КЛІНТОН чи ТРАМП (2016)

КЛІНТОН чи ТРАМП (2016)

8 листопада 2016 р.

В цей день відбудуться вибори президента США. Хто переможе: Гіларі Клінтон чи Дональд Трамп? Оскільки Трамп і Путін заявляють про взаємну симпатію, то українці в більшості настроєні на користь американки. А я ось сумніваюся, пригадуючи історію Білла Клінтона й Моніки Левінськи. Та й у Трампа, здається, вітер у голові, якщо він сподівається домовитися з Путіним, а це означає примирити добро зі злом.

Американський полковник

У жовтні-16 в Києві побував капітан першого рангу морської піхоти США. Він є прихильником України і розповів про дивні речі. Сказав, що у США громадська думка настроєна проти Путіна й Росії. Підкреслюючи свою симпатію до Трампа, Кремль сподівається, що американці через це відвернуться від нього й не оберуть президентом. Сам же цей полковник є прихильником Трампа і надіється, що він швидко розбереться, що й до чого і рішуче виступить проти Росії – розпалювача нової війни.

Українські інтереси

Наш інтерес в тому, щоб мати потужних союзників у всьому світі, таких, як США. А хто буде президентом США – жінка чи чоловік, майже однаково, бо НАМ СВОЄ РОБИТЬ. Назріває зміна правлячих еліт і прихід до влади молодих патріотів, які рішуче змінять Україну в напрямку до достатку й процвітання. Бажано, щоб це відбулося при зовнішній підтримці і без великих потрясінь.

Хай же буде!

+3
660
RSS
12:41
+1
Я не американський полковник, який мені, відверто кажучи, байдужий.

Я всього лише український капітан запасу, списаний з ППО в піхоту, а вже звідти відправлений «в одвічний бан» як лежачий інвалід. Однак я органічно не перетравлюю спроб щось мені силоміць нав'язати! Тому я й сам прекрасно бачу, як нам нав'язують «хорошу місіс Клінтон». І це мені вкрай підозріло!!!

І загалом, у мне таке враження, що ВВХло розклало «пасхальні яєчка» в усі кошики! Це так само, як в 2010 році змагалися Янукович з Тимошенко…

Тому я запасся попкорном і чекаю на 8 листопада.
13:34
+2
Друже, я також капітан у запасі. І теж мотострілецькі війська. Реально колись на навчаннях командував взводом. Це було в 1975 р. в січні в лютий мороз і в снігах по коліна на полях Січеславщини. А той полковник має єврейське походження й був вивезений у США У 1978 р. Він зробив гарну військову кар'єру. Твій висновок про ДВІ КОРЗИНИ підтримую.
21:01
+2
Дзвінко, а чому пишуть Trump, а читають Трамп? Чому не можна написати англійською Tramp?
Я не Дзвінка
… проте в англійській мові «u» в закритому складі читається як «а».
Тоді як «а» в закритому складі читається як «е». Тому твоє «Tramp» має читатися «Тремп».
В англійській мові так заведено. Там пишуть стіл, а читають — крісло. Це старий анекдот, ще зі школи. Мабуть тому мені англійська так і не далася.
09:01
+2
Я сперечаюся із своїми онуками про англійську мову. Вони кажуть, що ця мова чітка й легка для вивчення. Я ж кажу, що не може бути так, коли, наприклад, звук "і" передається кількома способами: як "і", «у» і навіть «ее». Як пишеться, так і говориться (1) і мало винятків з правил (2) — ось критерії легкості для вивчення й користування певною мовою. Українська більш економна мова. В порівнянні з російською, то так відсотків на 10. Тимуре, ти перекладаєш свої твори сам. Ти це помітив? Недавно дізнався, що в китайській мові кожен ієрогліф можна прочитати чотирма способами: через різний тон! А як комп зможе перекласти з китайської?
Українська більш економна мова. В порівнянні з російською, то так відсотків на 10. Тимуре, ти перекладаєш свої твори сам. Ти це помітив?

