УВАГА!   З 1 лютого діяльність спільноти "Світоч" переноситься в Telegram.

Сайт буде доступним ще довгий час, проте без нових публікацій.
Підписуйтесь та слідкуйте за новими публікаціями на нашому Telegram-каналі @svitoch_in_ua

Розібратися як користуватися Телеграмом або створити власний канал для подальшої участі в спільноті "Світоч" можете за ІНСТРУКЦІЄЮ. З правилами участі можете ознайомитися тут.

Якщо у Вас є якісь запитання, задавайте їх на сайті тут, або в групі підтримки в Телеграмі тут.

Найкращий час для старту

Найкращий час для старту

Ми українці звикли жити за двома календарями, григоріанським і старим юліанським. У нас є два Різдва і два Нових роки. А тепер багато хто ще й китайський календар враховує. І в Новому 2017 році це стане нам у нагоді.

Я виставляла на Світочі попередження про те, щоб не загадувати бажання і не складати планів в новорічну ніч, бо саме цей Новий рік потрапив у період ретроградного Меркурія. І ось 8 січня Меркурій повернувся до правильного руху. І з цього ж дня на небі не буде жодної ретроградної планети аж до 5 лютого включно. Такі періоди, коли абсолютно всі планети рухаються в одному напрямку, випадають досить рідко. І їх обов’язково треба використати.

В астрології прийнято вважати, що ретроградні планети ускладнюють ті процеси, за які вони відповідають. Так ретро Меркурій створює проблеми в поїздках, передачі інформації, укладанні контрактів. Ретро Марс викликає поломки техніки і дає програш у війні, будь-якій. Венера у зворотньому русі гарантує погані покупки і розчарування в коханні і т. д.

Тепер маємо аж чотири тижні суцільного штилю. Як краще його використати? Сьогодні о 13.33, за київським часом, була повня, наступні два тижні Місяць іде на спад. Тому завтра на Маланки за кілька хвилин до півночі плануємо і загадуємо події, які мають розвиватися динамічно, але не пов’язані з фінансами чи прибутком. А все що стосується грошей, роботи, бізнесу і т. д. плануємо на китайський Новий рік, який буде 28 січня о 2.07 за київським часом. Якщо хтось хоче запускати нові бізнес проекти, то має всього кілька робочих днів, з 30 січня по 3 лютого. Хто схоче, той встигне.

У кожного в житті були щасливі моменти, коли вдавалося зробити щось важке, але дуже важливе. Згадайте свої відчуття в хвилини, коли ви зловили першу рибину, навчилися їздити на велосипеді чи ковзанах, вперше спекли улюблений торт, отримали заслужену винагороду за свою працю… Спробуйте відтворити ті емоції і на хвилі емоційного піднесення посилайте свої бажання Всесвіту. І відразу ж беріться до справи, хай це буде найменший, але реальний крок. Щоб задумане збулося, його треба підтверджувати своєю роботою.

Хай кажуть, що долю змінити не можливо, але хоч трошки підкорегувати чи пом’якшити гострі кути варто спробувати. Головне, взяти відповідальність за своє життя на себе. А тоді і в Україні всім стане краще жити.


Автор: Дзвінка Сопілкарка

+1
475
RSS
Коротше кажучи, настає найкращий час для «чарівного пенделя»!
Точно.
08:29
+2
Дякую, Дзвінко, що підказала за за ці небесні речі. Візьмусь і я за плани на цей рік. А мав би написати 1 січня 2017 р.
Краще пізніше, ніж ніколи
11:44
+1
Ми українці звикли жити за двома календарями, григоріанським і старим юліанським. У нас є два Різдва і два Нових роки. А тепер багато хто ще й китайський календар враховує.

Пхе! Знайшли, чим здивувати… У євреїв 4 новоріччя протягом року — отакої!


  • Рош га-Шана — перший день річних циклів, які відраховуються від створення світу

  • Сімхат-Тора — завершення старого і водночас початок нового річного циклу читання Тори

  • Ту бі-Шват — «новий рік дерев»

  • 1 нісана — перший день першого весняного календарного місяця (всередині календарного року)

12:20
+1
Добре, Тимуре. А простав-но, будьласка, коло кожного з 4-х новоріч реальні дати.
Що означає «реальні дати»??? За григоріанським календарем дати ці «плавають» туди-сюди плюс-мінус 2 тижні. За юліанським — те саме. Адже григоріанський та юліанський календарі враховують лише рух Сонця, мусульманська хіджра — лише рух Місяця, тоді як єврейський календар — рух Сонця й Місяця водночас…
Отже, можу поставити лише дати з єврейського календаря:
Рош га-Шана — 1 тішрея
Сімхат-Тора — 23 тішрея (в Ізраїлі — 22 тішрея)
Ту бі-Шват — 15 швата
1 нісана — 1 нісана
Зокрема, цього року 5777 рік від створення світу розпочався 1 тішрея, яке припало на 3 жовтня 2016 року (Рош га-Шана зайшов ввечері 2 жовтня). Свято Сімхат-Тора (23 тішрея) припало на 25 жовтня 2016 року (з вечора 24 жовтня, в Ізраїлі — на день раніше). Ту бі-Шват (15 швата) буде 11 лютого 2017 року (з вечора 10 лютого). 1 нісана — 28 березня 2017 року (з вечора 27 березня) — це початок 1 весняного місяця за єврейським календарем.
Зокрема, цього року 5777 рік від створення світу розпочався 1 нісана, яке припало на 3 жовтня 2016 року

