Селестинські пророцтва

Селестинські пророцтва

Влітку минулого року, коли Росія наступала, і не було жодної гарантії, що нам вдасться вистояти, я блукала нетрями Інтернету у пошуках прогнозів астрологів щодо нашого майбутнього. Хтось писав, що все пропало, і нас розірвуть на шматки, хтось давав обережні надії, а дехто писав ну зовсім фантастичні речі, які нібито мають статися зовсім скоро. І від усього цього на душі було так муторно і неспокійно, що аж плакати хотілося, хоч я ніколи плаксою не була.

Аж раптом на Ютубі на очі попалося відео «Селестинські пророцтва». Я напевно його тоді разів з десять під ряд продивилася. І спершу повірила, що то реально були якісь рукописи в джунглях знайдені. А потім почала шукати інформацію в мережі. І яке ж то було розчарування, коли до мене нарешті дійшло, що це всього лише художня книжка Джеймса Редфілда, написана ще у 1993 році. За якою у 2006 зняли фільм. Саме кадри цього фільму й стали основою того відео, яке мені попалося спочатку.

Я знайшла в неті і фільм і книжку. Фільм виявився слабеньким, хоча досить точно передав сюжет без особливих перекручень, як це часто буває в Голівуді. А от книжка стала для мене справжнім «Вау». Читається вона як легкий авантюрний роман. Сюжет захоплює з перших рядків. І тільки згодом, десь так на середині тексту починає доходити, що автор у такій простенькій формі викладає дуже чітку філософську теорію світобудови і вказує напрямок подальшої еволюції. Я кілька тижнів ходила під враженням від прочитаного. Усі страхи перед майбутнім, як рукою зняло. Адже ще двадцять років тому людина побачила той фантастичний Перехід, якого ми всі вже зачекалися.

Ось посилання на відео, фільм і книжку в тому порядку, в якому їх я побачила:

Селестинські пророцтва

фільм мовою оригіналу

російський переклад

книжка для скачування

інформація про автора

Приємного перегляду і читання. Сподіваюся вам буде так само цікаво як і мені.

P.S. Якість фільму з перекладом дуже низька. Якщо хтось знайде кращий варіант, буду вдячна за посилання

+2
883
RSS
20:49
Так, ці поради допомагатимуть в пошуку Єдності.
20:55
+2
"Єдине, що можна зробити — це підштовхнути вас до самих себе. Так що я винаходжу шляхи, які тільки здаються шляхами, але не є ними. Вони нікуди не ведуть, бо йти, по суті, нікуди. Ви вже на місці — вам нема чого кудись йти", — тобто залишається лише Єднатися.
20:25
+2
Єдність у вашому-нашому Серці, в ньому ми всі Єдині. Нема нічого крім Єдності, все решта — ілюзія. Існує тільки Любов.
Це правда. Але щоб Любов реально запанувала у світі, має набратися критична маса людей, які поділяють таку думку.
10:05
+3
Критичної маси не слід чекати, зміни відбуваються, відбулись якщо вірніше висловитись, вони вже тут, на чотирьохвимірній Землі. Любов — це перш за все стан, усвідомлення якого приходить з прийняттям всіх станів. Нічого випадкового, каузальний причинно-наслідковий вимір вирівнюється перш за все з вашого відношення до оточуючого. А зміни всередині, як і не зміни. Кожен бачить зі свого стану. І дає зі свого стану і отримує. Нема гіршого і ліпшого — все єдине. З Любов«ю…
20:38
+1
Абсолютна Любов це Стан Благості та Спокою.
11:06
+1
Стан Благості і спокою — типовий стан людини, яка досягла себе. Мозок працює в такому режимі. А Любов — це ЕНЕРГІЯ, яка постійно Струнить з Серця, коли дивишся, не дивишся, спиш, снишся, просто Є. Дякую.
Дякую за книгу! Перечитав і знайшов у ній багато корисного. Наприклад цікава глава про сценарії поведінки людей. Крім того, висвітлено багато «дрібниць», на які, зазвичай, не звертаєш уваги, а потім виявляється, що така «дрібниця» і була тою скалкою, яка не давала рухатися далі. Ще раз дякую! )))
У «Селестинських пророцтв» є продовження — «Десяте пророцтво». В художньому плані книжка слабша, читається важче, але там гарно пояснено, чому люди стають поганими і відмовляються від шляху розвитку.

Випадкові Дописи