Рівні людської свідомості (Частина 5)

Просвітлення. Прямуємо до Цілісності!

Рівні людської свідомості (Частина 5)

Початок — Рівні людської свідомості (Частина 4)

Сподіваюся, ця модель здасться вартою того, щоб про неї задуматися. Не тільки люди, а й об'єкти, події і навіть цілі спільноти можна оцінити за цими рівнями. У своєму житті ти можеш побачити, що різні його частини знаходяться на різних рівнях, але ти зможеш визначити свій поточний загальний рівень.
Можливо, ти знаходишся на рівні нейтралітету, але у тебе є схильність до паління (рівень бажання). Нижні рівні, які ти, можливо, знайдеш у себе, діють як наркотик, який тягне тебе все вниз. Але ти зможеш знайти в своєму житті і вищі рівні.
Ти можеш перебувати на рівні прийняття, але читати книгу на рівні інтелекту і відчувати справжнє натхнення. Подумай про те, що робить сильний вплив на твоє життя прямо зараз. Що з цього піднімає твою свідомість? Що приземляє її?
Є один спосіб дізнатися свій справжній поточний рівень — подумай про те, як ти поводишся під час стресу. Якщо стиснути апельсин — поллється апельсиновий сік, тому що він всередині.
Що з тебе виходить, коли на тебе тиснуть зовнішні обставини? Ти стаєш параноїком і замикається в собі (страх)? Ти починаєш кричати на людей (гнів)? Починаєш оборонятися (гордість)?
Все в твоєму оточенні впливає на твій рівень свідомості. Телевізор. Фільми. Книги. Веб сайти. Люди. Місця. Об'єкти. Їжа.
Якщо ти знаходишся на рівні інтелекту і дивишся ТБ-новини (які, за визначенням, — на рівні страху і бажань), це тимчасово знизить твою свідомість. Якщо ти на рівні провини, то ТВ-новини навпаки піднімуть її.
Перехід з попереднього рівня на наступний вимагає величезної енергії. Квантовий стрибок. Без твоїх свідомих зусиль або допомоги інших людей, ти швидше за все залишишся на своєму поточному рівні, поки деяка зовнішня сила не втрутиться в твоє життя.
Зверни увагу на природну послідовність рівнів і подумай, що може трапитися, якщо ти спробуєш прискорити процес. Якщо ти спробуєш досягти рівня інтелекту до оволодіння дисципліною (готовність) і постановкою цілей (прийняття), ти будеш занадто неорганізованим і несфокусованим, щоб повністю використовувати свій мозок. Якщо ти спробуєш просунути себе на рівень любові до оволодіння інтелектом, ти можеш постраждати від довіри і застрягти в якій-небудь секті.
Перехід на кожен наступний рівень може бути надзвичайно складним; з більшістю людей це не відбувається за все їхнє життя. Зміна всього лише на один рівень може докорінно змінити все в твоєму житті. Тому малоймовірно, що у людей нижче рівня хоробрості буде прогрес без сторонньої допомоги.
Хоробрість потрібна, щоб розумно йти цим шляхом; вона потрібна для постійної суперечки з реальністю за шанс стати більш розумним і свідомим. Але як тільки ти досягаєш наступного рівня, ти розумієш, що суперечка того коштувала. Наприклад, коли ти досягаєш рівня хоробрості, всі твої старі страхи і фальшива гордість стають для
тебе безглуздими.
Коли ти досягаєш рівня прийняття (постановки і досягнення цілей), ти озираєшся на рівень готовності і бачиш, що ти був як білка в колесі — ти був хорошим бігуном,
але не вибирав напрямок.
Мені здається, найважливіша робота, яку ми можемо виконувати, будучи людьми — піднімати свій особистий рівень свідомості. Коли ми робимо це, ми поширюємо вищі рівні свідомості на всіх навколо.
Уявіть, яким приголомшливим може бути цей світ, якби ми могли підняти кожного хоча б на рівень прийняття. Хокінс стверджує, що 85% людей на Землі живе нижче рівня хоробрості.
Коли ти тимчасово відчуваєш стан вищих рівнів, ти можеш бачити, куди тобі варто йти. У тебе трапляються одні з тих моментів осяяння, коли ти розумієш, що варто змінити в житті. Але коли ти тонеш в нижніх рівнях, ці спогади закриваються туманом.
І ти не зможеш досягти вищих рівнів, поки не досягнеш майстерності в базових дисциплінах. Ісус був теслею. Ганді — юристом. Будда — принцом. Нам всім треба звідкісь починати.
Подивися відкрито на цю ієрархію і подумай, чи дала вона тобі нове розуміння того, що допоможе тобі зробити наступний стрибок в твоєму житті? Жоден з рівнів не вважається більш правильним чи неправильним в порівнянні з іншими. Постарайся не допустити своє Его до ідеї прив'язатися до якогось конкретного рівня.

