Ви є тим, що ви думаєте

Ви є тим, що ви думаєте

Наш безмежний Всесвіт є величезною енергетичною мережею, в якій абсолютно все і кожен з нас з'єднані на енергетичному рівні. Існує тільки одне Джерело життя, яке виражає себе через людину, тварину, рослину і мінерал. Ніщо не відокремлене від цієї енергетичної мережі.

Квантова фізика виявила цю істину давно. Матерія не настільки щільна, як може здатися на перший погляд. Матерія є нескінченним потоком світлових частинок, які утримуються певною формою невидимих сил.

Вчені виявили, аналізуючи будь-яку матерію, аж до найменших елементів, поза межами атомів і субатомних частинок, що все зводиться до однієї явної початкової субстанції, від якої все існуюче бере свій початок.

Матерія, по суті — це «Застиглий Дух». Частинки фотонів або частки світла, застигли або уповільнені вібрацією таким чином, що ми, як людські істоти, можемо сприймати їх.

Цей Універсальний Дух або первородна Речовина лежить в основі всього: твердих тіл, рідини, газу або ефіру. Кожна людина, тварина, рослина чи мінерал походить від цієї первісної субстанції. Всі вони різні за виглядом, але всі були «народжені» з одного «Джерела». Вони різні тільки за складом і вібрацією.

Ми всі єдині з «Джерелом», яке проявляється в кожній живій істоті. По суті, немає ніякої різниці між нами та іншими істотами. Кожна істота є виразом Життєвої Сили, але в різному і унікальному стані розвитку і вираження.

Хтось вважає за краще називати це Силою, Богом, хтось називає це Аллахом, Брахмою, Космосом, Джерелом Життя і таке інше. Що справді важливо, то це якість відносин, які ми вибудовуємо з нашим власним життям. Чим кращою є якість, тим кращий наш зв'язок Зо-Всім-що-Є.

Всесвіт є живою сутністю з невимовною інтелектуальною операційною системою. Закон, який є в основі всього — «Закон тяжіння» або «Творчий принцип».


Творча сила думки

Закон тяжіння передбачає, що кожна душа створює свою власну реальність, ґрунтуючись на своїх глибоких віруваннях і переконаннях в житті. Й цю правду дедалі більше і більше людей відкривають в своїх пошуках сенсу життя.

Думки є феноменальною творчою силою. Думки є конструкторами Універсальної матерії і тому вони є творцями нашого досвіду в кожен момент часу. Світ, з яким ми співпрацюємо, є одним з найбільших «рефлекторів» нашого внутрішнього ставлення до життя, наших внутрішніх вібрацій. Життя насправді є грою. Енергія рухається по колу. Це означає, що ми можемо приймати тільки на одній хвилі, на яку ми налаштовані, і на якій вели передачу. Це немовби ефект бумеранга. Кожен з нас є передавачем і приймачем водночас.

Наші думки, почуття, наміри і очікування — це ніщо інше, як хвилі енергії, що випромінюються на певному енергетичному рівні. Одного разу відправлені, ці хвилі з'єднуються з аналогічними хвилями і повертаються до нас посиленими.

Порівняйте це з радіопередавачем. Якби ми налаштували наш радіопередавач на хвилю 102 МГц, було б неможливо отримати щось з іншої частоти. Ми ведемо передачу за допомогою наших думок і почуттів безперервно і притягаємо, немов магніт, все це на тому ж самому частотному рівні.

Наші найприхованіші переконання насправді ніколи не залишаються всередині нас, але збираються на глибокому енергетичному рівні з вібраціями всіх сутностей, які резонують з нашим енергетичним рівнем. Ці заяви про себе реєструються на несвідомому рівні навколишнім світом. Вони спрямовуються у Всесвіт і з'єднуються з подібними енергіями, немов у приказці «рибалка рибалку бачить здалеку».

Ви напевно чули від інших людей: «Ми те, що ми думаємо». Чи є в цьому висловлюванні велика істина? Чи можуть наші думки насправді мати настільки величезний вплив на наше життя?

Кілька років тому був проведений наступний експеримент. Учитель увійшов до класу, де навчалися діти від шести до семи років, і сказав їм про те, нібито було доведено, що діти з блакитними очима розумніші й навчаються краще, ніж діти з зеленими або карими очима. Результати були негайними і вражаючими. Блакитноокі діти взялися виконувати завдання на більш високому рівні у всіх аспектах. Два місяці по тому, учитель викликав дітей на спеціальне засідання і сказав їм, що зробив жахливу помилку. Але вибачився і сказав, що було доведено, що діти з карими і зеленими очима є розумніші й навчаються краще, ніж діти з блакитними очима. Знову ж таки, результати не змусили себе чекати, блакитноокі діти почали виконувати завдання на звичайному рівні розвитку, тоді як діти з карими і зеленими очима почали показувати кращі результати.


