До Гармонії - Разом!      Детальніше про сайт

Дні Чорного Місяця

Дні Чорного Місяця

Чи помічали ви за собою напади неконтрольованого негативу? Або відчуття, що все йде шкереберть? А може, буває так, що ви готові ні з того, ні з сього зірватися і накричати на недбайливого колегу за, здавалося б, незначний проступок? Або посваритися з найкращим другом через дрібницю? Якщо так, то ви — один з тих, хто дуже гостро відчуває цикли Місяця. І я говорю зараз не тільки про жінок, але і про чоловіків. Так-так, дорогі чоловіки, ви також можете бути схильні до циклів Місяця.


Що означають Дні Гекати?

В астрології є таке явище, як Місячні цикли. Вони починаються і закінчуються певними днями, так званими днями Чорного Місяця або Днями Гекати — це два дні до і два дні після Нового місяця (Молодика) кожного місяця (28, 29 і 2, 3 місячні дні). Це — найскладніші дні місячного циклу.


Геката — давньогрецька богиня місячного світла, темного чаклунства, заборонених знань, отрут, знахарства і потойбічного світу. І, як символ всього невідомого, богиня Геката знайшла уособлення в зворотному боці Місяця, який недоступний погляду людини. За легендою, лише кілька днів у місяці вона може повністю управляти Місяцем, і цей час вважають небезпечним і важким.

Дні Гекати характеризуються підвищеним нервовим станом людей, погіршенням їх психологічних і життєвих активів. У цей час активізується наша темна підсвідомість, тому відбувається так багато випадків неконтрольованих спалахів люті, частішають конфлікти між людьми.

У цей час збільшується слабкість, емоційна нестійкість, стомлюваність, підвищується депресивний, пригнічений стан. Астрологи рекомендують в цей час відмовитися від великих навантажень і не приймати важливих рішень.

Можливо це здасться дивним, але найгостріше на дні Гекати реагують чоловіки. Вони замикаються в собі, стають непоступливими, конфліктними, їх охоплюють похмурі думки, і в деяких випадках вони можуть стати агресивними.

Але не варто вважати, що в цей час єдиний вихід — замкнутися в будинку і не виходити на вулицю. Якщо використовувати особливості цього часу, то Дні Гекати можуть допомогти.

Наприклад, Дні Гекати дуже добре допомагають розібратися зі справами. Вважається що справи, завершені в цей час, особливо дуже складні, закінчаться найбільш сприятливо. Дні Гекати допомагають очистити розум, звільнитися від непотрібного вантажу емоцій, краще зрозуміти і прийняти самого себе. Цей час дуже вдалий для розвантажувальних днів, постування. А другий і третій місячний день — найкращий час для початку дієт і позбавлення від шкідливих звичок. Людина в дні Гекати звільняється як на фізіологічному, так і на енергетичному рівні від зайвого лушпиння.

Дарунки Гекати

Люди ж, народжені в ці дні, вважаються наділеними даром Гекати. У таких людей надзвичайно сильно розвинена інтуїція, часто вони виявляють в собі дар до екстрасенсорики. Люди, народжені в дні Гекати, мають величезну енергетику, їх внутрішня сила може як допомагати, так і руйнувати. Такі люди з дитинства відчувають своє покликання. Володіють неймовірною харизмою і магнетизмом.

У таких людей досить складний характер, знайти до них підхід непросто, але, якщо вже ви змогли завоювати їхню довіру і любов, будьте впевнені, що ця людина піде за вас і в огонь, і в воду. Більш відданих друзів, більш вірних коханих складно уявити. Якщо така людина любить — то це почуття вона пронесе крізь роки, і залишиться вірною своєму обранцеві до кінця.

Як зробити дні Гекати вдалими?

Наостанок дозволю дати вам невеликі практичні поради, які допоможуть найбільш безболісно пройти через цей складний період:

— Постарайтеся не починати нових справ, не підписувати нових документів.

— Намагайтеся не брати і не давати в борг, не оформляти кредитів та інших боргових зобов'язань.

— Не піддавайтеся негативним емоціям, не ведіться на провокації.

— Не робіть необдуманих вчинків, не приймайте імпульсивних рішень.

— Якщо Ви відчуваєте, що готові зірватися, виконайте нескладну методику дихальної енергетичної гімнастики: закрийте очі, зробіть 5-7 глибоких вдихів, сконцентруйтеся на відчуттях теплого повітря, що проникає в груди, уявляйте, як це тепло починається в легенях і з кожним вдихом розширюється, поки не охопить все тіло. Побудьте кілька секунд в стані тепла. Зробіть глибокий видих. Усе! Ви готові до нових звершень!

Нехай Темні дні Місяця принесуть вам тільки хороше!

Кілька слів від перекладача на додаток.

Найближчий Молодик буде в неділю 30 жовтня, тому Дні Гекати будуть з п'ятниці 28 жовтня по вівторок 1 листопада. Вони співпадають з осіннім шабашем відьом, Геловіном. Сонце і Місяць будуть в Скорпіоні, а це найпідступніший знак Зодіаку.


+2
381
RSS
Дякую, цікаво!
21:11
+2
Гадаю, Дзвінко, що варто кожного місячного циклу вказувати дні Гекати. Це будуть практичні рекомендації відвідувачам сайту. Але як воно все це діє?
Є місячний календар. І певні дні місячного циклу вважаються хорошими, а інші поганими для певних справ.

Випадкові Дописи