овен — генератор ідей, ініціатор. Йому варто звільнити себе від усього, що сковує, гальмує і може пригнічувати — тільки так він доб'ється успіху і зможе привести до заповітної мети інших.
 • Рак — ініціатор руху в емоційній сфері. Представники цього знаку можуть вдихнути в будь-який процес життя, «виховати» в оточуючих потрібні риси для успішної реалізації проектів.
 • Терези відповідають за партнерські відносини. Один з найсправедливіших знаків, володіє дипломатичним талантом. Терези об'єднують людей, вміють грамотно вибудувати бесіду і знайти необхідний компроміс у справах.
 • Козеріг — лідер, який починає практичну реалізацію будь-яких проектів. Поки інші лише придивляються до задачі, Козеріг негайно береться за справу, виходячи зі своїх талантів, активів і ресурсів. Досягає успіху, якщо ставить перед собою конкретну мету. Вирізняється дисциплінованістю й терпінням.

Фіксований хрест

Телець, Лев, Скорпіон, Водолій

Представники цих знаків відповідають за середній місяць кожної пори року, входження в них Сонця пов'язано з періодом затвердження, розквітом. В цей час люди зазвичай повністю звикають до зміни навколишньої природи і почуваються більш комфортно, не очікуючи різких потрясінь. Це позначилося і на специфіці знаків фіксованого хреста. Його носії — люди ґрунтовні, витривалі, з великим запасом внутрішньої енергії, стабільні, здатні до тривалої концентрації уваги, з добре розвиненою інтуїцією. Вони підхоплюють ідеї новаторів і з ентузіазмом продовжують розпочату справу, настирливо просуваючись до мети. Консервативні, послідовні, спираються тільки на власний досвід, дбайливі й віддані. Вони можуть легко стати майстрами обраної справи.

 • Телець — знак великого терпіння і наполегливості. Його відмінна риса — стабільність. Тому в будь-якому проекті Тельцю відведена роль людини, яка здатна тривалий час підтримувати зусилля команди і не опускати планку.
 • Лев символізує творчий початок, великі здібності до здійснення креативних планів. Може завоювати популярність і повагу в потрібних колах, якщо виявить наполегливість і спрямує свої таланти на здійснення конкретної, благої мети.
 • Скорпіон — знак заповзятості, яка необхідна для просування роботи в потрібному напрямі. Живиться позитивним настроєм і навіть інтимною енергією інших знаків. Скорпіон незмінно домагається успіху, якщо йому вдається відчути і зрозуміти емоційні мотиви інших.
 • Водолій має здатність тривалий час займатися одноманітною роботою, старанно засвоювати нову інформацію в будь-якій сфері діяльності. Стабільний і послідовний. Його успіх — опанування інноваційних сфер, пов'язаних з майбутнім.

Мутабельний хрест

Близнюки, Діва, Стрілець, Риби

Знаки, у яких виражений мутабельний хрест, відповідають за останній місяць кожної пори року. У цей момент Сонце перебуває ніби в порубіжному стані, прощаючись із ознаками часу, що минає і готуючись до майбутнього. Звідси і відчуття нестійкості, ненадійності, невизначеність, очікування змін, змішування сьогодення і майбутнього — все це ширяє в повітрі. Спільні риси цих знаків — гнучкість розуму, мінливий настрій, хороша інтуїція. Це люди-універсали, здатні адаптуватися до будь-яких обставин і зовнішніх чинників. Відносно кар'єри — їм вдаються проекти, пов'язані з перетворенням процесу, вирішенням незвичайних ситуацій. У справах Близнюки, Діва, Стрілець і Риби, як правило, спираються на чужий досвід, шукають схожі обставини в минулому.