Так, давно помітив, що українські тексти за обсягом (кількістю друкованих знаків) трохи компактніші від російських! Причому це справедливо для обох напрямків перекладу: перекладаєш з української на російську — текст «розбухає», перекладаєш з російської на українську — навпаки «всихає».


До речі, за кількістю друкованих знаків англійські тексти компактніші, ніж українські!
Я сперечаюся із своїми онуками про англійську мову. Вони кажуть, що ця мова чітка й легка для вивчення.

Принципова відмінність англійської та української мов полягає в іншому. В англійській мові 12 часів для дієслів, звідси — точність дії, виховувана на рівні мови. В українській мові лише 3 часи, а враховуючи активний чи пасивний стан дієслова — максимум 6 дієслівних форм. Звідси певна «безшабашність» українців, виховувана на рівні мови.
Наприклад, українською мовою достатньо сказати: «я обідав» — ото й усе! В англійській же для випадків «я обідав», «я обідав о 13:00 годині» та «я обідав в той час, як щось відбулося» — вживаються 3 різні форми дієслів.

Натомість в українській мові 7 відмінків, а в англійській — лише 2.
Ну, й кількість літер: 26 в англійській проти 33 в українській…

Недавно дізнався, що в китайській мові кожен ієрогліф можна прочитати чотирма способами: через різний тон! А як комп зможе перекласти з китайської?

Хтозна, хтозна… Я так розумію — вельми приблизно. Навіть «машинний» переклад з російської на українську (і навпаки) виглядає кострубато, що вже казати за китайську!

Але не журись: у в'єтнамській мові ситуація ще гірша — бо там існує не 4, а до 7-ми способів прочитання ієрогліфів!!! Тому саме в'єтнамців називають «найбільш музичними» з усіх народів світу.
22:35
+1
Як міжнародна мова ідеальний варіант — Есперанто. Але його час ще не настав. Думаю, настане через років 30.
Щодо англійської, то добре що вона стала міжнародною замінивши французьку, бо з вивченням французької мабуть все набагато важче.
19:11
+1
Дякую, друже, за пояснення. Наші ліванські онуки всі вільно володіють англійською, навіть 5-річна Юля. Таке нам, селянським колгоспним дітям навіть не снилося. Таки я маю відразу до англійської в оновному з-за звуку, схожого на «з» (th).
Дзвінко, хто на твою думку переможе на виборах?
Я не дуже розуміюся на американській політиці, але чомусь здається, що Хіларі програє на виборах. А от чидадуть Трампу виграти, не знаю.
Парі астрологів
Серед астрологів думки розійшлися.
22:27
+1
Ось є такий канал NEWSONE, а прочитують це так: Н'ЮСВАН. Як це ONE перетворилося у ВАН?
22:43
+2
Прочитав я, Дзвінко, що думають астрологи. Деякі дивуються, що Трамп взагалі дожив до сьогодні. Відірвана голова або прострелена шия. І все ж може бути обраним саме Трамп, бо нині час парадоксів.
22:51
+2
Не знаю наскільки точні мої погляди, але я в цих виборах президента США вбачаю боротьбу між «оранжевим» і «зеленим» світом (згідно теорії спіральної динаміки)
Трамп — типовий представник бізнесу, який орієнтований виключно на ефективність і прибутковість, а Клінтон — типова чиновник з орієнтацією на «демократичний соціалізм» і ЕКО.

