Рівні людської свідомості (Частина 4)

Просвітлення. Прямуємо до Цілісності!

Рівні людської свідомості (Частина 4)

Початок —Рівні людської свідомості (Частина 3)

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ РІВЕНЬ 500: ЛЮБОВ

Любов, як її зображують засоби масової інформації, зовсім не та любов, яка зустрічається на цьому рівні. Те, що світ найчастіше приймає за любов, насправді є сильною емоційною прихильністю в поєднанні з фізичною привабливістю, спрагою володіння і контролю, залежністю, чуттєвістю і новизною відчуттів. Така любов зазвичай скороминуща і мінлива, вона то збільшується, то затухає в залежності від обставин. Якщо ця любов не знаходить відгуку, вона часто проявляється у вигляді невираженого гніву і замаскованої залежності. Така любов може перетворитися в ненависть, але мова скоріше про те, що в дійсності це не любов. Ненависть виникає з Гордині, а не з Любові; в таких взаєминах, швидше за все, ніколи не було Любові.
Рівень 500 балів характеризується появою безумовної, незмінною і постійною любові. Вона не змінюється, тому що її джерело всередині люблячої людини не залежить від зовнішніх факторів. Любов — це стан буття. Це спосіб взаємодії зі світом, який полягає в прощенні, турботі та підтримці. Любов не раціональна і не залежить від діяльності розуму; любов виходить з серця. Вона має здатність надихати інших людей і досягати великих цілей завдяки чистоті своїх помислів.
На цьому рівні свідомості основний розвиток направлено в сторону здатності бачити суть речей; центр уваги зосереджений в самій серцевині питання, яке цікавить людину. Оскільки вплив розуму ігнорується, людина отримує можливість моментально бачити всю проблему в цілому, включаючи її контекст, особливо щодо часу і процесу її розвитку. Розум бачить окремі деталі, а любов здатна розгледіти все в цілому. Ця здатність, яка часто приписується інтуїції, є вмінням миттєво розуміти суть того, що відбувається, не вдаючись до логічного аналізу символів. Це, на перший погляд, абстрактне явище в дійсності носить цілком конкретний характер; воно супроводжується невеликим викидом ендорфінів в головний мозок.
Любов не займає конкретну позицію, тому вона універсальна і підноситься над поділом, властивим позиціональності. У цьому випадку стає можливим «бути разом», оскільки всі перешкоди зникають. Тому любов охоплює весь світ і поступово розширює свою присутність. Любов зосереджується на красі життя у всіх його проявах і підсилює будь-які позитивні впливи. Вона усуває негативну енергію не шляхом насильства, а за допомогою зміни контексту її прояву.
Це рівень справжнього щастя, однак, хоча світ перебуває в постійному пошуці любові і всі існуючі релігії оцінюються в 500 балів і вище, цікаво відзначити, що тільки 0,4 відсотка населення світу досягає цього рівня розвитку свідомості.

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ РІВЕНЬ 540: РАДІСТЬ

У міру того як любов стає все більш безумовною, вона починає сприйматися як внутрішня радість.
Це не та несподівана радість, яку ми відчуваємо, коли події складаються так, як нам того хочеться; це радість, яка постійно супроводжує нас, що б ми не робили. Радість з'являється з кожного моменту нашого існування незалежно від зовнішніх факторів. 540 балів — це також рівень цілителів і груп самодопомоги, чия робота заснована на духовних засадах.
Починаючи з рівня 540 балів і вище, ми потрапляємо в світ святих, духовних цілителів і процвітаючих духовних учнів. Відмінними рисами цього енергетичного поля є здатність до безмежного терпіння і незмінний позитивний настрій всупереч тривалому періоду невдач. Ще однією ознакою цього рівня також є співчуття. Люди, які досягли цього рівня, роблять сильний вплив на оточуючих. Вони здатні протягом довгого часу пильно дивитися в очі, занурюючи інших людей в стан любові і спокою.
На рівні 540 балів і вище людина бачить світ у сяйві сліпучої краси і здатна відчути його досконалість. Все відбувається без будь-яких проблем, узгоджено і є вираженням любові і Божественного початку. Кожна людина стає частиною Божественної волі. Людина відчуває присутність таємничої Сили, чия могутність сприяє виникненню різних феноменів за межами традиційного сприйняття світу, які обивателі називають чудесами. Ці явища є силою енергетичного поля, а не окремої людини.
Почуття відповідальності за інших людей на цьому рівні якісно відрізняється від аналогічного почуття на більш низьких рівнях. У людини виникає бажання використовувати стан своєї свідомості на благо всього світу, а не окремих людей. Це вміння любити багатьох людей одночасно з'являється разом з усвідомленням того, що чим більше ми любимо, тим сильніше стає наша здатність любити.
Навколосмертні переживання, які зазвичай сильно змінюють людей, часто дозволяють випробувати на собі вплив енергетичного поля на рівні між 540 і 600 балами.