 • Близнюки блискуче орієнтуються в будь-яких потоках інформації. Вони моментально пристосовуються до будь-яких умов, манери спілкування співрозмовника. Однак тріумф у справах Близнюків пов'язаний, швидше, з їхньою імпровізацією і можливістю розкрити інтелектуальний потенціал.
 • Діва прекрасно розбирається в матеріальних цінностях. Її сила — в здатності виправляти помилки інших, редагувати дії і коригувати ситуації. Діва знає, як зробити роботу більш ефективною.
 • Стрілець завжди сповнений різних ідей. Його сила — в безмежному потенціалі. Вміє транслювати оточуючим філософічні ідеї, високі моральні принципи і навіть релігійні постулати. В обов'язки знака входить навчання оптимізму і коригування негативного ставлення.
 • Риби — знак відповідає за емоції. Здатність до творення і багата уява можуть стати надійним фундаментом для знака. Мрії й фантазії — їхній робочий інструмент.
+2
351
RSS
Дуже вдала стаття. Майже все правильно. Сумніви викликає лише здатність Водолія довгий час виконувати одноманітну роботу.
Водолій має здатність тривалий час займатися одноманітною роботою,

Цей знак взагалі дуже непостійний, для нього буде точнішим визначення: «Постійні зміни, хронічна реорганізація».
Мав щастя бути дуже близько знайомим з одним стопудовим Водолієм — Анатолієм Ігнащенком.

Мені теж здалося, що опис Водолія не схожий на нього. Анатолій Федорович, так би мовити, просто фонтанував ідеями і проектами, при цьому легко перестрибував з одного на інше!
Так само фонтанував різноманітними історіями з життя великих людей: Нестора Махна, Сидора Ковпака, Сальвадора Далі (якого він знав особисто), Франсуа Міттерана (також знав особисто) та ін…
Щоправда, до тих історій була додана значна частка його власних фантазій — це я виявив, коли Анатолій Федорович почав розповідати іншим дещо і про мене, грішного: в цих оповідках хронологія «стрибала» згідно з його бажаннями, на сюжет «накручувалися» дуже яскраві деталі, яких просто не могло бути… Хоча в підсумку все виглядало яскраво і дуже красиво.

Втім, його професія (архітектор) і вимагає витримки під час одноманітної роботи… Спробуй-но без належної витримки накреслити щось або розробити цілий архітектурний проект… Ігнащенко ж був архітектором із світовим ім'ям!

У вашого знайомого чотири планети в Козерозі. А вони найкращі архітектори і будівельники.
Ого!!!
17:19
+2
Дякую за статтю, Тимуре. Я ОВЕН, а дружина Рак. Описання сходиться. Тепер буду знати, що ми причетні до КАРДИНАЛЬНОГО ХРЕСТА. ІГНАЩЕНКО — це він розробив геніальний проект меморіалу жертвам Бабиного Яру?
Я теж причетний до кардинального хреста. Моя дочка також.

Натомість дружина й моя мама відносяться до іншого — фіксованого хреста…


Так, Ігнащенко є автором меморіалу в Бабиному Яру. Задум там був справді геніальним, але його спаплюжили за персональною вказівкою Щербицького. Ігнащенко мені ту історію розповідав…

А в добу Незалежності України загалом почали ліпити, хто що хоче, причому з Ігнащенком навіть радились не завжди… хоча головним архітектором меморіалу «Бабин Яр» формально лишався він.
Зокрема, я тут розповідав історію ЄОКЦ-МПОЦ «Спадщина», то я довідався про все саме завдяки Ігнащенку: його покликали, типу, в якості «весільного генерала» — схвалити заздалегідь підготовлений проект, тоді він терміново перетелефонував мені, попросив взяти ноги в руки і стрімголов примчати в Будинок архітектора, де все відбувалося. Я ж озброївся всією своєю хуцпою та увірвався на закритий розгляд в Будинок архітектора, й доки організатори оговталися й викинули мене звідти — вже мав на руках всю необхідну інформацію + 3 коментарі від різних архітекторів. Коментар Ігнащенка записав по телефону. Й видав стільки перцю, що адептам «попиляти» мериканське бубло «Джойнту» одразу ж запекло в одному місці…

Ну нічого, сподіваюсь, це було на користь справі міжнаціонального миру в Україні.
21:14
+1
Козеріг — лідер, який починає практичну реалізацію будь-яких проектів. Поки інші лише придивляються до задачі, Козеріг негайно береться за справу, виходячи зі своїх талантів, активів і ресурсів. Досягає успіху, якщо ставить перед собою конкретну мету. Вирізняється дисциплінованістю й терпінням.


Як приємно читати про себе _сміюсь _сильно_сміюсь

Випадкові Дописи