Думаю, що швидше за все переможе Клінтон з відривом десь в 10 відсотків, що ознаменує собою перехід американців на зелений рівень. Після того Америка буде все більше втрачати свій вплив в світі і можливо втратить свою провідну позицію в міжнародній економіці. Проте зробить великий прогрес в галузі освіти, медицини, захисту природи. Тобто у всьому, що притаманно «зеленому рівню розвитку» по спіральній динаміці.
В загальному, думаю, після перемоги Клінтон, США будуть ставати все більше схожими на Швецію та інші скандинавські країни.
14:29
+2
Доброславе, коли США ставатимуть все більш схожими на Швецію, то на яку країну згідно із СПІРАЛЬНОЮ ДИНАМІКОЮ ставатиме схожою Україна?
00:09
+1
Згідно з думкою пана Пекара, посилання на виступ якого я дав, Україна має шанси стрибнути зразу з синього рівня на зелений, оминувши оранжевий, саме завдяки подіям останніх років.
Хоча на зеленому рівні теж є багато недоліків. По справжньому високий — жовтий рівень.
Цікавий семінар Валерія Пекара! Красно дякую за посилання!
Щодо перестрибування помаранчевої фази…
Не думаю.
Навіть події останніх років доводять, що українці обирають дуже-дуже (якщо не сказати — занадто) повільні темпи змін. З одного боку, безперечний плюс — відсутність «моря крові», яким всі лякають всіх повсякчасно. Ось свіженький тизер «Слуги народу — 2»:

Якби таке сталося в реалі, ми би всі були вже по горло в крові за один день…
Але цього не сталося — принаймні поки що. Як результат — розчарування мас. Бо «за що боролися?!»
Зате немає «моря крові»… Ну, гинуть люди в АТО — але ж це десь там, в Донбасі!.. А тутешній людській масі воно все байдуже.
Отже, на мою хлопську думку, «перестрибування через помаранчеву фазу» не станеться.
07:35
+2
І я передивився вказану лекцію. Дякую, Доброславе! Помітив, що Валерій Пекар досвідчений та ерудований лектор. Від нього я вперше дізнався, що в Китаї колись палили книги і забороняли будувати кораблі, сподіваючись таким чином зберегти імперію. Приємно було побачити повен зал молодих підприємців. це ж діялося весною 2014 р.! Щодо СПІРАЛЬНОЇ ДИНАМІКИ. Багаторівневе мислення і свідомість таки є серед людей. А оскільки саме свідомість править світом, то звідси і вся різноманітність
поведінки людей і устроїв. Є думка, що мислення і свідомість не є наслідком діяльності мозку, а результатом взаємодії із БОЖЕСТВЕННОЮ СВІДОМІСТЮ. Мозок діє лише як приймач. Отже вся ця різноманітність саме так задумана і впроваджується. Божа мета, мабуть, у навчанні й вдосконаленні людей і переході їх до Со-Творчості. Перехід США і перескік України до зеленого, екологічного устрою життя це лиш питання часу. Я ще раз дякую, тобі, Доброславе за те, що ти свого часу відмітив і оцінив моє передбачення, що В МАЙБУТНЬОМУ ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ УКРАЇНИ ЗБАГАТЯТЬСЯ ЗЕЛЕНИМ КОЛЬОРОМ ЖИТТЯ.
05:59
+2
5 листопада 2016 р. ця замітка опублікована в газеті ОБУХІВСЬКІ ВІСТІ на с.3. Прийшов до думки, що вибори в США закручуються драматично. Це приводить до значних переживань по всьому світу. А може й мета саме в тому, щоб зібрати побільше емоційних виплесків?
Можеш не сумніватися, що це так і є!
07:31
+1
Станом на ранок 8 листопада-16 за даними Ройтерс і Економіст Гіларі Клінтон має 90% на перемогу у виборах. Як подумати, то нащо ситим американцям якісь потрясіння, пов'язані з непередбачуваним Трампом?
10:42
+2
ну, що ж, мої прогнози не справдилися як і прогнози соціологів і букмекерських контор.

Американцям поки що ще «зелений рівень» не світить. Хоча часто, щоб зробити стрибок треба трохи відійти назад.

Але якимось шоком чи розчаруванням для мене такий результат точно не став. Таке відчуття що саме так і мало бути і все буде добре для України.

