Рівні людської свідомості (Частина 2)

Просвітлення. Прямуємо до Цілісності!

Рівні людської свідомості (Частина 2)

Початок — Рівні людської свідомості (Частина 1)

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ РІВЕНЬ 100: СТРАХ

На рівні 100 балів кількість доступної життєвої енергії помітно збільшується; страх перед небезпекою корисний для здоров'я. Страх багато в чому управляє світом, спонукаючи людей до постійної діяльності. Страх перед ворогами, страх перед старістю або смертю, страх отримати відмову і безліч інших соціальних страхів є основними рушійними мотивами в житті більшості людей.
З точки зору даного рівня світ виглядає небезпечним, повним пасток і загроз. Страх є улюбленим офіційним інструментом контролю, яким користуються організації з жорстокою, тоталітарною системою управління, а почуття небезпеки являє собою звичайний прийом великих маніпуляторів в сфері бізнесу. Засоби масової інформації та рекламні агентства використовують страх, щоб збільшити свою частку на ринку.
Страхи здатні збільшуватися нескінченно, як і людська уява; як тільки людина концентрується на страху, довга низка жахливих подій в світі починає підживлювати цей страх. Страх стає нав'язливою ідеєю і може приймати будь-яку форму: страх втрати відносин веде до ревнощів і постійно високого рівня стресу. Страхітливі думки можуть вилитися в параною або стати причиною появи невротичних захисних реакцій, а також прийняти характер домінуючих в суспільстві настроїв, оскільки страх здатний передаватися від однієї людини до іншої, уподібнюючись заразному захворюванню.
Страх обмежує розвиток особистості і призводить до появи комплексів. Оскільки спроба подолати Страх вимагає наявності великої кількості енергії, ці люди не здатні піднятися на наступний рівень без сторонньої допомоги. Тому боягузи шукають сильних лідерів, які, як їм здається, змогли подолати свої страхи, щоб ті допомогли їм позбутися від цієї рабської залежності.

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ РІВЕНЬ 125: БАЖАННЯ

На цьому рівні ми знаходимо ще більшу кількість енергії; бажання керує нашими вчинками в будь-якій сфері людської діяльності, включаючи економіку. Рекламодавці грають на бажаннях для того, щоб запрограмувати нас на задоволення інстинктивних потреб. Бажання змушує докладати неймовірних зусиль, щоб досягти поставлених цілей або отримати нагороду. Бажання грошей, престижу або влади керує життям багатьох з тих, хто зумів подолати панування Страху.
Бажання також є рівнем, на якому ми стикаємося з залежностями, коли бажання перетворюється в пристрасть, яка стає важливішою навіть за саме життя. Жертва бажання може навіть не знати про походження мотивів, які керують нею. Деякі люди відчувають непереборне бажання бути об'єктом загальної уваги і постійно докучати оточуючим своїми безперервними вимогами. Бажання отримати визнання осіб протилежної статі поклало початок цілої індустрії, включаючи косметичну промисловість і світ моди.
Бажання пов'язане з накопиченням і жадібністю. Але воно ненаситне, оскільки являє собою постійно активне енергетичне поле. Тому задоволення одного бажання відразу ж тягне за собою появу іншого бажання. Мультимільйонери страждають від нав'язливої думки заробити ще більше грошей.
Очевидно, що бажання знаходиться на більш високому рівні, ніж апатія або горе. Для того щоб щось «отримати», ви повинні спочатку мати достатню енергію, щоб цього «захотіти». Телебачення впливає на людей, які перебувають у владі своїх бажань, насаджуючи і посилюючи їх потреби до такої міри, що вони виходять зі стану апатії і починають прагнути до кращого життя. Бажання може стати нашим відправним пунктом на шляху до успіху. Тому Бажання може послужити трампліном для досягнення більш високих рівнів свідомості.

