Історія однієї принцеси в листуванні

Історія однієї принцеси в листуванні

День 1.

Дракон
Королю і Королеві.
«Ваша дочка — принцеса, у мене. Якщо протягом одного місяця ви не надасте мені викуп в розмірі тридцяти фунтів золота (в злитках) і п'яти фунтів дорогоцінних каменів (переважно алмази, сапфіри та рубіни), вона буде мною з'їдена.
Дракон».
День 2.
Король та королева
Дракону
«Шановний Дракон! З дитинства нам втовкмачували, що ви — виключно злісне, корисливе, підступне і самолюбне створіння. Але зараз ми бачимо, що це неправда! Ми не знаходимо слів, щоб висловити вам подяку від імені всього народу нашого королівства. Ваш героїчний вчинок буде занесений в історичні книги! Ваше ім'я стануть оспівувати менестрелі! Вашу статую в повний зріст ми вже замовили у кращого скульптора. Крім усього іншого, ми видали указ, про нагородження вас орденом «Героя Королівства», до якого додається нагорода в розмірі шістдесяти фунтів золота (в злитках) і десяти фунтів дорогоцінних каменів (алмази, сапфіри та рубіни). Ми дуже б хотіли віддячити вам особисто за таку самопожертву.
Просимо вшанувати нас своєю присутністю на святкуванні, присвяченому «Дню звільнення від принцеси», яке відбудеться п'ятого числа цього місяця.
Король та королева
P. S. Велике вам людське СПАСИБІ! ».
День 17.
Дракон
Королю і королеві
«Хитрі людці! Ви виманили мене на своє свято! Напоїли! Змусили підписати пакт «Про неповерненні принцеси»! І все це за жалюгідні шістдесят фунтів золота і десять фунтів дорогоцінних каменів! Так, знай я заздалегідь, з ким зв'яжуся, ні за які скарби не погодився б на цю авантюру! Ваша чортова принцеса перетворила моє благополучне драконівське життя на справжнє пекло! Це неможливо більше терпіти!
… Може, я поверну вам сто двадцять фунтів золота і двадцять фунтів дорогоцінних каменів і… принцесу? І забудемо про пакт? А? Можна, можливо? Ну будь ласка!
Дракон.
P. S. Увійдіть в моє становище, я ж вимираючий вид!
P. Р. S. Ну, будь ласка, будь ласка, будь ласка! »
День 18
Король та королева
Дракону
«А це вже ні! Ви визнані героєм королівства, так проявіть мужність і героїзм! Несіть ваш тягар доблесної самопожертви до самого кінця! Як кажуть з цього приводу королівські менестрелі, які вже склали балади про ваш подвиг: «З пісні слів не викинеш!»
Король та королева
P. S. Пакт розірвати неможливо (ми радилися з юристами).
P. Р. S. Ну реально, не можемо її назад взяти.
P. Р. Р. S. Але можемо спробувати пошукати якогось недалекого лицаря, який погодитися «врятувати» принцесу. Самі з ним розрахуєтеся… Просто з поваги до вимираючого виду… »
День 19
Дракон
Королю і королеві
«Добре. Знайдіть. Тільки скоріше. Можете йому сказати, що в печері дракона його чекає багата здобич… Двісті… ні, триста фунтів золота і сто фунтів дорогоцінних каменів. Якщо золото й діаманти його не цікавлять, пообіцяйте статую в два моїх зрости! Я оплачу! Брешіть! Викручуйтеся! Тільки умовите його, прошу! »
Дракон
P. S. А чи не підкажете, скільки коштує найняти армію? Ну там, тисяч десять… двадцять… п'ятдесят… сто тисяч повинні впоратися… »
День 28.
Лицар
Дракону
«Готуйся до бою, лиходій! Я — сер Річард Хоробрий, скоро прийду, щоб врятувати шляхетну принцесу з твого полону!
Річард Хоробрий»
День 28.
Дракон
Лицареві.

«Слава тобі, Господи! Слава тобі, Господи! Нарешті! О, благородний сер Річард Хоробрий, яке щастя! Приходьте! Я вас чекаю! Я матері з полювання так не чекав, як вас! Прошу вас, покваптеся! І «врятуйте» вже нарешті цю принцесу!