Надіємося, що протягом місяця-двох Трампа введуть в курс справи і розкажуть як він має захищати інтереси США. І тоді можна буде очікувати набагато жорсткішої політики США по відношенню до Росії.
Сумніваюся, що
протягом місяця-двох Трампа введуть в курс справи
. Скоріше його «виведуть» зі справи зовсім.
15:13
+2
Не забувайте, що політика це така штука, де прийнято говорити одне а робити зовсім інше.

Згадайте, що було коли Буш став президентом. «Перевантаження відносин з Росією» і таке подібне. Тоді ще його звинувачували, що він занадто теплий з Росією. А згадайте чим все закінчилося. США повністю переграли Росію у міжнародній політиці, якщо брати до уваги «кольорові революції». Путіну залишалось тільки спостерігати як прихильні до нього тирани втрачають владу, а деякі й «відправляються на той світ».

Час все розставить на свої місця.
08:40
+1
А таки так, Доброславе: ЧАС ВСЕ РОЗСТАВЛЯЄ НА СВОЇ МІСЦЯ. Гадаю, в нас сильно нагнітали страхи, пов'язані з Трампом. ЖИТТЯ ВМІЄ ПОСТАВИТИ НА КОЛІНА (Валер'ян Підмогильний).
15:19
+3
16 жовтня католицька церква Сан-Дієго, штат Каліфорнія, розіслала лист парафіянам, в якому говорилося, що ті, хто проголосує за Демократичну партію на виборах, буде горіти в пеклі.

«Голосувати за демократів — смертний гріх. Відразу після смерті душі тих, хто помер в смертному гріху, відправляються в пекло», — говорилося в пам'ятці.

Краще б написали: «Голосувати за демократів — смертний гріх. Відразу після смерті душі тих, хто помер в смертному гріху, перевтілюються в Сімпсонів!»
Було би прикольніше!

Сімпсони
15:28
+3
Також якщо вірити цій публікації:

Крім католиків, Трампа також підтримали і протестанти. Тут варто звернути увагу на штати, які традиційно підтримують республіканців. Це Техас, Луїзіана, Монтана, Небраска, Арізона, Алабама і інші — так званий «біблійний пояс Америки». Більшість з них знаходяться в центрі і на півдні країни. Особливість цих штатів — підвищена релігійність і аграрний характер економіки. Велика промисловість — це в основному пріоритет півночі країни.


Нагадаю, що в Україні, сільська місцевість «з підвищеною релігійністю» це в основному аудиторія Ляшка. Тому нічого дивного тут немає.

До того ж на виступах Трампа панувала особлива атмосфера, схожа на рок-концерт. Він пересувався по країні від штату до штату тільки на особистому Boeing 757. Коли він прилітав до аеропорту, його зустрічав забитий людьми ангар. «Купа плакатів, десятки камер, тисячі мобільників, які все це знімають, виходить Трамп — і натовп просто злітає з котушок. Таке відчуття, що те, що відбувається навколо — це рок-концерт. Люди просто впадають в екстаз від того, що вони прийшли і публічно побачили кандидата в президенти. це нормально для секти або відданих фанатів музичного виконавця, але такий вислів радості від зустрічі з політиком — це дивно „


Мені така атмосфера нагадує виступи протестантських проповідників. Тому не дивуюсь що вони всі підтримували Трампа.
Я ще в середині «нульових» читав, що політичний менеджмент вже починає змінюватися тривіальним товарним маркетингом. Політиків «втюхують» електорату прийомами, які нагадують агресивний товарний маркетинг.
20:03
+1
Справдилося моє передбачення. Трамп виграв. А може на його портреті навмисно згущували фарби?
Навмисно, еге ж!
22:56
+1
Це твої смішки?
Друже, я писав тиждень тому:

Однак я органічно не перетравлюю спроб щось мені силоміць нав'язати! Тому я й сам прекрасно бачу, як нам нав'язують «хорошу місіс Клінтон». І це мені вкрай підозріло!!!

