Пропозиції щодо нових розділів сайту

Група розвитку сайту.

Пропозиції щодо нових розділів сайту

Виношу на загальне обговорення пропозиції щодо додавання нових розділів на наш сайт. Хочу почути ваші думки, чи це дійсно нам потрібно.

Книги

Більшості з нас попадались книги, які мали великий вплив на нашу свідомість і дуже нам сподобались. Такі шедеври хочеться постійно перечитувати та ділитись інформацією про них з іншими. Можна створити окремий розділ зі своїми полями де розповідати про свої улюблені книги на тему духовного розвитку.

Переклади

На даний момент на українській мові досить мало матеріалу, який стосується нашої теми. Найвідоміші книги видаються переважно англійською, іспанською, російською та іншими мовами. Пропоную почати заповнювати цю прогалину шляхом публікації в нас перекладів цікавих матеріалів на інших мовах. Це можуть бути статті, уривки книг, інтерв'ю відомих людей та інше.

Цитати

Інколи одна влучна цитата може принести більше користі ніж прочитання цілої статті. Пропоную створити окремий розділ для цікавих цитат. Потім, найцікавіші з них можна виводити окремим банером на головній сторінці.

0
470
RSS
15:26
Гарна ідея, це дуже добре коли зібрана вся цінна інформація, посилання, мудрі цитати, від усіх світлих і тих що вже «не сплять». Пора прокидатись діти!
16:37
Вишуканість походить з міста, а мудрість з пустелі.
17:16
Френк Херберт. Дюна " Мода приходит из городов, а мудрость — из пустыни." З`явиться чудова нагода для тебе подати дану цитату у відповідний розділ сайту. До речі щодо імені «До», то не він і не вона, мабуть золота середина (вибачте), щодо звуку «до», «оум», «ю»… можна створити статтю для обговорень.
Чудова ідея. До книг і цитат варто додати ще й фільми, які вчасно попалися на очі і вплинули на світосприйняття. Щодо перекладів, то це було б класно, якщо у когось буде вільний час для цього.
22:22
За фільми я забув. Фільми також треба. Дякую, що нагадали!

Щодо перекладів, то я думаю, що більшість з нас часто читає цікаві статті на російській мові. І скопіювати все в перекладач і виправити кілька помилок перекладу зовсім не важко і робиться дуже швидко.
Статті ми і так зобов'язалися перекладати українською. А от книги цікаві теж є переважно російською. А їх уже так не перекладеш.
Маю ще одну пропозицію. Може зробити рубрику «Свій до свого по своє»? Там можна розказувати про свої власні вміння і таланти або ділитися враженнями від українських виробників. Хоча це може вважатися рекламою.
12:15
Статті ми і так зобов'язалися перекладати українською. А от книги цікаві теж є переважно російською. А їх уже так не перекладеш.


Книги навряд чи варто інтенсивно перекладати. Бо це вже потребує багато сил. Краще якимись іншими способами популяризувати українську мову і тоді перекладом будуть займатися самі видавництва зі своїх меркантивних міркувань :)

Я думаю, що просто в типі матеріалу «Пост» додамо на вибір 3 категорії: Мої думки, Перепублікації і Переклад. Щоб потім можна було легко сортувати при перегляді і зрозуміти де думки автора публікації а де інші матеріали.

Маю ще одну пропозицію. Може зробити рубрику «Свій до свого по своє»? Там можна розказувати про свої власні вміння і таланти або ділитися враженнями від українських виробників. Хоча це може вважатися рекламою.


Щодо вражень від українських виробників. Мені здається, що це дуже мало стосується теми сайту. Таке краще зробити на НО :)

Щодо своїх власних вмінь, то про це можна створити пост в блозі і дати на нього посилання на сторінці свого профілю.

Щодо реклами. То трошки пізніше можна зробити розділ «Оголошення». Там можна буде безкоштовно рекламувати послуги, які стосуються тематики сайту.

Хоча, якщо мені буде потрібна платна астрологічна консультація, то я до Вас і без реклами звернусь :))))
Астрологію я і так уже добре рекламую. ;))) І для своїх вона безплатна. А от часом шукаєш якийсь товар чи послугу, і нема гарантії, що натрапиш на якісний. А тут можна своє БіБіСі зробити.
12:50
+1
Нам треба подумати, які поля будуть в типі матеріалу «Книги».

— назва книги і автор українською
— думка автора публікації про книгу
— назва книги та ім’я автора мовою, якою можна знайти книгу в інтернеті або в магазині (якщо відмінна від української)
— офіційна коротка анотація книги (українською)

Здається, більше нічого не треба

12:52
+1
Щодо типу матеріалу «Фільми».

— назва фільму українською
— думка автора публікації про фільм
— назва фільму мовою, якою його можна знайти в Інтернеті (якщо відмінна від української)
— офіційна анотація фільму (українською)
— вставка трейлера (якщо є на ютубі)
— вставка фільму (якщо є на ютубі).
13:03
Згадав є сайт щодо перекладу і книг 7promeniv.com.ua/perlyny-sofii.html що скажете, може когось запросити до себе
13:32
І для відеороликів теж створю окремий тип матеріалу із наступними полями:

— назва українською
— думка автора публікації про ролик
— вставка ролику
— теги
09:31
Через 2-3 дні я увімкну нові форми для додавання рекомендованих Книг, Фільмів, Відеороликів, Цитат. Це будуть нові розділи сайту. Тому прошу згадати хто що останнім часом цікавого читав чи дивився і підготувати короткі тексти про те чим Вам сподобались ця книга чи фільм і чому варто на них звернути увагу.
а в одному пості можна буде вказувати і відео і фільм і книжку? бо вони спільні.
11:28
Можна буде створити 3 різні пости для фільму, відео і книжки і поставити всюди посилання з одного на інше. Або можна буде створити звичайний пост в блозі де написати про все зараз.

Справа в тому що для книг, відео та фільмів різні форми створення зі своїми полями для заповнення.
19:53
Думаю, які категорії створити для книг та фільмів, щоб потім можна було легко фільтрувати.

Книги: науково-популярні, художні
Фільми: документальні, художні, науково-популярні

Що ще додати?
Класифікація фільмів є на багатьох сайтах для он-лайн перегляду. Можна просто скопіювати.
Для книг теж уже є класифікації на сайтах для скачування.
23:05
Воно то так, але там переважно все розбито на жанри. А нам потрібні види фільмів чи книг і то не всі.
Але я трохи покопався в цих видах і жанрах і думаю, що поки що буде без категорій. А потім коли буде занесено багато книг і фільмів, зможемо краще класифікацію придумати.

Випадкові Дописи