Легкий спосіб створювати публікації

Група розвитку сайту.

Легкий спосіб створювати публікації

Шановні користувачі, хочу звернути вашу увагу на один дуже простий спосіб створювати нові публікації.

В нас часто виникали досить палкі дискусії. І там можна було зустріти коментарі на 3-4 абзаци. Причому такі коментарі переважно пишуться швидко, тому що складаються з думок і емоцій, які виникли при прочитанні коментарів інших людей.

Якщо такі великі коментарі є відповіддю на одне запитання співрозмовника, або думкою користувача про публікацію, пропоную виносити їх в окремий пост. В такому випадку Вашу думку зможе прочитати набагато більше людей і в нас збільшиться активність на сайті.

Щоб створити такий пост потрібно тільки придумати для нього назву, щоб винести її в заголовок і на початку публікації вказати, що даний допис є відповіддю на такий-то коментар іншого користувача.

Для того, щоб вставити посилання на коментар, який надихнув Вас на цей пост, потрібно взнати його точну адресу. Для цього треба над коментарем клікнути по символу "#". Тоді в адресному полі вашого браузера з'явиться точна адреса обраного коментаря. Виглядає вона приблизно так: http://svitoch.in.ua/12-stvoryuemo-pravyla-saitu.html#comment_187

Тому на початку вашої публікації напишіть "Публікація є відповіддю на цей коментар", і до слів «цей коментар» додайте потрібне посилання через кнопку вставки посилання.

І під коментарем іншого користувача, який надихнув Вас на публікацію, обов'язково вкажіть посилання на ваш пост, щоб було зрозуміло, що він є продовженням дискусії.

+2
568
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!

Випадкові Дописи