На якій частоті Ви вібруєте?

На якій частоті Ви вібруєте?

Ніщо в світі не перебуває в стані спокою — все вібрує, рухається, випромінює енергію. Ми випромінюємо різні вібрації — чи то страх, чи то радість. Як же відрегулювати цей процес? Що впливає на наші вібрації, і як їх підвищити?


Вібрації: високі й низькі

Ми складаємося з енергії, з вібруючих часточок. Наше фізичне тіло, яке здається нам таким щільним і пружним — це [насправді] енергія, що вібрує на певній частоті.


НА ЯКІЙ ЧАСТОТІ МИ ВІБРУЄМО?

Здоровий організм вібрує на частоті більш високій, ніж хворий. Коли людина захворює, частина її [тіла] починає вібрувати на більш низьких частотах. Тобто для одужання тіла нам необхідно, по-перше, підняти рівень вібрацій спочатку в хворому місці, по-друге, підняти рівень вібрацій у всьому організмі.


Що ж таке енергії низьких вібрацій і енергії високих вібрацій?

Щодня ми задіюємо ту чи іншу частоту енергії. Нам не потрібно її якось вимірювати, є елементарні критерії, за якими Ви можете самі визначити, які енергії у Вашому житті на даний момент домінують.

Критерії енергії високих вібрацій (здоров'я і гарного самопочуття):

 • Світлі думки;
 • Радість;
 • Настрій на позитив;
 • Ви виходите з безумовної любові по відношенню до всього;
 • Ви виходите з достатку щодо різних сфер вашого життя;
 • Ви налаштовані на удачу.

Критерії енергії низьких вібрацій (хвороби):

 • Негативні емоції: злість, страх, гнів, жаль;
 • Бачення в усьому темної, поганої сторони, песимістичний настрій;
 • Ви виходите в Ваших рішеннях з [міркувань] страху або інших негативних почуттів і емоцій;
 • Ви виходите з нестачі щодо різних сфер вашого життя;
 • Ви весь час очікуєте провалу.

Якщо Ви налаштовані переважно на енергії низьких вібрацій, вони проявляться у Вашому житті та принесуть ще більше таких самих енергій (якщо Ви боїтеся провалу, начувайтеся — він уже на порозі, боїтеся, що уріжуть зарплатню — зачекайте, це теж не за горами).

Що ж робити, якщо Ви розумієте, що налаштовані в даний момент на енергії низьких вібрацій, тоді як для успіху в житті та здоров'я в цілому Вам треба бути налаштованим на більш високі вібрації? Як переналаштуватися на іншу, більш високо-вібраційну хвилю?

Зробити це можна моментально, оскільки енергія повсякчасно перебудовується, переналаштовується, і Ви можете налаштувати її на потрібну Вам хвилю.

Найпростіший спосіб піднімати частоту вібрацій — позитивні думки. Думки повністю формують не тільки події нашого життя, але і в цілому — наш стан як фізичний, так і духовний. Якщо Ви налаштовані на позитив і мислите позитивно, Ваша частота вібрацій підвищується.

Далі можна задіяти почуття: не підлаштовуватися під свої емоції, а вибирати ті емоції й почуття, які підвищать частоту Ваших вібрацій. Адже Ви самі вибираєте кожну подію свого життя!

Можна піднімати частоту вібрацій через спеціальні енергетичні практики. Всі практики налаштовані на підвищення частотного діапазону людини — чи то йога, чи цигун, чи щось інше. Все дуже просто, між тим як позитивний ефект поширюється прямо пропорційно до ваших вібрацій, стають чистішими вібрації простору довкола вас, торсійі поля, [водночас] енергії грошей простіше і легше увійти у ваше життя.

Людина відповідальна за ту енергію, яку вона проектує в світ і у власний стан. Тобто, вібрації її думок, емоцій, настроїв і дій відбиваються як на якості її власного життя, так і на всьому, що її оточує. У наш час дедалі більшого значення набуває ЕНЕРГЕТИЧНИЙ СТАН людини.

Люди дедалі виразніше стали розділятися на дві групи: на тих, хто служить собі, і тих, хто служить іншим — на людей з позитивною енергією і тих, хто до таких не належить. Не дивіться телевізор, оскільки це один з найпотужніших інструментів маніпуляцій, управління і пропаганди негативної енергії. Страхи не тільки виснажують позитивну енергію людини, але дозволяють перебувати під контролем тих, хто їх нав'язує. Кожна інформаційна програма націлена на зниження нашої енергії.

Якщо подивитися ознайомитися [з] дослідження[ми] в царині кіматики, то можна виразно побачити, як звук (що являє собою вібрацію) впливає на енергетичну вібрацію людини — це одна з причин, чому ченці співають мантри.


ЯК ПІДВИЩИТИ ВІБРАЦІЇ

Медитуйте — багато хто стверджує, що не має часу на медитації, але знаходить час, щоб дивитися телевізор.

Вибирайтеся на природу — просто на прогулянку або для того, щоб розбити сад або квітник!

Бавтеся зі своїми домашніми тваринами — наші домашні тварини дають нам уроки безумовної любові.

Дивіться, як грають діти — спробуйте згадати чарівність першого відчуття і невинність дитинства.

Виконуйте фізичні вправи, а потім ідіть гуляти на природу, це відразу принесе вам подвійну користь!

Вибачте себе й інших — ніхто з нас не досконалий; є ті, хто образив нас, і ті, кому зробили боляче ми. Вибачте їх, але не забудьте пробачити себе теж.

Висловлюйте вдячність — будьте вдячні за довколишню красу, навіть якщо це маленьке дерево в центрі великого міста. Будьте вдячні за їжу, яку ви збираєтеся з'їсти, і за все інше, що благословенно увійшло у ваше життя, в тому числі за щось негативне, що виявилося уроком життя, важливим для вашого духовного зростання.

Зустріньтеся обличчям до обличчя з вашими страхами і розгляньте їх як можливість для духовного розвитку — побоювання чогось завжди виявляє негативні емоції. Є причини, за якими ці страхи продовжують приходити в наше життя. Щойно ми обличчям до обличчя стикаємося з якимсь своїм страхом, він зникає, бо це був ще один з уроків нашого життя.

Купуйте органічні продукти харчування і висловлюйте вдячність перед їжею.

Робіть те, що викликає у вас сміх, або перебувайте з людьми, які змушують вас сміятися — сміх є дуже високою вібраційною енергією, навіть якщо ми сміємося над собою!

Попросіть своїх духовних наставників і янголів-охоронців про допомогу і напрямку — ваші духовні наставники та ангели-хранителі з нетерпінням чекають вашого звернення по допомогу, тож просіть у них верховенства, допомоги, захисту і спрямування щодня!

Джерело — Ольга Ткачова

+1
1333
RSS
19:54
+1
Нещодавно шановний Доброслав розмістив матеріал «Рівні людської свідомості», де розповідалося про частотні рівні вібрації людини:
Частина 1
Частина 2
Частина 3
Частина 4
Частина 5

В перекладеному мною матеріалі йдеться про прості рекомендації, завдяки яким можна покращити (підвищити) свій частотний рівень.
23:35
+2
Дякую, друже, за цю статтю. Позитивні думки. Золоті слова! Хочеш, щоб все з тобою було добре? Май ЧИСТОТУ ПОМИСЛІВ!
До речі, я таки проміряв свої вібрації через м'язовий тест. Опис і результати — тут: середньоарифметичне значення вібрації за результатами 3-х замірів — близько 440, обручка викривляє вібрації — 500.

Випадкові Дописи