Що таке супермісяць та як він впливає на представників усіх знаків зодіаку

Що таке супермісяць та як він впливає на представників усіх знаків зодіаку

Астролог розповів, що таке супермісяць та чого від нього очікувати представникам усіх знаків зодіаку.

У ніч з 14 на 15 листопада на Землі побачать найбільший супермісяць за останні 70 років. Наступного разу спостерігати унікальне природне явище можна буде лише у 2034 році.

Астролог проекту Одруження наосліп Олексій Котенко розповів, що таке супермісяць та як він вплине на представників усіх знаків зодіаку.

Супермісяць – це астрономічне явище, коли повний місяць або молодик збігається з перигеєм місячної орбіти – моментом найбільшого зближення Місяця і Землі.

Завдяки цьому явищу, яке відбувається через рух супутника по еліптичній орбіті, Місяць здаватиметься більш яскравим та матиме гігантські розміри.

Астролог стверджує, що 14 листопада утвориться наступна конфігурація: Місяць буде в опозиції із Сонцем та Чорним місяцем (апогей місячної орбіти). Місяць відповідає за настрій, самопочуття, душевний стан, Сонце – за життєві сили та его, а Чорний місяць виступає каналом тонкої енергії. Тож саме через незвичне положення небесних тіл супермісяць вплине на усі знаки зодіаку.

Утворена конфігурація має напружений характер і провокує душевні хвилювання, невдоволення собою й іншими людьми. Тривоги виникатимуть без будь-яких причин або стресу.

Вплив Чорного Місяця в цьому поєднанні може з одного боку пробудити високомірність та гординю, а з іншого – зробити вразливим та породити необгрунтовані страхи. Ці зміни особливо відчують люди, які народилися в повний місяць.

Супермісяць 14 листопада може викликати тривогу, занепокоєння, навіть дрібні невдачі будуть сприйматися болісно.

Щоб уникнути негативних наслідків, Олексій Котенко радить не розпочинати в цей день важливі проекти, більше відпочивати, наприклад, переглядаючи позитивні фільми, та правильно харчуватися. Ідеальний спосіб розслабитися – медитувати.

Уникайте імпульсивних рішень і залишайтеся привітними та доброзичливими до оточуючих. Якщо ж у вас виникає невдоволення собою, використовуйте його як стимул для самовдосконалення!


Мій коментар.

Місяць дійсно відповідає за настрій та зовнішній прояв емоцій. А от Чорний Місяць або Ліліт є не стільки каналом тонкої енергії, скільки точкою спокуси, яка керує темними (в значенні не розкриті, таємні) емоціями, почуттями, бажаннями. Це ще й те, чого ми так соромимося, що не можемо зізнатися у цьому бажанні навіть самим собі. Тому в цей день можна втратити голову і наробити дурниць, бо Сонце, джерело нашої сили, з'єднається з найглибшими закапелками душі. І Его переможе сумління, логіку, честь і внутрішній закон.

+2
626
RSS
Дякую за статтю!
00:46
+1
Гадав, що сьогодні вдасться на Супермісяць подивитися, натомість на небі непроглядні хмари, а з неба падає сніг… сніг… сніг… Схоже, так триватиме і цю ніч, і наступну. Ех-х-х!..
12:49
+1
Друже, ще не пізно
Написано: в ніч з 14 на 15.11.16 р.
Я знаю, але маю великі сумніви, що сьогодні вночі розвидніється.
06:49
+2
Місяць в перигеї найближче до Землі і ми його бачимо. ДЗвінко, то що, в цей же час на орбіті є ще один Місяць (Чорний) = Ліліт? Чи це видумка? Вчора в неділю в нас в Красному валив сніг, починаючи з 15=00, до цього йшов дощ. ДОвелося по снігу копати пізню редьку. Руки задубіли. Але тачку накопав
БУдуть вітаміни…
Ні, пане Анатолію, на небі не буде двох Місяців. Чорний Місяць або Ліліт — це апогей місячної орбіти, найвіддаленіша точка орбіти, по якій Місяць рухається навколо Землі. Цю точку НЕ ВИДНО, її положення вираховують математично.
Дякую, Дзвінко.
13:04
+1
А я таки побачив цей Місяць учора о 23=00. Його сяйво пробивалося через хмари. Стогодні о 4=00 теж був яскравий Місяць. А наскільки він зараз ближче до нас?
15:03
+2
Середня відстань Місяця до Землі 385000 км. Відстань сьогоднішнього супер-Місяця до Землі 363300 км. Отже це десь на 23000км ближче в порівнянні з середнім значенням відстані. Так ось чому сьогодні Місяць був такий яскравий і ніби більший аніж завжди.
Саме так

Випадкові Дописи