Що все це засвідчує?

Якщо ви щиро вважаєте, що ви розумний, ви будете діяти як розумна людина.

Якщо ви впевнені, що ви творчий, ви будете діяти творчо.

Якщо ви впевнені, що ви успішна людина, ви будете діяти як успішна людина.

І таке інше і тому подібне.

Ми всі живемо відповідно до того, як себе оцінюємо. Ця самооцінка тривалий час не створюється нами, але складається з думок і переконань інших людей щодо нас, і того, у що вони хочуть змусити нас повірити. Ймовірно, що ми всі можемо згадати ситуації, в яких ми були залякані зауваженнями інших людей, які здавалися нешкідливими, але дуже впливали на нас.

Зауваження ці провели з нами разом все наше життя. Це дуже погано, коли люди перестають вірити в свій потенціал і нічого не роблять. Вони повинні зробити перший крок через створену собою або іншими людьми обмеженість, перш ніж отримають більше свободи в житті.

Більшість людей вірять тільки в те, що вони бачать на власні очі. Пробудження духу ж вимагає віри, перш ніж ви можете це побачити. Важливо знати, що сила духу впливає на всі ваші дії й людські контакти. Важливо розуміти закон тяжіння.


Робота сили думки

Ключ до свободи полягає в наших зв'язках з нашими думками і почуттями, переконаннями, які ми вибираємо і розумінням того, що ми не жертви обставин. Свобода визначається тим, що ви вибирає і створюєте, це не те, що стається з вами, за «збігом», через випадкове місце, випадкових людей, або везіння.

Думки, які ви повторюєте весь час, стають вашими переконаннями.

Ці переконання викликають внутрішні образи.

Ці внутрішні образи впливають на наші почуття й емоції.

Емоції, що неодноразово з'являються, створюють шаблони поведінки або звички.

Звичка висловлює себе через випромінювання.

Це випромінювання створює наш життєвий досвід.

Наш життєвий досвід формує наші переконання.

Наприклад, подумайте про здійснення вашої мрії. Поряд з цими думками починає діяти уява. Ви починаєте бачити себе в ситуації виконаної мрії у всіх прекрасних деталях. Ці образи викликають відчуття щастя, радості, подяки та інших позитивних емоцій. Чим більше ви бавитеся з цими емоціями, тим більше вони стають шаблонами, звичками — основою ваших дій. За якийсь час вашого випромінювання у зовнішній світ, інші люди починають ставитися до вас на рівні ваших відчуттів. Цей досвід, як-от вдалі, щасливі, раптові зустрічі і таке інше, підтверджують ваші початкові думки про те, що ваша мрія виконується.

Те ж саме стосується і негативних думок. Якщо ви бачите себе незначним і недостойним, ваша уява вишукує підтвердження для вашої підсвідомості. Вона знаходить старі спогади невдач, ситуацій, в яких ви зазнавали поразки і не задовольняли ваші внутрішні очікування. Ці образи створюють негативні почуття, як-от розчарування, страхи та почуття нестачі. Вони стають шаблонами почуттів відсутності безпеки і впевненості в собі. Ви випромінюєте ці негативні емоції іншим людям, і вони починають ставитися до вас відповідно до ваших почуттів. Якщо ви не вірите в себе, хіба ви можете очікувати, що це робитимуть інші люди? Оскільки ви не вірите в себе, ви відчуватимете більше відмов, і менше удачі та щастя буде у вашому повсякденному житті й у спілкуванні з іншими людьми.


Заключні слова щодо сили думки

Підіб'ємо підсумок:

Думка (внутрішнє переконання) + Фантазія (візуалізація) + Відчуття (емоції) + Поведінка (звички, дії) + Випромінювання (підсвідомий вплив на навколишній світ) = ДОСВІД.

Наш розум має необмежені здібності до вивчення нових речей. Ми використовуємо тільки 10% від наших здібностей, інші 90% просто не досліджені. Найважливішим кроком до відкриття своїх прихованих здібностей є встановлення контактів з цими здібностями. У нас є сили, щоб зробити крок з цієї масової свідомості й обрати наші життєві переконання.

Ми повинні запрограмувати нашу підсвідомість в позитивному напрямі. Пам'ятайте: те, що ми сіємо в нашій підсвідомості, ми пожнемо в матеріальному світі. Наш розум може бути нашим ворогом або союзником. Якщо ми говоримо собі, що можемо щось зробити, нам, безумовно, це вдасться. Наша підсвідомість негайно знайде причини для дублювання цієї заяви.

Як сказав Генрі Форд: «Думаєте ви, що можете або що не можете, ви завжди праві»!

+2
1036
RSS
19:25
+1
Гадаю, що цей матеріал особливо сподобається тим, хто перебуває у «просторі гри»!
21:33
+2
Мені подобається визначення: матерія — це застиглий дух. Дякую, Тимуре.

Випадкові Дописи