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ РІВЕНЬ 600: ГАРМОНІЯ

Це енергетичне поле співвідноситься з досвідом, який визначається такими поняттями, як вихід за межі обмежень, самореалізація і усвідомлення Бога. Цей стан зустрічається вкрай рідко, в однієї людини з десяти мільйонів. Коли людина досягає цього рівня, зникає різниця між суб'єктом і об'єктом, а також специфічна фокусна точка сприйняття. Не дивно, що людина на цьому рівні віддаляється від світу, оскільки досягнутий стан щастя не дозволяє їй займатися звичайними видами діяльності. Деякі стають духовними вчителями; інші анонімно трудяться на благо всього людства. Також зустрічаються ті, хто досягає геніальності в певній галузі і робить неоціненний внесок у розвиток суспільства. Ці люди праведні і можуть бути офіційно визнані святими, хоча на цьому рівні людина зазвичай виходить за рамки формальної релігії, замінивши її чистою духовністю, яка є основою будь-якої релігії.
Сприйняття на рівні 600 балів і вище часом нагадує уповільнене відтворення подій у часі і просторі, хоча ніщо не постійно; все живе і випромінює світло. Хоча це той же самий світ, який бачать інші люди, він стає нескінченним потоком, вируючим в танці життя, де смисл і його джерело не можуть бути осягнуті. Це відчуття благоговіння виникає без участі розуму, розум наповнюється нескінченною тишею і перестає осмислювати те, що відбувається. Тому спостереження і предмет спостереження стають тотожні один одному; спостерігач розчиняється в загальній панорамі і сам стає об'єктом спостереження. Все в світі взаємопов'язане завдяки присутності незримою Сили, чия безмежна могутність грунтується на доброті, але разом з тим непохитна.
Великі твори мистецтва, музики та архітектури, чия оцінка становить від 600 до 700 балів, можуть тимчасово переносити нас на більш високі рівні свідомості і загальновизнані безкінечними джерелами натхнення.

ЕНЕРГЕТИЧНИЙ РІВЕНЬ 700-1000: ПРОСВІТЛЕННЯ

Це рівень найвидатніших людей в історії людства, що запропонували духовні моделі, яким суспільство слідує протягом багатьох століть. Всі вони ототожнюються з Божественним початком. Це рівень могутнього натхнення; ці істоти створили атрактори з енергетичними полями, які впливають на все людство. На цьому рівні вже відсутнє поняття про життя окремої людини, відокремленої від інших людей; замість цього виникає відчуття причетності власного «Я» до вищої Свідомості і Божественного джерела. Непроявлене стає частиною «Я», що виходить за межі розуму. Подолання его служить прикладом для оточуючих, щоб показати їм, як вони можуть досягти цієї мети. Це вершина еволюції свідомості в рамках людського втілення.
Великі вчення надихають натовп і збільшують рівень свідомості всього людства. Таке бачення світу називається здобуттям благодаті і як дарунок своєму власникові приносить відчуття нескінченного спокою, яке називають невимовним, невимовним в словах. На цьому рівні самореалізації відчуття свого життя виходить за рамки часу і індивідуальності. Людина більше не ототожнює себе зі своїм фізичним тілом і власним «я», і тому позбавляється від будь-яких хвилювань і переживань. Тіло сприймається тільки як інструмент свідомості, який діє через втручання розуму, його основна цінність полягає в процесі передачі і прийому інформації.
Індивідуальність знову поєднується зі своїм початковим «Я». Це рівень не-дуальності, або досконалої Цільності. Свідомість ніде не локалізована, вона рівномірно присутня всюди.
Великі твори мистецтва зображують людей, які досягли рівня Просвітлення, в образі вчителя, який тримає свою руку певним способом, який називається мудра і означає благословення. Це процес передачі даного енергетичного поля в свідомість всього людства. Цей рівень Божественної благодаті досягає оцінки 1000 балів, найвищий рівень, досягнутий людиною за час її існування, — рівень знання, рівень Найбільших Втілень.

Про автора

Девід Р. Хокінс займається психіатрією з 1952 року і є довічним членом Американської психіатричної асоціації. Він широко відомий як лікар і викладач, а також учасник таких програм національного телебачення, як «Макнейл / година вчителя» (The MacNeil / Lehrer News Hour), шоу Барбари Волтерс (The Barbara Walters Show) і шоу «Сьогодні» (The Today Show ). Він є автором численних наукових доповідей і відеофільмів, а також співавтором книги «Орто-молекулярна психіатрія» спільно з лауреатом Нобелівської премії Лайнусом Полінгом. Його великий досвід роботи в якості дослідника і викладача відзначений в біографічному довіднику «Хто є хто в Америці».
В даний час доктор Хокінс продовжує займатися науковою та викладацькою роботою, пише книги і керує Інститутом сучасних теоретичних досліджень в Арізоні.
Книга «Сила vs Насильство» є результатом роботи, яку доктор Хокінс проводив протягом всього свого життя. Вважаючи, що розвиток цієї роботи йшов паралельно з його власним духовним розвитком.
За цю роботу автор книги був посвячений у лицарі членом королівської сім'ї Данії. У жовтні 1996 року принц Вольдемар провів церемонію посвяти в члени Суверенного ордена Святого Іоанна Єрусалимського (заснований в 1070 рік).

Продовження — Рівні людської свідомості (Частина 5)

+2
717
RSS
21:52
+2
Я гадав, що любов має вищий рівень аніж просто радість.

Випадкові Дописи