1 нісана — перший день першого весняного календарного місяця

А як може перший весняний місяць бути в жовтні?
Ой, дякую — звісно, 1 тішрея! Заплутався в назвах — бо новорічних дат аж 4
І найголовніше, що поруч про Сімхат-Тора написав саме «23 тішрея»…
Вже виправив. Ще раз дякую.
16:45
+2
Зрозуміло. Єврейські новоріччя змінюються з року в рік на плюс-мінус 2 тижні. Це як і Паска (Воскресіння) у християн. Не забутися б привітати тебе увечері 10 лютого із святом Ту бі-Шват. Що це за новоріччя?
Це як і Паска (Воскресіння) у християн.


Все так, тільки трохи навпаки: це у християн так, як у євреїв! Бо християнські Паска/Великдень і Вознесіння прив'язані до юдейського Песаха, а православна Трійця — до юдейського Шавуоту.

Бо юдейський Песах — це 15 нісана. Себто, день повного Місяця, коли Сонце перебуває в Овні.
Католицька Паска святкується в неділю за григоріанським календарем, яка припадає на повний Місяць, коли Сонце перебуває в Овні.
А православний Великдень святкується в неділю за юліанським календарем, яка припадає на повний Місяць, коли Сонце перебуває в Овні.
Простіше кажучи, відслідкуй, коли Сонце входить в знак Овна (21 березня — 20 квітня) + відслідкуй новомісяччя — отримаєш дату 1 нісана: початок першого єврейського весняного місяця.
Відмотай ще 14 діб — отримаєш 1 + 14 = 15 нісана, юдейський Песах.
А потім подивись на тому ж тижні найближчу неділю за григоріанським календарем — це буде католицька Пасха. За юліанським — православний Великдень…
Якщо виникнуть проблеми — Дзвінка Сопілкарка пояснить краще.


Не забутися б привітати тебе увечері 10 лютого із святом Ту бі-Шват. Що це за новоріччя?

Пояснюю. Згідно до єврейського Закону, необхідно відраховувати десятину від врожаю, який збирають євреї. А що є «водорозділом» для старого і нового врожаїв на землі, де сільськогосподарський цикл триває круглий рік?! Оцей день і є Ту бі-Шват. В цей день господар обходить свої земельні угіддя, ретельно оглядає всі дерева й кущі і виявляє, які плоди на цей день встигли зав'язатися. Черешки плодів, де вже є зав'язь, обв'язуються ниточками і вважаються плодами старого врожаю. З них десятина відраховується за минулий рік. Ті плоди, які при збиранні на матимуть ниточок, на день Ту бі-Шват ще не зав'язалися, тож вважатимуться плодами нового врожаю. З них десятина відраховуватиметься наступного року.

Не забутися б привітати тебе увечері 10 лютого із святом Ту бі-Шват.

Якщо забудеш — нічого жахливого! Ту бі-Шват — це «напівсвято». Себто, «новий рік дерев» не входить до сімки «великих» єврейських свят. Широко його святкують хіба що в сільськогосподарських кібуцах Ізраїлю, а решта… просто пече спеціальний новорічний «пиріг Ту бі-Шват», куди окрім муки, цукру й яєць, дуже щедро додаються горіхи, цукати, родзинки, сухофрукти й цедра… Будь-які рослинні плоди! Чим більше, тим краще.
Пиріг
Пиріг
Пиріг
07:28
+2
Десятина від урожаю на храм у Єрусалимі. Ту бі-Шват. 10 лютого 2017 р. увечері. З того, що ти розповів, Тимуре, видно, як євреї РЕТЕЛЬНО виконують цю заповідь про десятину. Щоб обв'язувати кожну бруньку ниточкою? Та це ж диво з див!
Не кожну, а лише ті, де є плодова зав'язь. А що поробиш?! Як інакше відрізнити плоди минулого врожаю й наступного?!
20:44
+2
Як відрізнити? А ось як: яблука стали спілими і їх збирають з яблунь. Кожне десяте відро спілих яблук треба здати на храм. В час збору спілих яблук є зав'язь нових яблук (це маленькі зелені яблучка, які не збирають!) і ця зав'язь стане спілими яблуками через певний час. І це буде другий урожай. З цього урожаю знову треба віддати на храм кожне десяте відро. То нащо ж позначати ниткою зав'язь? Щось може бути знесене вітром чи збите градом. І число спілих яблук ЗАВЖДИ буде меншим ніж число позначених ниткою бруньок. Отак, друже…
Ніхто не каже, що будуть зібрані всі яблука, черешки яких помічені ниточками. Але ті, які на момент збирання виявляться поміченими — ті зав'язалися до дня Ту бі-Шват включно. Бо річ у тім, що швидкість дозрівання плодів може бути різною. А отже, є ризик зарахувати яблука «не до того» врожаю. А отже, невірно порахувати десятину…

В будь-якому разі порядок встановлено саме такий, як я тобі описав.

Випадкові Дописи