Якщо продовжити цю думку, то в якості альтернативи «хорошій місіс Клінтон» мас-медіа нав'язували мені (та й усім нам) образ "поганого містера Трампа". Мені це було зрозумілим вже давно. Тому я, звісно, і посміхаюся.
06:50
+2
Отже, друже, вибори — це маніпуляція людською свідомістю в чистому вигляді. Та й сам Трамп талановито підігравав створеному образу грубого, неотесаного, недалекого, свого в дошку+ чоловіка. Мета: щоб за нього проголосувала більшість — білі, неосвічені, ображені. Друга мета: отримати СПЛЕСК НЕГАТИВУ по всьому світу від обрання «грубого, неотесаного, непередбачуваного+». Насправді Трамп розумний, талановитий, договороздатний+. Інакше він не став би мільярдером. Дивуюся, як багато людей попалися на цей мега-обман.
Нічого дивного насправді! Інстинкти — дуже потужна річ. Недарма я писав на НО етологічни матеріали… Шкода, що не маю часу на відновлення й розширення теми тут, на Світочі.

Але — колись, колись!..
А ми все ще чекаємо.
21:47
+2
Подивився, що Трамп мій ровесник: нам по 70. Він молодший на 2 місяці, бо родився 14 червня 1946 р. Бізнес- будівельна індустрія, транспорт та інше.
Питання: чи може літня людина мати достатньо сил та ідей для того, щоб вести цілий світ у майбутнє, бо всі рівняються на Гамерику, як не крути.
Не знаю, наскільки коректною виглядає моя відповідь… Але ж Мойсей дожив до 120 років. А якщо врахувати 40-річне блукання пустелею, то на час виходу з Єгипту йому було 80. І нічого — на гору Синай (Хорив) видирався ще й як! А гори там крутенькі…
06:30
+2
Додам, що цей 70-літній Трамп вже 10 років має третю дружину і 10-літнього сина. А всього має 5 дітей і 8 онуків. Та вік є вік. Краще себе почуваєш в 40 років ніж в 70, а тим паче у 80. Телевізійники кричать, що це була спецоперація і, що в Росії рано раділи: Ялти-2 не буде. Дзвінко, пройшла інформація, що вчені навчилися ставити на ноги паралізованих (чіп у мозок).

http://rexwiederanders.weebly.com/uploads/2/0/5/7/20577108/9791502.jpg?377
Майбутнє уже настало.
Як не дивно, але мені щойно кинули посилання на відео, де згадуються ці чіпи! Зараз повішу це відео на Світоч, тоді дам перехресне посилання…

UPD. Повісив!
08:13
+1
Красно дякую, друже Тимуре! Дякую й тобі, Дзвінко, за коментарі.
14:31
+2
Можу лише повторити:

Я ще в середині «нульових» читав, що політичний менеджмент вже починає змінюватися тривіальним товарним маркетингом. Політиків «втюхують» електорату прийомами, які нагадують агресивний товарний маркетинг.

Оця стаття з «МК» є наочним підтвердженням того простого факту, що Трампа втюхали американським виборцям методами прямого агресивного товарного маркетингу — от у чім криється секрет його перемоги!

«Якщо ви відкриваєте бургерну, людям потрібно пояснити, що ваші бургери хороші, та змусити їх прийти до закладу, — говорить джерело, близьке до Трампа. — Приблизно те ж саме з виборами: ви повинні дізнатися, що потрібно людям, а потім переконати їх: ваш продукт є найкращим».

09:25
+1
Дізнався, що Трамп в школі витворяв таке, від чого вчителі сивіли. У 13 років батько віддав юного телепня у військову академію. І Трамп вчився там успішно і закінчив її. Отже він знає, що таке порядок і дисципліна.
07:23
+2
Є такий сайт ОТКРОВЕНИЯ. Там Абсолют заявив у січні-17, що за 45-го президента (Трампа) скоро забудуть як за торішній туман. А з Росії щезне ЗЛОДІЙ. Цей 2017 рік — рік великих змін. Січень цього року вже позаду, а великих змін ще нема.

Випадкові Дописи