День зимового сонцестояння. Коловорот.

День зимового сонцестояння. Коловорот.

Трошки з запізненням, але не критичним. Подаю цікаву статтю про особливості святкування цьогорічних Свят. Стаття з Фейсбуку, тому має свої особливості.


Багато хто за звичкою пов'язують з ним період планування на рік прийдешній — стільки бачу в стрічці намічених заходів з колажами бажань і іншими методами структурування майбутнього ...

Але звичка, незнання — це і є те, що нас підводить найчастіше.
У цьому році я б не рекомендувала займатися плануванням, стратегією на наступний рік.
Інакше доведеться весь рік по звичних граблях ходити: ретроградний Меркурій, який «править бал» з 19 грудня (а насправді навіть раніше — на тиждень як мінімум, що по ПриватБанку очевидно)) по 8 січня, звертає нашу увагу всередину, змушує повернутися до незакритих гештальтів, незавершених справ, недовиведених узорів… і якщо цією його енергією, уроками знехтувати, в нові плани всі названі недоробки увійдуть — і знову весь рік ходити по тому ж колі, не виходячи на новий виток спіралі ...
Тому, коли бачу чергове оголошення або заклик помагічити, попланувати, попродумувати рік прийдешній в найближчий, доноворічний час, хочеться сказати: «схаменись, дитинко!» ))) # Не нашкодь. почекай трохи!
Підведи підсумки, проаналізуй все, що було, розберися з вузликами, розправ петельки ...
А потім, з Різдва до Водохреща, на Святки — плануй на здоров'я! З урахуванням проведеного аналізу. Хто ж заборонить :)
Загалом, не поспішайте з цим зараз.
Всі ми в великому світі живемо, який на нас впливає, і не враховувати ці впливи щонайменше нерозумно.
Але хто ж заборонить по граблях ходити? А комусь, може, і не належить карму свою на даному етапі покращувати, — і тому трапляються йому фахівці не зовсім компетентні, а правильні знання навпаки, повз проходять.
Але якщо ви мене зараз читаєте, — значить, з кармою у вас не все так погано)) Попереджені — значить, :) озброєні
___________
АПД.
тут ось, в коментарях до одного з перепостів думку висловили, що написане тут — категоричненьке таке)) «я знаю — ви не знаєте»)) і що, мовляв, Йоль ніхто не відміняв ...
дорогі мої :)
я не можу знати, що ви знаєте або не знаєте.
я знаю тільки те, що знаю я. а ділюся — тільки тим, що знаю глибоко. настільки глибоко, щоб говорити те, про що говорю, коротко.

інформацію в цій нехитрій замітці можна розгорнути в семінар на годину або дві — стільки там нюансів і підтексту — з урахуванням інших транзитів, взаємодії кожного з них з натальною картою (і положенням Меркурія в цих картах) ...

але навіщо стільки букв?))
це замітка для тих, хто читає мою сторінку, а не публічний диспут з аргументами.
тим же, хто цікавиться трохи глибше, скажу:
так, Йоль ніхто не відміняв.
але хто сказав, що рік від року енергії простору в цей час не змінюються? не несуть свої відтінки? що # період_безчасся — зовсім чистий-пречистий лист?
і ось це ось новоріччя — воно таке.
в якому успіх року прийдешнього сильно залежить від ревізії року, що минає.
будьте усвідомлені. відчувайте простір.
і вам відгукнеться так, як треба. в резонанс з усім тим, що знаєте ви.
і нехай вам буде удача :)

Мої пояснення. З 19 грудня 2016 року по 8 січня 2017 року Меркурій буде ретроградним. Тому цього разу усі новочіні ворожіння-планування переносяться на Старий Новий рік. А зараз, до Різдва включно варто зробити ревізію прожитого в цьому році, підвести підсумки і поставити собі оцінку. Завсідники Світоча відчули це інтуїтивно, без моєї підказки. Це добре, бо свідчить про чистий потік енергії.

Свій звіт постараюся написати до Нового року.