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ РІВЕНЬ 150: ГНІВ

Хоча гнів може стати причиною вбивства або війни, в тому, що стосується його енергетичного рівня, він знаходиться набагато далі від смерті, ніж ті стани, про які було сказано вище. Гнів може стати джерелом як творчих, так і руйнівних дій. У міру того як люди відмовляються від апатії і горя і набувають можливість подолати свій страх, вони починають відчувати бажання;
Бажання веде до фрустрації, яка, в свою чергу, призводить до Гніву. Тому він здатний стати засобом, за допомогою якого людина в підсумку може вийти на свободу. Гнів щодо соціальної несправедливості, муки і переслідування людей, а також соціальної нерівності спричинив створення величезних рухів, що сприяли здійсненню важливих змін в структурі суспільства.
Однак набагато частіше гнів виражається у вигляді образи і спраги помсти і тому має мінливий і небезпечний характер. Гнів як спосіб життя властивий дратівливим, запальним людям, які мають підвищену чутливість до прояву неповаги і стають «колекціонерами несправедливостей», схильними до буркотливості, забіякуватості або судових розглядів.
Оскільки причиною гніву є нереалізоване бажання, він заснований на енергетичному полі попереднього рівня. Фрустрація настає в результаті перебільшення значущості того чи іншого бажання. Запальна людина здатна, подібно до скривдженої дитини, моментально розсердитися. Гнів часто призводить до ненависті, яка має руйнівний вплив на всі сфери людського життя.

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ РІВЕНЬ 175: ГОРДИНЯ

Гординя, яка оцінюється в 175 балів, володіє достатньою енергією, щоб, скажімо, керувати Корпусом морської піхоти США. Це рівень, до якого прагне сьогодні велика частина людства. Люди відчувають себе впевнено, досягнувши цього рівня, на відміну від рівнів з більш низьким енергетичним полем. Зростання самооцінки виліковує всю біль, яку людині довелося випробувати, перебуваючи на більш низьких рівнях свідомості. Гординя здається порятунком і знає про це; вона хизується своїми здібностями на параді життя.
Гординя знаходиться досить далеко від Ганьби, Почуття провини або страху, тому, наприклад, між сповненим відчаєм життям в гетто і службою в Корпусі морської піхоти лежить величезна дистанція. Сама по собі Гординя володіє хорошою репутацією і відчуває себе впевнено в соціумі; однак, як ми бачимо зі схеми рівнів свідомості, вона має досить негативний вплив, щоб залишатися нижче критичної точки 200 балів. Ось чому Гординя відчуває себе добре тільки в порівнянні з менш високими рівнями.
Проблема, яка нам всім добре відома, полягає в тому, що «Гординя завжди передує падінню». Гординя займає оборонну позицію, все одно залишаючись вразливою, тому що вона залежить від зовнішніх умов, без підтримки яких вона може несподівано впасти на нижчий рівень.
Роздуте его вразливе перед нападом. Гординя завжди залишається слабкою, оскільки вона може бути повалена зі свого п'єдесталу і обернутися Ганьбою. Ця загроза роздуває страх втрати предмета гордості людини.
Гординя сіє розбіжності і призводить до фракційності; це може мати дуже серйозні наслідки. Люди часто гинуть через свою гординю — солдати як і раніше регулярно знищують один одного через вплив одного з аспектів гордині, який називається націоналізмом. Релігійні війни, політичний терор і фанатизм, історія жахливих подій на Близькому Сході і в Центральній Європі є страшною ціною гордині, яку змушене оплачувати все людство.
Зворотною стороною гордині є марнославство і заперечення. Ці якості не дозволяють людині розвиватися; в присутності Гордині неможливо зцілитися від будь-якої залежності, тому що людина заперечує свої емоційні проблеми або недоліки характеру. Головна причина заперечення полягає в гордині. Тому Гординя залишається вельми серйозною перешкодою на шляху здобуття справжньої сили, що позбавляє її реальної цінності та авторитету.

Продовження — Рівні людської свідомості (Частина 3)

+1
1025
RSS
21:30
+1
Видно, що ГОРДИНЯ має велике значення з того, що їй присвячено цілий розділ.
Тому труси шукають сильних лідерів, які, як їм здається, змогли подолати свої страхи, щоб ті допомогли їм позбутися від цієї рабської залежності.

Треба виправити на «боягузи».
Бажання пов'язане з накопиченням і жадібністю. Але воно ненаситне, оскільки являє собою постійно активне енергетичне поле. Тому задоволення одного бажання відразу ж тягне за собою появу іншого бажання. Мультимільйонери страждають від нав'язливої думки заробити ще більше грошей.

Я певно якась неправильна. Два роки тому реалізувала своє найбільше бажання. А тепер маю проблему, бо не можу собі придумати, чого б ще такого захотіти.
А чому це «труси» треба виправляти на «боягузи»?! Я так собі подумав своїм хлопським розумом, що йдеться про «Пающіє труси»:
Пающіє труси
21:20
+1
Треба виправити на «боягузи».

Дякую, виправив

Випадкові Дописи