Дракон
P. S. А вам далеко їхати? Може вам якось доставку організувати, щоб скоріше дісталися? Можу по повітрю. Літати не боїтеся? »
День 38.
Король
Дракону.
«Здрастуй, Дракон. Вибач, що на ти, але ми ж, чоловіки, один одного завжди зрозуміємо і можемо обійтися без всіх цих ввічливушок-витребеньок… Загалом, ми тут з мужиками сіли, випили, поговорили. Я, Архиєпископ і Річард. Коротше кажучи, Річі — суперовий пацан. От якось шкода його посилати. Ми ж обидва з тобою розуміємо, що це безглузда жертва. Послати Річа рятувати принцесу — це як відправити на війну немовля. Це як віддати ведмедеві кошеня. Це ж як змусити шпіца боротися з тигром! Ти-то хоч полетіти від неї зможеш, якщо що… А він?… І Архієпископ каже, що краще послати екзорциста. І бригаду інквізиторів… про всяк ...
Король
P. S. Ну як ти там, взагалі, хвостатий?
P. Р. S. Респект тобі і уважуха — тридцять вісім днів протримався!».
День 39
Дракон
Королю
«Так надішліть вже хоч кого-небудь!!! І екзорциста! І інквізиторів! І армію! Кого знайдете!
Триматися немає більше сил! ..
Дракон.
P. S. Врятуйте мене, хто-небудь!… »
P. Р. S. Триматися немає більше сил! ..
P. Р. Р. S. Триматися немає більше сил!… »
День 45.
Дракон
Всім
«Коли-и-и-и-и ??????»

День 46.

Архієпископ
Дракону
«Шановний Дракон! Ви ж розумієте, що, пропонуючи Королю кілька днів тому послати своїх людей до вас, я був трохи… п'яний. Диявол, мабуть, ввів мене в спокусу. Одурманив мій розум вином, і думки мої затуманилися… Розумієте, в королівстві зараз складні часи. У Святої Інквізиції дуже багато роботи. А вже як екзорцисти зайняті! Ви собі не уявляєте… Загалом, боюся… не вийде ...
Р. S. Ну не вбила ж вона вас за сорок шість днів.
Р. Р. S. Не впадайте у відчай, відчай — гріх.
Р. Р. Р. S. Я за вас помолюся, хоч ви і тварюка богопротивна»
День 150.
Лицар
Дракону
«Мені розповіли… Пробач, брат ...
Р. S. Ти герой.
Р. Р. S. Ні я, ні мої братани-лицарі тебе не забудемо».
День 200.
Королева
Дракону
«Часто думаю про вас… Сподіваюся, ви ще читаєте наші листи… Сподіваюся, хоч надія ця і подібна тліючому вугіллю, що їх ще є кому читати… Іноді я відчуваю свою провину перед вами. Іноді мені здається, що ми вчинили з вами погано. Але ви нас теж зрозумійте, іншого шансу у нас не було!
Королева.
Р. S. Якщо ви ще живі і здатні читати листи, знайте, що душа моя сповнена великою вдячністю до вас.
Р. Р. S. Але ви самі напросилися… Хто вас примушував її викрадати?»
День 368
Король
Дракону
«Навряд чи ти ще дихаєш… Але раптом. Якщо що, я тут підметушився трохи. Загалом, зібрав армію. Сто тисяч солдатів, як і домовлялися. Вони згодні за десять фунтів золота і п'ять фунтів дорогоцінних каменів. Поки вони будуть її відволікати, ти зможеш втекти.
Король.
Р. S. Ну пробач, раніше не зміг.
Р. Р. S. Правда, не зміг. Ще й Архієпископ — падлюка, відмовляв… »
День 369
Дракон
Всім
«Пофіг. Я до неї звик. Ми тепер разом і заодно. Капець вашому королівству! »

© Владислав Скрипач
+3
490
RSS
02:07
+1

Дякую уклінно! Реготав!!!
06:50
+2
Я теж, Дзвінко, повеселився. Звернув увагу на те, як змінюється стиль у листах короля. Жінка може все!

Випадкові Дописи