+2
1024
RSS
03:32
+1
Шкала — це добре. Але все ж таки її автор — Девід Р. Хокінс, мабуть що, розробив якийсь тест (систему тестів?..) для визначення «місцезнаходження» людини на цій шкалі. Бо міркування на кшталт:

Що з тебе виходить, коли на тебе тиснуть зовнішні обставини? Ти стаєш параноїком і замикається в собі (страх)? Ти починаєш кричати на людей (гнів)? Починаєш оборонятися (гордість)?
Все в твоєму оточенні впливає на твій рівень свідомості. Телевізор. Фільми. Книги. Веб сайти. Люди. Місця. Об'єкти. Їжа.

— є занадто розмитими.

Приклад:

Якщо ти знаходишся на рівні інтелекту і дивишся ТБ-новини (які, за визначенням, — на рівні страху і бажань), це тимчасово знизить твою свідомість. Якщо ти на рівні провини, то ТВ-новини навпаки піднімуть її.

А як мені самовизначитися, якщо я загалом не дивлюсь телевізор?! Як фаховий журналіст, я занадто багато знаю про прийоми маніпулювання телеаудиторією. Тож навіть коли у нас був телевізор, я намагався дивитися виключно передачі штибу тих, що демонструються на каналі «Діскавері». А коли ми переїхали на нову квартиру, то наша «плазма» ніколи не вмикалася, аж поки ми з дружиною не подарували її моїй мамі… Отже, я не дивився ТБ вже 3 роки за виключенням трьох епізодів, коли мені оперували ноги в Інституті ортопедії. Востаннє це було в березні 2014 року.

Отже, я не можу сказати, що відчуваю, коли дивлюся ТБ — бо я його не дивлюся. Отже, бажано дати посилання на тест або систему тестів. А без цього… Ну, розробив Девід Р. Хокінс якусь шкалу… Ну, то й добре! Хвала йому! Нехай візьме з полиці пиріжок, обтрусить пилюку й покладе на місце. Бо застосувати це знання на практиці я не можу. Без тесту (системи тестів) воно для мене є мертвим, а отже — зайвим.

Бо мої оцінки штибу власних емоцій «гнів», «страх», «гордість» та ін. можуть бути надто суб'єктивними. Бо мені загалом відверто пофіг, які емоції у мене щось там викликає. На всі емоції я виділяю собі не більше 5 секунд (та й то це розкіш, бо зазвичай це 1-2 секунди), далі якщо емоції є — я намагаюся спустити будь-яку ситуацію на гальма, якщо емоції вщухли за 1-2-5 секунд — це добре. А далі я починаю складати план, як діяти в ситуації, що склалася. Бажано мінімум в 3-х варіантах на 2 кроки наперед. Бо емоції можна «пережовувати» до нескінченності, але сенсу в цьому — обмаль. Цінною є лише й виключно реальна дія в тих чи інших обставинах. А діяти без набору варіантів на пару кроків наперед означає програти заздалегідь.

