Що за папку потрібно вибирати при створенні нового посту в блозі?

Технічна підтримка користувачів.

Що за папку потрібно вибирати при створенні нового посту в блозі?

Папки — це функціонал, який дозволяє користувачам краще відсортувати свої публікації, щоб потім в разі потреби була можливість швидко знайти якусь із них.

Також завдяки цьому інструменту, користувачі отримують можливість побачити тільки ваші матеріали на певну тему. В той час як сторінка певного тегу або категорії показує відповідні публікації всіх користувачів.

Ці папки відображаються зразу під самою публікацією

Також коли на сторінці профілю користувача під аватаром вибрати певний тип матеріалу (наприклад, «Блог»).

Ви побачите всі публікації користувача з можливістю їхньої фільтрації по папках.

Якщо ж Ви вважаєте цей функціонал непотрібним, можете просто пропускати поле вибору папки при створенні публікації.

+2
849
RSS
20:13
+2
Дякую за цю пораду про папки.
Ну от, тепер твоя сторінка блогів виглядає вже значно зручнішою для пошуків інформації, хоча ти ще не все порозкладав… А коли завершиш сортування, то буде ще зручніше! _чудово
Це зручно також з іншої точки зору: ти можеш відслідковувати ступінь наповнюваності окремих тек. Якщо окремі розділи переповнятимуться — з них можна буде з часом вичленовувати нові — менші за обсягом.
Наприклад, у мене переповнена тека «Людські стосунки». Я проаналізував зібрані там матеріали й виокремив з неї нову теку — «Маніпуляції». Бо маніпулювання людською свідомістю хоча і входить до теми людських стосунків, але все ж є окремим напрямом…
Або якщо побачиш, що є парочка занадто дрібних розділів (де є буквально лічені матеріали) + ці розділи далі не розвиваються — можливо, їх варто злити з іншими, більш потужними…
Таким чином, ти наочно побачиш сферу власних інтересів в динаміці за окремими напрямами _чудово
06:20
+2
Вже розклаа у ПАПКИ перші 45 своїх дописів. Системна робота. Дякую, друже Тимуре. за наполегливість. Переглядаючи свої дописи, це ніби оглядав своє життя. Так швидко воно летить. Тижні просто пролітають!
11:23 (відредаговано)
+1
Переглядаючи свої дописи, це ніби оглядав своє життя.

От бачиш, як корисно переглядати вже написане тобою раніше! А в систематизованому вигляді орієнтуватися в масиві матеріалів легше тобі ж насамперед! Отже, ти вже можеш працювати на Світочі не хаотично, а системно — це завжди краще.
_підморгую _підморгую _підморгую

Так швидко воно летить. Тижні просто пролітають!

Тоді переглянь ще й цей допис, виставлений мною позаторік…

Випадкові Дописи