+2
676
RSS
Хтозна, хтозна… Я ніколи (!!!) не дотримуюсь отих астрологічних рекомендацій. На мою думку, будь-які негативні впливи можна в разі потреби «проламати» молитвою. Себто, якщо Богові це буде потрібно, Він розчистить перед тобою шлях. А вже реалізація за тобою…
У нас з дружиною ситуація поки що така…
Щодо творчості, то в 2016 році ми планували написати 2 романи:

Точніше, один завершити й один написати «з нуля».
Той, що планували завершити, тягнеться ще з 2015 року. Ми були настільки впевнені в цій роботі, що я навіть наперед рекламував її:

— А що у Вас на під­хо­ді?
— Пишемо наш п’ятий спільний історичний роман під робочою назвою «Битва за престол», дія якого розгортається на межі XVI і XVII століть, це якраз смутні часи у Московському царстві, спроба поляків заволодіти московським престолом. Активну брали участь і литовські (фактично українські) князі. Головним героєм буде Роман Ружинський, син Кирика Остафійовича Ружинського, який теж відіграв видатну роль під час того походу, а також інші фігури. Загалом «Битва за престол» буде в циклі сьомим романом.

Але тут біда в тому, що ідея роману належить дружині, тож загальне бачення й керівництво — за нею, а не за мною! Вона «стопорнулася», причому залізно. Я вже пробував змінювати методи роботи — вона впирається… Що робити далі, я поки не придумав.
Тому працюючи «в паралель», я висунув ідею нового роману. Це вже не XVII століття, а ХХ. Тут «директором» був я, й ми цю роботу із зовсім невеличкою затримкою завершили і вже здали у видавництво.
Як компенсацію, зробили ще повість і цикл оповідань.
Чудово — але все не те…
Отож поки дружина намагається знайти в собі сили і сконцентруватися на завершенні «хвоста», я зачав новий проект. Він настільки оригінальний… що зараз в Україні ніхто подібного не пише — кажу це на повному серйозі. Ідею висунув наш видавець. З усіх авторів «Фоліо» я один (!!!) відгукнувся на його заклик. Концепцію твору ми обговорили з видавцем і дружиною загалом. Все «на мазі»… але перейти до реалізації нам заважає «хвіст» — незавершений роман з «козацького» циклу!!!
Отже, дружина концентрується — я простоюю…
Щоб зайняти себе, я й вирішив перейти потроху до реалізації новітнього проекту. Тут я «директор», тож я планую роботу. То датам виходить таке:

  • 5 червня ми з видавцем принципово домовилися, що зробимо таку роботу

  • 16 листопада (коли бодай один поточний роман було завершено) я повернувся до попереднього розгляду питання

  • 23 листопада ми остаточно визначилися, що пишемо це — хоча й не уклали досі жодної угоди

  • 6 грудня я склав точковий план майбутнього твору (продумав основні вузли, композицію, динаміку тощо)

  • 8 грудня була завершена передмова й розпочато написання 1 глави...


І от тепер:

ретроградний Меркурій, який «править бал» з 19 грудня (а насправді навіть раніше — на тиждень як мінімум, що по ПриватБанку очевидно)) по 8 січня, звертає нашу увагу всередину, змушує повернутися до незакритих гештальтів, незавершених справ, недовиведених узорів…

Так. не заперечую: я намагаюсь дописати чернетку 1 глави — й мене весь час гальмує не те, то інше. Причому гальмує, в т.ч., і з нашого видавництва: то ілюстрації, то анотації, то договори на пролонгацію — море всього! І треба придумати, як дружині допомогти кризу здолати…
Але я потроху все одно працюватиму над новітнім проектом.
То може ретро Меркурій підштовхне вашу дружину? І ви врешті завершите той роман.
Я на це можу лише сподіватися…
17:44
+2
Дякую, Дзвінко, що підказала за ретроградний Меркурій. Буду планувати після 8 січня 2017 р. Так і є, що ПОПЕРЕДЖЕНИЙ вже ОЗБРОЄНИЙ.
Буду планувати після 8 січня 2016 р.

… після 8 січня 2017 р.
08:45
+2
Дякую, друже. Виправив.

Випадкові Дописи