Один з моїх найулюбленіших персонажів — це песик Друпі. Ось його звичайний вияв бурхливих емоцій:

Покійний тато дуже часто шпетив мене за «олімпійський спокій» — а тато бачив мене в дуже й дуже різних ситуаціях… А все тому, що притомний план дій важливіший за емоції.
21:05
+2
Я теж запитував, як саме відбувається вимірювання рівнів свідомості. Доброславе, а який рівень свідомості в тебе? За спостереженнями друг Тимур має НЕЙТРАЛІТЕТ (=ВАРІАТИВНІСТЬ) це здається 240?
Отож бо!!! Всі ці оцінки «на око» не можуть бути об'єктивними. Все ж таки потрібна якась система тестування.
21:31
+1
Насправді енергетичний рівень НЕЙТРАЛІТЕТ має 250! Це щось схоже на описання переважаючих рис характеру (страх, сміливість, апатія...) А далі група експертів надала експертну оцінку від 20 до 1000. От як з'явилося це кількісне оцінювання свідомості. Чи я щось не так зрозумів?
Про схожу шкалу говориться у відео, яке я вже давніше ставила на Світочі. (на 8 хв. 10 сек.) І там дівчина розказує, як піднімати свій енергетичний рівень.
Як розігнати свої вібрації
Шкала схожа — але чи та сама?..
На відео написано «700+», в статті завершується на «700-1000». Прослухав — нібито воно…

Але запитання стандартне: як виміряли, що Ейнштейн мав рівень «499» (трохи не дотягнувши до «Любові»), якщо Ейнштейн вже помер?! Які тести застосовували при вимірюванні?!
13:26
+2
Всі ці 5 публікацій для мене дуже цінні, бо вони є опорою мого СВІТОГЛЯДУ УКРАЇНЦЯ. Дослідження Хокінса фіксують наявний стан свідомості людей. Вдалося встановити кілька рівнів свідомості людей від 20 до 1000. Дослідник не сказав спочатку, що Земля — це школа, а люди в ній учні. Що навчають нас Божественні вчителі. А в кінці не сказав, що люди із СВІДОМІСТЮ ПРОСВІТЛЕННЯ (1000) поповнюють Божественну ієрархію чим і досягається Божа мета щодо нас — людей.
14:59
+1
Угу, угу…
Ось знайшов інформацію про Девіда Рамона Хокінса — рекомендую ознайомитись, особливо нашому другу Анатолію! Принаймні тоді у нього відпаде багато яких запитань…
Цікава інфорація. Дякую.
Агностик, який досяг Просвітлення, і зумів його науково описати й пояснити.
А ось і тест, який ви хотіли
Дуже раджу подивитись оце відео:

І перш ніж тестуватися, неодмінно зняти всі обручки, кулончини й ланцюжки, а не лишати їх на тілі, як це зробили Ірина з Христиною!!!
21:02
+2
Прочитав про Хокінса. Дякую, Тимуре. То виходить, що через напруження (ТАК) і ослаблення (НІ) м'яза можна отримати відповіді на всі питання. Тоді не треба й ПОЛІГРАФ? Тоді й розвідникам було б легко добувати таємну інформацію? Як наука ставиться до цього?
З поліграфом (дія якого заснована знов-таки на реакції людського організму) далеко не все аж так однозначно, є способи ввести цей прилад в оману. Так само і з методом Хокінса. Я ще не випробував його (зараз не маю часу), але думаю, що і тут можна змухлювати з результатами. Не треба ж забувати, що актори (наприклад) можуть дуже переконливо зіграти ту чи іншу тілесну реакцію.

Інша річ, якщо ти хочеш бути чесним сам із собою й отримати чесні дані про те, на якому рівні вібрує твій організм!.. Отже, враховуючи інформацію про те, як виключити можливі помилки м'язового тесту, можна спробувати протестуватися.

І ще зауваження: можна спробувати зробити і парний тест (рукою з партнером), і персональний (пальцями), а потім співвіднести результати.
05:57
+2
Друже Тимуре, ти багато чого випробував на собі. Ну, може, не стрибав з парашутом. Чи випробовував на собі поліграф? Це ж дорога штука…
Брехати не стану: на поліграфі мене не перевіряли.

Випадкові Дописи